to VS to?
« Novější příspěvky
Cupcake
Sportovní
Jak kdy a jak na čem, oblečení spíš černá, ale třeba zdi bílá:D
spíš domov
obě
tak to nevím, neznám rozdíl
- jo díky za vysvětlení, tak to spíš ta moderní
(ale neumím ji)
nevííííím, asi bílá
škola/ domov
moderní gymnastika je na extrémní ohebnost, cvičíš vždy na koberci s různým náčiním (stuha, míč, kužele, švihadlo, obruč možná ještě něco) a sportovní je přeskok, hrazda, prostná a kladina (pro holky kluci mají navíc bradla a kruhy myslím)
no to je těžké, ale spíš bílá
Blébléblé: hmm tězke rozhodování asi Viktorie7 nebudu volit sebe
Jaky je mezi tím rozdíl?
Mně po injekcích vždycky strašně bolí ruka, brání krve je v pohodě, dostanu potom vždycky bonbónek
.
Být herečkou nebo zpěvačkou?
Ani jedny, ale pokud si mám vybrat tak jsou to ty vodní z Nema
Na hranolky tatarka nebo kečup????
| předchozí | 8788899091929394959697 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 20. prosince 2017 ve 20:37
- Založila:
- Mentoska_Games
- Obsahuje:
- ~ 4 tisíce příspěvků
- Moderátorka:
- stiannie
- (kulisačka)

?



