Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Volby – vaše názory

  « Novější příspěvky
  Příspěvek z 5. října v 6:54.
  Heďoušek v něm napsal:

  A nezapomeň na Volný blok, ten už je opravdu vrchol!

  Příspěvek z 4. října ve 22:39.
  Colossus v něm napsal:

  Jestli se dostane Přísaha či TSS, tak přestanu věřit v lidský rozum. :D

  Příspěvek z 4. října ve 22:33.
  MrTheBest v něm napsal:

  nevolte velký strany! :D

  Příspěvek z 4. října ve 21:56.
  Heďoušek v něm napsal:

  Už ani ne týden a bude opět rozhodnuto.

  Prodleva 4 roky.
  Lumpaci v něm napsal:

  Já bych řekl že EU byla dobrá myšlenka. Ale stala se z toho totální byrokracie. :-E Která se snaží kecat do všeho.

  Prodleva 3 dny.
  klobáska v něm napsal:

  Tak abych to shrnul:
  Organizace, která se stará o evropskou politiku je politická organizace. To je ale překvapení! (Netvrdím, že EU je bezchybná, samozřejmě je třeba ještě spoustu věcí dořešit, ale tím, že si budeme každý hrát na svém písečku nic nespravíme. Nebo ti vadí jen to, že se Evropská Unie jmenuje Evropská Unie? Kdyby tu samou práci odvádělo 50 organizací – každá se samostatně placenou organizací, takže nevím, kde vidíš těch „míň peněz“ – tak by to bylo OK?)
  Tady ti úplně nerozumím. Mám dva výklady tvého prohlášení. 1.) Breivik vraždil sám, tak je to hrdina. ISIS vraždí s něčí podporou (jestli právě USA, to je velice nejisté), tak jsou to z...i. 2.) Když křesťan zabije muslima, je to super. Když muslim zabije křesťana, je to hrůza. (Navíc tvá logika je dost podivná. Znamená to, že když mi můj sýr v mojí skříni sežerou myši, tak já podporuji myši?)
  Piráti jsou špatní, protože chtějí legalizovat marihuanu. (Nebo jsou kontroverzní i další body jejich programu?) A rozpadnou se proto, že už osm let makají ve vedení krajů a měst a teď se dostali do míst, kde můžou ovlivňovat mnohem větší oblast. (Četl jsi vůbec program ČPS nebo jsi jen někde slyšel, že je to parta huličů? Legalizace marihuany má své výhody (popisoval jsem níže, dohledej si). Jistě, všeho se dá zneužít, ale to můžeš aplikovat na jakýkoli zákon.)
  Ale zákony v teokracii zavádí také stát!!! (Ještě jsem neviděl chodit muslimku v pytli na odpadky (možná jen chodím na špatná místa). Zatím jsem viděl jen v hidžábu, nikábu a burce. Mimochodem, ty oděvy se vyvíjely s tamní kulturou (jako mnoho dalších věcí), takže je pochopitelné, že jsou konstruovány tak, aby bylo výhodné nosit je v teplé oblasti (cirkulace vzduchu pod oděvem pomáhá ochlazovat), takže pravda, u nás jsou trochu zbytečné, ale proč ne? Jen se mi moc nezdá myšlenka, že v islámských zemích je ženám zakázáno se odhalovat. Tak my ukážeme naši svobodomyslnost a zakážeme ženám se zahalovat!)
  Muslimové budou vraždit křesťany a židy (lidé Knihy), protože jim to Korán zakazuje. (To má asi taky dávat smysl, že? Navíc, proč jsi vyčlenil z křesťanství právě příslušníky Tovaryšstva Ježíšova? Jsou něčím výjimeční nebo co? ...tedy kromě toho, že se učím v jimi postavené budově.)

  Čekám reakci na další otázky a poznámky. (Už jen 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12 a 14, tak do toho!)

  PS. Hele, fakt si zkus dávat pozor na tem pravopis. Aspoň interpunkci, kolikrát špatně daná čárka rozhodí celý smysl věty a... kdo to má pak po tobě luštit? Jako vlastenec bys měl umět svůj rodný jazyk. :-)

  hry458 v něm napsal:

