Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Ten pocit, když...

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 27. ledna 2025 v 16:24.
    sparťan14 v něm napsal:

    Ten pocit, když nás bylo dnes ve třídě 12 8=

    Příspěvek z 27. ledna 2025 v 10:34.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když ti od rána pořád někdo vrtá nad hlavou, ani tě nenechal se pořádně vyspat... Grrrr, zablokovat ho! :-D

    Příspěvek z 27. ledna 2025 v 8:59.
    lékařský v něm napsal:

    Ten pocit, když dostaneš jako jediný jedničku z písemky, která má třeba poloviční hodnotu celkové známky. O:-)

    Příspěvek z 27. ledna 2025 v 7:40.
    sparťan14 v něm napsal:

    Nějak pozdě ne?

    Příspěvek z 27. ledna 2025 v 7:36.
    Tečka v něm napsala:

    Ten pocit když jedeš autobusem schválně dřív abych stihla do školy a najednou musí být bouračka a už hodinu stojíme na místě a za tři čtvrtě hodiny mi začíná hodina

    Příspěvek z 27. ledna 2025 v 7:17.
    ModráKarkula v něm napsala:

    Ten pocit, když jsi celý víkend strávila ve škole na tanečním soustředění a dnes musíš zase do školy;-(:-D

    Příspěvek z 26. ledna 2025 ve 20:51.
    Holka-z-gymplu v něm napsala:

    Ten pocit když napjatě čekáš kolik za ten článek co vyšel před 4 týdny dostaneš kaček 8-Dok>X<-

    Příspěvek z 26. ledna 2025 ve 20:12, upravený po 4 minutách.
    sparťan14 v něm napsal:

    Ten pocit, když se učím angličtinu tím, že používám překlad stránky do angličtiny a mezitím na mě řve zelenej pták v oznámení :D

    Edit: ten pocit, když mi to tenhle příspěvek přeloží na "oh oh oh, you idiot" ;-D

    Příspěvek z 26. ledna 2025 v 19:42.
    BejkDrak_666 v něm napsala:

    Ten pocit, když nevím do kdy mám mít domácí úkol z angličtiny a tak, jelikož ZÍTRA máme angličtinu, dělám ten úkol teď (už jen dodělávám :3).
    A ten pocit, když se začínám více bavit se spolužačkami :3 (Sice trochu později, ale aspoň že vůbec)

    Příspěvek z 26. ledna 2025 ve 13:24.
    Metalistka v něm napsala:

    Ten pocit, když se z prezidenta země Alíkovské stane diktátor!:-o

    Příspěvek z 25. ledna 2025 v 18:55, upravený vzápětí.
    VelkýBochník v něm napsal:

    SarahDragons: Ten pocit, když tvůj největší…
    Ups... Ten pocit, když mi Sarah přopomene, že jsem se dneska ještě ani neosprchoval...:-c

    Příspěvek z 25. ledna 2025 v 18:54.
    SarahDragons v něm napsala:

    Ten pocit, když tvůj největší úspěch celého dne je osprchování se… :D

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 23. ledna 2025 v 17:38.
    Bodla v něm napsala:

    Ten pocit, když zítra lyžaaaaak:-3$>

    Příspěvek z 23. ledna 2025 v 16:48.
    SarahDragons v něm napsala:

    Ten pocit, když je týden nanic a ty fakt nevíš jestli zvládneš poslední den ve škole, na druhou stranu máš velkou absenci a už se blíží konec pololetí… 🦖

    Příspěvek z 23. ledna 2025 v 16:35.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když po celém dni doma máš docela dojem, že vlastně vůbec nic neděláš... :-|

    Příspěvek z 22. ledna 2025 ve 21:23.
    Delfín3k v něm napsal:

    Ten pocit když ses přežral jak prase8=

    Příspěvek z 22. ledna 2025 v 17:56.
    Sojka-jay v něm napsala:

    Ten pocit, když čekáš na kamarádovu odpověď na zprávu už 7 hodin, zkontroluješ zprávy a ejhle... On ti napsal už 6 hodin a 45 minut dozadu O:-)

    Příspěvek z 22. ledna 2025 v 15:59.
    Delfín3k v něm napsal:

    Ten pocit když si dáš do batohu nabíječku a ten kabel si najde tu nejmenší dírku v zipu kudy vyleze až skoro ven:-c

    Příspěvek z 21. ledna 2025 v 9:49.
    Holka-z-gymplu v něm napsala:

    Ten pocit když čekáš na okačkování článku:-DB-)

    Příspěvek z 21. ledna 2025 v 7:04.
    Tečka v něm napsala:

    Ten pocit když si přečteš dnešní Alíkovinu a zjistíš že je tam tvůj spolužák :-D;-D

    Příspěvek z 20. ledna 2025 ve 22:37.
    Bodla v něm napsala:

    Ten pocit, když si uvědomíš že v pátek jedeš lyžovat, a že se hrozně moc těšíš, ale najednou si uvědomíš že jsi vlastně nikdy nestála na lyžích a jak se znáš tak výš že si na ně jen stoupneš a hned si zlomýš ruku:-D

    Příspěvek z 20. ledna 2025 ve 13:48.
    Metalistka v něm napsala:

    Ten pocit, když přežiješ soutěž z ruštiny.;-D

    Příspěvek z 20. ledna 2025 ve 13:04.
    majdula2000 v něm napsala:

    Ten pocit, když mamce končí platnost řidičáku a poprosí tě, ať jí najdeš úřední hodiny, že by si nechala zrobit novej... Tak jí je najdeš a pro jistotu dodáváš, kde to je. Mamka se překvapeně kouká, že to čekala jinde... A když odchází, tak jí pro jistotu ještě jednou upřesníš, kam má jet, protože ji dobře znáš. A ona jen... „Tam, jo?“. :-D:-D:-D No, tak třeba se trefí. ;-D

    Příspěvek z 20. ledna 2025 ve 12:31.
    Vlčíholka v něm napsala:

    Tečka
    zítra na to máš

    Příspěvek z 20. ledna 2025 v 10:11.
    Tečka v něm napsala:

    Ten pocit když ti chybí jenom 60 kaček do věcí kterou chceš z katalogu

    Příspěvek z 20. ledna 2025 v 8:40.
    Vlčíholka v něm napsala:

    ten pocit když máte na vítvarku nakreslit věci co vystihují vietnam

    Příspěvek z 20. ledna 2025 v 7:57.
    Metalistka v něm napsala:

    Ten pocit, když dneska jdeš na soutěž z ruštiny a nic neumíš.

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 18. ledna 2025 ve 12:23.
    Týnek v něm napsal:

    Ten pocit když jste viděli obrázek na kterém bylo ukázané složení Nutelly, že to je skoro jen cukr a palmový olej a úplně se vám znechutila. :-Q

    Příspěvek z 18. ledna 2025 v 11:52.
    Fyzikomil v něm napsal:

    Ten pocit, když si vzpomeneš na nejlepší pohádku z dětství a tak ji musíš ihned představit sestře a teď spolu na to díváme. A teď mám neskutečnou dětskou radost.

    Příspěvek z 18. ledna 2025 v 11:42.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Ten pocit, když jsou nástěnky všech „tří králů“ teď pěkně u sebe:-)

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    28. října 2020 v 19:07
    Založila:
    circi
    Obsahuje:
    ~ 14 tisíc příspěvků
    Moderátorka:
    Ema_P
    (kulisačka)