Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
Ten pocit, kdyz prijdete do klubovny a jednoho cloveka tam chcete pozdravit, ale blbne vam mobil (takze to nestihnete) a zdrhne.

Ten pocit, když máš za sebou písemku, u které učitelé vlastně neřeší čas, takže ti dají, kolik potřebuješ. A když už tam bylo jen pár lidí včetně tebe, tak nad tebou stál tvůj cvičící a po chvilce se vrátil a děsně se divil, co tam zrovna ty (má mě za premianta) ještě děláš... Aneb když někdo úplně vypne rychlost, pokud mu řeknou, že nemusí spěchat.
Maty, vždyť to sedí. Potřeboval bys tedy mít polovinu ceny daného plyšáka, takže by ti 132 400 kaček stačilo až na plyšáka s běžnou cenou 264 800, ne?
Ten pocit když koukáš na 50 % slevu na plyšáka a je tam, cituji: Momentálně máš 132 400 kaček, díky výhře tohoto kupónu by sis tedy mohl pořídit plyšáka, který běžně stojí až 264 800 kaček.
To je absurdní, který plyšák stojí 264 800?, já jsem myslel že se cena plyšáka vydělí 2.

Ten pocit, když si vezmeš vánoční čapku a tvůj spolužák ji má taky. :D

Ten pocit, když dnes ve škole chodí devítky za čerty a já jsem také v devítce :D

Ten pocit, když máš dneska za hodinu a něco málo psát písemku... Pořádně to neumíš a navíc se ještě válíš v posteli.

ten pocit, když si čteš staré chaty a víš, že už to nebude stejné, protože se na tebe ten člověk vykašlal a teď ti maximálně dá zobrazeno

Ten pocit když sem už moc nechodíš a ani nevíš jestli to bude jako dřív :(
Ten pocit když vytvoříte 5 minutové video a nemůžete na to přestat pořád koukat dokola a koukáte na to už hodinu...
(Ale to načasování hudby, snímku, krása prostě)

Ten pocit, když si zatáhnete kabinku ve vlaku, aby k vám nikdo nešel, ale o minutu později si k vám někdo beztak přisedne

Ten pocit, když čekáš na svůj oblíbený seriál
Jančulka: Ty jsi v nemocnici? To je mi líto, tak se brzy uzdrav.

ten pocit, když si dáte do kakaa marshmallowny, ale mají konzistenci jak slizký slimák

Ten pocit, když ti nejde vyndat čokoláda z kalendáře, takže do toho naštvaně bouchneš a čokoláda vyletí asi dva metry od tebe.

Sumeček: Ten pocit, když ti babi…
Ten pocit, když ti tu kytaru přiveze babi

Ten pocit, když si čteš básničky, co o tobě napsala tvá bývalá nejlepší kamarádka a furt to bolí, jako kdysi

Ten pocit, když jedete na víkend do Prahy a úplně náhodou pak zjistíš, že budete spát pár metrů od místa, kde bydlí lékařský.

Ten pocit, když se po báječné snídani akorát svalíš zpátky do pelechu... A vtom ti dojde, že si máš balit, protože za ani ne třičtvrtě hodiny vyrážíte pryč.

Ten pocit, když ani neotevřete okénko v Alíkově adventním kalendáři a už najdete tasmánského Mikuláše.

ten pocit, když dražší a menší chleba z alberta chutná podobně blbě jako ten levnější :D
předchozí | 216217218219220221222223224225226 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 12 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
(kulisačka)