Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
Ten pocit, když dočtu oblíbenou trilogii, kterou jsem nikdy nechtěla přečíst, protože mě čtení nebavilo a je mi do breku, že už nebude žádné pokračování... já opravdu nečekala, že mě ta trilogie tak zaujme. Zaujala mě víc, než jiné knihy, které jsem četla :( je mi z toho smutno...
cítím prázdnotu a smutek, mně se to tak líbilo :(
Ten pocit když se díváte na fotku z posledního srazu a říkáte si kdo je ten Alík a jestli celou dobu měl na sobě ten oblek.
Ten pocit, když asi půl hodinu hledáš konkrétní příspěvek a pak ti dojde že je nejspíš v jiné nástěnce 
Ten pocit, když chceš vyhnat Špinarovou z hlavy, protože tě to vždycky rozpláče, ale na popadesáté se ti emotivní prožitek úplně vytratí
Ten pocit, když k přihlášce konečně máš všechno, ale pak vlastně nevíš, na které části zkoušky se chceš přihlásit.
Ten pocit, když už několik dní v kuse říkáš sestře, ať na stole nenechává ty diamanty na diamantové malovani, ze ji to spadne, a pak ten kdo to omylem vysype do koberce jsi ty :D
Ten pocit, když ve škole taky máme ročníkovku, jen to neprezentujeme před třídou, ale před komisí.
Ten pocit když je konečně po přijímačkách, ty ležíš v posteli, posloucháš svoje oblíbené písničky, jsi totálně unavená a přemýšlíš o tom že bys měla dělat ročníkovku protože to za měsíc prezentuješ 
Ten pocit, když se divím, že mi nefunguje mikrovlnka a já jsem tu potvoru zapomněl zavřít.
Ten pocit, když si popovídat o svém trápení s virtuální psycholožkou opravdu pomáhá
Ten pocit, když Rex je naživu a ty jsi ho ještě nehodila do Labe a někdy ho tam hodíš

Ten pocit, když Rex umřel a ty jsi ho ještě nehodila do Labe a už nikdy ho nehodíš do Labe

Ten pocit když tě Rex vytáhne na procházku, ale on sám po prvních šestnácti kilometrech zapomene jak se chodí :D. (Prý mám vzkázat že umřel a už se nikdy neobjeví :D)
Ten pocit, když si uvědomíš, že s obsazením dabingu Minecraft filmu budou o SirYakarim vědět naprosto všichni čeští minecrafťáci, ale i ti, co ten Minecraft ani nehrajou, a mě indiána Yakariho nebude znát skoro nikdo z nich. Béééééééé tak tohle je definitivní prohra, už nemám vůli žít 










Ten pocit když jdeš poprvé na fotbal a odehraješ celých 90min a jsi total dead
Ten pocit když si v češtině věříš a myslíš si že budeš mít 50b ale celý to zmastíš a máš asi 44

| předchozí | 6263646566676869707172 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
- (kulisačka)

