Zajímavé, nechápavé věci, nad kterými se normálně nepřemýšlí
« Novější příspěvky
Starosta sa volá starosta, lebo sa stará o seba! Aj tak sa ceý deň napcháva klobásami!
Je starosta starosta protože je starý nebo protože má starosti?
A nebo jsou starosti starostmi, protože jsou staré?
Vojtar2d2:
- někdo v Přibyslavi se pokusil napodobit francouzský Camembert
- chutnalo to dobře
- název Camembert byl chráněný patentem
- plíseň vypadala jako zimní srst lasice hranostaje používaná na královské pláště nazývaná hermelín
- Ing. Josef Hojdar pojmenoval sýr hermelín
Asi takhle. 
Když máte ruce v normální poloze, tak snadno poznáte jestli vás někdo štípne na levé nebo pravé ruce. Když ale přiložíte ruce k sobě, tak už to tak snadno nepoznáte, která ruka vás bolí.
Dlouho jsem uvažoval proč to tak je. Nakonec mi odpověděla na to umělá inteligence.
myslite si ze jakvime ze existo vali brachio sauři tak jakoby ze třba casem nekdy najdeme i kosti sestrio saurů
.... a jesli jo .. kde asi tak hledat
....
VelkýBochník: Co na to říct, no. Nerad bych přirovnával obézní ke kropící káře, když si to tak vezmu.
panglaq: Je pravda, že obézním se…
Asi jo
Třeba takovej kropící vůz je celkem široká kára
Bmatej: Museli používat asi palce.
Ako odmerali rozmery prvého metra na svete? Metrom to asi nebolo!
Co když duckduckgo ve skutečnosti nechrání soukromí, ale prodává data uživatelů?
Avast taky říká jak chrání soukromí a ve skutečnosti...
kdyz je bouřka tak to maš blby kdyz jsi žirafa 
.. takovy přirodni hromo svod 
Miuš: Teoreticky, je tam docela hodně problému ale řekneme že tam žiješ
. Mars je daleko a když že bude nejdál co jde, tak zpráva trvá 22 minut než dojde
(rychleji než rychlost světla nejde). Takže kdyby jsi napsala do vyhledávače Alík tak by jsi čekala 44 minut než by se stránka začala načítat.
Představ si že hraješ slovní fotbal ale než by došla zpráva kterou jsi poslala na server, příspěvek na který odpovídáš by byl 44 minut (spíš více) starý
. (22 minut než nový příspěvek dojde na Mars a pak odpovídáš)
Aneb 2 640 000 milisekund
. A to nepočítám přetížení.
Jak by vypadala taková konverzace?
8:00 : Ahoj, chceš si něco zahrát?
8:50 : Ok, co si chceš zahrát?
9:40 : Já bych si zahrál Minecraft.
10:30 : Ok tady máš odkaz na připojení.
11:20 připojíš se
11:20 : Ahoj
11:20 zmáčkneš klávesu dopředu
12:00 : Ahoj, mohl by jsi natěžit nějaké uhlí?
12:00 pohneš se dopředu
...
Podíváš se na vtipy, které někdo pošle.
12:30 vtip
někdo píše smutné zprávy...
13:20 :To je vtipné
13:25 někdo: Co je vtipné? To co se mi stalo?
náhodné zprávy
14:10 : Přece ten vtip.
Jak může MM vydržet psát tolik příspěvků a celkově tolik pracovat v noci? To já ne.
Sice to není nechápavá věc, ale normálně nepřemýšlím nad tím, že bych si šla povídat s bezdomovcem
Kdyby opravdu nikdo nešel volit, znamenalo by to, že bych mohl vybírat výherce voleb já?
Frantudinosaura by si nikto nekúpil, lebo ho nikto nechce! 
Když si koupíš v hračkářství dinosaura z plastu, tak je to vlastně pravý dinosaurus
Protože plast je z ropy, a ropa je právě z těch mrtvých dinosaurů.
| předchozí | 4567891011121314 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 11. prosince 2019 ve 13:44
- Založila:
- limouse
- Obsahuje:
- ~ 800 příspěvků
- Moderátorka:
- limouse
- (kulisačka)
