Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vymyslíme nová nastavení nástěnek?

  Zde řešíme, jak mají fungovat nastavení jednotlivých nástěnek. Jako je třeba povolené hodnocení, nebo toto záhlaví. Otázky související se seznamem nástěnek patří jinam, otázky související s AZJ patří též do jiné nástěnky, otázky ohledně převleků mají také svoji nástěnku.

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Prodleva 8 měsíců.
  Příspěvek z 9. prosince 2021 ve 12:44.
  MikiRoth v něm napsal:

  lékařský: Máš na mysli něco jako jiskřičky?

  Příspěvek z 8. prosince 2021 v 18:59, upravený vzápětí.
  lékařský v něm napsal:

  Nedávno mě napadlo, že by v nástěnkách mohl fungovat samostatný ekonomický systém. Mohl bych to přirovnat ke kačkovým kontům, o kterých se už mluvilo dávno, ale výhodou bude, že kačky půjde zcela vynechat. :-)

  Základní myšlenkou nástěnkové ekonomiky by bylo, že by konečně šlo dávat něco hodnotného v soutěžních nástěnkách. Ale samozřejmě by to šlo využívat i v jiných nástěnkách.

  Rozdávala by se měna (nemám pro ni nějaký ideální název) a šlo by ji získat jedním způsobem. Moderátor by měl možnost odměnit příspěvky odeslané v nedávné době (které zároveň nejsou jeho) a maximální výše odměny na příspěvek by závisela na velikosti práv moderátora:

  • Architekt by mohl (třeba) dávat čtyřikrát více než kulisák, jelikož v klasických nástěnkách nebudou větší odměny tolik třeba.
  • Panovník by mohl dávat podobně jako kulisák (nebo by přidělování měny v této úrovni nebylo povolené vůbec), jelikož v osobních nástěnkách nejspíše nepůjde pořádně co odměňovat. Dávat odměny pozitivním komentářům k osobě, o které ta nástěnka je, není vhodné. Jinak také to moderátorům řekne, že nejvyšší práva neznamenají nejlepší volbu, a budou se muset nad vybíráním správné úrovně práv zamyslet.

  Celkový rozsah mezi minimální a maximální možnou odměnou by neměl být nějaký velký. Nemělo by se stávat, že někdo bude dávat po jednom bodíku, protože mu tolik připadá dost, a zároveň někdo jiný bude dávat stovky, protože mu jeden bod naopak připadá moc malý. Vznikala by nějaká představa, že tenhle odměňuje málo a tenhle odměňuje hodně a díky tomu by nástěnky s častými velkými odměnami byly oblíbenější. Možná by tady taky mělo existovat nějaké omezení, kolik toho může moderátor (třeba za týden) maximálně přidělit. Omezení by se vztahovalo na moderátora, nikoliv na každou jeho nástěnku zvlášť.

  Štěňata a možná i voříšci by přidělovat měnové odměny nesměli.

  Následně tu mám ještě myšlenku, proč tuhle nástěnkovou měnu sbírat. Buď by si za ně šlo několik věcí koupit:

  1. Kačky. Těm se s tímhle systémem jde úplně vyhnout, ale jde je zahrnout také. Výhodou bude, že jediným zdrojem kaček bude namísto celé hromady nástěnek jen jedna strana (a transakce nebudou tolik rozlítané mezi uživateli, ale mezi neživým zdrojem a uživatelem) a půjde omezit od jaké výše té nástěnkové měny půjde na kačky měnit. Štěňatům by možnost koupení kaček musela být odepřena.
  2. JS blbinky. Různé animace, které by šly propojit s AZJ nebo také nastavit v nějaké své nástěnce. Možná by šlo za to zpoplatnit nějaké povedenější styly třeba i s hrou? O:-)
  3. Trofej. Klasická trofej (nebo trofeje?).

  ... nebo by s nimi šlo dělat statistiky v jednotlivých nástěnkách. Pro statistiku v nástěnce by byla započítaná jen ta měna, která byla získaná v té samé nástěnce. Zobrazení statistiky měny by šlo v nastavení nástěnky vypnout/zapnout.

