Zaostřeno na... chleba
« Novější příspěvkyLednička v bochníkovi? :D to mi připomnělo ten vtip: Jaký je rozdíl mezi černým, brutálním a morbidním humorem? Černý humor je dítě v popelnici, brutální humor je dítě v deseti popelnicích a morbidní humor je popelnice v dítěti :D
Furt lepší celej bochník chleba v ledničce, než celá lednička v Bochníkovi. Když dostanu velkej hlad, tak to i hrozí
A taky skutečnej chleba, že???
Úplně si představuju, jak se mě někdo snaží narvat do ledničky, brrr
Moc se tam neukazuji, to je fakt
...když si vzpomenu, nebo uvidím nějakou nástěnku o ledničce, tak přičtu...
VelkýBochník: Jo tak tu mám překlad: Jsem šel do Číny a pak jsem se ztratil, a dostal jsem rýmu, 81 dní mi trvalo naž jsem se vrátil.
Tak mu sem dám odpověd: Haf grrRRs Hafiii fah Haf.
Kdyby vás to zajímalo znamená to:
Jinak Bochníku, Máš jako tapetu na mobilu/počítači chleba?
Půjčím mu klávesnici, ať ti to napíše sám. Podle profilovky bys tomu měl rozumět:
„Haf smrk vrau uuú kých grrr hepčí grrvrr“
Prej nechytil ani rýmu, z toho, co jsem si vyrozuměl já...
Maty09: Tyjo!!! Úplně jsem zapomněl napsat, že se vrátil!!! Už je doma 9 dní
Viki_show: Jsi nějáká nemocná.(povídá k autu)
VelkýBochník: Jak se máš? A co ten pes, už se vrátil?
Ještě nemám němčynu 🤦🏻♀️
Úpraveno:
Ups a teď to vše mám uložený v auto nabídce na klávesnici 
| předchozí | 109110111112113114115116117118119 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. prosince 2020 ve 14:22
- Založil:
- VelkýBochník
- Obsahuje:
- ~ 4 tisíce příspěvků
- Moderátor:
- VelkýBochník
- (panovník)

