verbume, neodcházej! Máš tady kamarády! :'(

Nástěnku založila dne 1. ledna, je nezařazená a obsahuje 57 příspěvků.

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 6. ledna ve 20:31.
Mari1 v něm napsala:

–MM–: Ach jo, tak ještě jednou a doufám, že naposledy.
Nyní tedy bez ABC a s konkrétní přezdívkou.
Už vím, že tobě Kokytky tón nevadí a bereš slova tak, jak jsou napsaná, protože ty píšeš to, co si myslíš.
Nelíbilo se mi, jakým tónem Kokytka s Verbumem mluví. A jak už jsem psala, její chování bylo opakované. Na Pralinku2 byla loni prý také několikrát takto napříjemná, ale letos to prý ještě nestihla. Ono je také teprve 6. ledna.
Každopádně Pralinka2 to bere jako ty. :-)

Příspěvek z 6. ledna v 18:40.
–MM– v něm napsal:

verbum: Osoba A je Omoga, ten nikdy neměl možnost nikoho vyhazovat a do teď nebyl nijak potrestán. (Ani neříkám, že by měl být potrestán, jen, že to byl on, kvůli komu jsi byl přivolaný včera večer do klubovny.)

Sdělíš mi prosím, proč jsi vykopnul osobu B, tedy Liptona? Já v jeho historii nic, kvůli čemu by měl mít zablokovanou klubovnu na 16 hodin, nevidím. Ptal se tě na důvod a žádné zdůvodnění jsi mu nedal, jen poučení, že má být rozumný. Když se ptala osoba C, tedy kokytka, tak jsi na ni zareagoval podrážděně, že ji to nemá zajímat. Za tohle podráždění byla potrestaná, s čímž jsi ty sám nesouhlasil... nebo mám špatné informace?

Hovořím pouze o včerejším incidentu. Je mi líto, že jsem sám, kdo hledá pravdu. Všichni ostatní jen křičíte a přemýšlíte, jak slova ostatních překroutit (platí pro obě strany sporu) a jak do jednoho primitivního nedorozumění přisypat všechny strasti světa.
Proč? :-(

Za co se omlouvám je to, že radeji nemlcim a nejdu radeji pryč at si to vyřeší kdo chce. Což zřejmě se po me chce.
8-o ... Nerozumím. Celý tento spor vznikl kvůli nezdůvodněnému vykopnutí.
Jaké další podlé myšlenky sis domyslel do mé hlavy, aby sis ospravedlnil rezignaci? Hodnoť prosím to, co říkám, ne to, co si myslíš, že si myslím.

Příspěvek z 6. ledna v 18:26.
VeverkaČiperka123 v něm napsala:

8-o:-(

Příspěvek z 6. ledna v 18:23.
lékařský v něm napsal:

8-o:-(

Příspěvek z 6. ledna v 17:32.
verbum v něm napsal:

Milý MM pokud udělám chybu vzdy se omluvím. V tomto případě si chybu neuvědomují.
To, ze se mi nelíbí, jak někteří starsi uživatelé jednají s mladšími uživateli, tak to již rikam delší dobu.
Starší 15+ vyhazuji bez upozornovani, neboť si myslím, že mají uz mít dost rozumu jak se chovat. Mladší vzdy upozorním až 3x a když vyhodim tak jim to oznámim.
Vše koho vyhodim a proč hlásím správcům alika... alx a nebo mari.
Ještě jsem za celou dobu co jsem zde nevyhodil nikoho jen tak...
A tak opravdu ani ted nemam duvod se omlouvat.
Za co se omlouvám je to, že radeji nemlcim a nejdu radeji pryč at si to vyřeší kdo chce. Což zřejmě se po me chce.
Což ted budu dělat, ale v tom.pripade není důvod abych sk mel. Mari mi psala, že sk muzes odebírat jen ty. Svou rezignaci na sk sem poslal pralinkovi a mari a vařené je i zde na nastence. Svůj názor si mi napsal... respektuji ho, ale vyhazovat nikoho již nebudu neboť uživatel A nechce být ten který uzivatele B a C vyhazovat. A nechce být ten co bude zlý a rozebirany uživateli C a B.

