Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Zaostřeno na... chleba

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 24. února 2023 v 19:23.
    MedvidekBonnie v něm napsal:

    To je mazané :D

    Příspěvek z 24. února 2023 v 19:17.
    lékařský v něm napsal:

    Tohle ale má jednoduché řešení! :-D
    π0 = 1

    Podmínka splněna, piš milý Bochníku.O:-)

    Příspěvek z 24. února 2023 v 18:15.
    Tenoious v něm napsal:

    Joo, Chodník je skvělý kamarád

    Příspěvek z 24. února 2023 v 18:11.
    Javíéř v něm napsal:

    jsi opravdovej kámoš$>

    Příspěvek z 24. února 2023 v 18:11.
    Tenoious v něm napsal:

    V jaké dimenzi jsi byl upečen?

    Příspěvek z 24. února 2023 v 18:10.
    VelkýBochník v něm napsal:

    To už je lépe položená otázka;-)
    A odpověď je:

    Příspěvek z 24. února 2023 v 18:08.
    Javíéř v něm napsal:

    máš radši máslo nebo meruňkovou marmeládu na opravdovém chlebu?
    ne na tobě!

    Příspěvek z 24. února 2023 v 15:28.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Pralinka2: Právě, že nepadám, protože nejsem „namazanej“... škyt...8-P

    Příspěvek z 24. února 2023 v 0:52.
    Pralinka2 v něm napsal:

    A padáš na zem namazanou stranou nahoru nebo dolů?

    Příspěvek z 23. února 2023 ve 23:25.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Jančulka: A já, jelikož jsem letadélko, tak se na Tvoje požadavky vyautopilotnu a odletím:-P
    JÁviÉr: Já se nikam nepřikláním. A ani nechci bejt namazanej, abych se někam... škyt!... přiklá..něl8-P

    Příspěvek z 22. února 2023 v 17:57.
    Javíéř v něm napsal:

    jelikož si chleba přikláníš se k namazání máslem nebo k namazání meruňkovou marmeládou, kdyby ses chtěl sám sníst?

    Příspěvek z 22. února 2023 v 17:12, upravený po 3 minutách.
    Jančulka v něm napsal:

    A jelikoz ja jsem chytrejsi, mam taky podminku pro tuhle a pripadne vsechny nasledujici podminky:

    Kdyz ty mi muzes davat nerealny ukoly, ja taky! :-o alespon trosku realny ten muj je :-P

    Příspěvek z 22. února 2023 v 17:05.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Jančulka: Mily Chlebe, kdyz ses tak…
    Milá Jančulko
    Právě proto, že jsem tak chytrej, tak mě taky napadla podmínka, za jaké to přepíšu:

    Příspěvek z 22. února 2023 v 16:54, upravený vzápětí.
    Jančulka v něm napsal:

    Mily Chlebe,
    kdyz ses tak chytrej, prepis prosim slovy: :-3
    Davam jenom tech prvnich 100 mist nebo kolik, bud rad. ]:-)

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 19. února 2023 ve 13:37.
    VelkýBochník v něm napsal:

    _Alinka_: Mám na tebe otázku... Takže…
    K tomu hned vím, co bych odpověděl, ale že jsi to Ty, tak to ještě trošku rozvedu:

    Příspěvek z 19. února 2023 ve 13:34.
    alinka v něm napsal:

    Mám na tebe otázku... Takže...

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek z 12. února 2023 ve 13:25, upravený po 21 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Tux: A co jsi tajně pil, že se někam tajně přikláníš???O:-)

    Příspěvek z 12. února 2023 ve 13:23.
    Tux v něm napsal:

    Přijde na to, nechtěl bych tě urazit. :-)

    Příspěvek z 12. února 2023 ve 13:18.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Tux: Student, nebo stupident???O:-)

    Příspěvek z 12. února 2023 ve 13:16.
    Tux v něm napsal:

    Tolikrát si propadl a stále nejsi schopen naučit se to psát správně. Tomu se holt říká věčný student. :-P

    Příspěvek z 12. února 2023 ve 13:11.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Tux: Já uš nepotřebuju choďit do školi. Jsem vzďelaný človjek!!!:-o

    Příspěvek z 12. února 2023 ve 12:56.
    Tux v něm napsal:

    VelkýBochník: Příští tejden mám odpolední. Ale…

    „Ale říkám: až budu znát rozvrh na úterý, tak napíšu“

    Hej Bochníku, ty ještě chodíš do školy? :-D

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 8. února 2023 ve 23:24, upravený po 20 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Ehm... něco bych k tomu všemu řekl, ale vzhledem k tomu, že je nás teď několik krajíců, tak si už poněkolikáté dávám v řeči přednost...

    ...takže nevím, jestli se dostanu ke slovu:-c

    Příspěvek z 8. února 2023 ve 23:19.
    lékařský v něm napsal:

    Další možné významové vysvětlení je to, že my máme přizpůsobit své otázky na něj tak, aby byly co nejvíce zaostřené. ]:-)

    Příspěvek z 8. února 2023 ve 12:08, upravený po 2 minutách.
    Javíéř v něm napsal:

    jsi v lidl kráječi na chleba!
    život:
    (odpočet do 8. února ve 12:30)

    Příspěvek z 8. února 2023 v 10:49.
    MedvidekBonnie v něm napsal:

    Hlavně mu to neříkej, pak by z toho byl smutnej xd

    Příspěvek z 8. února 2023 v 10:20.
    lékařský v něm napsal:

    Dneska jsem se pořádně podíval na název nástěnky a zjistil jsem, že my vlastně mluvíme s Bochníkem, zatímco on je v kráječi na chleba. :->

    Takhle si jde spojení slov „zaostřeno na chleba“ taky vysvětlit. O:-)

    Příspěvek z 8. února 2023 v 10:14, upravený vzápětí.
    Příspěvek ze 7. února 2023 ve 20:14, upravený po 115 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    lékařský: Už to mažu Bochníkuuu. *1…
    Hmm... kdyby měl ten Darwin pravdu, tak by se toho možná dočkal až mezičlánek mezi chlebem a fosilním palivem;-D

    Příspěvek ze 7. února 2023 ve 20:09, upravený 28. července 2023 ve 23:38.
    lékařský v něm napsal:

    :-c Už to mažu Bochníkuuu. O:-)
    *1.02 % dokončeno, zbývá: (odpočet do 3. května 2999 ve 20:30), rychlost mazání: minimalistická*

    Statistika…