Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Tlustej pes

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 9. dubna v 16:00.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Úterý 5. května: Neska sem, stejně jako včéra, zahlíd „kohosi“ zase hledat jídlo v kontejnéru. Zrovna sme šli s páníčkem na prochajdu. Tak sem skusil stejnej trýček jako posledně - připlížil sem se a zaštěkal. Zase se pořádně lek a praštil se o víko do kebule. Pak sem si ale uvědomil, že je to asi nějaký věčí zvíře než Flek, protože se kontejnér za nim nedovřel. Jaký bylo mý zděšení, když sem zjistil, že to neni kocour Flek, ale doga Blek, asi ten hafan utek (vida, mam talent, to se i rýmuje, můžu začít repovat - první pes, co repuje:-)). Tak sem se nenápadně vodebral pryč, než se mu podaří vyndat hlavu z toho kontejnéru. Páníček se divil, že prej sem byl po celou dobu procházky nějakej po...slušnej;-). Ale já vim proč, tak aby si moc nezvyk, rozkousal sem mu večér další papuči;-)

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 6. dubna v 17:18.
  Maty09 v něm napsal:

  Pondělí 4. května 2 MINUTY POZDĚJI
  To víko sehýbe :-(:-o já se bojim. LÉtají cí pytel. Co že? to je ta kočka a směje se ! Zase. To chceněco lepšího. Co to za mou ddychddd? BBBBEK Ja sé propad do kanalú. cotéd?

  Příspěvek z 6. dubna v 16:56, upravený po 4 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Pondělí 4. května: Neska mam fakt radost. Konečně se mi povedlo pomstít se tomu votravnýmu kocourovi. A to takovym způsobem, že chrochtam blahem eště teď. Dokonce líp, než s tou pastí. To sem byl takhle na zahradě a teď koukam na páníčkovu zahradní popelnici a vona je vodevřená a trčí tam z ní nějaký nohy. Hned sem poznal, že ty nohy patří Flekovi, kterej tam asi hledá nějakou kostru ze smradlavý ryby (páníček je měl včera, koupil si jich pět a snědl tři, víc sem z toho stolu sundat nestih, aby to neviděl). Tak sem se potichu připlížil a hned za ním pořádně zaštěkal. Von se normálně tak leknul, že spadl do tý popelnice celej a eště nějak drknul do toho víka a vono se zavřelo. No... pomsta jak Brno (tak to ty lidi říkaj) sem prostě šťastnej jak blecha (v mym kožichu).:-D

  Příspěvek z 6. dubna ve 14:42, upravený po 5 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  Video záznam z Neděle 333. 3. května POZDĚJI

  Ta kocká vlezl dom. Zas mně rozškrábal. To bych mněl postavit past. A jé hotov. Có to uz jé 10. květná.? chrrrrrrrrrrrrrrr Hmmmm buřtííííííí bummm (stoupl na pánvičku) vžuuuumm (pánvička ho vystřelila do vzduchu) puf (spadl na sáček) (sjel po lavičce do trouby) kššššššš (olej se pálí v pánvičce) KŠŠŠŠ (olej vytriskl na postel pána kde pán spí) Ale né byřty se pálí. (vylez ven z trouby a zakop o boulingovou kouli) jéééééé (koule se zastavila o knihovnu) pufff(knihovna spadla a kočka se směje) To jí nedám.:-E:-E:-E (vběhl pán do pokoje a dává kočce mlíko) 8-o:-E:-E:-E

  Příspěvek z 5. dubna v 15:45, upravený po 7 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Neděle 33. dubna 3. května: Ten drzej kocour je snad uplně všude! Neska si to normálně přihasil až k nám na zahradu - viděl sem ho skrz prosklený dveře. Nejprv sem štěkal jak divej, ale ten kocour se jen ksichtil a připadalo mi, že se mi posmívá. Procházel se po zahradě páníčka jakoby nic. Už dlouho mu slibuju pomstu, ten se bude divit, až na to dojde. A nezachrání ho ani to psisko Blek. Jo... a ten kocour se prej menuje Flek, sem se dověděl. Takže Blek a Flek... no jejich páníček asi moc fantazije nemá;-D.

