vikinka28 v něm napsala:

Soutezila jsem tak celkove 3 (2x olympiada, 1x vybijena) a kdyz jsem byla s basketbalem na olympiade tak jsme byli 1. a ve fotbale taky, ale v micku jsem byla jednou 14.(to jsem mela skoro sam preslapy) a jednou 4. (to mne nastvalo, jelikoz to byl snad o jeden metr a par centaku :D)

Příspěvek z 7. prosince v 7:11.
Žížala123 v něm napsala:

No na škole máme často školní akce z tymi i netymi a s týmy jsem byla šestkrát dvakrát na vytrvalostních to jsme vyhráli v okresu 1 místo a pak v kraji jsme byli 3 za mladší žákyně dvakrát na vibiene v okresu 1 místo a v kraji 2 místo potom jsem byla za plavání 2 krát zase v okresu první rok jsme byli 3 a potom další rok v okresu jsme byli 3 a nakonec ve florbale jsem byla taky dvakrát jednou v městě v kterém bydlím jsme byli 1 a v okresu jsme byli 2.
Sama za sebe jsou jen školní akce v malování jsem byla poprvé 1 a potom dvakrát za sebou 2 a potom jednou 3. A to je vše:-)

Příspěvek z 8. srpna ve 21:02.
Rokio v něm napsal:

Moc školních soutěží jsem nevyhrál, ale v řadě školních kláních jsem se umístil.

Můj největší úspěch v této oblasti je 2. místo v okresním kole - Finanční gramotnost.

aniusia v něm napsala:

Na prvním stupni základky jsem párkrát vyhrála výtvarnou soutěž (meziškolní). Na druhém jsem se ze školy dostala dál z pěvecké soutěže Festiwal Piosenki Dziecięcej a jednou šla do finále, taky jsem šla do okresu z Olympiády v českém jazyce. Na gymplu jsem dvakrát vyhrála školní kolo Biologické olympiády (jednou jsem byla 4.-5., jednou 2.) - dvakrát jsem šla do kraje, letos úspěšný řešitel, jednou francouzský diktát (a jednou 3., jednou 2.), jednou jsem byla první (ex æquo bodů s mým milým) v Olympiádě z českého jazyka - z okresu úspěšný řešitel, ale do kraje jsem nešla. :) Za 2017 mám Zlatou Ephedru, ale to není školní.
A to je asi všechno.

Příspěvek z 16. července v 6:16.
Dana395 v něm napsala:

číča800: Já to mám stejný. Ty poroty jsou hrozně hloupý. Rv

Příspěvek z 15. července ve 23:07.
socks v něm napsala:

Soutěžit mě dost bavilo, ať to byla matika nebo dějepis, chodila jsem každej rok. V olympiádě z češtiny jsem se dokonce umístila v celostátním kole

Dup500 v něm napsal:

Já mnoho olympiád. Nejdál jsem to dotáhl v astronomické olympiádě.

Příspěvek z 14. července v 8:43.
číča800 v něm napsala:

recitaci!!!
tento školní rok jsem postoupila až do krajského kola! v tomto ročníku to výš ani nejde!

Příspěvek z 14. července v 8:36.