Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Ten pocit, když...

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 17. března ve 20:03.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když koukáš do klubovny a náramně se u toho bavíš... O:-)

    Příspěvek ze 17. března ve 13:56.
    lopi v něm napsal:

    Ten pocit, když nevíš, jestli se máš bát... :-c

    Příspěvek ze 17. března ve 12:09.
    _Priserka_xD v něm napsala:

    Ten pocit, když konečně najdeš něco, co hledáš strašně dlouho 😁

    Příspěvek ze 17. března v 10:14.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když chystáš pomstu... ]:-):-DO:-)

    Příspěvek ze 17. března v 10:04.
    lopi v něm napsal:

    Ten pocit, když od majduly2000 dostaneš 9 100 kaček jako odměnu a pak si z ní děláš srandu... :-( A ona z tebe taky. :-P

    Příspěvek ze 17. března v 8:49.
    _Priserka_xD v něm napsala:

    Ten pocit, když se ti nic nechce. 🤭

    Příspěvek ze 17. března v 8:47.
    Havířovák v něm napsal:

    Ten pocit, když tady bude někdo popraven za komolení vizitky. :-D

    Příspěvek z 16. března ve 22:48.
    lopi v něm napsal:

    Ten pocit, když se válíš v posteli, už chceš spát, ale pořád musíš odepisovat nějaké Majdule200...

    Příspěvek z 16. března ve 22:46.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když se válíš ve vaně, už tak jako hodinu a půl určitě, ale pořád jen odepisuješ lopuchovi... A dochází ti baterka. :-D

    Příspěvek z 15. března v 9:03.
    lopi v něm napsal:

    Ten pocit, když se spleteš, no! :-o :-D

    Příspěvek z 15. března v 9:01.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když komise a s ní i ten stav existuje jen rok. ;-D

    Příspěvek z 15. března v 8:59.
    lopi v něm napsal:

    Ten pocit, když ti visí vtip už ~3 roky mezi přijatelnými. :-D

    Příspěvek z 15. března v 8:58.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když vtipy hodnotí komise a pak z toho vycházejí ty nejlepší... ;-)

    Příspěvek z 15. března v 8:54.
    Blér v něm napsala:

    Ten pocit když se po devíti letech dá tvoje oblíbená skupina zase dohromady, jdeš na jejich koncert a pořád znáš všechny jejich písničky nazpaměť $>

    Příspěvek z 15. března v 7:02.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    Ten pocit když, jsem před půl rokem napsala tady na Alíkovi vtip a oni mi k němu napsali jen přijatelný a ještě ho nevidali;-D;-D

    Příspěvek z 15. března v 1:54.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Ten pocit, když z tohoto celý den jen třídíš fotky.

    Příspěvek z 13. března ve 23:08.
    Věrulín v něm napsala:

    Ten pocit, když se nudíte tak moc, že jdete na dvouapůlhodinovou přednášku kombinatoriky na Karlovce. (Nechodím na Karlovku.) 8-D

    Příspěvek z 13. března v 18:58.
    Rokio v něm napsal:

    Ten pocit, když následující tři dny nemusím brzo ráno vstávat včetně pondělí.

    Příspěvek z 13. března v 18:53.
    Klassa7 v něm napsala:

    Ten pocit, když už je konečně pátek večer (a to ani nemusí být třináctého)

    Příspěvek z 13. března v 16:20.
    panglaq v něm napsal:

    Ten pocit, když v jídelně dostanete řízek ve tvaru srdce$>
    Ten pocit, když to nebylo poprvé8-D

    Příspěvek z 13. března v 16:04.
    PejsekNelinka v něm napsala:

    Ten pocit, když mapuješ přístupnost fakt velké technické školy, jedeš tam už podruhé, protože (přestože jsi tam byla od rána až do večera) jsi to minule nestihla a myslíš, že tam pojedeš ještě jednou, tak i tak počítáš s časem. A tak tam dnes jedeš, tak si pěkně mapuješ a zjistíš, že prostory některých dílen jsou jen garáže, takže tam vlastně není žádný prostor, který byste potřebovali zmapovat a do domova mládeže tě pustit nechtějí, protože tam probíhá rekonstrukce. Takže už máš hotovo a jen čekáš na ségru. 8-D B-)

    Ale bude to ještě velká sranda to sepsat. :-D

    Příspěvek z 13. března v 15:18.
    MrTheBest v něm napsal:

    Ten pocit, když je ti vedro

    Příspěvek z 13. března ve 14:25.
    Sakidonnut v něm napsala:

    ten pocit když nechcete zavidet ale zavidite, pak vsem ale rikate ze je vam to jedno, že jdou tvé kamosky nekam spolu bez tebe, ze mas neco na praci, akorat ze nemas:-(

    Příspěvek z 13. března ve 13:49, upravený po 7 minutách.
    Emuleee v něm napsal:

    Ten pocit když spěcháš ze školy abys stihla vlak a ten má zatím 40 min zpoždění ;-D

    Příspěvek z 13. března v 5:20.
    vikiliky v něm napsala:

    Ten pocit, že vlastně nedávno byly Vánoce a blíží se Velikonoce.

    Příspěvek z 12. března ve 22:35.
    lopi v něm napsal:

    Ten pocit, když se blíží jaro. @)->- $>

    kočka Týna vítá jaro

    Příspěvek z 12. března v 17:57.
    Ney v něm napsala:

    Ten pocit bezmoci :-(

    Příspěvek z 12. března v 17:33.
    Sakidonnut v něm napsala:

    Ten pocit když víš že tvůj život už nemůže bejt lepší O:-)

    Příspěvek z 12. března v 15:11.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když schválíš všechny obrázky, se kterými si červené korunky asi nebyly jisté, a máte po nějaké době zase čisťoučko. :->

    Příspěvek z 12. března v 11:00.
    lopi v něm napsal:

    Ten pocit, když příspěvek níže ↓ sem sice nepatří, ale naprosto s ním souhlasím.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    28. října 2020 v 19:07
    Založila:
    circi
    Obsahuje:
    ~ 14 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    Ema_P
    (kulisačka)