  _Lucie_: To měl „tlustej pes“ zrovna nějaký štědrý a solidární den, že se dovedl rozdělit:-D

  Příspěvek z 5. dubna v 10:36.
  _Lucie_ v něm napsala:

  Ráno jsem se vzbudil a můj páníček Petr mě vzal na procházku šli jsme kolem kolem řeznictví kde Petr koupit kuře k obědu. Potkali jsme pána který voněl po čerstvém masínku. Došli jsme dom a páníček dal maso do chladničky. Odešel do práce a tak jsem si pozval mého kamaráda Deniho se kterým jsme se rozhodli že tajně sníme to kuře protože bylo hodně vysoko a nedošáhli jsme na něho tak mě Deni vyzvedl a já ho vzal to kuře. Rozdělil jsem se a protože páníček už byl za dveřmi musel Deni rychle utéct. To jsem ale dostal za trest jsme nemohl k večeři buřt. Ale já ho stejně dostal protože mě Petr šel vyvenčit a já dostal ten buřt od toho pána který voněl čerstvým masem.

  Příspěvek z 5. dubna v 10:18.
  Maty09 v něm napsal:

  1. května VELMI BRZO RÁNO
  Místo pana prísla ta kócka. Jsem na ní steka l a oná mělá toho Blaka Bleka. Téd píšů deník v tocíčímv se bubnů do které mé narvál hfsihufsdidfsughfgfddgh

  P.S. zacááááállllllooooo sssseeee tooooooo azzzssss tocííííííííít

  Příspěvek z 5. dubna v 10:04, upravený vzápětí.
  Dari v něm napsala:

  30. dubna VEČER:
  A zas sem se probudil večer, už jeto divný. A to sem chtěl ukradnout tý ženský klobásku, no nic. Páníček šel asi ráno do toho divnýho domu s kolečky, a já ho už neviděl. Tak já jdu zas chrápat, dobrou.

  30. dubna VEČER - po deseti minutách:
  Sakrapes, já nemůžu spát, oni tam zas něco vrtaj, lumpové. Dyť já chci spát, ať mě nechaj na pokoji! Hm, asi mě neslyší, pudu za nima.
  O minutu později:
  Pche, já běžel ze všech sil, štěkal jak nejvíc to de, a oni si mě ani nevšimli. Já jim dám, já jim dám! Ale musim něco vymyslet.. Hmm.. Hmmm.. Hmmmm! Už to mám! Už vim co budu dělat, počkám si na toho blbečka páníčka, budu na něj štěkat co nejvíc, a snad to pochopí, tak uvidíme.

  Příspěvek z 4. dubna ve 12:16, upravený po 8 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  29. dubna 2222 28. dubna 2020
  Neska sem tu číču pěkné prohnal naštval. Sem bezel se válel z kopce na ten dům. Jenzé ten pés blak Blek beže nahorú za mou. A já měěěěěl štestí srazil jsem ho. přejel jsem hooo. Pot om jsem narazil do tohó plotu plot se třásl, kočka na měě spqadla. teď spím s podrápaným tělem na hlave páníčká. Kočka ješté uvidí.

  Příspěvek z 4. dubna v 11:47, upravený po 10 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Středa 28. dubna 2020: Neska sem zažil celkem trauma a šok. Tak ňák to ty lidi říkaj. Mě páníček při venčení vzal na mý voblíbený místo, kde už sme strááášně dlouho nebyli. Je tam louka jen s jednim barákem a v zahradě toho baráku chrt Brett. Von je strašně namachrovanej protože s nim jezdí panička na ňáký závody (von sám taky tak vypadá - vychrtlej až hrůza, já mu řikam šest párátek - jedno párátko jako tělo na dalších čtyřech a vocas:-D). Ten šok přišel, když sem zjistil, že na mý voblíbený louce postavil za tu dobu někdo barák. A navíc se na mě z plotu šklebil ňákej strakatej kocour jak vopice (tak říkal páníček svýmu voblíbenýmu plagátu, co sem mu kdysi rožkubal, bylo na něm ňáký divný zvíře se stejnym šklebem). Tak sem si řek, že toho kocoura pořádně proženu a řítil sem se k němu svou šílenou rychlostí 5 kilometrů v hodině. Ale z tý zahrady najednou vylítla doga - to bylo to trauma. Teda... takle fofrovat, jako mě v tu chvíli, nikdy nikoho asi neviděl ani Brett, normálně mu údivem vypadla kost z tlamy. Myslel sem, že mě klepne, jak sem byl zadejchanej, až sem z toho chrochtal. Ještěže si ten chlap z toho baráku tu hnusnou dogu zavolal zpátky. Řval na ní „Bleku, ke mně!“, takže se asi menuje Blek. No a ten kocour se na mě z plotu šklebil ještě víc. To mu nedaruju.

