Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Tlustej pes

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 21. září v 0:01, upravený vzápětí.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Pondělí 1. června:
  Neska k páníčkovi přišli ňáký chlapi. Byli v takovejch těch montérkách a moc se mi nelíbili. Taky sem jim to dal pořádňe znát (když si na to spomenu, tak ale ta noha toho jednoho chutnala celkem dobře8-P... ten druhej si asi mňenil fusky každej den, tak to takový nebylo). No, nakonec mňe páníček přivázal a já sem se moch jen koukat co to tu u nás dělaj. Ale světe div se, vyplatilo se to. S tou novou pohovkou, co sem přitáhli měl páníček mimořádňe pravdu, je fakt skvjelá. Jakmile mňe tam ale viděl, tak sem musel dolu, nechápu to. Na to starý křeslo s čumící pružinou sem dycky moh a tady ne? To je nespravedlivý!!!
  Ale vobjevil sem eště něco: Páníček vobčas rát maluje. A tuhle si vodložil barvy na stoleček a zapomňel na to. Tak až zas při pondělku vodejde do rachoty, jak to von řiká, tak plán je jasnej;-)

  Prodleva 2 měsíce.
  Příspěvek z 30. června ve 14:14, upravený po 6 minutách.
  PejsekNelinka v něm napsala:

  Pátek 29. května kvečeru:
  Jo, to vám eště musim povjedět. Vite - na tym cvičátku, jak sme byli a jak sem psal o té róře - teda tunelu :-D - tak přednastavte si, co se nestalo. 8-D
  Za tym tunelem, jak sem vám řikal, tam bylo normálně takovy ohnivy kolo. Jakože ohnivy, ale bez ohně - chápeš. Ja sem tam chtěl vběhnót, rozběh sem se, odrazil a - najednó tma! Nevim teda, co sem dělal, ale ten kruh, kterym sem chtěl proskočit, se mně obtiskl na čelo. Au!

  Příspěvek z 30. června ve 14:02.
  DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

  Pátek, 29. května:
  byli sme na cvičáku, byl sem uhnanej jak pes. Když jsme tam došli, tak sem sebou plácl na zem a paníček byl naštvanej, a řikal, ať něco dělám. Ale já tam furt jen ležel, protože už jsem nemoh. Nakonec jsem se zmoh jít aspoň do takovýho plátěnýho tunelu.

  Příspěvek z 30. června ve 13:37, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Štvrtek 28. května:
  To si zas páníček usmislil vjec;-D. Že prej budem spolu chodit na cvičák. Ale tak gdyž k radosti potřebuje cvičit... co mu to budu rozmlouvat. Aspoň se pobavim;-D
  Jenom ať si nemislí že budu cvičit snim. To si zatim pěkně s nim svačinku8-P

  Prodleva 5 dní.
  Příspěvek z 25. června v 17:43.
  Maty09 v něm napsal:

  Úterý 27. května Řanko:
  Tak pániček odjinkal na dovču, už je čas to vizkušet. Ted sem to udelíl i s pír „opravy“

  Už se tesí až zejtra prejde.B-)

  Příspěvek z 25. června v 16:51.
  Viki_show v něm napsala:

  Eh. Berte to jako 2020... Já jsem na to nějak zapomněla:-|

  Příspěvek z 24. června v 15:52, upravený po 8 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Úterý 26. května VODPOLEDNE: A eště něco: Sem se s konečnou platností rozhod, že se vrátim ke starýmu spůsobu psaní. Přece jen ten jeden den neskutečný dřiny nad pravopyskem stačí ne???

  Jo... a jinak, koukal sem tuhle s páníčkem na bednu a jakože jindy mňe tam toho moc nezaujme, ale tentokrát tam byla napro100 úžasná reklama. Ale jako fakt!!! Řek sem si, že to musim při nejbliší příležitosti viskoušet;-)

  Hele... to je vono:

  Jó, na umňení já byl žvdycki talent...;-D

  Příspěvek z 23. června ve 20:55, upravený po 3 minutách.
  Viki_show v něm napsala:

  26.5. 20021 DOPOLEDNE

  Nes sem byl neúprosným páníčkem vytáhnut ven v 8 ráno:-E
  Ale spoň sem potkal něakého vyšíleneho psa! Měl na vobojku napsání: Maty09 běžel prej do nějakého města. Nějaký Alikov8-o
  No chtel by jo ještě vydět! Ale paniček mě odtáhl pryc protoze spěchal na nejakou schuzku v parku s nějakou paní, hrozně husnou a navoňavkovanou!
  Ale měla psí slečnu, bílou a kudrnatou... Bal sem se ale k ni celou dobu jít. A zatim co panček dával ty paní růží já se lekl a aby si mě ta slečna nevšimla vlezl páníčkovi do tašky a málem se (zaškrtnute) tu utopil udusil

