Už jste někdy někoho zachránili?
Kamošky a kámoši svého času tvrdili, že jsem jim zachránil život... ale jaksi to přešlo, tak kdo ví, jestli se nebavim s jejich duchama... :D
Pár lidí, kteří stáli na špatném nástupišti, když začala/skončila výluka. Za tento rok to bude asi kolem deseti lidí.
Nic moc to teda není, ale...
Sršeň když se topila v bazéně
Kočku, která unikla z nějaké pasti a měla přeraženou přední nohu, Po zákroku na veterině už zůstala u nás, Máme jí dosud.
Jednomu starému dědečkovi jsme s taťkou zavolali záchranku, protože bylo horko a on spadnul a udeřil se do hlavy. A taky jsem zachránila několik žabiček
Já jsem kvůli motýlovi v pavučině málem spadla ze střechy! Ale za to jak letěl to stálo!
Zachránili jsme život káněti, co k nám přiletělo na zahradu a něco mělo s křídlem, tak jsme ho odvezli k pánovi co se stará o tyto zvířata a bohužel už nebude létat, ale kdyby jsme ho tam ne odvezli, tak nejspíše umře.
Není to úplně že bych někomu zachránila život ale
Jednou jsme byli s mamkou, taťkou a ségrou na takové procházce.
byla tam taková lanovka, ta vás vyvezla nahoru, a pak jste šli dolů a plnili
nějaké úkoly. Bylo mi asi tak 7.
A když jsme scházeli dolů tak mamce nějak podklouzla noha. Říkala že slyšela jak ji v tom něco křuplo. Já jsem tam začala chvilku pobíhat a našla jsem takový papírek na kterém byl telefon na horskou službu.
Potom jsme tam zavolali a pak pro ni přijeli. Nakonec to měla zlomené.
Když jsem našla to číslo byla jsem na sebe strašně pyšná.
Tato nástěnka je fajn, je krásné pozorovat, jak lidé pomáhají lidem a zvířatům
Killercow:
Člověk by to měl být, ale může to být i zvíře, ale ne třeba brouk či pavouk.
Killercow - chudáčci
A musí to být člověk? Já zachránila život dvěma koťatům od sestřenice, Míně a Žíhovi. Zasekla se jim hlavička v plotu a Míně tam zůstala asi dvě hodiny, než jsem se sousedy a mamkou rozpilovala plot. No a zavolali jsme hasiče, když včera začalo kousek od našeho domu hořet auto
.
| předchozí | 12 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 15. února 2021 ve 20:48
- Založila:
- Lékárnička
- Obsahuje:
- 37 příspěvků
- Neaktivní moderátorka:
- Lékárnička
- (zatoulaná kulisačka)
Související:
- Téma Dětský čin roku v Alíkovinách
- Soutěže na téma Dětský čin roku

mojí kočičce která spadla skoro do vody.