  Příspěvek z 4. dubna v 11:10, upravený vzápětí.
  Maty09 v něm napsal:

  Úterý 27. Dupna Dufna Dubna
  Neska muj pán špinavý dosel a zrovna dával do pračky bátivý vecí. Jenze sem se lek myši za mnou a skocil jsem na nej on spad do prácky a já zmáčk tlačítko. dvéřé se zavřel a točilo se tó. aź sem usnúl. a cekám co sed ál stané.

  P.S. spím u lazaní a ty chrochtáji

  (toto sem nepatří:)

  Příspěvek z 4. dubna v 10:45.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Pondělí 26. Dubna 2020
  Zase sem pokal tu náááádhernou ženskou. Začal jsem ji obejhat obcházet a vona do mě kopla! Jaká nespravedlnost! Chtěla na mě zavolat policajty ale já radči zdrhl. Doma jsem si ulovil lazaňe a byly mňam.

  Příspěvek z 4. dubna v 10:14.
  Dari v něm napsala:

  Neděle 25. dubna RÁNO
  Tak sem se probudil, no nic moc no, ale páníček někam zmizel. Tak sem se holt rozhod, že ho pudu hledat žeo, kdo mě mi místo něj krmil, kdo by mi pak dával mý voblíbený buřtíky? Tak jo, dost keců a vyrážim. Tak sem šel a šel, prostě šel, a najednou sem uviděl takovou zvláštní ženskou, ale byla hezká, to musim přiznat. Byla upe stejná jak já, akorát mněla delší ušiska. Já nevim proč, ale v tu chvíly se mi šíleně rozzářily voči. Je nááádhernáá prostě nááádhernááá.. zavřel sem na chvilku voči a už byla fuč. Sakrapees, a já na ní měl takovou chuť, taková mňamózní klobáska to byla.. a ta blbá ženská i s ní už je fuč, pche. jdu domu, budu chrápat.

  Příspěvek z 3. dubna ve 20:07.
  MichP v něm napsal:

  Sobota 24. Dubna:
  Nes je mi špatně vono tam v té svačině byla čokoláda a vona je prostá jedovatá pro psy, ach jo to je špatný den chci už být zdravý ne pořád blejt

  (Můj talent je jako postižené miminko B-))

  Příspěvek z 3. dubna ve 20:01, upravený po 5 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Čtvrtek 22. dubna VODPOLEDNE: Dyž mě páníček viděl, jak sem se dokrad domu, tak mu mě asi bylo líto, takže v cajku. Dokonce se na mě ani nenaštval, že sem mu rozkousal ty nový papuče. Vobčas se takle zas musim stratit, má to svý výhody.

  Pátek 23. dubna: Neska při venčení si páníček usmyslel, že mi bude házet míček. Po dvou hodech mě to ňák přestalo bavit, ať si ho hledá sám. Vona to ale neni tak hloupá hra, sem zjistil. Během toho, co hledal ten tenysák, tak sem si aspoň dal jeho svačinu, co si tam položil na ruksak...;-)
  Tak tomu se říká dobrej den:-) Už se těšim na další aportování8-P

  Příspěvek z 3. dubna v 19:21, upravený po 6 minutách.
  Maty09 v něm napsal:

  Čtvrtek 22. Dubna RÁNO
  Neska sme sli do tohi obchoxdu. Pordavacka se pekny zlobila kdžy ij donesl to co sem delal vecer. Jenže ona nas honila po celeém měěste. Nakonec spadlla do nejakej stoky a vžuuum pryč. Měl sem radost jenze pak sem musel slézt z hlavy páníckovy a on me honil po meste. Jeste ze spadl taky do stoky. pak sem ten deniček lovil z té stoky a nasél me pán. Tak sem nased do clunu z lidl tasticky. Taky me zajina kde budů spet.

  Příspěvek z 3. dubna v 18:35.
  Veryfr v něm napsala:

  Středa 15.Dubna 2020
  Dneska sme s páníčkem byli ve vobchodě. Von si kupoval nějaký věci ale já se zajímal jen vo buřtíky. Jojo ty byly hezký. Taky tak voněly takže jsem jeden vopatrně vzal do huby a nenápadně ho nesl pryč. Jenže to moc opatrný nebylo a všimla si mě prodavačka která mě honila po celý prodejně a vona za mnou běžela přes celej park jenže do tý doby jsem buřty hold snědl. Páníček řekl že jí buřty vrátí jenže nějakej ten tejden to trvat bude než vyjdou...:-D

