Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
Ten pocit, když se snažíte usnout, jenže máte hlavu plnou myšlenek a mezi nimi je samozřejmě i to, že máte mít na zítra hotových několik A4 a nemáte ani víme co 

Ten pocit, když si připravujete do školy a rozpadne se vám učebnice.
Ten pocit, když bez auta nebudeme týden, ale jen pár dní
. A ten pocit, když jsem si myslel že nedostaneme žádné auto na těch pár dní co nebudeme mít naše auto ale dostaneme auto a ještě lepší než jsme původně měli dostat :D.
Ten pocit, když ti že zeměpisu vychází čistá 1, ale zapomeneš, že jste dnes měli psát test a dostaneš z něho 3 (a to jsem ještě ráda, jelikož jsem si myslela, že dostanu 4), a tak si na konci pololetí pokazíš tu krásnou jedničku a budeš mít dvojku
Ten pocit, když si vzpomeneš o půl osmé večer, že zítra píšete z fyziky, že se máš naučit referát do chemie, udělat pracovní list do matiky a dodělat obrázek sochy do výtvarky a máš pocit, že to tak trochu nestíháš
Ten pocit, když jste se už skoro rozhodli jít na zdravotnickou školu, ale pak vidíte na netu to strašné hodnocení 🫤
Ten pocit, když jste na účtě robota a rovna přijde dopis, ale vy ho nemůžete otevřít, protože by jste si tím rozbily automat, ale jste strašně zvědavý.
Ten pocit, keď si unavený jak pes
Ten pocit, když se ti stránky na ostatních kartách prohlížeče začnou načítat znovu.
Ten pocit, když jste právě dostali rýmu, ani nevíte jak
Ten pocit, keď nevieš nájsť prihlášku na lyžiarsky
Ten pocit kdy čekám, zda dostanu na alíkovi ban za svoji upřímnost a toxickost, nebo ne.
Ten pocit, keď si dnes v obchode videl ako starý pán balí predavačku
Ten pocit, když si jen tak normálně z nudy ve škole kreslíte a někdo na vás čumí s otevřenou pusou i když má jasno že ti to vadí...
Ten pocit, když v Polsku - v méně vyspělé zemi - už asi pochopili, že když dětem nedáte spoustu úkolů na prázdniny, že možná prázdniny splní i svůj účel
Zakázali tam domácí úkoly a tady ještě ne!
Ten pocit, když kvůli jednomu vtipu neusneš včas, takže máš naspáno 5 hodin, což už je pro mě málo
Ten pocit, když potřebujete zpracovat ještě nějaké materiály ke zkoušce do sociologie a už na to asi nemáte čas, protože se dobalujete na lyžák a potřebujete si to vytisknout...
Ten pocit, když vám světýlko na sluchátkách ukazuje, že sluchátka jsou úplně vybitá, ale v aplikaci vám to píše „100%“ u obou.
Ten pocit, když jsi byl zase na running sushi a jsi zase přežraný, protože je tam all you can eat a teď je ti ještě furt lehce blbě
Knihomolka365, to se mi stalo, když jsem jedla palačinky. U toho jsem si vzpomněla na ty reklamy s důchodci jak se chytají za srdce, tak jsem myslela že taky umírám
Ten pocit, když tě náhle jakoby píchne poblíž srdce a tebe první co napadne je, že máš infarkt myokardu
Ten pocit, když cogito ergo sum.
Ten pocit, když se vaší babičce hodně přitíží a vypadá to, že zanedlouho umře.
Ten pocit, keď si z bratom nájdete stránku o typoch prdov a pretože ste veľmi inteligentní tak sa na tom smejete ako magori
Ten pocit, když se ti zdá jednou skvělej sen a probudíš se a uvědomíš si jak se věci mají v realitě
Ten krásný pocit, když lyžujete na horách ❤️. A máte naivní pocit že vám to docela jde
.
Ten pocit, když odmítáte sušenky a vedle souhlasu přibyl i oprávněný zájem, který funguje skoro stejně jako souhlas.
A ten oprávněný zájem je automatický zapnutý když si chcete vybrat. A když dojedete nakonec, tak nejen uvidíte, že kdyby jste souhlasili, tak ví vaší polohu do 500 m ale také to, že je tam ještě další Podstránská tak 500 dodavatelů které také musíte zrušit jeden po druhém.
Už mě to fakt nebaví.
| předchozí | 129130131132133134135136137138139 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
- (kulisačka)
