Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Už jste někdy někoho zachránili?

    Nový příspěvek:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva 5 měsíců.
    Příspěvek z 26. prosince 2025 v 0:13.
    Kjuba13 v něm napsal:

    Muzu ti pomahat bochniku?

    Prodleva 24 dní.
    Příspěvek z 2. prosince 2025 v 0:09.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Jj, zachránil jsem pár lidí před obezitou, když jsem jim sežral svačiny8-P

    Příspěvek z 1. prosince 2025 ve 21:23.
    janharper124 v něm napsal:

    Kamošky a kámoši svého času tvrdili, že jsem jim zachránil život... ale jaksi to přešlo, tak kdo ví, jestli se nebavim s jejich duchama... :D

    Příspěvek z 30. listopadu 2025 v 9:45.
    Havířovák v něm napsal:

    Pár lidí, kteří stáli na špatném nástupišti, když začala/skončila výluka. Za tento rok to bude asi kolem deseti lidí.

    Nic moc to teda není, ale...:-D

    Prodleva rok.
    Příspěvek z 27. září 2024 v 16:21.
    Slaygirl v něm napsala:

    *O mojí kočičce která spadla skoro do vody.

    Prodleva 17 dní.
    Příspěvek z 10. září 2024 v 7:57, upravený vzápětí.
    Adeladogs v něm napsala:

    Rejska z bazénu a mládě vrabce před našim psem

    Příspěvek z 9. září 2024 v 16:41.
    Doty5 v něm napsala:

    Sršeň když se topila v bazéně$>

    Příspěvek z 8. září 2024 ve 20:32.
    Ohnivýblesk12 v něm napsal:

    našeho kocoura v létě z bazénu

    Příspěvek z 8. září 2024 v 18:29.
    Metalistka v něm napsala:

    Jednu holku před jejím spolužákem

    Prodleva 8 dní.
    Příspěvek z 1. září 2024 v 6:22.
    vikiliky v něm napsala:

    Kočku, která unikla z nějaké pasti a měla přeraženou přední nohu, Po zákroku na veterině už zůstala u nás, Máme jí dosud.

    Příspěvek z 31. srpna 2024 v 11:42.
    Králíček_Bělinka v něm napsal:

    Jednomu starému dědečkovi jsme s taťkou zavolali záchranku, protože bylo horko a on spadnul a udeřil se do hlavy. A taky jsem zachránila několik žabiček :-D

    Příspěvek z 30. srpna 2024 ve 21:33.
    Slaygirl v něm napsala:

    Ano jedné paní život

    Prodleva 4 měsíce.
    Příspěvek z 24. dubna 2024 ve 14:20.
    Knihomolka365 v něm napsala:

    Já jsem zachránila tolik zvířat, že to snad ani nejde spočítat:->>X<-

    Příspěvek z 24. dubna 2024 v 11:28.
    taninkasarinka v něm napsal:

    Většinou ptáčky a nebo včelky co byly na zemi promrzlé :-D

    Příspěvek z 24. dubna 2024 v 8:20.
    Slaygirl v něm napsala:

    Malému Ptáčkovi když Matka byla v křoví a naše kočka Čapla její mládě

    Příspěvek z 24. dubna 2024 v 7:26.
    JasmineFox v něm napsala:

    já jedné paní zavolala záchranku.

    Prodleva 3 roky.
    Příspěvek ze 17. února 2021 v 11:24.
    market_love v něm napsala:

    Já jsem kvůli motýlovi v pavučině málem spadla ze střechy! Ale za to jak letěl to stálo!

    Příspěvek ze 17. února 2021 v 11:21.
    Marek150 v něm napsal:

    Já jsem jednou pánovy zavolal záchranku

    Příspěvek z 16. února 2021 v 8:24.
    tygřice8 v něm napsala:

    Zachránili jsme život káněti, co k nám přiletělo na zahradu a něco mělo s křídlem, tak jsme ho odvezli k pánovi co se stará o tyto zvířata a bohužel už nebude létat, ale kdyby jsme ho tam ne odvezli, tak nejspíše umře.

    Příspěvek z 16. února 2021 v 8:14.
    Lékárnička v něm napsala:

    PAAJAaALIIK:
    Ahoj, to se také může počítat že jsi někoho zachránila.;-)

    Příspěvek z 16. února 2021 v 8:05.
    PAAJAaALIIK v něm napsala:

    Není to úplně že bych někomu zachránila život ale
    Jednou jsme byli s mamkou, taťkou a ségrou na takové procházce.
    byla tam taková lanovka, ta vás vyvezla nahoru, a pak jste šli dolů a plnili
    nějaké úkoly. Bylo mi asi tak 7.
    A když jsme scházeli dolů tak mamce nějak podklouzla noha. Říkala že slyšela jak ji v tom něco křuplo. Já jsem tam začala chvilku pobíhat a našla jsem takový papírek na kterém byl telefon na horskou službu.
    Potom jsme tam zavolali a pak pro ni přijeli. Nakonec to měla zlomené.
    Když jsem našla to číslo byla jsem na sebe strašně pyšná.

    Příspěvek z 16. února 2021 v 7:45.
    Lékárnička v něm napsala:

    Děkuji:-)

    Příspěvek z 16. února 2021 v 7:44.
    lívance_jsou_dobre_yummy v něm napsala:

    Tato nástěnka je fajn, je krásné pozorovat, jak lidé pomáhají lidem a zvířatům$>

    Příspěvek z 16. února 2021 v 7:41.
    Blébleblé v něm napsala:

    Ano, jedné holčině jsem rozmluvila sebevraždu..$>

    Příspěvek z 16. února 2021 v 6:48.
    Lékárnička v něm napsala:

    Killercow:
    Člověk by to měl být, ale může to být i zvíře, ale ne třeba brouk či pavouk.:-)

    Příspěvek z 15. února 2021 ve 21:49.
    Typjedna3 v něm napsal:

    Život jsem nikomu nezachránil ale asi 3 kámoše z brindy...

    Příspěvek z 15. února 2021 ve 21:39.
    Vysa318 v něm napsala:

    Killercow - chudáčci

    Příspěvek z 15. února 2021 ve 21:19.
    Emaeiffel v něm napsala:

    Já zachránila bratránka když spadl ze schodů

    Příspěvek z 15. února 2021 ve 21:13.
    Killercow v něm napsala:

    A musí to být člověk? Já zachránila život dvěma koťatům od sestřenice, Míně a Žíhovi. Zasekla se jim hlavička v plotu a Míně tam zůstala asi dvě hodiny, než jsem se sousedy a mamkou rozpilovala plot. No a zavolali jsme hasiče, když včera začalo kousek od našeho domu hořet autoB-).

    Příspěvek z 15. února 2021 ve 21:13, upravený vzápětí.
    Lékárnička v něm napsala:

    Já studuji obor pro lékaře, takže jsem zachránila mraky lidí jak už víte.

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    15. února 2021 ve 20:48
    Založila:
    Lékárnička
    Obsahuje:
    37 příspěvků
    Neaktivní moderátorka:
    Lékárnička
    (zatoulaná kulisačka)

    Související: