Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Ten pocit, když...

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 16. prosince 2023 ve 22:43.
    Sumeček v něm napsal:

    Ten pocit, když nechápeš lidi, co se vypnou na jeden den, zapnou se, jdou do klubovny napsat jak jsou hrozný chudinky, rozloučí se v osobní nástěnce, vypnou se zase na den a další den se zase vrátí, jdou do klubovny, všichni ho vítají a říkají jak jim chyběl a jeho celá osobní nástěnka je plná zpráv typu „Hrozně jsi mi chyběl;-(“. :-D:-D

    Příspěvek z 16. prosince 2023 ve 22:39.
    Lososek v něm napsal:

    Ten pocit, když se jedna nejmenovaná uživatelka pořád vypíná, ale vy si říkáte, že už vám to může být jedno... Ale pořád vás to trochu mrzí. :-|

    Příspěvek z 16. prosince 2023 ve 20:39.
    drawlover_ v něm napsala:

    Ten pocit, když ti v hlavě jede ta jedna songa.

    Příspěvek z 16. prosince 2023 v 18:37.
    lékařský v něm napsal:

    Ten pocit, když si plno lidí kvůli Instagramu myslí, že lidé kolem nich jsou něco víc než oni sami. Přitom to není pravda. @)->-

    Příspěvek z 16. prosince 2023 v 18:20.
    Knihomolka365 v něm napsala:

    Ten pocit, když dají tvoje spolužačky story na ig, jak jsou spolu a slaví narozeniny jedné z nich a ty jsi doma s bratrem, který je na tebe furt protivný a úplně ti to zkazí náladu, která se ti po dlouhé době trochu zlepšila a teď zase pořád myslíš na to, že se s tebou až na rodinu vůbec nikdo nechce bavit 😔

    Příspěvek z 16. prosince 2023 v 18:09.
    Pindulka1 v něm napsala:

    Ten pocit když s kámoškou skáčete na studni a máte pocit že se pod vámi propadne jelikož je zchátrajícího dřeva a tím chátrajícím dřevem je uzavřena:-D

    Příspěvek z 16. prosince 2023 ve 13:37.
    Anonymmm13 v něm napsal:

    Ten pocit když ti nikdo nerozumí... ale najde se aspoň jeden člověk$>

    Příspěvek z 16. prosince 2023 ve 12:38.
    Knihomolka365 v něm napsala:

    Ten pocit, když se ti zdály za jednu noc 3 sny, pořád na ně musíš myslet a díky nim sis vzpomněla na pejska od jedné paní, kterého si kdysi tolik venčila, ale teď už tak rok ne, protože jsi ztratila kamarádku, která ho venčila s tebou a taky už nemáš tolik času 😢

    Příspěvek z 16. prosince 2023 ve 12:32.
    Anonymmm13 v něm napsal:

    Ten pocit když máš rage]:-)

    Příspěvek z 16. prosince 2023 ve 12:26.
    Lososek v něm napsal:

    Ten pocit, když byste potřebovali ostříhat svému kanárkovi drápky, ale on se ani nedá chytit do ruky. :-|

    Příspěvek z 16. prosince 2023 ve 12:04.
    drawlover_ v něm napsala:

    Ten pocit, když tě něco zavalí... :D

    Příspěvek z 16. prosince 2023 v 11:56.
    Morell v něm napsala:

    Ten pocit, když mi kamarádka na chatu pošle obrázek s tím, že by se mi mohl líbit a ono je to obrázek, co jsem sama nakreslila!

    Příspěvek z 16. prosince 2023 v 7:07.
    drawlover_ v něm napsala:

    Ten pocit, když tě ruka měla bolet jenom jeden den, ale ona už tě bolí třetí den, nijak to neustupuje a ty začínáš přemýšlet, co to do tobě ta doktorka vlastně dala :D

    Příspěvek z 16. prosince 2023 v 6:51.
    Klassa7 v něm napsala:

    Ten pocit když nemůžeš najít telefon, ale máš ho v ruce.

    Příspěvek z 16. prosince 2023 v 0:43.
    Sumeček v něm napsal:

    Ten pocit, když se ti dělá blbě ze všech stran.

    Příspěvek z 15. prosince 2023 ve 23:19.
    FanUnikitty v něm napsala:

    Ten pocit, když jsem dneska omylem na chvíli zapomněla, že existuju a pak jsem si to uvědomila a zase jsem si vzpomněla.;-D

    Příspěvek z 15. prosince 2023 ve 22:14.
    Anonymmm13 v něm napsal:

    Ten pocit když ti jde za zadkem random týpeček a ty musíš poslouchat jeho hovor:-|

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 19:26.
    Huehuehue v něm napsala:

    Ten pocit když jsi doma 5h a nic jsi neudělal

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 17:55.
    Anonymmm13 v něm napsal:

    Ten pocit když si tě někdo splete s holkou;-D

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 17:54.
    Bmatej v něm napsal:

    Ten pocit, keď máš na youtube dvoch odoberateľov. Nemám tam ani žiadne videá! Doslova na youtube iba pozerám videá. :-D

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 17:44.
    Anonymmm13 v něm napsal:

    Ten pocit když čteš zprávu od @drawlover:-c

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 17:44.
    drawlover_ v něm napsala:

    Ten pocit, když tě někdo někam vede a tobě je jasný, že z toho nevyvázneš v dobrým psychickým stavu. :-D

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 17:40.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když si říkáš, že se snad dneska domů prostě nedostaneš, protože veřejná doprava. ;-(

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 17:35.
    Bmatej v něm napsal:

    Ten pocit, keď si absolútne dokazil túto olympiádu a príde ti sprava, že si skončil druhý a preto postupuješ do ďalšieho kola. To tam všetci boli ešte blbší ako ja? :-D

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 17:34.
    Anonymmm13 v něm napsal:

    Ten pocit když vám chybí 1kč:-c

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 16:50.
    drawlover_ v něm napsala:

    Ten pocit, když nechápete, jak může být někdo tak vypatlanej, jako je vaše spolužačka.

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 16:36.
    smejky225 v něm napsal:

    Když mi nás hloupý učitel dal za pět, protože jsem řekl, že nemám rád němčinu

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 16:26.
    drawlover_ v něm napsala:

    Ten pocit, když ti přijde skoro nereálný, že na tebe nekřičí, že je tu krásný ticho, že tvoje myšlení se tak trochu vrací do normálu.. :-3

    Příspěvek z 15. prosince 2023 v 15:03.
    Anonymmm13 v něm napsal:

    Ten pocit když ti mrznou prsty protože sis zapomněl doma rukavice....

    Příspěvek z 15. prosince 2023 ve 14:15, upravený vzápětí.
    Lososek v něm napsal:

    Ten pocit, když si říkáte, proč na vás ti lidi tak civí, když jdete ze školy, a pak vám dojde, že vám z kapsy čouhá banán, jež jste dostali na obědě. 8=;-D

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    28. října 2020 v 19:07
    Založila:
    circi
    Obsahuje:
    ~ 14 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    Ema_P
    (kulisačka)