Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    TV seriály – ta nejlepší průprava pro život...

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 26. června 2009 v 19:46.
    c v něm napsal:

    Nejlepší je určo Dr.House pamatuju si jak tady kdysi byla jeho nástěnka,a hrozně rád jsem na ni psal.Nejvíce si pamatuji na myslím MisSofinka nebo tak nák ta psala nejvíce podle mně.

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 20. června 2009 v 11:50.
    LiZZatQo v něm napsal:

    mno žadan pruprava v serialech není možna tak zoufalky ani to ne!!

    Příspěvek z 18. června 2009 v 11:49.
    Giga5 v něm napsal:

    Na svete NENÍ jenom Televize a počítač!!!!

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 13. června 2009 v 8:21.
    Rikki-h2justaddwater v něm napsal:

    h2o stačí přidat vodu je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj10

    Příspěvek z 11. června 2009 v 10:30.
    hasicka v něm napsala:

    v některých případech tam ta pruprava je a v jinej to stojí za starou belu14

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek ze 7. června 2009 ve 21:28.
    lolacobick v něm napsal:

    jinak ja si nemyslim ze je to ta nejlepsi pruprava pro zivot23

    Příspěvek ze 7. června 2009 ve 21:28.
    lolacobick v něm napsal:

    comeback comeback comeback jo a kobra11444

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 3. června 2009 ve 13:49.
    kratkachvilka v něm napsal:

    ordinace a comeback

    Příspěvek z 31. května 2009 v 18:47.
    Romulik9 v něm napsal:

    Ordinace,Kriminálka NEW YORK,ČARODĚJKY

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 28. května 2009 v 6:37.
    Charmed-club v něm napsal:

    Čarodějky! Koukněte na blog o nich... www.Charmed--club.blog.cz

    Příspěvek z 25. května 2009 v 16:46.
    Xx-Miva-xX v něm napsala:

    Ordinace,Kriminálka NY =c)

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 19. května 2009 ve 23:29.
    _XallaX v něm napsala:

    Bejvávala Katka ... ale už není ... x( ... a taky Veronica Mars

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 16. května 2009 v 10:22.
    Kikča1122 v něm napsal:

    Chuck na Prima Cool 2526

    Příspěvek ze 14. května 2009 v 18:02.
    kavka23 v něm napsal:

    čarodějky a jetix

    Příspěvek z 12. května 2009 ve 14:29.
    lia1000 v něm napsal:

    Nejlepší slovenský seriál je Panelák :-)2516

    Příspěvek z 9. května 2009 v 11:53.
    kabelka v něm napsal:

    nejlepší jsou Ulice,čarodějky,a comeback

    Příspěvek ze 7. května 2009 ve 22:26.
    ladybird v něm napsala:

    Futurama je nejlepší. :-) Ne že ne! :P

    Příspěvek z 5. května 2009 ve 13:00.
    Fatule1 v něm napsal:

    sudine amy16

    Příspěvek ze 4. května 2009 v 15:00.
    The7 v něm napsal:

    Ordinace, Comeback a Ošklivka Katka421

    Příspěvek z 1. května 2009 v 18:39.
    novoeli v něm napsala:

    20oryna

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 25. dubna 2009 ve 22:14.
    9a9 v něm napsal:

    mě se líbí všechny

    Příspěvek z 25. dubna 2009 ve 12:41.
    jessicapussycat v něm napsal:

    no moje nej seriály jsou buffy,ulice,čarodějky...a nejhorší jsou no to nevím


    PS:aji nej seriál je ženatý ze závasky

    Prodleva 13 dní.
    Příspěvek z 12. dubna 2009 ve 4:11.
    Mateas v něm napsal:

    Kdo ted chyta Prima Cool, tak se koukejte na Futuramu a Eureku, oba dva serialky jsou zname a treba takova Eureka vytlacila z zebricku Stargate:( To ale nic nemeni ze je to zazivny a ne jako sledovat kravinu v podobe vkv a dalsich cesky serialu o nicem.

    Příspěvek z 9. dubna 2009 ve 20:14.
    evajs13 v něm napsal:

    moje nej serialy jsou cambek,kobra11,ulice,ordinace v ruzove zahrade a vuuuben me nebavo osklivka katka2
    p.s. jj a jeste me bavijou simpsnovi ve filmu a obycejni simpsny??

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 2. dubna 2009 v 17:14.
    Misa05 v něm napsal:

    jasne

    Příspěvek z 2. dubna 2009 v 16:26.
    Will_a_Grace v něm napsal:

    jo a ještě Ošklivka Katka nejlepší vysílání je na Jim Jamu

    Příspěvek z 2. dubna 2009 v 16:23.
    Will_a_Grace v něm napsal:

    Čarodějky, Přátelé, Bořek stavitel, Červený traktůrek, Will a Grace, Ordinace v pink zahradě, Šikulové, Krteček, Kouzelná školka, Raníček s Dádou a tak dále a tak dále xD

    Příspěvek z 1. dubna 2009 v 10:51.
    eliska3 v něm napsal:

    best jsou čarodějky a ordinace

    Příspěvek z 30. března 2009 v 19:26.
    Ada99 v něm napsal:

    comeback je nejjjjjjj262626262626261616161616

    Příspěvek z 29. března 2009 v 19:06.
    UngalaBungala v něm napsal:

    Comeback

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    10. srpna 2005 v 0:00
    Založil:
    pes_z_pětipes
    Obsahuje:
    ~ 700 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    pes_z_pětipes
    (zatoulaný kulisák)