  To je má představa. Spousta věcí asi není ještě dořešená/vyřešená (teď mě třeba napadá, jestli by to úplně nezabilo všechny nástěnky s neaktivním moderátorem, když by tam byly ty kačky), ale tak jako námět k diskuzi vám to sem asi přinést můžu. :-)

  Prodleva 15 dní.
  –MM– v něm napsal:

  MikiRoth: Moderátor může označovat jen příspěvky nedávno poslané – během posledních dvou dní (viz pravidla moderování). Přispěl jsem ti do slovníkové nástěnky, aby sis to mohl vyzkoušet, ale nenapsal jsem o tom sem a teď už zase uběhlo víc dní.

  Možná by Kříslo mohlo zpracované příspěvky fajfkovat automaticky…? Ale asi všechny zpracované stejně, protože se může stát, že v příspěvku jsou některá slova přijatá a některá zamítnutá a to by označením stejně nešlo postihnout.

  lékařský: Fajfku jsem už před pár dny prodloužil, zneplatnění přejmenoval na přeškrtnutí.

  Kdybychom měli nastavení na omezení odeslání jednoho slova, tak by se škrtání mohlo povolit jenom tam, kde by to omezení bylo vypnuté.
  Zvažoval jsem, že by existoval nějaký přepínač pro vzhled diskuse: stručná, běžná, rozpovídaná. Nebylo by to nejspíš striktní omezení pro to, co se smí psát, spíš by to mohlo ovlivňovat stránkování (stručné diskuse by měly víc příspěvků na stránku) a nějaké další formátovací vlastnosti. Potíž je, že mi diskusní příspěvky připadají docela fajn tak, jak jsou… nenapadá mě žádné odlišné zobrazení, které by bylo jakkoliv skutečně užitečné. :-)

  Kdyby škrtání bylo závislé na tomto nastavení, tak by si to moderátor stejně nejspíš mohl přepnout tam a zpátky a mezitím škrtnout cokoliv, co chce škrtnout, takže to asi nemá smysl jakkoliv omezovat (leda by to nastavení bylo k dispozici jen pro nějakou vyšší úroveň moderátora, která by stejně mohla škrtat cokoliv).

  Tak nějak jsem si představoval já, akorát jsem si neuvědomil, že o statistice moc lidí neví.
  Rád bych, aby byla nějak užitečnější. Možnost zobrazit tam nejvíc hodnocené příspěvky, možnost přepnout graf na členění podle přelomů (aby bylo vidět třeba u soutěží, které kolo mělo nejvíc příspěvků)… jen si nejsem jistý, co všechno má být nastavitelné a co výchozí. Možná by přímo ve statistice mohly být buď zarámované příspěvky, nebo nejlépe hodnocené.

  Zároveň při zarámování příspěvku by se mohlo něco malého pro moderátora zobrazit
  Ano, to by asi problém vyřešilo. V záhlaví příspěvku by mohlo být „Zarámovaný příspěvek z 23. listopadu…“

  VelkýBochník v něm napsal:

  Hele!!! Nový grafy!!!8-D

  lékařský v něm napsal:

  –MM–: Asi spíš není. Myšlenka vypuštění je taková, že by šlo vypustit cosi, co se rozvinulo z nějakého příspěvku, který k tématu je. Na samotné stránce by ten příspěvek chyběl (i když ono by ho tam šlo zobrazovat také, jen by se muselo nějak definovat o jaký příspěvek jde, nesouvisející diskuze nemusí vznikat hned pod ním).

  Odfajfkování je zavedené, super! :->
  Nějak takhle jsem si fajfkované příspěvky představoval, jenom tu fajfku jsem si zkusil ještě upravit.
  Pro porovnání:

  Aktuální fajfka

  Delší fajfka

  Přijde mi přirozenější, když je čárka vpravo o hodně delší než ta vlevo a zároveň je konec těch čárek takový zakulacený.

  Zneplatnění je taky fajn, ale pojem přeškrnutí si myslím, že bude pro tohle značení příspěvků lepší. Aspoň bude na očích, jak se vlastně tohle zákeřné slovíčko píše. :-)

  „Přemýšlel jsem, že by možná tyto herní druhy značení neměly být dostupné úplně všude, ale nevymyslel jsem žádné smysluplné podmínky, tak snad s tím nebudou lidi moc divně blbnout (typicky v politických nástěnkách se asi nehodí škrtat názorové protivníky).“
  Tak ono to škrtání se bude spíš hodit do těch nástěnek, kde stačí napsat jediné slovo, jedinou větu... Kdybychom měli nastavení na omezení odeslání jednoho slova, tak by se škrtání mohlo povolit jenom tam, kde by to omezení bylo vypnuté. Jenom by bylo potřeba to omezení nějak pro všechny existující nástěnky nastavit...