  Klobáska: K tomu rozdrobění tak dřív to nebylo potřeba jelikož EU fungovala dobře. Jenže po přijmutí Lisabonské smlouvy prakticky si s námi velké státy jako Německo s frau Merkel který dělá opačný extrém než A.Hitler a Francie kde vládne žabožrout a proevropská svině Macron dělají co chtějí a nemáme vládu která prosazuje naše zájmy což je chyba. Jelikož politik by měl prosazovat zajmy občanu a ne zájmy nějakých zmetků. Z EU se stala hlavně politická organizace a už dávno to není ta organizace o obchodu do které sme vstupovali. Naopak rozdrobění aktualně je dobrý nápad. Pořád budem platit něco EU ale daleko méně.
  Rozdíl mezi Breivikem a ISIS je to že Breivik zabijel neomarxistické studenty kteří byli na každoročném politickém táboře a taky nenávidí muslimy a dostal za to zřejmě doživotí. ISIS to ovšem dělá s skrytou podporou USA jelikož není žádné tajemství že vedení ISIS se sešlo v americké věznici.
  Co se týče rozpadů Pirátu tak to proto že dosud nezažili tlak Sněmovny a navíc program mají kontroverzní (legalizace drog). Tam je možné že pod tím tlakem se rozpadnou a to už řada stran ukázala.
  U těch platů: Za to muže stát a taky zaměstnavatele a občani kteří ty blbce do státu volí. A narážky na ženy a muže mezi sebou tak furt lepší než v islamských zemích kde žena musí být v pytli od odpadků, poslouchat muže nebo ji klidně muže zabít, je utlačována takže si myslím že tady ženy mají celkem stejné šance jako muži.
  Co se týče jak si z nás udělají otroky jednoduše. Křesťany, jezuity, židy vyvraždí až na jejich pomocníky a ze zbytku udělají otroky.

  klobáska v něm napsal:

  hry458: Jistě, miliony lidí se táhnou přes celou Evropu, riskují svoje životy na chatrných lodích, a to vše jenom proto, aby znásilnili naše ženy a zabili nás. Hádám, že to má dávat smysl... :-| (Jinak, pokud nás zabijí, jak si z nás pak udělají otroky?)
  Nějak nemůžu dohledat, že by na Taiwanu zemřelo ve válečném konfliktu 100 milionů lidí během pár let. Jistě, pokud budeme brát větší časové údobí, samozřejmě padne víc lidí! Já bral jeden konflikt. (Jestli se pletu, uveď název tebou vzpomínaného konfliktu, rád si rozšířím obzory.)
  Tvé informace mi celkově připadají tak nějak vycucané z prstu. Já můžu taky říct, že „tam a tam zabili ti a ti tolik a tolik takových a takových lidí“. Ale neudělám to, protože mám rád fakta.

  Navíc, nevšiml jsem si, že bys nějak reagoval na moje výzvy a otázky. Pro připomenutí:

  „Kdyby se tady začalo střílet na ulicích a jeden teroristický útok denně by znamenal poměrně poklidný den, mám v případě útěku ze země nechat veškerý svůj majetek včetně třeba počítače nebo mobilu doma a utíkat s holým zadkem?“
  „Klidně mi vyjmenuj lži, které jsem napsal, rád se poučím a uznám svou chybu.“
  „Jak může pracující člověk, který nemá šajnu o politice rozhodovat o složitých politických záležitostech?“
  „Podívej se do historie a řekni, kdy extrémismus pomohl. (takto formulováno poprvé, ale uváděno na mnoha příkladech)“
  „Jak k tomu takový chudák ze Sýrie přijde – doma ho odsuzovali, protože nesmýšlí stejně jako oni a my ho budeme odsuzovat, protože lidé, před kterými utíká, nesmýšlí stejně jako my.“
  „Je lepší rozdrobit správu jednotlivých „oborů“, než je centralizovat pod jednou organizací? (narážka na návrh převést jednotlivé oblasti, o které se stará EU pod samostatnou správu samostatných organizací)“
  „ Co tady Okamura chce měnit? Uprchlíky přijímat musíme. Migranti-neuprchlíci sem stejně nechtějí, navíc je neuvěřitelně složité se k nám dostat.“
  „Neřveš „židi do plynu“, ale píšeš „muslimy postřílet“. Jaký je praktický rozdíl mezi těmito dvěma výroky?“
  „Odkdy je „nepřizpůsobivý“ antonymem slova „pracující“?“
  „Breivik chtěl bránit svou kulturu tím, že šel střílet do lidí. V čem je tedy jiný než ti blázni z ISIS, co taky střílí, protože chtějí bránit svou kulturu?“
  „Muslimové jsou v našich končinách už řadu let a nikomu nevadili! Proč by teď měli začít?“
  „Když zabije křesťan muslima, je to dobré; když zabije muslim křesťana, je to špatné?“
  „V naší kulturní oblasti vidím dnes a denně více či méně otevřené narážky na to, že ženy jsou dobré tak akorát do postele a že jsou hloupé. I dnes je u nás nevyváženost v oblasti platů mužů a žen na stejných pracovních pozicích. Kde tedy máme tu rovnost?!“
  „Vážně máme v naší ROVNOPRÁVNÉ společnosti potřebu posuzovat někoho na základě náboženského přesvědčení?“
  „Proč by se měla strana, která existuje už nějakých osm let, rozpadat jenom proto, že se dostala do sněmovny?“
  ...a nekonečné drobnější pře např. o tom, že islám (ne)ní náboženství, rozdíl mezi uprchlíkem a migrantem, Blízký východ (ne)patří do Asie atd.

