Záchranné místo pro všechny nespavé duše
Jdu trochu oživit nástěnku.
Nemáte někdo zkušenosti s úplňkovou nespavostí?
Případně nevíte jak ten měsíc funguje, že když svítí tak nemůžete spát? Případně spíte lehce a furt se budíte?
A jak to že to funguje i pár dní před, i po úplňku?
Je tam taková pasáž, kdy majdula nedosáhne na odvrácenou stranu herní desky a pokaždý ukazuje MMovi, kterou její figurkou má táhnout. Zmiňuju to, páč na tom videu to není vidět, jak ukazuje, ale bylo to hrozně elegantní.
Ladyx: Já na spánkový paralýzy dřív hodně trpěla, teď se to zlepšilo a dlouhou jsem žádnou neměla.. *ťuk ťuk* :P
Ladyx: Nejsi, pár týdnů před prázdinama jsem jí měla taky, už to nechci nikdy více
Ahoj, chci se jen zeptat. Měli jste už někdo spánkovou paralýzu? Nebo jsem jediná
Bochníku, já si asi fakt budu to chrápání pouštět do sluchátek v posteli před usnutím (
)
| předchozí | 12345 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 10. června 2020 ve 3:44
- Založil:
- P4cient
- Obsahuje:
- ~ 100 příspěvků
- Moderátor:
- P4cient
- (kulisák)





