Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
Ten pocit, když po včerejším klubovnovém oslavování nemůžu dostat z hlavy písničku Pejsek Alík, zvlášť její zkomolený kousek Kdopak z nás by zvířátka, kdo by neměl jujda?...
Ten pocit když slyším všude bubnování a nové zákazy se valí, jeden je aktuální pro 13. 6. .(
Ten pocit když kolegové v práci se baví kam pojedou na dovelenou a pak se všichni otočí na mě a já místo abych řekl taky nějakou dovolenou tak jsem řekl udělám si cosplay postavy z resident evil která nebude kánon a kolegové se na mě nechápavě dívali jakobych jim snědl oběd
Ten pocit když přijdeš na atletiku pozde a najednou k tobě přijde kamarádka a: „dneska bezime zavody" a ty dostaneš šok:O protože jsi pred atletikou s kamarádkou blbla a bolej tě nohy
Ten pocit když si uvědomiš ze mas svátek
a někdo ti posle nějaký tajný dárek
Ten pocit když máte ukončenou svoji první soutěž a teď čekáte jestli najde někdo schovanou šifru v nástěnce
Ten pocit, když je to pro dnešek za mnou
A příští zkoušky mám až příští týden.
A ten pocit, když se tady o to můžu podělit, když se na mě třída vykašlala
Psisko_dogs: ten pocit, když patřím k těm lidem, díky kterým máš ředitelský volno
Ten pocit, když se strašně stresuji ze zítřejších zkoušek, snad mi trochu pomůžou bylinky na stres.
Ten pocit, když by se ti hodilo dělat na wocabee slovíčka z aj a nj, ale místo toho jsi různě na Alíkovi. Taky zítra píšeme slepou mapu na státy Ameriky, ale taky to nějak nehrotíš, i když to vůbec neumíš.
No, prostě mi vychází dobré známky na vysvědčení, takže neni důvod to hrotit... 
Ten pocit když se kouknete do účetní knihy a zjistíte že vám rodiče dluží kapesné přesně rok a 3 měsíce
Ten pocit, když si pořád nemůžete úplně zvyknout na to, že už je skoro léto a zima není, takže jste si teď říkali, že už je takhle pozdě a je pořád světlo s horko
Ten pocit když si uvědomuješ že bez angličtiny jsi dneska mrtvý a i tě docela baví a známky neřeší. Ovšem můžeš se pochlubit že jsi neměl nikdy nic horšího než 1-
Ten pocit, když já jsem z angličtiny dostala 4 a jsem na to celkem hrdá, protože anglicky neumím a nebaví mě.
Ten pocit, když dostaneš za angličtinu 1- ale já vždycky dostávám za angličtinu jedničky
https://ibb.co/2wbdDrb
| předchozí | 12345678 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
- (kulisačka)