  Příspěvek z 3. dubna v 18:31, upravený po 6 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Úterý 14. dubna 2020: Už tejden mě bolí čumák. Gdyž páníček nemoh najít ten noutbúk, tak mi dovolil štěkat. Ani nevim, jak to s tim souvisí. Tak sem byl šťastnej, že zas můžu štěkat. A vono ejhle!!! U branky si to hasí zrovna ten tlustej pán s pleškou se svym jorkšírem, méno nevim. Tohohle psa znam jen vod vidění. Cha!!! Dyby se na něj přidělal kus dřeva, tak vypadá jak mop:-D. Tak sem si řek, že je poděsim a vyběh sem ven. Jenže před brankou sem to nedokázal ubrzdit. No... aspoň teď vim, jak vznikli buldočci.;-D

  Příspěvek z 3. dubna v 18:30.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Pondělí 6. Dubna 202020 večer
  Odpoledne sem šel s Fíkem (psem vedle) ven. Páníček nebyl moc rád, protože jsem utek. (Teda spíš sem uběh pár kroků a pak sem šel) Já si jen hrál?! No mám hlad, vlezu do ledničky 8-D

  Příspěvek z 3. dubna v 18:19, upravený po 3 minutách.
  Viki_show v něm napsala:

  (neumím moc psát nespisovně ale dobře :-D)
  Pondělí 6. Dubna 2020 RÁNO
  Dnešek sem cely ráno ležel protoze muj panicek spal. Ráno byl celej mrzutej že nestíhal. Někdo mu prej rozbil budík... Doufám že nemyslí takovou tu divnou krabičku která stála na tam stolečku vedle postele. S tou sem si v noci trochu pohrál no! To jako vadí??!

  Příspěvek z 3. dubna v 17:38, upravený po 8 minutách.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Ahojky
  Jelikož rozhodně netrpím nedostatkem fantazie (spíše přebytkem, protože občas je obtížné se s těmi potrhlostmi, co mě napadají, chovat pořád dospěle), rozhodl jsem se založit další veselou nástěnku.
  A teď o co tu jde;-): vymyslel jsem postavičku s jednoduchým jménem - prostě Tlustej pes.
  Vlastnosti: Tlustej pes je v jistých ohledech podobné zvíře kocourovi Garfieldovi. Je to:

  1. velice vychytralý sobec tvářící se jako hloupé neviňátko, který má kvůli tomu i potíže se svými „psími sousedy“
  2. tak tlusté zvíře, že sotva uběhne pár kroků, tak už supí jako parní lokomotiva, navíc i lenoch
  3. občas i nešika a smolař, který je v některých případech skutečně hloupý (zvláště pokud jde o to se někam vydrápat (třeba do ledničky pro žrádlo))
  4. píše hovorovou češtinou, takže nespisovně

  A teď tedy první příspěvek: Z deníku Tlustého psa:
  Sobota 4. dubna 2020*: Neska se na mě páníček pořádně naštval. Někdy k ránu tu klepala ta sousedka co má toho protivnýho psa vodnaproti... Argo se menuje (a jakmile vidí ňáký fenky, tak se předvádí). Von si totiž v pátek páníček na noc vypíná zvonek a že prej ho nemam budit. A to sem jen hlídal. Navíc přinesla na vochutnání kus koláče, kterej chutnal líp než její noha. Ale ten páníček na mě byl i přesto naštvanej (asi ho taky štvalo, že sem sousedku porazil a celej zákusek sežral sám... holt kdo dřív přijde...).

  Neděle 5. dubna 2020: Tak sem právě udělal dobrej skutek. Páníček si nechává na noc vodevřený vokno. Během noci se tím voknem kdosi protáhl dovnitř. Užuž sem chtěl štěkat, ale vovládl sem se a držel jazyk za zuby, abysem ho nebudil. Ráno byl ale páníček zase vzteklej a ani nevim proč. Asi ho naštvalo, že nemůže najít svůj noutbúk, ale já furt svou kost mám. No co, aspoň bude mít víc času mi jí házet:-)

  *datum není dnešní, kdyby někdo chtěl přispívat další částí deníku.
  Krom toho sem dávejte i jiné příspěvky k tématu (nemusí to být jen deník) - další charakterové vlastnosti, videjka z youtube, co by toto zvíře mohla vystihovat,...
  Takže pokud chcete nějak pokračovat...;-D

  Pokud to bude duplicitní, nebo nástěnka jinak vhodná k zamčení, tak se omlouvám:-)

  předchozí 1 další
  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  3. dubna v 17:38
  Založil:
  Obsahuje:
  21 příspěvků
  Moderátor:
  VelkýBochník
  (kulisák)