Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
Ten pocit, kdyz jste z neznamych duvodu v dilne vysekaval nejakou diru do cehosi a ty jsi to normalne vysekal snad na milimetr presne a nechapes ani jak.
Ten pocit, když před 20 minutami začala hodina, ale učitelka tu pořád není.
Ten pocit, když vám dají jako úkol si napsat slovní vysvědčení, ale nedají vám pokyny, jako například: kolik tam má být maximálně znaků, kolik jich tam má být minimálně, z jakých předmětů si to vysvědčení napsat atd.
Ten pocit, když máš jít na tramvaj, ale ještě nemáš ani dojedenou snídani, nemáš bundu ani boty, a už bys fakt měla jít, ale místo toho, abys ty věci udělala a šla, sedíš a jsi na Alíkovi.
A ten pocit, když máte tento týden už potřetí školu na 9.
Andrlák: Jestli ti to udělá radost, tak tam chvilku ráno bylo to u.
Ten pocit, když myslíte, že v tomhle názvu má být „o Járu Cim...“, protože prostě se to tak nějak učilo a bla bla, a když projíždíte už druhou stránku s pravopisem, tak zjistíte, že u vzoru předseda je vždy koncovka ovi, a to i v několikaslovném významu...
Achjo, a já jsem už myslela, že se majitel Alíka v češtině sekl.
Ten pocit, když jsem šla spát na mě docela brzo, v jedenáct, ale jsem teď unavená že ani ten mobil neudržím ve vzduchu 
Ten pocit, když omylem odpoledne usneš na trošku delší dobu a pak nemůžeš spát v noci.
Ten pocit, když mi bylo dneska oznámeno, že postupuji v pěvecké soutěže z prvního místa do dalšího kola. Měla jsem ohromnou a fakt ohromnou radost. Další kolo se má konat za týden. Rozhodla jsem se, že na něj budu trénovat. Přijela jsem domů a začala zpívat a zpívat. Asi po čtvrt hodině přišla moje mamka. Už jsem na ní chtěla vychrlit to všechno a ona mi řekla: prosím tě, přestaň tady krákat, tvoje krákání jde slyšet i venku. Umíte si představit jak jsem se cítila?! Když jsem potom mamce řekla o tom postupu...toto mi fakt dodalo sebevědomí 

.
Jestli tohle čteš mami, do smrti ti to neodpustím
Ten pocit, když si v práci sedneš ke stroji a všimneš si, že tam někdo do vrstvy prachu nakreslil tři srdíčka. Za chvíli se objeví tvůj nadřízený a okomentuje to: „Tady měl někdo výtvarnou chvilku!“
Když jsem ke konci směny neměl co na práci, tak jsem to utřel.
Ten pocit, když v pátek ve škole máme mít majáles ale předpověď hlásí déšť, takže nevím, jak to dopadne
Ten pocit, když máš jít s kamarádkou ven, ale nevíš jestli to dopadne, protože může pršet
Ten pocit, když se mi vážně včera zdál hororovej sen o tom, jak mám plnej byt nějakých hadů a pak se v práci ještě dozvím, že svátek má Jiří. A někdo tam i zopakuje tu pitomou pranostiku, že na svatého Jiří vylézají hadi a štíři
Ten pocit, když jsem si strašně oblíbila písničku, která je ale strašně složitá a za boha tam nemůžu zazpívat jedinou část správně
Předtím jsem to měla stejně s jinou písničkou, a dokázala jsem to, tak tady možná bude nějaká šance, ale tady je to mnohonásobně horší! 
Ten pocit, když nevíš kdy ses naposledy smál nebo i pouze usmál... ale je ti to úplně jedno, že ti není dobře...
Ten pocit, když projíždíš záznamy, a prostě tam vidíš že pocit nechtěnosti a negativní self-image se s tebou táhne někdy už od srpna...
Ten pocit, kdyz se nejak prilis rychle rozjela aukce o prvni kus placky a rikas si, ze na to, jak dlouho je spustena tam uz prihodilo docela dost lidi...
Ten pocit, když učitelka po několika týdnech udělá přednášku. Zapomene klíče, a tak že si to dáme na chodbě. A že to bude pětiminutovka. Tak nám řekla, že jako příště se uvidíme u zkoušky, a že bude písemná.
Pak jsme se zeptali, zda budou otázky otevřený a nebo uzavřený. Prý že otevřený, aby s tím neměla moc práce. Začali jsme jí vysvětlovat, že naopak, že možnosti se jí budou líp opravovat. Tak zase začala s tím, že by to ale nejdřív musel někdo připravit. A my že to klidně připravíme, každej jednu otázku...
Ten pocit, když nám dnes byly oznámeny známky z maturitního slohu z češtiny, prošli jsme všichni, já mám 3.
(byly i 4
)
Další tedy na řadě jsou didaktické testy z čj a m (popřípadě aj).
Ten pocit, když jste za poslední 2 roky přibrali jen 2,5 kila, ale vyrostli přes 10 cm, a doktorka vám ukazuje nějaký šílený graf, který prý znázorňuje vás... uhm...
Ten pocit když máš už jít do školy ale jseš na alíkovi (a já asi pudu nechtěla bych dostat vynadáno
Ten pocit, když kdykoli čteš jeden svůj příspěvek, tak se překoukneš a vidíš tam Ten pocit, když vám spadnou nohy z vajíčka.
| předchozí | 222223224225226227228229230231232 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
- (kulisačka)