  Příspěvek z 23. června ve 20:48.
  Hogo v něm napsal:

  Pondělí 25. května:
  Tak dneska se konečně můj páníček vysprchoval, už to na něm bylo moc cítit. Takové to, když se snaží zakrýt puch deodorantem. Možná jsem to byl já, taky jsem se vykoupal, ale spíše se přikláním k první variantě. Upřímně dneska jsem ani neměl náladu něco pořád psát, je to otrava a navíc jsem našel neožužlanou hračku. Ne, že bych tedy hračky nějak žužlal, na to mám moc velkou úroveň, ale někdy si nemohu pomoci a jdu si hračku okousat. Také se mi nechce psát z toho důvodu, že dneska jsem se rozhodl psát spisovně, což se mi úplně tolik nelíbí… no tak já si jdu pro hračku a haf zejtra. B-)

  Příspěvek z 23. června ve 20:39.
  Maty09 v něm napsal:

  Pajda 3009. května rok 5650: Neděle 24.kvetná května:
  Tak neska sem dostal trest:-c... česání u kadeřníka:-c, páš páč jsem rozkusal ty botičky. oni byli drahí...

  Prodleva 4 dny.
  Příspěvek z 19. června ve 14:19, upravený po 2 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Sobota 23. května:
  Tam sem za ten včerejšek dostal domácí vězení. Prej žádná pořádná prochajda, jen vyčurat na zahrátku. Ale ňák mi to ani nevadí. Konečně mam totiž chvilku času na to, co sem chtěl už tolikrát udělat - rozkousat ty páníčkovy nový boty.

  Tak sem si řek, že to tu trochu voživim. Pokud budu já, tlustej pes, mít náladu, můžu vám vodpovědět na pár votázek vohledňe mý vosoby;-)
  Přece jen to slavný lidi (a asi i psové) dělaj.

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 28. dubna ve 22:47, upravený po 7 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  (Maty, máš tam chybku v datu)
  Pátek 22. května:
  Tak tohle sem fakt nečekal. Neska se pro mě páníček vrátil do útulku. Prej byl jen na dovolený a tak mě tu vodložil. Gdyž mě pak venčil, tak sem si řek, že vyrazim na dovolenou zas já. No, volal na mě celkem marně. Ale řeknu, že dovolená je celkem dobrá věc. Kolem tý vily už postavili plot, takže ten „chudáček“ Blek je tam zamřížovanej. Cheche... nedalo mi to, abych ho tam nešel trochu provokovat, takže sem se tam procházel sem a tam a von se moch zbláznit jak štěkal. Kocour Flek tam zrovna nebyl, takže dobrý. Zato se leknutím vzbudil Brett-šest párátek a byl to pohled k popukání jak najednou vyskočil... trochu mi ten jeho ksicht připomněl další vobrázek mýho páníčka, co jsem mu rozcupoval... říkal tomu
  Mistr Bín, nebo tak ňák...
  Pak sem eště navštívil Arga. Ten byl zas nechutně čistej a umytej, tak sem začal „trošku hrabat“, aby se to spravilo. Takle sem vobešel eště pár známejch a musim říct, že je to celkem k popukání, gdyž na vás musej čučet za plotem. Až pak mě páníčkovi nahlásila jedna sousedka a bylo po legraci. Má to svý ryzika (páníček je pak naštvanej a já dostanu co proto), ale vobčas na tu dovolenou vyrazim taky. Tu a tam můžu někoho naštvat, tu a tam sežrat ňákou ňamku, co mi dycky páníček zakáže, tu a tam někoho vzbudit... prostě paráda.

  Prodleva 5 dní.
  Příspěvek z 23. dubna ve 20:16.
  Maty09 v něm napsal:

  Čtvrtek 20. května
  Dlouho sem nenapsal protože jsem v útulku bojoval o jídlo. J dlouhá boj to býl. Alé jak sém se sem já dostal? To sém v Úterý rozkousál papuči ala taky sem shodil vázu, díámant která se rozštíštil a sežrál sem koberéc.8-D Alé pán se taka naštvala až mě dalal do útulka. To jedíný jídlo měl Brak. Mělá kostku šůnký a potom sem s ním bojoval ale vlastně, on, mé zmlátiíl. A potóm se strhlá rvacká na 15 dní než jí sežral než spadlá do odpadní roury. Potom sem se dozvědél od krásné fenky Stely že je jen jedna kostká pro všechný psy na měsíc. A taký že ten Brák snědlá minulé bojé 100 kosték. A prý je tu už skoró 9 let.:-c Snád tu nébudé ta překrásná Stela a já tak dlouho. Nemlať mě Stelo jinak nebudeme mít štěnátkoa!