  „Nebo zarámování neudělá nic moc viditelného, jen se příspěvek ocitne na speciálním výjezdu, o kterém třeba moderátor ani neví, že existuje.“
  Tak nějak jsem si představoval já, akorát jsem si neuvědomil, že o statistice moc lidí neví. :->
  Tak možná by se vstup do výjezdu zarámečkovaných příspěvků mohl ukazovat někde, jak se ukazuje tlačítko na záhlaví, když je umístěné ve statistice. Zároveň při zarámování příspěvku by se mohlo něco malého pro moderátora zobrazit, co by se po přenačtení stránky zase ztratilo. Něco ve stylu „Teď si můžeš příspěvek zobrazit i zde. ;-)

  „Když si tady nováček založí nástěnku a uvidí, že může příspěvky hodnotit (jako sám za sebe), značit (jako pro všechny podle sebe) a oblibovat (jako pro sebe)… bude vnímat rozdíl?“
  Juj, to už bude hodně tlačítek. :-> Je možné, že by hvězdičku mohl brát taky jako nějaký druh veřejného příspěvkového hodnoce, tak by se možná měla zobrazovat až po nějakém tom zapnutím (podobně jak je u vtipů).

  Příspěvek z 18. listopadu 2021 v 7:02.
  MikiRoth v něm napsal:

  A jak to tedy moderátor může udělat (označit příspěvek fajfkou)? Zkoušel jsem to v Kříslu hádanek, kde mám, pokud vím, jako moderátor nejvyšší pravomoci a kde by se to podle mě dalo celkem dobře využít (obecně v Kříslu), ale nepřišel jsem na to, jak to udělat.

  Ještě mě napadlo (k tomu zarámování), že by to mohlo mít funkci „udržení příspěvku nad hladinou“ - jestli tu ovšem už něco takového není. Bylo by to k dispozici jen moderátorovi, mohl by být zarámovaný jen jeden příspěvek současně a ten by se pak zobrazoval nad ostatními.
  Vlastně je to takový poddruh toho, co zmiňuje lékařský.

  Příspěvek z 17. listopadu 2021 v 9:55.
  –MM– v něm napsal:

  Nevlídnou sadu hodnocení jsem vyměnil za šťastnou. >X<-

  lékařský: Schování mělo původně fungovat hodně podobně jako tebou popsané vypuštění, ale přišlo mi trošku nepěkné, co to dělá se stránkováním. Buď by si museli čtenáři zvyknout, že stránka může být najednou podivně krátká (když by třeba 28 z 30 příspěvků bylo schovaných do jednoho čudlíku), nebo bych musel při tahání z databáze složitěji zohledňovat tento speciální stav. To už bych možná raději zavedl další stav smazání (tam je také volných ještě cca 253 možností :-)) a pak nějakou odvrácenou stranu nástěnky, kde by byly takto vyhozené příspěvky dostupné (ale chyběl by jim tam trošku kontext). Nevím, jestli je to dobrý nápad…?

  Značení správných/hotových příspěvků jsem zavedl – odfajfkování. ;-)
  Značení zrušených také – zneplatnění, to všechno škrtne. Možná by se takto zrušenému příspěvku mohlo i schovat smajlíkové hodnocení… ať je jasné, že je fakt špatně. A asi bych to měl nazvat spíš škrtnutí, když jsem to nastyloval takhle… hm…

  Přemýšlel jsem, že by možná tyto herní druhy značení neměly být dostupné úplně všude, ale nevymyslel jsem žádné smysluplné podmínky, tak snad s tím nebudou lidi moc divně blbnout (typicky v politických nástěnkách se asi nehodí škrtat názorové protivníky).

  Zarámování je pěkný nápad, akorát si nejsem jistý, jestli dovedeme běžnému uživateli správně vysvětlit tuto možnost. Buď bude mít příspěvek fešácký rámeček a moderátor si pomyslí „aha, to dělá rámeček“ a bude si vybírat mezi důležitostí a rámečkem podle toho, co mu přijde hezčí. Nebo zarámování neudělá nic moc viditelného, jen se příspěvek ocitne na speciálním výjezdu, o kterém třeba moderátor ani neví, že existuje.