To je můj poslední komentář k dane veci. Pokud si jako majitel prejes at se omluvím, tak se omluvím... ale vnitřně důvod nemám.

Příspěvek z 6. ledna ve 13:43.
–MM– v něm napsal:

Mari1: Mělo by být podrývání autority správce zakázané v pravidlech? Jak se pozná?

Proč nebyla použitá pošta nebo šeptání...

  1. To by skutečně na věci něco změnilo? Pokud ti vadí, že verbuma naštvala, tak by ho naštvala stejně i poštou.
  2. Protože odpověď mohl vědět i někdo jiný, třeba sám ten kopnutý.
  3. Protože to, za co byla osobě B zablokovaná celá klubovna na 16 hodin, by možná zajímalo víc lidí, aby věděli, co nemají dělat... (tuto blokaci mimochodem nikdo nezrušil, přestože už můžete).
  4. Mělo by být v pravidlech, že se podobné otázky nesmí řešit veřejně? Mně přijde mnohdy dost nepraktické, když mi takovou otázku pokládá soukromě víc lidí a všem musím psát totéž. Do budoucna bych chtěl důvody blokací zobrazovat na vizitce.

Chápu, že co je vyřčené, může bolet. Ale nemožnost cokoliv vyřknout bolí taky. Nemyslím si, že podobnými zásahy tady jde vytvořit příjemnější společenská atmosféra. (Čímž ale neříkám, že vím, jak ji vytvořit. :-))

Příspěvek z 6. ledna ve 13:01.
Mari1 v něm napsala:

–MM–: Co se té na necelý den zablokované přezdívky týče. Opakovaně slovně napadá správce klubovny. V konkrétním ABC incidentu se mi nelíbil způsob otázky a dožadování se odpovědi. Proč nebyla využita pošta nebo šeptání? Šlo o podrývání autority správce a právě to se mi nelíbilo. (Měla jsem nachystané úryvky, co C psala, ale to sem dávat nebudu.)
Blokovala jsem kolem půlnoci 5.1.2019 až do třetí odpolední dnešního 6.1.2019 dne. Postižená C přezdívka tu bývá většinou až k večeru, večer a v noci.
Cílem trestu bylo, aby si C dávala pozor na to, co píše a jak to píše. V proudu mluveného slova se dá hůře ovládnout to, co člověk řekne a ono vyřčené často bolí a nejde to vzít zpět. A ani PROMIŇ nepomáhá. Pokud však píšeme, můžeme si promyslet, co píšeme a jak to píšeme.

Příspěvek z 6. ledna ve 12:03.
–MM– v něm napsal:

verbum: Chtěl bych zdůraznit, že mým cílem není, aby kdokoliv odešel.

Chybovat je lidské.

Docela se mi nelíbí, když lidi berou úplně každý svůj krok jako něco, za co musí dát ruku do ohně. Jakmile se pak v tom ohni pečeme společně, vypadá to, že existují jen dvě řešení: dopéct se na uhel, nebo zběsile uprchnout. Obě jsou mizerná. Doporučuji hledat nějakou třetí cestu... nějaké lepší ponaučení.

ver mi ze zde rozepře dělat nechci
Já ti věřím. Budu ti věřit, i když občas uděláš nějakou chybu...

Doplněno: Osobou A jsem nemyslel tebe, ale nějakého toho... už ani nevím, jak se jmenoval.

Příspěvek z 6. ledna v 11:12.
verbum v něm napsal:

Neboj mm uz se to opakovat nebude osoba A již to řešit nebude...
Jinak díky za tvůj příspěvek, který mi pomohl pochopit nějaké důležité věci... neříkám to ve zlém ale tak jak to je... ver mi ze zde rozepře delat nechci a vsem co sem kdy neprávem vyhodil se omlouvám.