  Prodleva 14 dní.
  Příspěvek z 9. dubna v 16:00.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Úterý 5. května: Neska sem, stejně jako včéra, zahlíd „kohosi“ zase hledat jídlo v kontejnéru. Zrovna sme šli s páníčkem na prochajdu. Tak sem skusil stejnej trýček jako posledně - připlížil sem se a zaštěkal. Zase se pořádně lek a praštil se o víko do kebule. Pak sem si ale uvědomil, že je to asi nějaký věčí zvíře než Flek, protože se kontejnér za nim nedovřel. Jaký bylo mý zděšení, když sem zjistil, že to neni kocour Flek, ale doga Blek, asi ten hafan utek (vida, mam talent, to se i rýmuje, můžu začít repovat - první pes, co repuje:-)). Tak sem se nenápadně vodebral pryč, než se mu podaří vyndat hlavu z toho kontejnéru. Páníček se divil, že prej sem byl po celou dobu procházky nějakej po...slušnej;-). Ale já vim proč, tak aby si moc nezvyk, rozkousal sem mu večér další papuči;-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 6. dubna v 17:18.
  Maty09 v něm napsal:

  Pondělí 4. května 2 MINUTY POZDĚJI
  To víko sehýbe :-(:-o já se bojim. LÉtají cí pytel. Co že? to je ta kočka a směje se ! Zase. To chceněco lepšího. Co to za mou ddychddd? BBBBEK Ja sé propad do kanalú. cotéd?

  Příspěvek z 6. dubna v 16:56, upravený po 4 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Pondělí 4. května: Neska mam fakt radost. Konečně se mi povedlo pomstít se tomu votravnýmu kocourovi. A to takovym způsobem, že chrochtam blahem eště teď. Dokonce líp, než s tou pastí. To sem byl takhle na zahradě a teď koukam na páníčkovu zahradní popelnici a vona je vodevřená a trčí tam z ní nějaký nohy. Hned sem poznal, že ty nohy patří Flekovi, kterej tam asi hledá nějakou kostru ze smradlavý ryby (páníček je měl včera, koupil si jich pět a snědl tři, víc sem z toho stolu sundat nestih, aby to neviděl). Tak sem se potichu připlížil a hned za ním pořádně zaštěkal. Von se normálně tak leknul, že spadl do tý popelnice celej a eště nějak drknul do toho víka a vono se zavřelo. No... pomsta jak Brno (tak to ty lidi říkaj) sem prostě šťastnej jak blecha (v mym kožichu).:-D

  Příspěvek z 6. dubna ve 14:42, upravený po 5 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  Video záznam z Neděle 333. 3. května POZDĚJI

  Ta kocká vlezl dom. Zas mně rozškrábal. To bych mněl postavit past. A jé hotov. Có to uz jé 10. květná.? chrrrrrrrrrrrrrrr Hmmmm buřtííííííí bummm (stoupl na pánvičku) vžuuuumm (pánvička ho vystřelila do vzduchu) puf (spadl na sáček) (sjel po lavičce do trouby) kššššššš (olej se pálí v pánvičce) KŠŠŠŠ (olej vytriskl na postel pána kde pán spí) Ale né byřty se pálí. (vylez ven z trouby a zakop o boulingovou kouli) jéééééé (koule se zastavila o knihovnu) pufff(knihovna spadla a kočka se směje) To jí nedám.:-E:-E:-E (vběhl pán do pokoje a dává kočce mlíko) 8-o:-E:-E:-E

  Příspěvek z 5. dubna v 15:45, upravený po 7 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Neděle 33. dubna 3. května: Ten drzej kocour je snad uplně všude! Neska si to normálně přihasil až k nám na zahradu - viděl sem ho skrz prosklený dveře. Nejprv sem štěkal jak divej, ale ten kocour se jen ksichtil a připadalo mi, že se mi posmívá. Procházel se po zahradě páníčka jakoby nic. Už dlouho mu slibuju pomstu, ten se bude divit, až na to dojde. A nezachrání ho ani to psisko Blek. Jo... a ten kocour se prej menuje Flek, sem se dověděl. Takže Blek a Flek... no jejich páníček asi moc fantazije nemá;-D.

