Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    to VS to?

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 17:57.
    Kubik111 v něm napsal:

    sníh
    Vánoce nebo Velikonoce?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 17:56.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    Citron
    Sníh nebo déšť?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 17:55.
    Natýček1 v něm napsala:

    citron

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 17:49.
    tygřice8 v něm napsala:

    Citrón nebo grep?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 16:46.
    FenečkaEjmi v něm napsala:

    Jakub

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 16:44.
    Blébleblé v něm napsala:

    cupcake8-P
    (jméno) Václav nebo Jakub?:-D

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 16:11.
    Dotynka v něm napsala:

    Cupcake 8-P

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 16:08.
    Viktorie7 v něm napsal:

    Sprint
    Cupcake nebo muffinO:-)?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 16:04.
    JMkolo83 v něm napsala:

    škola
    sprint nebo vytrvalostní běh?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 16:02.
    Vejunkaaa v něm napsala:

    Sportovní
    Jak kdy a jak na čem, oblečení spíš černá, ale třeba zdi bílá:D
    spíš domov

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 16:00.
    Kubik111 v něm napsal:

    obě;-D
    tak to nevím, neznám rozdíl;-D - jo díky za vysvětlení, tak to spíš ta moderní:-D(ale neumím ji):-D
    nevííííím, asi bílá
    škola/ domov

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 16:00, upravený po 3 minutách.
    JMkolo83 v něm napsala:

    moderní gymnastika je na extrémní ohebnost, cvičíš vždy na koberci s různým náčiním (stuha, míč, kužele, švihadlo, obruč možná ještě něco) a sportovní je přeskok, hrazda, prostná a kladina (pro holky kluci mají navíc bradla a kruhy myslím)

    no to je těžké, ale spíš bílá

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 15:58.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    Blébléblé: hmm tězke rozhodování asi Viktorie7 nebudu volit sebe

    Jaky je mezi tím rozdíl?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 15:58, upravený vzápětí.
    Viktorie7 v něm napsal:

    Sportovní gymnastika:-)
    Černá nebo bílá?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 15:57.
    JMkolo83 v něm napsala:

    puzzle
    obě jsou mooc super
    moderní gymnastika nebo sportovní gymnastika?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 15:56.
    Blébleblé v něm napsala:

    Lego$>$>$>$>
    KrálíčekSušenka nebo Viktorie7
    :-)@)->->X<-

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 15:55.
    Kubik111 v něm napsal:

    spíš lego

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 15:55.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    Asi mandarinka
    Lego nebo puzzle

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 15:53.
    Viktorie7 v něm napsal:

    Pes
    Pomeranč nebo mandarinka?

    Příspěvek z 29. prosince 2020 v 15:52.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    Asi ani jedno...
    Pes nebo králík?

    Prodleva 10 dní.
    Příspěvek z 19. prosince 2020 ve 14:47.
    JMkolo83 v něm napsala:

    Herečkou.
    Florbal nebo hokej?

    Příspěvek z 19. prosince 2020 ve 12:05.
    Valča_57 v něm napsala:

    Mně po injekcích vždycky strašně bolí ruka, brání krve je v pohodě, dostanu potom vždycky bonbónek :-).

    Být herečkou nebo zpěvačkou?

    Příspěvek z 19. prosince 2020 ve 12:00.
    Blébleblé v něm napsala:

    jsem mrtvá z obojí ale asi injekce:-P:-c:-Q

    Příspěvek z 19. prosince 2020 v 11:59.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    Podle obrázku na googlu slezský Norik
    Injekce nebo braní krve?

    Příspěvek z 19. prosince 2020 v 11:53, upravený vzápětí.
    Blébleblé v něm napsala:

    Počítač;-)
    kůň Fríský nebo slezský Norik?

    Příspěvek z 19. prosince 2020 v 10:34.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    Pes8-D
    Mobil nebo počítač?

    Příspěvek z 19. prosince 2020 v 10:00.
    Veryfr v něm napsala:

    perníčky, linecké ani moc nejím

    pes nebo kočka?

    Příspěvek z 19. prosince 2020 v 8:22.
    PAAJAaALIIK v něm napsala:

    tatarka
    perníčky nebo linecké

    Příspěvek z 19. prosince 2020 v 8:21.
    Valča_57 v něm napsala:

    Ani jedny, ale pokud si mám vybrat tak jsou to ty vodní z Nema :->

    Na hranolky tatarka nebo kečup????

    Příspěvek z 18. prosince 2020 ve 21:35.
    PAAJAaALIIK v něm napsala:

    triceratops
    želvy suchozemský nebo vodní (divná otázka)

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    20. prosince 2017 ve 20:37
    Založila:
    Mentoska_Games
    Obsahuje:
    ~ 4 tisíce příspěvků
    Moderátorka:
    stiannie
    (kulisačka)