  Teoreticky by tímhle označením nemusel značit jen moderátor nástěnky, ale mohl by si každý takhle rámovat jen pro sebe. Ale to už je spíš takové oblibování příspěvků. :->
  Oblibování příspěvků by šlo vyrobit také. Jen mám zase obavu, aby se v tom uživatel vyznal. Když si tady nováček založí nástěnku a uvidí, že může příspěvky hodnotit (jako sám za sebe), značit (jako pro všechny podle sebe) a oblibovat (jako pro sebe)… bude vnímat rozdíl?

  lékařský v něm napsal:

  Mám tu nějaké nápady na značení příspěvků:

  • vypuštěný –⁠ Jestliže se v nějaké nástěnce schýlí k tématu, které s daným tématem nástěnky už moc nesouvisí, půjde takové příspěvky vypustit. Vypuštěný příspěvek se bude chovat víceméně stejně, jako se chová teďka schovaný příspěvek, ale jestliže bude takto vypuštěných příspěvků více u sebe (nebude mezi nimi příspěvek, který jako vypuštěný označený nebude), schovají se jen pod jedno tlačítko, které může opětovně zobrazit celý shluk vypuštěných příspěvků.
  • správný (či hotové) –⁠ Na označení správné odpovědi, zodpovězeného dotazu, splněného úkolu... apod. Možná by i nějak šlo připnout k tomu příspěvku odkaz na odpověd? Hodilo by se do otázkových nástěnek, všelijakých radících nástěnek či nástěnek typu „maluju obrázky pro vás“.
  • zarámovaný –⁠ Pro uchování a lepší dohledatelnost povedených příspěvků. Zobrazovaly by se na speciální stránce, na kterou by se šlo dostat přes statistiku. Bylo by užitečné pro všechny básničkové/příběhové nástěnky a taky možná pro nějaké ty vtipné příspěvky. Teoreticky by tímhle označením nemusel značit jen moderátor nástěnky, ale mohl by si každý takhle rámovat jen pro sebe. Ale to už je spíš takové oblibování příspěvků. :->
  • zrušený –⁠ Takové přeškrnutí neplatných příspěvků. Hodilo by se do slovních sportů, výzvových nástěnek a do časové nástěnky. :-)
  –MM– v něm napsal:

  Přidal jsem dnes čtyři sady smajlíkových hodnocení. ;-)

  Příspěvek z 10. listopadu 2021 v 8:14.
  lékařský v něm napsal:

  –MM–: To by bylo fajn! Aspoň by se do osobních nástěnek nehromadily příspěvky, které by po zapnutí uživatele ztratily význam.

  Osobní nástěnka by se měla definovat podle moderátorských práv, dle mě. Existují nástěnky, kde moderátor hraje poměrně důležitou roli a bez něho ta nástěnka nemůže sama fungovat – a ty by měly být rozhodnuté moderátorem také. Jestli si moderátor připisuje k tomuhle typu nástěnky nêjakou svoji osobní hodnotu (že např.: hodnotit může jen on, má to třeba i uvedené v názvu nástěnky), může zamknout, jestli ne, může odevzdat moderátorská práva svému kamarádovi.

  Jen si myslím, že by měl mít tohle rozhodnuté předem. Klást překážky typu „udělej tohle a tohle, jinak si účet nevypneš“ lidem, kteří prochází těžkým obdobím a chtějí se proto na chvilku vypnout, není pěkné.


  Já jsem teda uvažoval o sadě, ve které by byl (;-)ok), znázorňující jako „gratuluji“, ale mohli bychom to nějak spojit a sestavit něco jako:

  • ;-)ok – gratuluji
  • @)->- – pěkně
  • *Obombastické
  • :-) – úsměv dělající
  –MM– v něm napsal:

  Nápad: když si člověk vypíná nebo zapomíná účet, všechny nástěnky, ve kterých je moderátorem-panovníkem, by se měly samy zamknout. Pokud tedy výslovně nezatrhne, že mají zůstat odemčené. Nebo by bylo lepší řídit se tématem nástěnky? Nebo obojím? Možná by obecněji měl rozhodnout o všech nástěnkách, které moderuje – jestli je předá někomu z kamarádů, nebo je zamkne (pokud může).

  lékařský: Jak by přesně měla vypadat gratulovací sada? Srdíčko, úsměv a nově třeba i kytička (nebo dort)?

