TV seriály – ta nejlepší průprava pro život...
« Novější příspěvkysouhlasim s teobu, Lenko970
combek a ordinace je nej

























Comeback.ordinace v ruzove zahrane, ulice, gilmorova devcata, simpsonovi, pratele, carodejky, kobra 11, osklivka katka, veronika mars, ztraceni atd. jo a hledam nekoho kdo si semnou o nich treba pokeca tok treba napiste na mou vizitku nebo na meil vajooo88@seznam.cz








mno ja mam rada Simpsonovi, Tudorovce (kteří prozatím skončili
),comeback
a pak ještě ordinace ale to už je někdy fakt moc trapné !!
No a nejhorší serialy jsou ty co jedou na jetixu !! to jsou tak nemožné kraviny


to to to se neda ani popsat jak je to trapne a otravne


koukate na sipmsonovi





nej sou čarodějky,přátelé,ulice a comeback
nejlepší jsou mcleodovy dcery




kobra11


























ja zase kobra
DOBRÁÁÁ VODAAAA













určitě přáteléééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!i love this sitcom
Jak ktere serialy , nektere rozbijeji fantazii a nektere jsou tedy opravdu zbitecne ...
nac se koukat na to co prozivate doma ?
Hanah Montana je nej seriál
nejsem si jistá, jestli jsou TV seriály to nejlepší do života... 
PROSÍM URČITĚ SE PODÍVEJTE NA TUHLE ADRESU: www.friendsweb.estranky.cz Dííííky moooooooooooc 




hmm to bude ordoška,charmed,naruto(shippuuden)pohřešovaní,simpsonovi,buffy,death note. ale NARUTO a ORDOŠKA u mě vedou!!











Pes musel mít asi napito, když tohle zakládal
nej jsou a byly:lost(ztraceni), dr.house, veronica mars,přátelé,charmed(čarodějky), buffy....nemám ráda:
:Ulice,Pojišťovna štěstí,ranč u zelené sedmy atd...
Ošklivka Katka,Ordinace V Růžové Zahradě,Přátelé,Simpsonovi,Mr.B


ean,Taxík,Hodina Pravdy,Comeback
Ahoj mě se také líbí nejvíce Ordinace v růžové zahradě,a pak Kobra 11.To je hrozně super
no mně se nejvíc líbí ordinace v růžové zahradě! ta je dobra!
COMEBACK!!!TO JE SUPA HLAVNĚ PAN OZZAK!!A NA SILVESTRA NEMEL CHYBU!!ONI HO NESMI ZRUSIT!!!!
MNO JINAK JE TEZ ORDINACE ALE TAM NIC MOC ALE JAKO 1 BYLA LEPSI NEZ TED TA 2!!!
ošklivka katka,ordinace v růžové zahradě,přátelé,simpsonovi,Mr.bean,taxík,hodina pravdy,Comeback
Comebeach? To jsem ještě neslyšela:-D Jako Comebak to jo, to je úžasnej seriál, škoda jen, že ho ruší...
najlepší je combeach a ozák |
| předchozí | 4567891011121314 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 10. srpna 2005 v 0:00
- Založil:
- pes_z_pětipes
- Obsahuje:
- ~ 700 příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- pes_z_pětipes
- (zatoulaný kulisák)

