Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Zaostřeno na... chleba

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 5. února 2025 ve 21:10.
    Vlčíholka v něm napsala:

    jj

    Příspěvek z 5. února 2025 ve 21:07.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Vlčíholka: Jsem hustej!!!:-E Pochybuješ snad o mé hustotě???:-o

    Příspěvek z 5. února 2025 ve 21:06.
    Vlčíholka v něm napsala:

    jen aby

    Příspěvek z 5. února 2025 ve 21:04.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Tykráááso!!! Nenápadně tu přibylo tolik příspěvků a já o tom ani nevěděl...8-o

    Vlčíholka: Jsem hustej no...B-)
    sparťan14: Jeden regál si přejete??? Hmm... tak ten stojí... 5 regálů...:-)

    A mimochodem, Vojtare... Jako!!!:-o Kdo tu co rozkrádá??? To je vobchod, nevidíš???:-o

    krecekkulisek: Jj, ještě teď hledají cestu ven... eh... COŽE???!!!:-c

    Příspěvek z 5. února 2025 v 8:03.
    krecekkulisek v něm napsala:

    Hej Bochníku! Byla jsem v Kauflandu u oddělení pečiva. Hm tak se koukám na ty Bochníky a najednou slyším jak jeden teda jedna z nich povídá: „Ten náš kluk je nezbedník. Řekla jsem mu ať nám pomůže se dostat ven, ale on odešel sám!“ byla rozzlobená. Asi její manžel povídá: „Jestli ho jednou dostanu dostane sekec mazec do vajec!:-o

    Ehm Bochníku co nám tu tajíš ty jsi nechal svoje rodiče v obchodě a sám si zmizel?!:-c

    Příspěvek z 5. února 2025 v 7:59.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    sparťan14: Cože :-o:-o:-o

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 31. ledna 2025 ve 12:15.
    sparťan14 v něm napsal:

    1 regál prosím, kolik to bude stát?:-)

    Příspěvek z 31. ledna 2025 ve 12:09.
    Vlčíholka v něm napsala:
    Příspěvek z 31. ledna 2025 v 11:50, upravený vzápětí.
    Příspěvek z 30. ledna 2025 v 16:33.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Vojtar2d2: Co jsi říkal??? Že chceš zbít posledním regálem???;-D

    Příspěvek z 30. ledna 2025 v 15:45.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    Tak vy tady rozkrádáte muzea že se nestydíte zbyl poslední regál :-o:-o:-o

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 21:01.
    Fyzikomil v něm napsal:

    Hale je to velmi zajímavé. Ale asi se na to budu muset podívat znovu nějak se nesoustredim.

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:59.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Fyzikomil: Hustě!!! Teď asi nemám úplně čas, ale dost mě to napnulo8-D
    Děkuju moc$>:-3

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:58.
    Fyzikomil v něm napsal:

    Nemám to ještě celé zhlídlé, ale myslím, z by se to mohlo líbit.

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:54.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Halucinace??? Kde???8-o

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:31.
    sparťan14 v něm napsal:

    Chleba: já mám halucinace???8-o

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:30.
    VelkýBochník v něm napsal:

    sparťan14: To já nevím, milé logo Sparty...8-o
    Baronek: No právě, že nevěděl:-D

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:27.
    Baronek v něm napsal:

    Pralinka2: viď?

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:26.
    sparťan14 v něm napsal:

    Mňam8-P8-P8-P Bochníku, máš křupavou dobrou kůrku8-P Teda proč si povídám s jídlem?

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:26, upravený po 3 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hmm... nablije mi tu a pak do toho hodí výbušninu... maminko... to je atentát...;-D
    Pralinka2: Vzdělání je důležité i v dinosauřím věku. Děkuji za zpětnou vazbu, že Tě má nástěnka vzdělává...;-D

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:25.
    Pralinka2 v něm napsal:

    Tady se člověk dozví věci.

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:24.
    Ney v něm napsala:

    *O*O🍞🍞

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:21.
    VelkýBochník v něm napsal:

    No... sotva to sparťan uklidí, tak mi tu ney nablije znova...;-D
    Achjo...;-D

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:18.
    Ney v něm napsala:

    8-[):-$:-$:-$:-$:-Q:-c(8:o)

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:17.
    sparťan14 v něm napsal:

    Já se hlásím na úklid chlebů!8-D

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:16.
    Baronek v něm napsal:

    No přece ty Bochníku! Anebo tvoje manželka Bochnice. :-D

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:16.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hmm... Prej sparťan se hlásí na úklid, tak máš štěstí...;-D

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:15.
    sparťan14 v něm napsal:

    8-P8-P8-P

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:14.
    VelkýBochník v něm napsal:

    A přestaň mi tu zvracet v mé nástěnce!!! Kdo to má furt uklízet!!!:-o

    Příspěvek z 23. ledna 2025 ve 20:10.
    Ney v něm napsala:

    :-Q:-Q

    Statistika…