Ten pocit, když...
« Novější příspěvky
VelkýBochník: Vidíš? Dokonce i pes si chce s tebou zazpívat!
Ten pocit, když ten pocit, když nemáš co sem napsat
Ten pocit, když si začneš zpívat Tichou noc a do toho ti začne hulákat pes...
Ten pocit když už si ten sen: Fyzikomil: Ten pocit, když si plníš… dokončíš. A máš z toho neskutečnou radost.
Ten pocit když jste si mysleli, že Koalík je jen nějaká virtuální postava a ve skutečnosti nepatří žádnému konkrétnímu uživateli.
Ten pocit, když se ikonky kluků a holek v klubovně v tom sloupci střídají symetricky a přestaly až s odchodem jedné holky.
majdula2000: ne ne
Ten pocit, když přepisuješ popisek kalendářové nástěnky, aby neříkal, že soutěž skončila, když to není pravda, ale hned tam přijde Koalík a přepíše to zpátky, protože to má nějaký rozbitý. A takhle si to tam přepisujete dokolečka...
Ten pocit, když ses probudil před půl hodinou (spal jsem od tří ráno) a neviděl si dnešní světlo světa… :D
Ten pocit, když máš od včerejška rýmu a zvýšenou teplotu
(včera jsem měla 38.2°C a dneska 36.7°C)
Ten pocit, když máslo má máslovou příchuť.
Ten pocit, když pro URL adresy jsou všechna vánoční přání spíš vánoční praní.
Ten pocot, když se vám do ekzemu na čele dostane nějaký náhodný streptokok, co prolítne vzduchem a jako adekvátní reakci na tuto infekci vaše tělo vykuchtí takový otok uzlin kolem uší, že na to ucho dva dny ohluchnete
- události pár dní z5
(dostal jsem ATB a už je to lepší, ale bylo to mega random)
Ten pocit, když chceš někomu na mobilu poslat podpůrnou SMSku třeba tři srdíčka a omylem klepneš vedle, takže pošleš třeba: 

Ten pocit, když dneska několikrát zmíníš správnou odpověď na otázku, ale ostatní si to neuvědomí.
Ten pocit, když jedeš na víkend pryč, sbalíš si pět plyšáků a polštářek, ale zapomeneš léky...
Ten pocit, když jsou hodnější, než si Týnek myslí, a nechají nás si vybrat, co chcem.
Ten pocit když jsem si myslel, že obchod s nábytkem ty plyšáky dodal zdarma a poslal balíkem.
majdula2000: To je mi líto.
Ten pocit, když je venku docela teplo na zimu a vyhovuje mi to.
Ten pocit, když má tvoje sestra zase úplně debilní náladu a zjevně jediným jejím cílem je tě štvát... A pak ti z toho je akorát smutno.
| předchozí | 7778798081828384858687 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. října 2020 v 19:07
- Založila:
- circi
- Obsahuje:
- ~ 14 tisíc příspěvků
- Moderátorka:
- Ema_P
- (kulisačka)

.