  Tobias7: Jaké konkrétně štítky bys chtěl? Nešlo by k tomu používat nějaké další označování příspěvků (jako je zdůležitění, znedůležitění apod.)? Zdejší univerzální systém témat je stavěný tak, že by šel provázat i s příspěvky, ale to asi není to, co bys chtěl.

  Stále jsem se nevzdal nápadu, že půjde v budoucnu vyrábět vlastní styly pro nástěnky, takže nechci, aby moc narůstala rozmanitost, se kterou by uživatelský styl musel počítat.

  Co se týče smazaných příspěvků a kontextu, zamyslím se nad tím. Ale občas se stává, že kontext tvoří ostatní smazané příspěvky, které už autor smazaného příspěvku nemá nijak dostupné. Líbilo by se mi vylepšit stránkování celoalíkově, aby šlo lépe zacílit místo podle času.

  Prodleva 27 dní.
  Příspěvek z 13. října 2021 v 7:50.
  lékařský v něm napsal:

  Chtělo by to nějakou gratulovací hodnotící sadu. Aktuálnê píšou všichni gratulace do nového příspěvku a pak je toho půlka nástěnky.

  Prodleva 2 měsíce.
  Tobias7 v něm napsal:

  Taky by bylo fajn, když se prokliknu na smazaný příspěvek, aby se ukázal oddělovač jako je u přelomených příspěvků, na místě toho kde ten příspěvek byl, protože u většiny zdrojů je jeho obsah vidět (vlastně jsou jen tři - v historii osobních příspěvků, historii smazaných příspěvků v nástěnce a z odkazu), a když v jednom ze dvou zdrojů vidím ten příspěvek, zajímal by mě jeho kontext, ale abych nemusel hledat podle data.

  Tobias7 v něm napsal:

  Mě napadají štítky na příspěvky.
  Mohl by je používat pouze moderátor, bude podle nich možné hledat a zpráva jimi označená bude buď podbarvená barvou specifickou pro štítek, nebo bude mít barevný obrys.

  Prodleva 12 dní.
  Příspěvek z 8. července 2021 v 7:14.
  Hogo v něm napsal:

  Říkám si, že by bylo fajn, kdybych mohl do dvaceti minut (nebo do tří minut, jak u kterých nástěnek…) svůj příspěvek označit jako nedůležitý nebo důležitý, když bych si třeba myslel, že nepatří k tématu, ale stejně se tam hodí, tak to označí jako nedůležité… pokud naopak, dá to jako důležité…

  Prodleva 14 dní.
  Příspěvek z 24. června 2021 v 18:34.
  Tobias7 v něm napsal:

  Já bych zakázal zobrazování záhlaví v informačním sloupci v případě, že je uživatel na telefonu, protože pointa hlavičky je, že je nahoře a nejlépe viditelná ihned, a takhle se z ní stává patička, protože informační sloupec je na telefonech úplně dole.

  Příspěvek z 24. června 2021 v 18:24.
  Lacko5 v něm napsal:

  Napadla mě jedna taková věc.

  Podle mě by se měly záhlaví a pravidla nástěnky zobrazovat i na dalších stranách, ne jenom na první.

  Prodleva měsíc.
  Příspěvek z 15. května 2021 v 8:25.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  Mně by se líbilo třeba: ko:-DO=ok a místo ok by bylo $>

  Příspěvek z 15. května 2021 v 8:04.
  Hogo v něm napsal:

  To zase asi ne, ta sestava mi vyhovuje, tam bych spíše dal smajlíka "ok". :-> Pokud by se měl zařadit do nějaké existující sady, tak do morálních smajlíků (8-o]:-):-|O:-)) místo ":-|"

  Příspěvek z 15. května 2021 v 5:51.
  –MM– v něm napsal:

  Nástěnkám jde nyní při zakládání rovnou nastavit témata. U dříve vzniklých nástěnek mohou téma upravovat správci.

  Hlídejte prosím, aby si tam lidé nedávali nesmysly. :-)

  Hogo: Ty chceš hlavně toho vykuleného smajlíka „8-D“, co?
  Což takhle, kdybych ho dal do existující „humorné“ sestavy místo „;-D“?

