Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
Ten pocit, když nechápeš lidi, co se vypnou na jeden den, zapnou se, jdou do klubovny napsat jak jsou hrozný chudinky, rozloučí se v osobní nástěnce, vypnou se zase na den a další den se zase vrátí, jdou do klubovny, všichni ho vítají a říkají jak jim chyběl a jeho celá osobní nástěnka je plná zpráv typu „Hrozně jsi mi chyběl
“. 
Ten pocit, když se jedna nejmenovaná uživatelka pořád vypíná, ale vy si říkáte, že už vám to může být jedno... Ale pořád vás to trochu mrzí.
Ten pocit, když ti v hlavě jede ta jedna songa.
Ten pocit, když si plno lidí kvůli Instagramu myslí, že lidé kolem nich jsou něco víc než oni sami. Přitom to není pravda.
Ten pocit, když dají tvoje spolužačky story na ig, jak jsou spolu a slaví narozeniny jedné z nich a ty jsi doma s bratrem, který je na tebe furt protivný a úplně ti to zkazí náladu, která se ti po dlouhé době trochu zlepšila a teď zase pořád myslíš na to, že se s tebou až na rodinu vůbec nikdo nechce bavit 😔
Ten pocit když s kámoškou skáčete na studni a máte pocit že se pod vámi propadne jelikož je zchátrajícího dřeva a tím chátrajícím dřevem je uzavřena
Ten pocit, když se ti zdály za jednu noc 3 sny, pořád na ně musíš myslet a díky nim sis vzpomněla na pejska od jedné paní, kterého si kdysi tolik venčila, ale teď už tak rok ne, protože jsi ztratila kamarádku, která ho venčila s tebou a taky už nemáš tolik času 😢
Ten pocit, když byste potřebovali ostříhat svému kanárkovi drápky, ale on se ani nedá chytit do ruky.
Ten pocit, když tě něco zavalí... :D
Ten pocit, když mi kamarádka na chatu pošle obrázek s tím, že by se mi mohl líbit a ono je to obrázek, co jsem sama nakreslila!
Ten pocit, když tě ruka měla bolet jenom jeden den, ale ona už tě bolí třetí den, nijak to neustupuje a ty začínáš přemýšlet, co to do tobě ta doktorka vlastně dala :D
Ten pocit, když se ti dělá blbě ze všech stran.
Ten pocit, když jsem dneska omylem na chvíli zapomněla, že existuju a pak jsem si to uvědomila a zase jsem si vzpomněla.
Ten pocit když ti jde za zadkem random týpeček a ty musíš poslouchat jeho hovor
Ten pocit, keď máš na youtube dvoch odoberateľov. Nemám tam ani žiadne videá! Doslova na youtube iba pozerám videá.
Ten pocit, když tě někdo někam vede a tobě je jasný, že z toho nevyvázneš v dobrým psychickým stavu.
Ten pocit, když si říkáš, že se snad dneska domů prostě nedostaneš, protože veřejná doprava.
Ten pocit, keď si absolútne dokazil túto olympiádu a príde ti sprava, že si skončil druhý a preto postupuješ do ďalšieho kola. To tam všetci boli ešte blbší ako ja?
Ten pocit, když nechápete, jak může být někdo tak vypatlanej, jako je vaše spolužačka.
Když mi nás hloupý učitel dal za pět, protože jsem řekl, že nemám rád němčinu
Ten pocit, když ti přijde skoro nereálný, že na tebe nekřičí, že je tu krásný ticho, že tvoje myšlení se tak trochu vrací do normálu..
Ten pocit, když si říkáte, proč na vás ti lidi tak civí, když jdete ze školy, a pak vám dojde, že vám z kapsy čouhá banán, jež jste dostali na obědě. 
| předchozí | 145146147148149150151152153154155 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
- (kulisačka)
