TV seriály – ta nejlepší průprava pro život...
« Novější příspěvkyNejlepší je určo Dr.House pamatuju si jak tady kdysi byla jeho nástěnka,a hrozně rád jsem na ni psal.Nejvíce si pamatuji na myslím MisSofinka nebo tak nák ta psala nejvíce podle mně.
mno žadan pruprava v serialech není možna tak zoufalky ani to ne!!
Na svete NENÍ jenom Televize a počítač!!!!
h2o stačí přidat vodu je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
v některých případech tam ta pruprava je a v jinej to stojí za starou belu
jinak ja si nemyslim ze je to ta nejlepsi pruprava pro zivot
comeback comeback comeback jo a kobra11


ordinace a comeback
Ordinace,Kriminálka NEW YORK,ČARODĚJKY
Chuck na Prima Cool 

čarodějky a jetix
Nejlepší slovenský seriál je Panelák :-)

nejlepší jsou Ulice,čarodějky,a comeback
sudine amy
Ordinace, Comeback a Ošklivka Katka

oryna
mě se líbí všechny
no moje nej seriály jsou buffy,ulice,čarodějky...a nejhorší jsou no to nevím
PS:aji nej seriál je ženatý ze závasky
Kdo ted chyta Prima Cool, tak se koukejte na Futuramu a Eureku, oba dva serialky jsou zname a treba takova Eureka vytlacila z zebricku Stargate:( To ale nic nemeni ze je to zazivny a ne jako sledovat kravinu v podobe vkv a dalsich cesky serialu o nicem.
moje nej serialy jsou cambek,kobra11,ulice,ordinace v ruzove zahrade a vuuuben me nebavo osklivka katka
p.s. jj a jeste me bavijou simpsnovi ve filmu a obycejni simpsny??
jasne
jo a ještě Ošklivka Katka nejlepší vysílání je na Jim Jamu
Čarodějky, Přátelé, Bořek stavitel, Červený traktůrek, Will a Grace, Ordinace v pink zahradě, Šikulové, Krteček, Kouzelná školka, Raníček s Dádou a tak dále a tak dále xD
best jsou čarodějky a ordinace
comeback je nejjjjjjj











Comeback
| předchozí | 345678910111213 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 10. srpna 2005 v 0:00
- Založil:
- pes_z_pětipes
- Obsahuje:
- ~ 700 příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- pes_z_pětipes
- (zatoulaný kulisák)