  _Lucie_: To měl „tlustej pes“ zrovna nějaký štědrý a solidární den, že se dovedl rozdělit:-D

  Příspěvek z 5. dubna v 10:36.
  _Lucie_ v něm napsala:

  Ráno jsem se vzbudil a můj páníček Petr mě vzal na procházku šli jsme kolem kolem řeznictví kde Petr koupit kuře k obědu. Potkali jsme pána který voněl po čerstvém masínku. Došli jsme dom a páníček dal maso do chladničky. Odešel do práce a tak jsem si pozval mého kamaráda Deniho se kterým jsme se rozhodli že tajně sníme to kuře protože bylo hodně vysoko a nedošáhli jsme na něho tak mě Deni vyzvedl a já ho vzal to kuře. Rozdělil jsem se a protože páníček už byl za dveřmi musel Deni rychle utéct. To jsem ale dostal za trest jsme nemohl k večeři buřt. Ale já ho stejně dostal protože mě Petr šel vyvenčit a já dostal ten buřt od toho pána který voněl čerstvým masem.

  Příspěvek z 5. dubna v 10:18.
  Maty09 v něm napsal:

  1. května VELMI BRZO RÁNO
  Místo pana prísla ta kócka. Jsem na ní steka l a oná mělá toho Blaka Bleka. Téd píšů deník v tocíčímv se bubnů do které mé narvál hfsihufsdidfsughfgfddgh

  P.S. zacááááállllllooooo sssseeee tooooooo azzzssss tocííííííííít

  Příspěvek z 5. dubna v 10:04, upravený vzápětí.
  Dari v něm napsala:

  30. dubna VEČER:
  A zas sem se probudil večer, už jeto divný. A to sem chtěl ukradnout tý ženský klobásku, no nic. Páníček šel asi ráno do toho divnýho domu s kolečky, a já ho už neviděl. Tak já jdu zas chrápat, dobrou.

  30. dubna VEČER - po deseti minutách:
  Sakrapes, já nemůžu spát, oni tam zas něco vrtaj, lumpové. Dyť já chci spát, ať mě nechaj na pokoji! Hm, asi mě neslyší, pudu za nima.
  O minutu později:
  Pche, já běžel ze všech sil, štěkal jak nejvíc to de, a oni si mě ani nevšimli. Já jim dám, já jim dám! Ale musim něco vymyslet.. Hmm.. Hmmm.. Hmmmm! Už to mám! Už vim co budu dělat, počkám si na toho blbečka páníčka, budu na něj štěkat co nejvíc, a snad to pochopí, tak uvidíme.

  Příspěvek z 4. dubna ve 12:16, upravený po 8 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  29. dubna 2222 28. dubna 2020
  Neska sem tu číču pěkné prohnal naštval. Sem bezel se válel z kopce na ten dům. Jenzé ten pés blak Blek beže nahorú za mou. A já měěěěěl štestí srazil jsem ho. přejel jsem hooo. Pot om jsem narazil do tohó plotu plot se třásl, kočka na měě spqadla. teď spím s podrápaným tělem na hlave páníčká. Kočka ješté uvidí.

  Příspěvek z 4. dubna v 11:47, upravený po 10 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Středa 28. dubna 2020: Neska sem zažil celkem trauma a šok. Tak ňák to ty lidi říkaj. Mě páníček při venčení vzal na mý voblíbený místo, kde už sme strááášně dlouho nebyli. Je tam louka jen s jednim barákem a v zahradě toho baráku chrt Brett. Von je strašně namachrovanej protože s nim jezdí panička na ňáký závody (von sám taky tak vypadá - vychrtlej až hrůza, já mu řikam šest párátek - jedno párátko jako tělo na dalších čtyřech a vocas:-D). Ten šok přišel, když sem zjistil, že na mý voblíbený louce postavil za tu dobu někdo barák. A navíc se na mě z plotu šklebil ňákej strakatej kocour jak vopice (tak říkal páníček svýmu voblíbenýmu plagátu, co sem mu kdysi rožkubal, bylo na něm ňáký divný zvíře se stejnym šklebem). Tak sem si řek, že toho kocoura pořádně proženu a řítil sem se k němu svou šílenou rychlostí 5 kilometrů v hodině. Ale z tý zahrady najednou vylítla doga - to bylo to trauma. Teda... takle fofrovat, jako mě v tu chvíli, nikdy nikoho asi neviděl ani Brett, normálně mu údivem vypadla kost z tlamy. Myslel sem, že mě klepne, jak sem byl zadejchanej, až sem z toho chrochtal. Ještěže si ten chlap z toho baráku tu hnusnou dogu zavolal zpátky. Řval na ní „Bleku, ke mně!“, takže se asi menuje Blek. No a ten kocour se na mě z plotu šklebil ještě víc. To mu nedaruju.

