Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Volte Pravý Blok www.cibulka.net

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 7. října 2018 ve 22:58.
  Pralinka2 v něm napsal:

  Já jsem s Petrem Cibulkou párkrát mluvil před rokem 1989. Už tehdy byl poněkud svérázný a konfliktní, ale dalo se s ním mluvit. Když krátce po roce 1990 vydal takzvané Cibulkovy seznamy, byl to podle mého názoru velmi užitečný čin, protože se tím ukončila dosavadní praxe, kdy těch pár vyvolených, kteří k těm seznamům, pro běžné lidi utajeným, měli přístup, z nich selektivně vytahovali podle své potřeby lidi, kterých se zrovna potřebovali zbavit.
  Nicméně mám dojem, že postupně to s Petrem Cibulkou šlo s kopce, což je vidět na názvu té jeho politické strany a i na dalších věcech, o kterých píše mj. i –MM–.

  Příspěvek z 7. října 2018 ve 21:17.
  –MM– v něm napsal:

  Jsou to syčáci. Každý web, který prezentuje výsledky voleb, musí speciálně na jejich název strany vyrábět výjimku. :-)

  Jinak, co se týče samotného Cibulky, tak kdysi mi přišel jako užitečný protipól – ne proto, že bych s ním souhlasil, ale jakákoliv idea potřebuje opozici, klidně i trochu drzou. Nicméně od té doby, co v televizi vysvětloval, že ruské špiony rozpoznává pomocí siderického kyvadélka, jsem si ho v hlavě přeřadil do škatulky šarlatánů... a jakmile jsem pochopil, že tomu i sám věří, spadnul rovnou mezi blázny.

  Příspěvek z 7. října 2018 ve 20:51.
  Češtinář v něm napsal:

  Zní to asi neuvěřitelně, ale to, co al-maty napsal, je pouze oficiální název této strany. Její zakladatel se zkrátka rozhodl, že celý volební program své strany shrne hned do jejího názvu, nejspíš proto, že například na volebních lístcích je nutné uvádět strany plnými názvy. Takže tato strana má název, který je dlouhý několik řádků.

  Jinak toho o této straně moc nevím a zajímalo by mě, jestli si její členové ten název pamatují.

  Příspěvek z 7. října 2018 ve 20:46.
  číča800 v něm napsala:

  Moc to nechapu, je to propagace nějaké politické strany?

  Příspěvek z 7. října 2018 ve 20:36.
  al-maty v něm napsal:

  Proč ten otazník?

  Příspěvek z 7. října 2018 ve 20:35.
  číča800 v něm napsala:

  ?

  Příspěvek z 7. října 2018 ve 20:34.
  al-maty v něm napsal:

  Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7

  Jaký je váš názor na tuto stranu?

  předchozí 1 další
  Kdo si nástěnku oblíbil?

  Nástěnka:

  Vznikla:
  7. října 2018 ve 20:34
  Založil:
  Obsahuje:
  7 příspěvků