  Jsi schopen na tyto mé výroky a otázky zareagovat nebo ne? :-|

  Příspěvek z 6. listopadu 2017 v 19:40.
  Pralinka2 v něm napsal:

  20? To myslím, že jich bylo víc i jenom v samotném Severním Irsku.

  Příspěvek z 6. listopadu 2017 v 19:36.
  hry458 v něm napsal:

  Klobáska: Okamura má pravdu až na to snížení dph u piva. To bych já naopak ještě zvýšil a největší války že byli vyvolány křestanem a ateistou ? Pitomost největší válku vyvolali v Tchajwanu po roce 1800 a padlo až 100 milionů lidí. Co se týče teroristických utoku ktěří nespáchali muslimové by se dalo odhadnout max na 20. Zbytek jich provedli oni a proto je musíme sejmout jinak zabijou oni nás, znásilní ženy a z nás si udělají otroky.

  Příspěvek z 6. listopadu 2017 v 19:33.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Nezbývá mi než trvat na tom, co jsem napsal 25. října v 8:35.

  Příspěvek z 6. listopadu 2017 v 19:22.
  klobáska v něm napsal:

  hry458: Ale zabírali! A jak tvrdě! Zkus si dostudovat historii osidlování Evropy. Nebo myslíš, že ve středním paleolitu si lidé, když chtěli úrodnou půdu, na které už byl jiný kmen, pěkně sedli, popovídali si, a dohodli si „tohle je moje a tohle tvoje“? Ne, prostě o dané dobré území válčili. Jen tyto války nejsou zaznamenané jinde než na jejich kostrách a případně malbách.
  Ve věci FJ1 a AH narážím na to, že všichni křičí, že muslimové jsou zlo a můžou za všechny špatnosti na světě, ale že – jak už jsem napsal – nejvíce obětí měly dvě války vyvolané jedna křesťanem a druhá ateistou, na to se zapomíná. Proč neperzekuujeme lidi s těmito dvěma náhledy na boha stejně jako muslimy? Nebo je jeden náhled na boha špatný a všechny ostatní dobré? To mi lehce zavání logikou rasismu, antisemitismu a podobných filozofií odsuzujících skupinu lidí na základě pitomých měřítek.
  V Evropě zemřelo v letech 1970–2015 na následky teroristických útoků 10 537 lidí. V České republice (tedy menším regionu) zemřelo v letech 1980–2015 (tedy o deset let kratší časový úsek) na následky automobilových nehod 41 901 lidí. Odhadem 15–30 % (zde se jednotlivé statistiky rozcházejí) z těchto bylo zapříčiněno alkoholem (tj. budeme-li počítat 15% podíl, vychází nám cca 6285 obětí). Už vidíš, kde je problém? 10 000 obětí terorismu v celé Evropě proti 6 000 obětí alkoholu za volantem jen v České republice myslím mluví docela jasně! Zároveň je nutno podotknout, že ne všechny teroristické útoky byly spáchány muslimy. Další moje poznámka je pak ta, že ze statistik je jasně patrné, že jak počty obětí terorismu, tak počty obětí automobilových nehod klesají. Takže pláčeš sice hezky, ale na špatném hrobě.
  Jenomže já jsem prostě blbej sluníčkář, co dá víc na statistiky a fakta než na Okamurovy výkřiky. No jo... jsem holt nenapravitelný...

  Příspěvek z 6. listopadu 2017 v 17:53.
  hry458 v něm napsal:

  Klobáska: Jenže v té době když sme se stěhovali z Afriky tak sme území nezabírali cizím lidem takže tenhle argument padá. Navíc co sem taháš císaře Františka Josefa I. z dob kdy nás Rakousko-Uhersko ovládalo a Hitlera kterýho všichni inteligentní vlastenci jako já odmítají ? A navíc srovnávat teroristický utoky a opilý řidiče muže jen sluničkář.

