Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Zaostřeno na... chleba

    « Novější příspěvky
    Příspěvek ze 14. května 2025 ve 20:05.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    Nabízím čtyřnásobek O:-)

    Příspěvek ze 14. května 2025 ve 20:04.
    VelkýBochník v něm napsal:

    lékařský a Vojtar2d2: A ne a ne!!!:-o:-E

    Příspěvek ze 14. května 2025 v 19:18.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    Já taky nabízím dvojnásobek

    Příspěvek ze 14. května 2025 v 19:09.
    lékařský v něm napsal:

    Chci ten obrázek tvé modré sběračky! :-o

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 12. května 2025 ve 21:53.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Blablablabla, psisko jedno:-P

    Příspěvek z 12. května 2025 v 18:55.
    Ney v něm napsala:

    Já nejsem zádnej pes

    Příspěvek z 12. května 2025 v 18:49.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Dobrý den, paní pes: peče, peče, peče.

    Příspěvek z 12. května 2025 v 18:42.
    Ney v něm napsala:

    Dobrý den Pane Chléb tak jak vám to dnes peče

    Prodleva 15 dní.
    Příspěvek z 27. dubna 2025 ve 23:34.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Pralinka2: Zcela samozřejmě. A krom tiskového mluvčího, advokáta, řidiče a zahradníka mám ještě samozřejmě ochranku, stráže objektu, hospodyni, účetní, ředitele jedné pobočky, ředitele druhé pobočky, ředitele třetí pobočky, ředitele čtvrté pobočky, ředitele páté pobočky, řadové zaměstnance,... ehm... Což mě přivádí k otázce: Už jste vypracoval ten projekt, který jsem Vám zadával minulý týden???;-DB-)

    ModráKarkula: I mí zaměstnanci jsou samozřejmě velice bohatí. Mému zahradníkovi se tedy tohle naštěstí nepovedlo. Stihl ho dřív zabít totiž jeho vlastní zahradník;-D

    Příspěvek z 27. dubna 2025 ve 21:17.
    ModráKarkula v něm napsala:

    Takže pokud Bochníka někdo zabije, tak budeme hned vědět, že vrahem je jeho zahradník.]:-)

    Příspěvek z 27. dubna 2025 ve 20:47.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Bageta je tisková mluvčí a Preclík je advokát. Předpokládám, že kromě nich má ještě řidiče a zahradníka.

    Příspěvek z 27. dubna 2025 v 19:54.
    VelkýBochník v něm napsal:

    ney:
    Vážená Ney

    Oboje.

    S pozdravem
    UžvaněnáBageta - tisková mluvčí Velkého Bochníka

    Příspěvek z 27. dubna 2025 v 19:52.
    Ney v něm napsala:

    Tak coo bageta nebo preclik

    Příspěvek z 27. dubna 2025 v 19:45, upravený po 3 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    ney:

    Dobrý den.

    Chtěla bych Vám tímto odpovědět na Váš příspěvek Velkému Bochníkovi, který z důvodu slepoty, hluchoty a němoty odpovídat nemůže. Zdravíme Vás a stav uživatele s přezdívkou VelkýBochník nadále monitorujeme.

    Děkujeme za Váš zájem o zdravotní stav zdejšího uživatele

    S pozdravem
    UžvaněnáBageta - tisková mluvčí Velkého Bochníka


    Holka-z-gymplu:

    Dobrý den.

    Chtěl bych se vyjádřit k výroku vztahujícího se na mého klienta s přezdívkou VelkýBochník z důvodu Vaší falešné výpovědi proti mému klientovi. Můj klient s přezdívkou VelkýBochník je bezdětný. Proti tomuto nařčení se můj klient zvažuje bránit právní cestou.

    S pozdravem
    SpravedlivýPreclík - advokát Velkého Bochníka

    Příspěvek z 27. dubna 2025 v 15:58.
    Holka-z-gymplu v něm napsala:

    Bochňo!
    Myslím že nebyl nejlepší nápad po tom co jsi z regálu zdrhl nechat své děti hlídat babičkou chlebovou!:-c

    Bochníkova babička hlídající jeho děti

    Příspěvek z 27. dubna 2025 v 10:44.
    Ney v něm napsala:

    VelkýBochník: BroJePro: BochníkVypadáZajímavě: Jakooo nechci nic…

    Hmm hluchej ,slepej a dokonce bez žubů chlebe nák nám starneš čoveče :-P:-D

    Příspěvek z 26. dubna 2025 v 16:31.
    VelkýBochník v něm napsal:

    YakariSioux: To není geneticky dané, ale jsem tak vtipnej díky jedné tajné přísaděB-)

    Příspěvek z 26. dubna 2025 v 16:04.
    YakariSioux v něm napsal:

    Tak po kom seš tak vtipnej? Po kom to máš?

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 24. dubna 2025 v 19:42.
    VelkýBochník v něm napsal:

    YakariSioux: Ne!!!:-c

    Příspěvek z 24. dubna 2025 v 11:49.
    YakariSioux v něm napsal:

    NaštvanýBochník: A kdy se uklidníš? Nemám vůbec tušení, odkud a od koho máš takový talent. Ale možná se mi od tebe kousek přenese, když tě kousek sním 8-P

    Příspěvek z 23. dubna 2025 ve 20:47.
    VelkýBochník v něm napsal:

    YakariSioux: Jo!!!*O:-E

    Příspěvek z 23. dubna 2025 v 11:42.
    YakariSioux v něm napsal:

    To znělo dost krátce a naštvaně :-c
    Jsem netušil, že si k tomu dvojímu překladu dáváš takové autorství a že tyto dva pořady nesnášíš

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 21. dubna 2025 ve 21:33.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hmm... To ještě stihnu. To mi bude teprve pouhých 104...8-o

    Příspěvek z 21. dubna 2025 ve 21:10.
    Holka-z-gymplu v něm napsala:

    Tak si to zapiš do kalendáře
    Za 70 let se uvidíme na sraze:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

    Příspěvek z 21. dubna 2025 ve 20:16.
    VelkýBochník v něm napsal:

    lékařský: Myslím, že je v Poličce:-c
    Holka-z-gymplu: Ne. Ale jestli chceš, můžu Ti jednu máznout na nějakém sraze:-D
    YakariSioux: Ne!!!*O:-E
    Alice_Potter: Není. Tam je pouze regál léků. A protože tam není, tak je zoufale shání8-P

    Příspěvek z 21. dubna 2025 v 18:40, upravený vzápětí.
    Alice_Potter v něm napsala:

    Regál babiček je vždy v Kauflandu!

    Příspěvek z 21. dubna 2025 v 18:33.
    YakariSioux v něm napsal:

    Jak byla jedna z tvých Alíkovin, mohl by se ten nápad se dvěma překlady použít jako novou hru v Možné je všechno! na Nově, pokud bude mít nějaké pokračování? Určitě by to zlepšilo kvalitu pořadu :-D

    Šel jsi už někdy do Partičky - Nová krev, nebo chtěl bys to tam jít zkusit, ten tvůj talent na humor?

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 15:45.
    Holka-z-gymplu v něm napsala:

    Jestlipak je nám bochník promění na Velikonoce na bochník mazance?:-D:-D

    Příspěvek z 18. dubna 2025 ve 12:42.
    ModráKarkula v něm napsala:

    VelkýBochník: Jé, díky, konečně ta stará ježibaba umře a dostanu všechny její peníze! Jsi hodný:-3

    Příspěvek z 18. dubna 2025 v 10:27.
    lékařský v něm napsal:

    Pořád mi nikdo neřekl, kde najdu ten regál! ;-(

    Statistika…