Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Udělej si kamarády – mini seznamka

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 9. března v 18:16.
  Tomášek_Spongebob v něm napsal:

  Hogo Já nepíšu slohovky

  Příspěvek z 9. března v 17:54.
  brdik v něm napsala:

  já se nudím tak píšu slohovku. tak to můžu udělat jinak.
  Hledám nějakého ukecaného člověka který si chce psát s šílenou, holkou účel je abych se neunudila k smrti.

  Příspěvek z 9. března v 17:47.
  Hogo v něm napsal:

  Hledám někoho, kdo nepíše takové slohovky, je nuda to číst. Pokud by se někdo takový našel, prosím, nepište mi.

  Příspěvek z 9. března v 17:14.
  brdik v něm napsala:

  ahoj hledám někoho s kým bych si mohla kecat a kecat a kecat většinou to bude o nesmyslech ale někdy přemýšlím i logicky, no jsem taková trochu střelená ale nejsem blbá (jinak bych asi nebyla třetí z okresu v klokanovi neberte to jako chlubení, jen z toho mám radost) narodila jsem se 21. října 2009. komu se nechce počítat je mi jedenáct.
  od první třídy hraju na flétnu s tou jsem ale ve třetí sekla a začala jsem hrát na klarinet. Mám moc moc moc ráda můj milovaný klarinet( někdy ho chci roztřískat ale stejně je to kamarád). Jo je to divné ale věcmi kterými jsem obklopená beru jako kamarády. Další mí kamarádi jsou ukulele, kytara, a klávesy. Baví mě logicky přemýšlet, obecně mě baví přemýšlet, pořad nad něčím přemýšlím. V poslední době jsem trochu na nervy, jsem opravu společenský člověk, a když mám kolem sebe jen 5 letého bratra mámu a tátu je to horor. proto taky hledám někoho s kým bych mohla kecat. A taky ráda čtu, knížky jsou taky super kamarádi, škoda že je do té knihovny musím vracet, moje nejoblíbenější je nikdyuš. A taky hledám někoho kdo má imaginární kamarády z knížek a do nějáké je i zamilovaný:-3, to je na mě další divná věc, neberu to tak moc vážně ale prostě nějáké postavy v knížkách jsou tak dobře vymyšlené že s nimi před spaním vedu rozhovory. Možná to vypadá že nejsem společenský člověk, ale já jsem společenský člověk. Proto mi covid dává tak zabrat, většina těchto věcí vznikla v této době. Protože když brácha chodil do školky, a táta s mámou do práce byla jsem celý den sama, tak se nedivte. Potom ještě hraju badminton, je to super hra, nejlepší na ní je že se u ní přemýšlí. Máme doma kočku a dva osmáky. Kočka se jmenuje Jezinka, a byla to jediná živá společnost co jsem měla v první vlně korony, takže teď se se mnou i učí, neučí ale leží vždycky vedle počítače a já ji drbu na břiše, takže mám ráda kočky (vlastně jen jednu kočku ale i kočky obecně). Ráda píšu příběhy, baví mě si vymýšlet jiné světy a kouzelné bytosti.

  to je teda slohovka, nějak jsem se rozepsala ale to je u mě typická věc.
  moje nejlepší kamarádka na alíkovi je.....NIKDO ještě jsem se s nikým pořádně neseznámila. Tak jestli někdo....:-)

  Příspěvek z 9. března ve 13:46.
  market_love v něm napsala:

  Taťka říkal že jsou viry a ne virusy.... ale já nevím no!:-D

  Příspěvek z 9. března ve 13:42, upravený po 3 minutách.
  ekologický v něm napsal:

  V IJČ je napsáno, že se píše koronavir, ale i koronavirus. (Koronavir se používá hodně málo.)

  Příspěvek z 9. března ve 13:37.
  market_love v něm napsala:

  Hledám super kamaráda/dku.

