« Novější příspěvky
Příspěvek z 5. února 2024 v 5:05.
Fíky (čerstvé ze zahrádky
)
Borůvky vs Ostružiny
Příspěvek ze 4. února 2024 ve 22:42.
Příspěvek ze 4. února 2024 ve 20:48.
drawlover_
v něm napsala:
Příspěvek ze 4. února 2024 ve 20:46.
Tak to druhý, dobří lidi taky nakonec odejdou, tak lepší mít hodně peněz :D
Mango VS papája?
Příspěvek ze 4. února 2024 v 18:40.
drawlover_
v něm napsala:
Málo peněz ale hodně dobrých lidí kolem sebe vs hodně peněz ale skoro nikoho kolem sebe nemáš
Příspěvek ze 4. února 2024 v 18:35.
Sobota
nebo
Příspěvek ze 4. února 2024 v 18:34.
Mléko => cereálie
Sobota VS Neděle
Příspěvek z 3. února 2024 ve 20:59.
Mléko => cereálie nebo cereálie => mléko
Příspěvek z 3. února 2024 v 19:43.
Leona121212
v něm napsala:
Kebab
nebo
Příspěvek z 3. února 2024 v 19:39.
Příspěvek z 3. února 2024 v 19:37.
Eh ani jedno, ale když si musím vybrat, tak radši batole, ale nejedl bych ani jedno, kdo ví co v tom je :D
Tramvaj VS šalina?
Prodleva 2 dny.
Příspěvek z 1. února 2024 ve 14:19.
Příspěvek z 1. února 2024 ve 14:19.
Dana000
v něm napsala:
Já mám radši rýži. A PS: Nemám ráda ty blafy co náám servírujou ve školních jídelnách
Příspěvek z 1. února 2024 ve 14:17.
Sedět na místě bývalého
Brambory VS rýže?
Příspěvek z 31. ledna 2024 v 11:13.
Pindulka1
v něm napsala:
Opera?
Nevědět přihlašovací údaje na ig VS sedet na miste sveho byvaleho 
Příspěvek z 30. ledna 2024 ve 22:27.
Fantasy
Opera vs Symfonie
Příspěvek z 30. ledna 2024 ve 21:13.
dívat se na film na PC a nehrát u toho
scifi vs fantasy
Příspěvek z 30. ledna 2024 v 19:59.
S kámoškou
Dívat se na film na mobilu a hrát u toho na PC VS dívat se na film na PC a nehrát u toho
Příspěvek z 30. ledna 2024 v 19:50.
Pindulka1
v něm napsala:
Školka
Nákupy s kámoškou VS nákupy s rodinou
Příspěvek z 30. ledna 2024 v 15:36.
Příspěvek z 30. ledna 2024 v 7:28.
Příspěvek z 29. ledna 2024 ve 23:04.
Příspěvek z 29. ledna 2024 ve 22:59.
Příspěvek z 29. ledna 2024 v 18:00.
Příspěvek z 29. ledna 2024 v 17:56.
Příspěvek z 29. ledna 2024 v 17:48.
Příspěvek z 29. ledna 2024 v 16:22.
Pindulka1
v něm napsala:
🥰 VS 😘
Příspěvek z 29. ledna 2024 ve 14:36.
i když jsem holka tak to 1.
VS
Příspěvek z 29. ledna 2024 ve 13:45, upravený po 3 minutách.
Radši to první ( zle rodice uz mam rozmazlená nejsem)
Mit jednu holku která te miluje vs mit 30 holek které te podvádí
Příspěvek z 29. ledna 2024 ve 13:32.
asi to druhý 
být rozmazlený a mít zlé rodiče VS být skromný a mít hodné rodiče
Statistika…