  Příspěvek z 4. dubna v 11:10, upravený vzápětí.
  Maty09 v něm napsal:

  Úterý 27. Dupna Dufna Dubna
  Neska muj pán špinavý dosel a zrovna dával do pračky bátivý vecí. Jenze sem se lek myši za mnou a skocil jsem na nej on spad do prácky a já zmáčk tlačítko. dvéřé se zavřel a točilo se tó. aź sem usnúl. a cekám co sed ál stané.

  P.S. spím u lazaní a ty chrochtáji

  (toto sem nepatří:)

  Příspěvek z 4. dubna v 10:45.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Pondělí 26. Dubna 2020
  Zase sem pokal tu náááádhernou ženskou. Začal jsem ji obejhat obcházet a vona do mě kopla! Jaká nespravedlnost! Chtěla na mě zavolat policajty ale já radči zdrhl. Doma jsem si ulovil lazaňe a byly mňam.

  Příspěvek z 4. dubna v 10:14.
  Dari v něm napsala:

  Neděle 25. dubna RÁNO
  Tak sem se probudil, no nic moc no, ale páníček někam zmizel. Tak sem se holt rozhod, že ho pudu hledat žeo, kdo mě mi místo něj krmil, kdo by mi pak dával mý voblíbený buřtíky? Tak jo, dost keců a vyrážim. Tak sem šel a šel, prostě šel, a najednou sem uviděl takovou zvláštní ženskou, ale byla hezká, to musim přiznat. Byla upe stejná jak já, akorát mněla delší ušiska. Já nevim proč, ale v tu chvíly se mi šíleně rozzářily voči. Je nááádhernáá prostě nááádhernááá.. zavřel sem na chvilku voči a už byla fuč. Sakrapees, a já na ní měl takovou chuť, taková mňamózní klobáska to byla.. a ta blbá ženská i s ní už je fuč, pche. jdu domu, budu chrápat.

  Příspěvek z 3. dubna ve 20:07.
  MichP v něm napsal:

  Sobota 24. Dubna:
  Nes je mi špatně vono tam v té svačině byla čokoláda a vona je prostá jedovatá pro psy, ach jo to je špatný den chci už být zdravý ne pořád blejt

  (Můj talent je jako postižené miminko B-))

  Příspěvek z 3. dubna ve 20:01, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Čtvrtek 22. dubna VODPOLEDNE: Dyž mě páníček viděl, jak sem se dokrad domu, tak mu mě asi bylo líto, takže v cajku. Dokonce se na mě ani nenaštval, že sem mu rozkousal ty nový papuče. Vobčas se takle zas musim stratit, má to svý výhody.

  Pátek 23. dubna: Neska při venčení si páníček usmyslel, že mi bude házet míček. Po dvou hodech mě to ňák přestalo bavit, ať si ho hledá sám. Vona to ale neni tak hloupá hra, sem zjistil. Během toho, co hledal ten tenysák, tak sem si aspoň dal jeho svačinu, co si tam položil na ruksak...;-)
  Tak tomu se říká dobrej den:-) Už se těšim na další aportování8-P

  Příspěvek z 3. dubna v 19:21, upravený po 6 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  Čtvrtek 22. Dubna RÁNO
  Neska sme sli do tohi obchoxdu. Pordavacka se pekny zlobila kdžy ij donesl to co sem delal vecer. Jenže ona nas honila po celeém měěste. Nakonec spadlla do nejakej stoky a vžuuum pryč. Měl sem radost jenze pak sem musel slézt z hlavy páníckovy a on me honil po meste. Jeste ze spadl taky do stoky. pak sem ten deniček lovil z té stoky a nasél me pán. Tak sem nased do clunu z lidl tasticky. Taky me zajina kde budů spet.

  Příspěvek z 3. dubna v 18:35.
  Veryfr v něm napsala:

  Středa 15.Dubna 2020
  Dneska sme s páníčkem byli ve vobchodě. Von si kupoval nějaký věci ale já se zajímal jen vo buřtíky. Jojo ty byly hezký. Taky tak voněly takže jsem jeden vopatrně vzal do huby a nenápadně ho nesl pryč. Jenže to moc opatrný nebylo a všimla si mě prodavačka která mě honila po celý prodejně a vona za mnou běžela přes celej park jenže do tý doby jsem buřty hold snědl. Páníček řekl že jí buřty vrátí jenže nějakej ten tejden to trvat bude než vyjdou...:-D

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  3. dubna v 17:38
  Založil:
  Obsahuje:
  34 příspěvků
  Moderátor:
  VelkýBochník
  (kulisák)