Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Ten pocit, když...

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 2. června v 8:22.
    lopi v něm napsal:

    Ten pocit, když po včerejším klubovnovém oslavování nemůžu dostat z hlavy písničku Pejsek Alík, zvlášť její zkomolený kousek Kdopak z nás by zvířátka, kdo by neměl jujda?... :-D

    Příspěvek z 2. června v 7:10.
    annefrankova v něm napsala:

    Ten pocit, když posloucháš nejlepší podcast na světě:-3O:-)

    Příspěvek z 2. června v 7:01.
    smejky225 v něm napsal:

    Ten pocit když slyším všude bubnování a nové zákazy se valí, jeden je aktuální pro 13. 6. .(

    Příspěvek z 2. června v 6:24.
    Pan_Patrik v něm napsal:

    Ten pocit když kolegové v práci se baví kam pojedou na dovelenou a pak se všichni otočí na mě a já místo abych řekl taky nějakou dovolenou tak jsem řekl udělám si cosplay postavy z resident evil která nebude kánon a kolegové se na mě nechápavě dívali jakobych jim snědl oběd 😅

    Příspěvek z 1. června ve 20:30.
    Miuš v něm napsala:

    Ten pocit, když je „šoufl“ stašně vtipné slovo:-D

    Příspěvek z 1. června v 19:29.
    malinovka v něm napsala:

    Ten pocit když je den dětí a dostaneš zmrzku zadarmo (ÍÍÍ) 8-P

    Příspěvek z 1. června v 19:15.
    Sakidonnut v něm napsala:

    Ten pocit když přijdeš na atletiku pozde a najednou k tobě přijde kamarádka a: „dneska bezime zavody" a ty dostaneš šok:O protože jsi pred atletikou s kamarádkou blbla a bolej tě nohy]:-)

    Ten pocit když si uvědomiš ze mas svátek:-D a někdo ti posle nějaký tajný dárek ]:-)

    Příspěvek z 1. června v 19:13.
    Metalistka v něm napsala:

    Ten pocit, když jste tu šifru vyřešili.:-D

    Příspěvek z 1. června v 18:59.
    Houmák v něm napsal:

    Ten pocit když máte ukončenou svoji první soutěž a teď čekáte jestli najde někdo schovanou šifru v nástěnce

    Příspěvek z 1. června v 11:48, upravený po 2 minutách.
    Klassa7 v něm napsala:

    Ten pocit, když je to pro dnešek za mnou
    A příští zkoušky mám až příští týden.
    A ten pocit, když se tady o to můžu podělit, když se na mě třída vykašlala

    Psisko_dogs: ten pocit, když patřím k těm lidem, díky kterým máš ředitelský volno

    Příspěvek z 31. května ve 21:55.
    Psisko_dogs v něm napsala:

    Ten pocit ,když zítra máme ředitelské volno kvůli závěrečkám.:->

    Příspěvek z 31. května ve 20:50.
    Klassa7 v něm napsala:

    Ten pocit, když se strašně stresuji ze zítřejších zkoušek, snad mi trochu pomůžou bylinky na stres.

    Příspěvek z 31. května v 17:09.
    morceMaty v něm napsala:

    Ten pocit, když by se ti hodilo dělat na wocabee slovíčka z aj a nj, ale místo toho jsi různě na Alíkovi. Taky zítra píšeme slepou mapu na státy Ameriky, ale taky to nějak nehrotíš, i když to vůbec neumíš.

    No, prostě mi vychází dobré známky na vysvědčení, takže neni důvod to hrotit... ;-DB-)

    Příspěvek z 31. května v 16:32.
    Nejspíšnejsemčlověk v něm napsal:

    Ten pocit když ti vypadla elektrikaB-)

    Příspěvek z 31. května v 15:05.
    Baronek v něm napsal:

    Ten pocit, když zmizla moje manželínka, dortíky mi nenechala, co budu mlsat?

    Příspěvek z 31. května ve 14:11.
    Klassa7 v něm napsala:

    Ten pocit, když konečně prší !

    Příspěvek z 31. května v 9:38.
    vikiliky v něm napsala:

    Ten pocit, když si na zahrádce mohu natrhat zralé jahody. Jous moc dobré.

    Příspěvek z 30. května v 16:30.
    Houmák v něm napsal:

    Ten pocit když se kouknete do účetní knihy a zjistíte že vám rodiče dluží kapesné přesně rok a 3 měsíce

    Příspěvek z 30. května ve 14:47.
    Klassa7 v něm napsala:

    Ten pocit, když jste si šly dneska zaplavat a je vám líp.

    Příspěvek z 29. května v 16:24.
    ModráKarkula v něm napsala:

    Ten pocit, když si pořád nemůžete úplně zvyknout na to, že už je skoro léto a zima není, takže jste si teď říkali, že už je takhle pozdě a je pořád světlo s horko;-D

    Příspěvek z 29. května v 16:15.
    Rychlošípka v něm napsala:

    ten pocit, když jsem tady přečetla místo procesor profesor;-D

    Příspěvek z 29. května ve 12:41.
    lopi v něm napsal:

    –MM–: Ten pocit, když přemýšlíš nad tím, proč si –MM– ještě nepořídil nové komponenty, když ty staré mu kolikrát bránily (a možná i pořád brání) v práci. :-D

    Příspěvek z 29. května ve 12:36.
    Metalistka v něm napsala:

    Ten pocit, když jste na Sněžce.8-D

    Příspěvek z 29. května v 11:44, upravený po 5 minutách.
    JáJá1 v něm napsal:

    Ten pocit, když Houmák neví, že vedle angličtiny je mezinárodní jazyk i matematika.O:-)
    A ten pocit, když Aj také moc neumím, ale stejně určitě pořád lepší než ministr zahraničí, či zmocněnec pro Green Deal...;-D:-D

    Příspěvek z 29. května v 11:19.
    Houmák v něm napsal:

    Ten pocit když si uvědomuješ že bez angličtiny jsi dneska mrtvý a i tě docela baví a známky neřeší. Ovšem můžeš se pochlubit že jsi neměl nikdy nic horšího než 1-8-P

    Příspěvek z 29. května v 11:15.
    Klassa7 v něm napsala:

    Ten pocit, když já jsem z angličtiny dostala 4 a jsem na to celkem hrdá, protože anglicky neumím a nebaví mě.

    Příspěvek z 29. května v 11:13.
    Motýl12345 v něm napsala:

    Ten pocit, když dostaneš za angličtinu 1- ale já vždycky dostávám za angličtinu jedničky 8-o
    https://ibb.co/2wbdDrb

    Příspěvek z 29. května v 10:50.
    Houmák v něm napsal:

    Ten pocit když si vysvědčení převezmeš až za měsíc

    Příspěvek z 29. května v 10:17.
    Klassa7 v něm napsala:

    Ten pocit, když jsem si dnes byla pro poslední vysvědčení :-3

    Příspěvek z 29. května ve 2:20.
    –MM– v něm napsal:

    Ten pocit, když procesor chodí, i když nemá nožičku.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    28. října 2020 v 19:07
    Založila:
    circi
    Obsahuje:
    ~ 14 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    Ema_P
    (kulisačka)