Úkoly od Anežky9 na každý den – nástěnka bude asi navždy zamčená
« Novější příspěvky
Takže:
Ráno jsem vstala docela brzy, protože jsem šla do školy.
Ve škole jsme psali hodně písemek...Z Čj a M a Př a Aj.
Oběd byl celkem dobrý. Potom jsem šla s kamarádkami domů a udělala jsem si úkoly
. Ještě jsem se stihla podívat na Alíka a potom:
Šla jsem si vyzvednout do optiky nové brýle. Moje sestra šla na logopedii a potom jsme šli do obchodu se sportovními potřebami. Ona si tam vybrala novou koloběžku. Doma jsem byla zase chvíli na Alíkovi. Poté jsem se zase vydala ven na procházku. A teď jsem doma..
Líbilo : mé nové brýle, to že jsem jako jediná dostala 1 z Češtiny ve třídě.
Nelíbilo: louže, do které jsem stoupla za naším domem
Ufff. Už jsem na konci
17 úkol
Popis jaký byl tvůj den, co se ti na na něm líbilo a co ne
(1 věta 2b)
Anežko, nepřeháněj to s tou délku popisku. Popisek má být jasný a stručný, ne takové romány.
Přečtěte si název.
Ale teď po vypnutí účtu se nemůžu dostat na vizitku ale už jsem napsala do poradny snad se to vyřeší.
Popovídali jsme si o věcech, které máme rádi. Taky o tom, co právě děláme (nemyslím jestli jsme na Alíkovi
) apod.
Jenom připomínka, pokud ten, kdo se dívá na záznam tam nebyl, tak to neuvidí.
Teda myslím.
16.ukol
Popovídej si s někým v klubovně a pak posly odkaz na záznam stolu. Nebo napiš jak sis s ním nebo nimi popovídal. 15b
| předchozí | 345678910111213 | další |





