Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
Ten pocit, keď tvojho otca zaujala hra čo si hral!
Ten pocit, kdyz te poprvy ucil matiku nekdo jiny nez tvoje matikarka a za 45 minut ses toho naucil vic nez s ni za mesic
Ten pocot, když se vám zdál sen, který už máte po několikáté, ale teď se v něm změnila jedna malá věc a vás to úppně složilo, protože se tím změnila jeho rutina a vše :D
Ten nepříjemný pocit, když chceš někomu hrozně moc pomoc, ale nemáš jak :/
Ten pocit když se chceš znova po letech podívat na seriál co jsi jako malý miloval, a pak herec jedné z tvých oblíbených postav umře :( (R.I.P. Matthew/Chandler :( )
Ten pocit když máš abstak protože jsi megalne zamilovaná do toho jednoho kluka ale on do tebe nejspíš ne...
Horší než brát drogy:D
Horší to bejt nemůže
Ten pocit, když si zpětně uvědomíte, že kdybyste dneska šli s tou teplotou a červeným okem do školy, zaručeně byste vyhráli soutěž o nejstrašidelnější masku na Halloween.
Ten pocit, když mám JEDNIČKU z angličtiny a průměr je jen 1,5.
(zatím mám 2 a 1 stejné váhy)
Ten pocit, když jsi zrovna na anglických zkouškách a musíš mluvit anglicky a kvůli tomu šílenému stresu si nevzpomeneš ani na jediné slovíčko a pak tam tedy něco řekneš a asi po minutě se dozvíš že si celou tu dobu mluvil německy i když v němčině toho víš méně než v angličtině
Ten pocit, když sice pokazíte test
ale potkáte tam velmi dobrou kamarádku ze školky, která vám pomůže se vůbec do toho testu dostat a vzpomínáte na ty krásné chvilky ve školce
ten pocit, když v pondělí budete psát z něčeho, co vůbec neumíte i když jste se to učili celé prázdniny a mamka je na vás naštvaná, takže to znamená plno stresu jen aby jste jí udělali radost což se vám stejně nepodaří, protože je to moc těžké a do hlavy vám to prostě nevleze
ten pocit, když ti nahoře v horním rámečku přebíhá že žádný signál, ale vše ti normálně funguje :D
Ten pocit, když jdeš po ulici a na některých barácích jsou už vánoční světýlka a to ještě ani nebyl halloween, ne že by mi vánoční světýlka vadily, mám rád vánoční světýlka a to celý období, ale prostě mohli ještě chvíli počkat :D
Ten pocit, když ti zimní čas vyhovuje nejen v tom, že se víc vyspíš, ale hlavně v tom, že je dřív tma a ty si tak můžeš chodit potmě po venku a to je víc cool, než když je světlo
Ten pocit, kdyz v narvanym vlaku konecne najdes dve mista vedle sebe (protoze nejedes sam) a ten typek, co se radoval, ze v pul sesty v pondeli si nasel pro sebe volnou ctyrku se na vas kouknul nastvane a zklamane zaroven :D
Ten pocit, když doma budeš tak v 18:20 a ještě se musíš naučit na chemii, protože nikdo neví jestli se píše nebo ne
ten pocit, když sis ráno ucesala vlasy tak špatně, že ti přes den extrémně zhustly a zacuchaly se a teď to musíš rozmotávat
Ten pocit, když přijdeš ke třídě cca 20 minut před začátkem hodiny. Je zavřeno (a zvenku není klika). Čekáš teda venku, ale slyšíš, že uvnitř něco hraje.
Chvíli posloucháš a pak do toho slyšíš i své spolužáky. Tak zaťukáš, oni tě pustí... A v klidu si vevnitř pouští na učitelském počítači YouTube a dělají, co potřebují.
ten pocit, když v hodině češtiny něco potřebuješ a jeden spolužák taky, oba se hlasite, tomu spoluzakovi vyhoví ale tobě ne a tak div vzteky nerozmlatis sešity 
Ten pocit, když jdeš po chodníku, v ruce mobil a nějaká babka s čoklem jde po špatný straně chodníku a ještě se na tebe blbě dívá, když ji malém zašlápneš toho čokla :D
Ten pocit když jsi nemocná ale musíš to do zítra vyležet protože příjede teta 
Ten pocit, když víš, že i kdybys o prázdninách nebyl nemocný, tak bys o nich byl jako vždycky sám. Ale pak si uvědomíš, že to i po tom všem stále je tvůj život a už to ani nechceš měnit.. (:
| předchozí | 162163164165166167168169170171172 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
- (kulisačka)