  Prodleva 9 dní.
  Příspěvek z 5. května 2021 ve 21:04.
  kytarystka05 v něm napsala:

  Hogo: aby ses měl na co ptát:-D

  Příspěvek z 30. dubna 2021 v 17:36.
  Hogo v něm napsal:

  Proč jsou kluci, kteří mají nastaveného moderátora panovníka pojmenováni „Panovnice“? :D

  Příspěvek z 28. dubna 2021 ve 14:09.
  Hogo v něm napsal:

  –MM–: No, ale tak nemohl by to mít jen třeba architekt a výš? Když někdo založí nástěnku, která křičí, tak mu jí stejně přejmenují a když toho bude zneužívat, tak jde snížit úroveň moderátora. :-)

  Ohledně hodnocení bych chtěl nějaké „bláznivé“ hodnocení (8-D;-DO:-)8-o), nebo by bylo fajn zakomponovat do nástěnek o soutěžích a nástěnek o Pepíčkovi zakomponovat nějak hrochy… :-D

  Uvítal bych, kdyby důležitý příspěvek měl u sebe vždy variantu Souhlasím (ok) a Zajímavé (O=ok), jelikož je to většinou nějaká novinka nebo nějaké upozornění a tak… :-)

  Příspěvek z 28. dubna 2021 ve 14:03.
  Viki_show v něm napsala:

  Mě třeba vadí že ve u humorného a drzého nejde souhlasít pokud někdo napíše něco vážného a důležitého.....:-(:-3

  Příspěvek z 28. dubna 2021 ve 13:59.
  –MM– v něm napsal:

  Hogo: Myslíš něco podobného, jako je drobné přejmenování účtu? Nepoužívali by to moderátoři spíš na to, aby naopak křičící nadpis nastavili, nebo doplnili nějaké pomlčky a tečky a jiné extravagantnosti?

  A co třeba možnost namíchat si vlastní hodnocení nástěnky?
  Na to to teď nemáme stavěné. Může existovat až 256 předpřipravených možností, zatím jich máme 12 a na většinu situací nejspíš stačí. Jakou kombinaci bys chtěl? Nebo je některá z těch dvanácti možností něčím nedostatečná?

  Také by šlo vyrobit, že moderátorem označený příspěvek (jako je zvýraznění, znevýraznění, přelom atd.) má jinou sadu hodnotících smajlíků. Zatím mě nenapadlo žádné smysluplné využití, jen samé blbiny. :-D

  Příspěvek z 28. dubna 2021 v 9:06.
  Hogo v něm napsal:

  A ještě bych uvítal vnitřní přejmenování nástěnky, kdyby nějak třeba křičela, nebo chtěl nahradit spojovník pomlčkou či co…

  Příspěvek z 26. dubna 2021 v 7:53.
  Hogo v něm napsal:

  A co třeba možnost namíchat si vlastní hodnocení nástěnky? Docela by se to hodilo. :->

  Příspěvek z 23. dubna 2021 ve 12:13.
  lékařský v něm napsal:

  KrálíčekSušenka: Při zakládání nástěnky si můžeš vybrat velikost tvých práv bez jakéhokoliv schvalování. Jen bych vybíral podle toho, jaká práva skutečně potřebuješ a jakou povahu má tvoje nástěnka. Není dobré si vybrat vždycky ty nejvyšší práva.
  Jinak samozřejmě se bude kontrolovat, jestli s těmi právy neděláte blbosti. ;-)

  Příspěvek z 23. dubna 2021 ve 12:03.
  KrálíčekSušenka v něm napsala:

  To si tedy můžeme vybrat jestli chceme být kulisák, architekt, nebo panovník?
  Nebo to musí schválit správci?

  Příspěvek z 23. dubna 2021 v 9:49.
  –MM– v něm napsal:

  Tak, nasazeno.
  Při zakládání nástěnky už jde vyplnit záhlaví, pravidla a další vlastnosti. Také je nasazena zábrana, která zkusí zbrzdit zakladatele, kteří v posledním dni nepoužili hledání.

  Ve starých nástěnkách, které neměly žádného moderátora, byli moderátorem všichni nepřihlášení uživatelé. Zábavná bezpečnostní mezírka. :-D

  Statistika…