Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Zaostřeno na... chleba

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 13. června 2021 v 19:31.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Nechci tu rozvádět, co bylo v té ledničce...:-|

    Ups... to jste nečetli!!!:-c

    Příspěvek z 13. června 2021 v 18:52.
    MrTheBest v něm napsal:

    Lednička v bochníkovi? :D to mi připomnělo ten vtip: Jaký je rozdíl mezi černým, brutálním a morbidním humorem? Černý humor je dítě v popelnici, brutální humor je dítě v deseti popelnicích a morbidní humor je popelnice v dítěti :D

    Příspěvek z 13. června 2021 v 17:18.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Furt lepší celej bochník chleba v ledničce, než celá lednička v Bochníkovi. Když dostanu velkej hlad, tak to i hrozí:-D

    Příspěvek z 13. června 2021 v 17:17.
    Hogo v něm napsal:

    Jako chleba v ledničce!

    Příspěvek z 13. června 2021 v 17:14.
    VelkýBochník v něm napsal:

    A taky skutečnej chleba, že???:-D
    Úplně si představuju, jak se mě někdo snaží narvat do ledničky, brrr:-$

    Příspěvek z 13. června 2021 ve 14:40.
    Anež v něm napsala:

    nebo jako chleba v ledničce (a to myslím skutečnou ledničku)

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 10. června 2021 ve 22:17.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Přesně;-)
    Skoro jak Eskymák v poušti;-)

    Příspěvek z 10. června 2021 ve 21:16.
    Viki_show v něm napsal:

    Takže mám štěstí! Viděla jsem vzácný jev!8-D

    Příspěvek z 10. června 2021 ve 21:06.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Moc se tam neukazuji, to je fakt;-)
    ...když si vzpomenu, nebo uvidím nějakou nástěnku o ledničce, tak přičtu...;-)

    Příspěvek z 10. června 2021 ve 21:04.
    Viki_show v něm napsal:

    Ale "živě" v počítání jsem tě spatřila poprvé8-D

    Příspěvek z 10. června 2021 ve 21:02.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Bochník už tam párkrát předtím taky byl. Koukni do statistiky;-)

    Příspěvek z 10. června 2021 ve 21:01, upravený vzápětí.
    Viki_show v něm napsal:

    VelkýBochník přičetl jedničkou +1

    Dnes jsem poprvé spatřila bochníka na LedničceB-)

    Příspěvek z 9. června 2021 ve 22:18.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Nene... fotky z rodinného alba si jako tapety zásadně nedávám:-D

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek ze 7. června 2021 ve 20:16.
    Maty09 v něm napsal:

    VelkýBochník: Jo tak tu mám překlad: Jsem šel do Číny a pak jsem se ztratil, a dostal jsem rýmu, 81 dní mi trvalo naž jsem se vrátil.;-(

    Tak mu sem dám odpověd: Haf grrRRs Hafiii fah Haf.

    Kdyby vás to zajímalo znamená to:

    Jinak Bochníku, Máš jako tapetu na mobilu/počítači chleba?

    Příspěvek ze 7. června 2021 ve 20:05.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Půjčím mu klávesnici, ať ti to napíše sám. Podle profilovky bys tomu měl rozumět:;-)
    „Haf smrk vrau uuú kých grrr hepčí grrvrr“

    Prej nechytil ani rýmu, z toho, co jsem si vyrozuměl já...:-|

    Příspěvek ze 7. června 2021 ve 20:01.
    Maty09 v něm napsal:

    VelkýBochník: A dokázal to, zpozdil se? A má nějakou nemoc, třeba rýmu?

    Příspěvek ze 7. června 2021 ve 20:00, upravený vzápětí.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Maty09: Tyjo!!! Úplně jsem zapomněl napsat, že se vrátil!!! Už je doma 9 dní:-(

    Příspěvek ze 7. června 2021 v 19:57.
    Maty09 v něm napsal:

    Viki_show: Jsi nějáká nemocná.(povídá k autu)

    VelkýBochník: Jak se máš? A co ten pes, už se vrátil?

    Příspěvek ze 7. června 2021 v 19:50.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Klch jo;-D

    Příspěvek ze 7. června 2021 v 16:55.
    Viki_show v něm napsal:

    Klpchííík:-Q

    Příspěvek ze 7. června 2021 v 15:16.
    Anežka9 v něm napsala:

    To bys měl bys vydkl naší učiklelklu.

    Příspěvek ze 7. června 2021 v 15:13, upravený po 3 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hele, Anežkl9, nesnaž se mě rozčílit. Už takhle z toho mám vráskl;-)

    Příspěvek ze 7. června 2021 v 15:11.
    Anežka9 v něm napsala:

    VelklBochník

    Příspěvek ze 7. června 2021 v 15:10.
    VelkýBochník v něm napsal:

    ViKl-_show:-D

    Příspěvek ze 7. června 2021 v 15:09.
    Viki_show v něm napsal:

    Kl-íkovka :-o
    Kl-19
    Co zní lépe? :-D

    Příspěvek ze 7. června 2021 ve 14:52.
    VelkýBochník v něm napsal:

    kl kl

    Příspěvek ze 7. června 2021 ve 14:52.
    Viki_show v něm napsal:

    Cha cha nebo kche kche?:-c

    Příspěvek z 6. června 2021 ve 22:49.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Viki_show: Chá chá:-D

    Příspěvek z 6. června 2021 ve 22:42.
    Viki_show v něm napsal:

    Ještě nemám němčynu 🤦🏻‍♀️

    Úpraveno:
    Ups a teď to vše mám uložený v auto nabídce na klávesnici :-$;-D

    Příspěvek z 6. června 2021 ve 22:21.
    VelkýBochník v něm napsal:

    To bis teda vopravdu mňela;-)

    Statistika…