Příspěvek z 6. ledna v 1:50.
–MM– v něm napsal:

Možná to bude ten pocit nedostatečné podpory ze strany vedení Alíka...?

Jménem vedení konstatuji, že podporuji dodržování pravidel všemi zúčastněnými stranami (a jsou-li pravidla nedostatečná, upravme je). Není v tom nic osobního, pořádek dělá přátele. Byl bych rád, kdybychom se na tom všichni shodli... protože jinak se ze všeho stává úplně zbytečná kovbojka, která akorát cuchá nervy všem, kdo se do ní zamotají.

Když v klubovně osoba A mluví o tom, jak chce zorganizovat komunistickou revoluci, přivolaný správce klubovny pak přijde a vykopne osobu B bez udání důvodu, což následně vyvolá otázky osoby C, které pak dá správce Alíka jednodenní blokaci za provokování, tak... nevím, je mi docela líto, že se to děje. Jak se v takové chvíli dá zařadit zpátečka? Máte někdo nějaký tip?

Buďte na sebe prosím hodní. $>

Příspěvek z 1. ledna v 19:14.
Dana395 v něm napsala:

Ani nevím

Příspěvek z 1. ledna v 16:34.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

A jak to vlastně bylo?

Příspěvek z 1. ledna v 16:17.
Dana395 v něm napsala:

–MM–: Pojď! Je tam lesumir!

Příspěvek z 1. ledna v 16:15.
–MM– v něm napsal:

verbum: Pokud práskne dveřmi každý, kdo se nechal naštvat, zůstanou tu jen ti, kdo naštvávají, ne?

Řekl bych, že přehlížíš celý širý prostor možností, o kterém se dá mluvit věcně a také naprosto otevřeně. Vnímám to tak, že tady existují určité přirozené společenské hierarchie, ze kterých vychází autorita a vzájemný respekt, který je ale občas na obtíž – vznikají díky němu komunikační překážky. Paradoxně se projevily při incidentu s člověkem, který bez zábran opovrhoval kýmkoliv, kdo se mu postavil na odpor. Ty jsi ho mohl vyhodit, ale neudělal jsi to, protože byl u stolu Pralinka2... ten ho mohl vyhodit, ale neudělal to. Tobě se jeho snahy o diplomatické řešení (inspirované částečně tím, že lesumir je starý známý) nelíbí, ale nejspíš nechceš otevřeně kritizovat kamaráda/vyšší šarži. Když pak tato dlouhodobě zašpuntovaná nespokojenost praskne, tak se projevuje tím, že rovnou odcházíš.

Není tedy chyba v tom, že si mezi správci častěji neříkáte, co vás štve? :-)
Nebo máš pocit, že nemáte dostatečnou podporu ze strany vedení?
Snažím se rozklíčovat, kde je chyba... někde asi být musí, ne?

kokytka: Nerozumím, co a proč se vlastně snažíš říct. Pokud má kdokoliv pocit, že někdo ze správců pochybil, může se obrátit na jiné správce a potom případně i na mě. Dal jsem vám do rukou záznamy chatů, můžete jakékoliv obvinění doložit odkazem. Nekonkrétní blábolení, že správce není dokonalý, není konstruktivní kritika.

a vsem doporucuju, abyste toho alika a celkove internety tolik neprozivali.
To platí hlavně pro toho človíčka, co na jedno desetiminutové kopnutí za tapetování zareagoval jako prvotřídní psychopat. :-D

Příspěvek z 1. ledna v 16:15.
dennisvet v něm napsala:

Páni, jeden z mála těchhle okamžiků, kde nejsem já. :D

Příspěvek z 1. ledna v 16:02.
lékařský v něm napsal:
Příspěvek z 1. ledna v 15:37.
kokytka v něm napsala:

verbume, coze prosim? ty se o me furt otiras, furt neco a najednou se mnou nemas problem? i kdyz uz jsem se teda ozvala, ze mi to vadi, ze o mne furt mluvis, tak si stejne nedas pokoj.
ja nemam problem s majdou, verim v to, ze jako clovek muze byt skvely, ale nemyslim si, ze jako spravce to zvlada uplne vyborne. to, ze je to vsemi milovana majda neznamena, ze je bezchybna. a pokud budeme delat, jak je alik bezchybny a lidi jsou tady uplne dokonaly, tak se to preci nemuze rozvijet dal. slusne podana konstruktivni kritika je preci dulezita. to je cely. ja nikomu nenadavam, nikoho neponizuju, jen se ozyvam, kdyz se mi neco nelibi a jednam slusne. neni to o tom, ze bych si otvirala pusu na mladsi a neco si dokazovala, vzdyt ja jsem schopna se bavit s mladsimi uplne v pohode.
co se tyce lesumira, tak nevim, co furt chcete resit, pokud kvuli nemu chce verbum odejit, proc ne. je to jeho vec, i kdyz ukvapeny zaver.
a vsem doporucuju, abyste toho alika a celkove internety tolik neprozivali.

Příspěvek z 1. ledna v 15:19.
Dana395 v něm napsala:

–MM–: Pojď na můj stůl, možná přijde lesumir, tedy, už tam byl ale odešel..

Příspěvek z 1. ledna ve 14:24.
číča800 v něm napsala:

Prosím!!!!!!!!!zůstaň tu!!!!!!!;-(;-(

Příspěvek z 1. ledna ve 14:22.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

;-(

Příspěvek z 1. ledna ve 14:21.
číča800 v něm napsala:

Verbume , nechoď pryč. .. sice tě tak moc neznám, ale Alíka bez tebe si neumím představit. .. prosím! !všichni tě tu chceme! !! Z nějakého lesumira si nedělej hlavu. .. a pokud bys už nechtěl být spravce klubovny , prosíím zůstaň jako normální uživatel. ...PROSÍM! !!

Příspěvek z 1. ledna ve 14:14.
Dana395 v něm napsala:

Jo, jsi super!

Příspěvek z 1. ledna ve 14:06.
lékařský v něm napsal:

;-(

Příspěvek z 1. ledna ve 13:52.
Kruh007 v něm napsal:

R^

Příspěvek z 1. ledna ve 13:42.
Parníček512 v něm napsal:

Tak zůstaň aspoň jako normální uživatel.

Příspěvek z 1. ledna ve 13:31.
verbum v něm napsal:

MM prto spravce již být nechci. Neboť ja bych to vše vyházel a to není dobre, proto jako spravce chci končit.. Neboť vim, že by to dobře nedopadlo. Snad mě Marku pochopíš.

Příspěvek z 1. ledna ve 13:27.
VikiKlára v něm napsala:

Dobře.

Příspěvek z 1. ledna ve 13:24.
–MM– v něm napsal:

Až uvidíte lesumira v klubovně, dejte mi prosím vědět, chtěl bych se toho chlapečka zeptat na pár věcí.

Jsem zastáncem otevřenějšího a svobodnějšího stylu vedení komunity, ale pokud protistrana očividně eskaluje osobní konflikt, autorita se nemusí bát zasáhnout.

verbum: Předpokládat u kohokoliv rozum nedoporučuji. :-)
Nebylo by lepší hledat jiné řešení? Ústup ze strany správce nepřinese řešení, spíš naopak.

Příspěvek z 1. ledna ve 13:23.
CatUnicorn v něm napsala:

Kruh007: Je to jeho rozhodnutí.
A nevyhrožuj mu.

Příspěvek z 1. ledna ve 13:19.
Kruh007 v něm napsal:

:-( Martas prosím......... hele lidi když odejde Verbum ,tak odejdu i já,stejně mě tu nikdo nechce..

Kdo si nástěnku oblíbil?