  Prodleva 7 dní.
  Příspěvek z 30. října 2017 v 18:40.
  klobáska v něm napsal:

  Bodlák01: Tak přistěhovalci z Afriky jsme prakticky vzato všichni (jestli nevíš, odkud se člověk rozšířil do světa, je to právě odtud).
  A co se muslimů týče – ano, mohli bychom je odstěhovat a mohli bychom to udělat stejně, jako se v roce 1945 od nás deportovali Němci (z nichž zde mnoho žilo po celé generace a sžili se s místním prostředím (a místní prostředí s nimi), jen si prostě udržovali svůj jazyk a kulturu, přičemž obojí se mísilo s místním jazykem a kulturou; jako se to ostatně děje u velké většiny komunit různých národů žijících mimo svoji zem a jak ostatně vznikaly všechny kultury na světě). Tedy za pomoci násilí, vraždění a nelidského chování. Přeci když zabíjejí oni nás, je to terorismus, když zabíjíme my je, je to vlastenectví!
  Mimochodem, v čem jsou muslimové horší než christianisté, judaisté, budhisté, hinduisté, ateisté a všichni možní další -isté? Že se o nich teď mluví? Že se dějí teroristické útoky? Mimochodem, přijde mi zvláštní že kolikrát najdou z teroristy sotva dva prsty, ale ví najisto, že to byl muslim; nebo že to byl Arab, protože někdo před útokem slyšel křik v arabštině (já vám nevím, myslím, že jsem člověk, který se pohybuje v oblastech, kde lidé mluví různými jazyky, a zároveň znám – na velice základní úrovni – pár jazyků, ale mám kolikrát docela problém rozpoznat třeba španělštinu od portugalštiny nebo němčinu od dánštiny – a to jsem se němčinu učil sedm let; myslím, že slyšet arabštinu, tak ani nevím, o jaký jazyk je jedná). A že se k tomu přihlásí ISIS? No aby ne! Proč by si neslízli smetanu a neřekli, že to, o co se oni snaží, ve skutečnosti právě oni udělali?
  A že dva největší válečné konflikty vyvolali křesťané a ateisté, o tom bych měl asi taky mlčet, že? Taky se to antiislamistům nehodí do krámu. Jo vlastně: František Josef I. a Adolf Hitler byli ve skutečnosti muslimové! Já zapomněl...

  PS. Jen tak pro pořádek: Proč všichni řvou proti muslimům, protože pár z nich spáchalo teroristické činy, ale neřvou třeba proti opilým řidičům, ze kterých nejen že je vrahy mnohem větší procento, ale počty obětí jsou monstrózně větší než počty obětí terorismu? Jo vlastně! Protože o tom se tak nepíše...

  Příspěvek z 30. října 2017 v 9:33.
  Bodlák01 v něm napsal:

  Pavle, já mám poslední zhruba rok hrozný problém. Clare pořád říká, ať přijedu, jenže! Cca dva roky se učím němčinu a němčina se mi pomstila za to, že jsem ji na SŠ nenáviděl a opisoval jsem u všech testů a tvrdil jsem, že je to jazyk nácků! No a němčina se mi pomstila tak, že mi systematicky začala likvidovat angličtinu, takže naposledy když jsem byl ve Skotsku, tak to dopadlo tak, že jsem radši nemluvil. Já umím v angličtině číst a rozumím, ale mluvit? Pořád tam hážu němčinu a dávám do angličtiny německý slovosled, což je hrozný!

  Takže výletníci z Jihočeského kraje mohou zůstat doma!

  Příspěvek z 30. října 2017 v 9:04.
  Pralinka2 v něm napsal:

  A chceš v Anglii turisty z jižních Čech?

  Příspěvek z 30. října 2017 v 8:53.
  Bodlák01 v něm napsal:

  Dobře, konec nějaké takové "slušnosti". Nechci v Anglii přistěhovalce z Afriky a muslimy.

  Příspěvek z 29. října 2017 ve 22:29.
  klobáska v něm napsal:

  Bodlák01: Ehm... Myslíš ty rodilé a pravé Angličany, jejichž předkové přišli na Britské ostrovy ve 20. století z Evropy a Asie, ty, kteří přišli v 10. století z „Francie“, ty, kteří přišli v 8. století ze Skandinávie, ty, kteří přišli v 1. století z Jižní Evropy, nebo ty, kteří přišli ve 400. století př. n. l. z Afriky? Kteří jsou ti nejrodilejší a nejpravější Angličané? :-D
  Podobně i v jiných státech. Kdybychom měli odstěhovat všechny imigranty a ty, jejichž předkové kdy byli imigranty, tam, odkud přišli, tak by se měl celý svět přestěhovat někam do centrální Afriky.
  Nebo do moře! Vždyť život vznikl v moři a tedy nemá co dělat na pevnině!

