Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Zajímavosti

  Nový příspěvek:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 11. ledna v 7:35.
  Uizpresident v něm napsal:

  .....a v některém americkém (.....asi.....v USA.....) teritoriu je zákon, že nesmíte rybařit na žirafě (ale na zebře už můžete), vzít si do kina lva (ale na pouť už můžete), a nebo například skladovat dynamit na balkoně u bytu v patnáctém patře (ale v desátém patře už můžete), v některých oblastech Dánska zase můžete beztrestně přepadnout Švéda, když k vám přijede po ledu nákladním automobilem plným nebalených masových kuliček, a v nějakých oblastech Spojeného Království Velké Británie a Severního Irska můžete beztrestně zastřelit Skota, když stojí na městských hradbách a je ozbrojený lukem a šípy, a v některých oblastech Číny smíte lézt po železničních vagónech, pouze, je-li nad nimi zapnutý drát elektrického vedení, to jsou některé zákony světa.....

  Příspěvek z 11. ledna v 0:09.
  VelkýBochník v něm napsal:

  Víte, že finština má 15 pádů???8-D

  Prodleva 8 měsíců.
  Příspěvek z 15. května 2021 ve 12:36.
  vaiva v něm napsala:

  Věděli jste, že někde v Americe vám hrozí trest smrti, pokud skočíte z mrakodrapu? ;-)

  Prodleva 11 měsíců.
  Příspěvek z 12. června 2020 ve 13:58.
  jenisek98 v něm napsal:

  Býci jsou hlavně barvoslepí. ;-)

  Příspěvek z 12. června 2020 ve 13:54, upravený po 7 minutách.
  Andrlák v něm napsala:

  A věděla jsi že barvoslepí se píše dohromady a s měkkým i? ;-D

  Příspěvek z 12. června 2020 ve 13:35.
  Čičibaka v něm napsal:

  Ahoj.
  Věděli jste že jsou býci barvo slepý?

  JáJá1 v něm napsal:

  Vesuv soptí pravidelně 1 za 2000 let, takže hrozí, že roku 2079 zase vybuchne.

  Prodleva 2 roky.
  Příspěvek z 22. května 2017 v 11:21.
  jitulik012 v něm napsala:

  herec DANIEL RADCLIFFE- Největší úspěch se mu dostalo, když získal roli Harryho Pottera ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců "Harry Potter and the Sorcerer's Stone".Jeho život se náhle změnil,poté co uspěl ve výběru na roli mladého chlapce, která se získává jednou za dekádu.Po měsících hledání a tisíce zkouškách si jej režisér Chris Columbus vybral pro tuto roli.Daniel byl v roli Harryho úžasný a ze všech stran se na něj valila pozitivní kritika.Po uvedení filmu do kin se z Daniela náhle stala světová hvězda.Film,který je založen na populárním fantasy knize se stal absolutním trhákem,jenž lámal rekordy v návštěvnosti.

  Druhé pokračování Harry Potter a Tajemná komnata "Harry Potter and the Chamber of Secrets" (2002) pokračovalo v úspěšném tažení prvního dílu. V roce 2004 spatřilo světlo světa třetí pokračování, nesoucí název Harry potter a vězeň z Azkabanu "Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban" a následující rok se objevilo čtvrté pokračování Harry Potter a ohnivý pohár "Harry Potter and the Goblet of Fire". Nedávno uvedená premiéra v českých kinech, pokračování s názvem Harry Potter a Princ dvojí krve "Harry Potter and the Half-Blood Prince" lámalo rekordy v návštěvnosti.

  Rolí Harryho Pottera si získal vřelé uznání a britský Variety Club mu v únoru 2002 udělil cenu Best Newcomer Award. V dubnu téhož roku byl také honorován prestižní cenou David Di Donatello Award,kterou mu předal sám David Di Donatello.Cena mu byla udělena za vynikající Harryho portrét a za příspěvek budoucnosti kinematografie.

  Osobní život
  Daniel hraje na baskytaru (stejně jako Gary Oldman) a je fanouškem punk rockové muziky. Jeho oblíbenou kapelou je The Hold Steady, ale poslouchá také Sex Pistols či Red Hot Chili Peppers... Fandí také fotbalovému klubu Fulham. Když není momentálně na place, rád si zahraje stolní tenis nebo videohry se svými hereckými kolegy. S Rupertem Grintem a Emmou Watsonovou, s nimiž hraje ve filmech o Harrym Potterovi, má blízký kamarádský vztah.

  Příspěvek z 22. května 2017 v 10:48.
  jitulik012 v něm napsala:

  Kdo je tady na téhle nástěnce jsem moc ráda :-D...............
  Chtěla bych aby jste sem přidávali příspěvky o čem koliv..
  předem děkuji ahoj ..........................;-)

  předchozí 1 další
  Statistika…

  Nástěnka:

  Vznikla:
  22. května 2017 v 10:48
  Založila:
  Obsahuje:
  9 příspěvků
  Moderátorka:
  jitulik012
  (kulisačka)