  Jmenuji se Markéta. Je mi 11 a chtěla bych mít nějaké super kamarády. Narodila jsem se 27.12. 2009. Bydlím v nádherné vesnici a mám ráda:Koně, psy , křečky, a kočky. Hrozně ráda: Jím, spím s někým si povídám, fotografuji, starám se o zvířata, vařím, peču, a starám se o zahradu. Od Září hraju na klarinet. Jeden rok jsem hrála na flétnu, a myslím že jsou to čtyři roky co hraju na klavír. Byla jsem na klavírní soutěži kde jsem vyhrála třetí místo. Myslím, že to nebyl špatný výsledek. Až budu velká, chtěla bych psát knížky. Už jsem začala, a Alíkoviny mi s tím velmi pomáhají! Je to totiž super. Také ráda skládám různé písničky, a básničky. Taky hodně ráda maluji, vybarvuji. Někdy mi chvíli trvá, než pochopím úkol. Ale když něco pochopím, hodně mě to baví a dělám to skoro pořád. Mám ráda vanilkovou a sušenkovou zmrzlinu. Chtěla bych psa, či křečka. Nebo taky králíka. Máme ale malou zahradu, a nemáme plot. A nejen proto rodiče psa nepořídí, ale taky proto, že si myslí že se o něj nepostarám. Snažím se je přesvědčit, ale asi to moc nevyjde. Také jsem se začala učit na příjmací zkoušky. Chtěla bych jít na osmileté gymnázium. Nechci uvádět kam, ale třeba se tam potkám s nějakým suprovým uživatelem Alíka! Místo kde bydlím je hezké, a vyrůstám zde už od malička. Narodila jsem se v Litomyšli, kde se narodilo spoustu slavných osobností. Nechci se chválit, ale myslím že budu taky slavnou. No, ale na tom nezáleží podívejme se ještě na názor k dnešní době: V dnešní době se mi nelíbí nic. Jak distanční výuka, tak i coronavir. (P.S. píše se to coronavir. Virus není správně) Začala jsem se učit Ruštinu, ne nepoužívám překladač, jak si myslela viky_show. Ve škole mi jde skoro vše, ovšem v matice trochu váznu, ale jinak u nás ve škole mě pokládají za nejlepší žákyni. Věřím v Boha, a také ho miluji. Mé celé jméno je Markéta Marie Alacoque Josef. Hrozně ráda střílím, a už jsem se několikrát trefila. Hrozně ráda vymýšlím příběhy a- budete se smát, ale když něco dělám tak mi v hlavě skáče třeba:
  Vstala jsem a rozhlédla jsem se kolem.

  Ano, tak často přemýšlím, a docela mě to baví. Taky ráda plavu, a celkově miluji moře. Moje nejlepší kamarádka se na mě naštvala, a proto si sháním nějaké super kamarády.P.S. Moje nej nej nej nej kamarádka z Alíka je:
  No, a myslím že to můžu ukončit. Uff docela slohovka ne? Jinak se potkáme zase někdy příště!

  Pááá

  Příspěvek z 9. března ve 12:38.
  Viki_show v něm napsala:

  Viki_show: Budeme kamarádí?
  Jmenuji se Aglaja…

  Hm... To si asi dam rovnou na vizitku :-D

  Příspěvek z 9. března ve 12:06.
  Tomášek_Spongebob v něm napsal:

  Tak jo. Já hledám zase kamráda/Kamrádku Kterému je 8 nebo 9. Já jsem Tomáš.

  Příspěvek z 9. března ve 12:03, upravený po 6 minutách.
  Viki_show v něm napsala:

  Ahoj, budeme kamarádí?
  Jmenuji se Aglaja Parsamova. Narodil jsem se v roce 2008, nyní mi je 13 let. Narodila jsem se v Moskvě, když jsem byla malá, začali jsme se stěhovat do České republiky. Bya jsem hrozně vyděšená a zvědavá - koneckonců jsem neznala jazyk ani to, jaký to tady bude. Kromě toho jsem přišla do školy - jen tak hned, uprostřed školního roku a bez znalosti českého jazyka. Ale všechno je v pořádku. Teď žiju v Praze, mluvím rusky i česky bez přízvuků, studuji také angličtinu a němčinu 😂🤦🏻‍♀️Chodím do spousty klubů a snažím si najít čas na natáčení videi 🤔
  Kroužky: plavání, cirkusová akrobacie, improvizace a tvůrčí psaní a hraní. Chodila jsem na basketbal a tenis, ale už mě to nebaví. Plavání pro mě není jen sportovní část, rád si tu hraju na mořské panny, podvodní svět a jen tak stříkám a blázním. Někdy se mi podaří o víkendu vytáhnout maminku do bazénu ale častěji, stejně jako všichni dospělí, má věčně výmluvy typu: „Voda je příliš mokrá...“ ⠀
  Nemám domácí mazlíčky až na řasokoule, ale chci obrovského načechraného huňatého jednorožce!!!🙈🙈🦄🦄🦄🦄
  Také mám ráda princezny ... Krásné šaty, dlouhé vlasy a všechno tak elegantní. ✨👑
  A jsem tak napůl princezna-klaunessa! Obecně můžu dělat téměř všechno trochu: na bruslích, a, lyžování, kotrmelce, plavání, potápění, skákání a s míčem, trochu německy a anglicky.
  Rád cestuji a jím chutné jídlo. Byl jsem v Itálii, Německu, Rakousku, Maďarsku 😳, na Slovensku a ve Slovinsku, Rize a Rusku! Miluji hlavně Itálii, protože mám chuť na sladké a všechno je tam vynikající. Ráda bych se podívala za sestrou do Japonska. Opravdu chci být ve filmech, mylsim si, že mi téměř každá role bude vyhovovat! Jen ne s tragickým osudem 😱 !!! Jaká je moje nejoblíbenější role? Nějaká kouzelná - víly, mořské panny, kouzelný svět, princezny a ... spousta třpytek! 🙈✨✨ ⠀ Také rád opakuji všechny hlasy. Legrační i vážné! Ráda bych si vyzkoušela v dabingu něčeho! Jsem si jista, že mí to půjde!
  Jestli chceš tak mi napiš! Myslím teda spíš holky... Nejlépe si rozumím s 5-10 let 🥰 ale vycházím vlastně se všema které nemluví sprostě, nenadavaji, nezlobí mě a mají aspoň špetku fantazie, v budoucnu bych se kromě natáčení ráda stála psycholožkou a už teď zkouším vést vlastní vlog na instagram! Odkaz na vizitce ať to všude nevykřikuji jak reklamu! 🌷😉🤪🤩