  Příspěvek z 29. října 2017 v 18:43.
  Bodlák01 v něm napsal:

  Já taky nechci v Evropě migroše vůbec. Když pojedu třeba do Londýna, chci tam hlavně vidět rodilé a pravé Angličany, ne Angličany původem z Afriky a Asie. To platí i pro Rakousko a Německo.

  Příspěvek z 29. října 2017 v 17:30.
  klobáska v něm napsal:

  kebaba: Když chce někdo zmanipulovat davy, musí najít nepřítele, který může za všechny problémy světa. Ať už jsou to židé, kapitalisté nebo muslimové. Nějaký obětní beránek se najde a jen to posílí moc daného vůdce.
  A to, že u nás je sotva pár uprchlíků (které tu udržet je úžasné umění; když kolikrát ani naši občané tu nechtějí žít), to je nezajímá. Ovšem podle statistik SPD (a podobných uskupení snažících se získat slepou oddanost davů za pomoci strachu) je tu nejspíš nějakých šest milionů uprchlíků...

  Příspěvek z 29. října 2017 v 17:18.
  klobáska v něm napsal:

  hry458: Ahá!!! To že má někdo u sebe iPhone znamená, že chce vraždit! Výborně, hned zítra koupím kalašnikov a jdu po Praze střílet po komkoli, u koho iPhone uvidím! Jen tak, preventivně...
  Překvapivě sem pořád zdrhají... No aby ne, když se u nich překvapivě pořád válčí! Protože jim tam my (a další země) překvapivě pořád cpeme zbraně! Nu což, ekonomika se nějak držet musí...
  Jen tak pro pořádek, kdyby se tady začalo střílet na ulicích a jeden teroristický útok denně by znamenal poměrně poklidný den (ano, například v Iráku se děje klidně i několik teroristických útoků denně), mám v případě útěku ze země nechat veškerý svůj majetek včetně třeba počítače nebo mobilu doma a utíkat s holým zadkem? Ty bys to asi tak udělal. Nebo vlastně ne! Ty bys určitě zůstal sedět doma, nezatěžoval bys okolní státy žádostí o pomoc a čekal, až tě někdo odbouchne. Aspoň podle tvých stanovisek to tak vypadá. :-|

  Příspěvek z 29. října 2017 v 16:19.
  hry458 v něm napsal:

  kebaba: Překvapivě pořád sem zdrhají.
  Klobáska: Jsou to ekonomičtí paraziti a ne žádný chudáci. Navíc chudáci nemají u sebe iphony za tisíce dolaru.

  Příspěvek z 29. října 2017 v 8:41.
  _kebaba_ v něm napsala:

  Na nas se jeste nekdo riti? To jeste nevyslo z mody? Vzdyt je klid

  Příspěvek z 29. října 2017 v 1:32.
  klobáska v něm napsal:

  hry458: Jo... Když někdo utíká před válkou, jeho zájmem je zabíjet... To dává absolutně smysl... :-|

  Pralinka2: R^

  Příspěvek z 29. října 2017 v 1:09.
  hry458 v něm napsal:

  Pralinka: Tyhle nemyslím myslím ty co se na nás řítí z blízkého východu (konkretně Sýrie, Irán, Irák atd).

  Příspěvek z 29. října 2017 v 1:04.
  Pralinka2 v něm napsal:

  hry458: Kteří imigranti? Například ten Vietnamec, u kterého si už desítky let kupuju svačinu?

  Příspěvek z 29. října 2017 v 1:00.
  hry458 v něm napsal:

  Klobáska: Jejda já to nedoplnil ? Tak doplňuji že buď imigranti nás zabijou nebo my je.

  Příspěvek z 29. října 2017 v 0:07.
  klobáska v něm napsal:

  hry458: Prosím tě, kdo koho zabije? Myslíš, že je Okamura až takovej vyšahanec, že by zabíjel nás, inteligentní lidi? Ačkoli, když chce někdo moc, inteligence je na obtíž...

  Příspěvek z 28. října 2017 v 17:24.
  hry458 v něm napsal:

  Klobáska: Buď zabijou oni nás nebo my je. Chtějí nás zničit a my se musíme bránit.

  Prodleva 2 dny.
  Příspěvek z 26. října 2017 v 15:04.
  klobáska v něm napsal:

  Šmarjá to se to rozhodilo! Já zapomněl, že hvězdičky dělají tučnost... 8-o ;-D

  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  21. října 2017 v 18:33
  Založila:
  Obsahuje:
  ~ 150 příspěvků
  Moderátorka:
  žofka10
  (kulisačka)