Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    TV seriály – ta nejlepší průprava pro život...

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 28. března 2009 ve 20:44.
    H2oCleo_ v něm napsal:

    souhlasim s teobu, Lenko970

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 23. března 2009 v 9:41.
    Lenka970 v něm napsala:

    combek a ordinace je nej4444444421212121212121212121212177771010

    Příspěvek z 22. března 2009 v 19:55.
    vajooo88 v něm napsal:

    Comeback.ordinace v ruzove zahrane, ulice, gilmorova devcata, simpsonovi, pratele, carodejky, kobra 11, osklivka katka, veronika mars, ztraceni atd. jo a hledam nekoho kdo si semnou o nich treba pokeca tok treba napiste na mou vizitku nebo na meil vajooo88@seznam.cz161616212125252626

    Příspěvek z 22. března 2009 v 18:28.
    _-Veruliik-_ v něm napsal:

    mno ja mam rada Simpsonovi, Tudorovce (kteří prozatím skončili13),comeback4 a pak ještě ordinace ale to už je někdy fakt moc trapné !!22 
    No a nejhorší serialy jsou ty co jedou na jetixu !! to jsou tak nemožné kraviny531723 to to to se neda ani popsat jak je to trapne a otravne82317

    Příspěvek z 22. března 2009 v 16:21.
    romo v něm napsal:

    koukate na sipmsonovi222222

    Příspěvek z 21. března 2009 ve 20:57.
    phoebe96 v něm napsal:

    nej sou čarodějky,přátelé,ulice a comeback

    Příspěvek z 20. března 2009 v 17:57.
    evebo v něm napsal:

    nejlepší jsou mcleodovy dcery444 101010

    Příspěvek z 20. března 2009 v 9:30.
    janča577 v něm napsal:

    kobra1119

    Příspěvek z 20. března 2009 v 9:30.
    janča577 v něm napsal:

    2727272727272727272727272727272727272727272727272727

    Příspěvek z 20. března 2009 v 9:29.
    janča577 v něm napsal:

    ja zase kobra17

    Příspěvek z 19. března 2009 v 15:51.
    ÁJINA v něm napsal:

    DOBRÁÁÁ VODAAAA44444444444444

    Příspěvek ze 17. března 2009 v 10:22.
    missZuzanQa v něm napsal:

    určitě přáteléééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!i love this sitcom

    Prodleva 12 dní.
    Příspěvek z 5. března 2009 v 18:37.
    cleo5855 v něm napsala:

    nejlepší ze fšeho je h2o staci pridat vodu a nejhorší je naruto  je17 5 a h2o je244           

    Příspěvek z 2. března 2009 ve 22:25.
    LillyT v něm napsala:

    Jak ktere serialy , nektere rozbijeji fantazii a nektere jsou tedy opravdu zbitecne ...
    nac se koukat na to co prozivate doma ?

    Příspěvek z 1. března 2009 ve 12:52.
    Elísek208 v něm napsal:

    Hanah Montana je nej seriál

    Příspěvek z 25. února 2009 ve 20:10.
    ČervíkPepík v něm napsal:

    nejsem si jistá, jestli jsou TV seriály to nejlepší do života... 22

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 19. února 2009 ve 22:52.
    -Annie- v něm napsal:

    PROSÍM URČITĚ SE PODÍVEJTE NA TUHLE ADRESU: www.friendsweb.estranky.cz Dííííky moooooooooooc 1010101010

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 13. února 2009 ve 20:08.
    lenkoli v něm napsal:

    hmm to bude ordoška,charmed,naruto(shippuuden)pohřešovaní,simpsonovi,buffy,death note.    ale NARUTO a ORDOŠKA u mě vedou!!113

    Prodleva 11 dní.
    Příspěvek z 2. února 2009 v 9:55.
    Mateas v něm napsal:

    -------Faint182, myslim ze to nezakladal, jen to dostal pod sva kridla ;)

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 26. ledna 2009 ve 21:01.
    Psíclub v něm napsal:

    5454545454

    Příspěvek z 24. ledna 2009 ve 12:39.
    čumda v něm napsal:

    pes by měl utéct

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek z 18. ledna 2009 ve 12:26.
    -------Faint182 v něm napsal:

    Pes musel mít asi napito, když tohle zakládal

    Příspěvek ze 17. ledna 2009 ve 20:13.
    lost-angel v něm napsal:

    nej jsou a byly:lost(ztraceni), dr.house, veronica mars,přátelé,charmed(čarodějky), buffy....nemám ráda:55:Ulice,Pojišťovna štěstí,ranč u zelené sedmy atd...

    Příspěvek z 15. ledna 2009 v 17:52.
    janika205 v něm napsal:

    Ošklivka Katka,Ordinace V Růžové Zahradě,Přátelé,Simpsonovi,Mr.B16234ean,Taxík,Hodina Pravdy,Comeback

    Příspěvek z 13. ledna 2009 v 19:35.
    venousek255 v něm napsal:

    Ahoj mě se také líbí nejvíce Ordinace v růžové zahradě,a pak Kobra 11.To je hrozně super21

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 8. ledna 2009 v 15:22.
    kolifink v něm napsal:

    no mně se nejvíc líbí ordinace v růžové zahradě! ta je dobra!

    Příspěvek z 5. ledna 2009 ve 23:52.
    Keroli v něm napsal:

    COMEBACK!!!TO JE SUPA HLAVNĚ PAN OZZAK!!A NA SILVESTRA NEMEL CHYBU!!ONI HO NESMI ZRUSIT!!!!27MNO JINAK JE TEZ ORDINACE ALE TAM NIC MOC ALE JAKO 1 BYLA LEPSI NEZ TED TA 2!!!

    Příspěvek z 3. ledna 2009 ve 20:08.
    Lucoušek_4 v něm napsala:

    ošklivka katka,ordinace v růžové zahradě,přátelé,simpsonovi,Mr.bean,taxík,hodina pravdy,Comeback

    Příspěvek z 1. ledna 2009 v 1:38.
    Sinďa v něm napsal:

    Comebeach? To jsem ještě neslyšela:-D Jako Comebak to jo, to je úžasnej seriál, škoda jen, že ho ruší...

    Příspěvek z 31. prosince 2008 ve 13:17.
    kubibanda v něm napsal:

    najlepší je combeach a ozák

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    10. srpna 2005 v 0:00
    Založil:
    pes_z_pětipes
    Obsahuje:
    ~ 700 příspěvků
    Neaktivní moderátor:
    pes_z_pětipes
    (zatoulaný kulisák)