Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
Ten pocit, když ti od rána pořád někdo vrtá nad hlavou, ani tě nenechal se pořádně vyspat... Grrrr, zablokovat ho!
Ten pocit, když dostaneš jako jediný jedničku z písemky, která má třeba poloviční hodnotu celkové známky.
Ten pocit když jedeš autobusem schválně dřív abych stihla do školy a najednou musí být bouračka a už hodinu stojíme na místě a za tři čtvrtě hodiny mi začíná hodina
Ten pocit, když jsi celý víkend strávila ve škole na tanečním soustředění a dnes musíš zase do školy
Ten pocit když napjatě čekáš kolik za ten článek co vyšel před 4 týdny dostaneš kaček 

Ten pocit, když nevím do kdy mám mít domácí úkol z angličtiny a tak, jelikož ZÍTRA máme angličtinu, dělám ten úkol teď (už jen dodělávám :3).
A ten pocit, když se začínám více bavit se spolužačkami :3 (Sice trochu později, ale aspoň že vůbec)
SarahDragons: Ten pocit, když tvůj největší…
Ups... Ten pocit, když mi Sarah přopomene, že jsem se dneska ještě ani neosprchoval...
Ten pocit, když je týden nanic a ty fakt nevíš jestli zvládneš poslední den ve škole, na druhou stranu máš velkou absenci a už se blíží konec pololetí… 🦖
Ten pocit, když po celém dni doma máš docela dojem, že vlastně vůbec nic neděláš...
Ten pocit, když čekáš na kamarádovu odpověď na zprávu už 7 hodin, zkontroluješ zprávy a ejhle... On ti napsal už 6 hodin a 45 minut dozadu
Ten pocit když si dáš do batohu nabíječku a ten kabel si najde tu nejmenší dírku v zipu kudy vyleze až skoro ven
Ten pocit když čekáš na okačkování článku
Ten pocit, když si uvědomíš že v pátek jedeš lyžovat, a že se hrozně moc těšíš, ale najednou si uvědomíš že jsi vlastně nikdy nestála na lyžích a jak se znáš tak výš že si na ně jen stoupneš a hned si zlomýš ruku
Ten pocit, když mamce končí platnost řidičáku a poprosí tě, ať jí najdeš úřední hodiny, že by si nechala zrobit novej... Tak jí je najdeš a pro jistotu dodáváš, kde to je. Mamka se překvapeně kouká, že to čekala jinde... A když odchází, tak jí pro jistotu ještě jednou upřesníš, kam má jet, protože ji dobře znáš. A ona jen... „Tam, jo?“. 

No, tak třeba se trefí.
Ten pocit když jste viděli obrázek na kterém bylo ukázané složení Nutelly, že to je skoro jen cukr a palmový olej a úplně se vám znechutila.
Ten pocit, když si vzpomeneš na nejlepší pohádku z dětství a tak ji musíš ihned představit sestře a teď spolu na to díváme. A teď mám neskutečnou dětskou radost.
| předchozí | 7374757677787980818283 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
- (kulisačka)

