Youtube a názor na začínající Youtubery

Nástěnku založil dne 29. ledna 2018, je nezařazená a obsahuje 8 příspěvků.

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 12. ledna v 8:53.
HejkalYouTube v něm napsal:

VikiKlára: vážně? Dáš sem nebo do pošty odkaz?

Příspěvek z 11. ledna ve 20:41.
anavercadav v něm napsala:

Já už sice nejsem začátečník, ale vím že začátky jsou hodně těžké

Příspěvek z 11. ledna ve 20:18.
VikiKlára v něm napsala:

Já začínající youtuberka jsem :-)

Příspěvek z 11. ledna ve 20:06.
HejkalYouTube v něm napsal:

Syr9: Vítej ;-)

Příspěvek z 20. listopadu 2018 ve 14:30.
Syr9 v něm napsal:

Malé oživeníčkoO:-)

Příspěvek z 2. února 2018 v 8:36.
Syr9 v něm napsal:

Jelikož jím jsem, tak mi to samozřejmě přijde super. Většina dětí se ještě nedávno styděla říct Mikulášovi básničku a teďka někteří vydávají videa. Nemám rád zobecňování toho typu, že ti co začínají chtějí jen peníze, já chci bavit lidi a sdílet s nimi zajímavé věci. Pak jde o kvalitu, ta většině (včetně mě, co se týče obrazu a zvuku atd.) chybí. A denní vlog z mobilu na málo p je prostě k ničemu. Podle mě je hlavní nápad a přirozenost, to, že si ve videu nenasadíte masku a nehrajete to, co nejste. Já začínal v 10ti jako to děcko s minecraftem. Teď dělám minifilmy.

Příspěvek z 29. ledna 2018 ve 20:21.
FriedKitten v něm napsal:

Teď začínající youtubeři jsou hlavně děcka, co vidí vzory v těch slavnějších. Z vlastního okolí znám jen lidi, co šli na youtube kvůli slávě a penězům, málokdy kvůli poukázání na jejich talent. Teď je tu trošku větší demotivace pro začínající youtubery skrz nová pravidla - zpeněžení videí bude pouze po dosažení dvou věcí: mít min.1000 odběratelů a min. 10 000 zhlédnutí (pokud se mýlím, opravte mě). Je to dobře, protože se zredukuje aspoň trochu počet naprosto zbytečných videí od dětí, které se ve finále jen ztrapní a lidé si z nich budou dělat dobrý den. Neříkám, že bych na yt nechtěla, jen nemám dobré prostředky na animování. Upřímně, znám sobně dva youtubery.
Jeden je bratranec mého přítele (15). Začal tak od 12cti a všechno v poho, na věci si vydělal z brigády a půlku mu doplatili rodiče. Začal streamovat a já chodila na jeho streamy a dělala mu obrázky na subs a donaty. Po tom, co mu lidi začali posílat peníze, na to začal poukazovat, že si vydělává a spoléhá na jeho videa z minecraftu. Na streamu, když jsem mu napsala např. „Zavoláme pak přes Skype?“, tak vesele odpověděl, že ano. Když jsem mu to však napsala mimo, do osobního chatu po streamu, poslal mě někam. Úplné přetvařování před lidmi.
Další případ, co stojí za zmínění je bratranec toho bratrance :-D. Jeho rodiče jsou za vodou, a když si usmyslel, že chce to a to, jen kvůli tomu, že chce točit videa, dostal pod stromeček všechno vybavení za 60k, na které se teď jen práší. :-)
A poslední věc, kterou mi možná věřit nebudete. Znám Marwexe asi tak od 11 let, co mi bylo. Youtuber, který točí minecraft. Hodně se kamarádím s jeho sestrou a bydleli jsme ve stejné vesnici :). Řekla bych, že poté, co se stal slavným, se dost změnil-má všechno, co se mu zamane, povahově je jiný skrz lidi, se kterými se baví, je ve vyšší společnosti a dovolí si cokoliv, protože ví, že se ho lidi zastanou. Nebudu tu na něj jen házet špínu, je pravda, že když jsem něco potřebovala, tak se snažil pomoct :).

Příspěvek z 29. ledna 2018 v 19:59.
HejkalYouTube v něm napsal:

Ahoj! Zajmalo by mě jaký máte názor na začínající Youtubery, popř. mě.
Napište kritiku, chválu,... prostě vše co máte na srdci.:-)

předchozí 1 další
Kdo si nástěnku oblíbil?