  Příspěvek z 9. března v 11:46.
  Killercow v něm napsala:

  Jo!:-D

  Příspěvek z 9. března v 11:39.
  market_love v něm napsala:

  Lollymaniak: Můžeme být kamarádky!:-D

  Příspěvek z 9. března v 11:36.
  Lollymaniak v něm napsala:

  Hledám kamarádku (může být i kluk, ale holka je ideál :-)), mohlo by jí/mu být 8-12 let, mohl/a by mít stejné zájmy a nejlépe i problémy...

  Příspěvek z 9. března v 10:52.
  Tomášek_Spongebob v něm napsal:

  Hledám kamarád 10-

  Prodleva 15 dní.
  Příspěvek z 22. února ve 14:31.
  KatarinaPetrovova v něm napsala:

  Ahoj, hledám někoho holku či kluka, který má společné zájmy jako já

  Prodleva 16 dní.
  Příspěvek z 6. února v 7:59.
  Aňa v něm napsal:

  Hledám někoho (11+) který má z tohoto seznamu rád co nejvíc veci:

  • cestování
  • matematiku
  • pejsky
  • kebab
  • přírodu

  A z tohoto co nejmin:

  • rajčata+všechno co z nich je vyrobené
  • mladší sourozence
  • dnešní dobu kdy si všichni pořád něco závidi.

  Chápu, že je toho hodně, třeba má někdo aspoň něco stejně. Pokud ano, napiš mi.

  Prodleva 3 dny.
  Příspěvek z 3. února v 10:48.
  Heďoušek v něm napsal:

  Hogo: No jestli nekoušu... Nezkusíš, nevíš ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 27. ledna ve 21:58.
  Hogo v něm napsal:

  Jasně, a zlatý prasátko k tomu, co?8-P

  Příspěvek z 27. ledna ve 21:55.
  lékařský v něm napsal:

  Rottenegg10: Já chci to samý! Ale s 180 lidmi! O:-):-D

  Příspěvek z 27. ledna ve 21:27.
  Hogo v něm napsal:

  Ale já se tě bojím, nevěřím že nekoušeš:-c

  Příspěvek z 27. ledna ve 21:27.
  Typjedna3 v něm napsal:

  Hledám někoho kdo není starej:-)(neberte si to osobně) a koho baví minecraft.
  Prosím pište do pošty

  Příspěvek z 27. ledna ve 21:25.
  Heďoušek v něm napsal:

  Rád bych se klíďo píďo skamarádil s někým, kdo se zajímá o politiku nebo historii a je starší dvanácti let.
  Klidně napište, já nekoušu <3.

  Příspěvek z 27. ledna v 17:30.
  HeSaidHeLovesMe v něm napsala:

  Seznamte mě prosím někdo s kouzelníkem, který umí vyřešit všechny světové problémy.

  Příspěvek z 26. ledna v 9:13.
  Rottenegg10 v něm napsal:

  Hledám jakoukoliv bandu lidí, se kterým uděláme párty stůl
  PS: ideální počet je kolem 50

  Příspěvek z 26. ledna v 9:07.
  kateřina_ v něm napsala:

  ahoj hledám kamaráda/ku aby jsi se mnou psaly a měly mě rádi věk je nejlepší okolo 12 let ale mín než 16 let doufám že se někdo najde pište
  $>$>$>O:-)O:-)

  Příspěvek z 26. ledna v 9:01.
  Killercow v něm napsala:

  Klíďo, napiš mi do pošty;-)

  Příspěvek z 26. ledna v 9:00.
  Elišák20 v něm napsala:

  hledám holku na věku nezáleží ale lepší by bylo aby byl/a starší než 10 let na psaní$>a prosím rychle se ozvěte !

  Příspěvek z 26. ledna v 8:54.
  Magda8 v něm napsala:

  Dari: Taaady:-)
  Sice nejsem kuk.... Vadí to?O:-)

  Prodleva 28 dní.
  Killercow v něm napsala:

  Hledám jakéhokoliv kámoše tady na Alíkovi, nejlépe 14-13ti letou holku na psaní aj.

  Dari v něm napsala:

  Čaukyy, bylo by dobrý najít kámoše nebo kámošku, ale jelikož si víc rozumím s klukama, tak... No ale je to jedno.:-D No, prostě napište někdo, a na věku nezáleží. Hlavně aby nebyl/a arogantní, to já fakt nesnášíím, fujkyyy

  Tak pište lidičky, budu čekat.:-D:-D

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  26. dubna 2018 v 6:45
  Založila:
  Kocicka20017
  Obsahuje:
  ~ 100 příspěvků
  Moderátorka:
  Kocicka20017
  (kulisačka)