Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Zaostřeno na... chleba

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 18. prosince 2022 v 5:04.
    Jančulka v něm napsal:

    VelkýBochník: Hmm... To ten plysovy chleba neni prilis realisticky, ze? O:-)

    Příspěvek ze 17. prosince 2022 ve 22:46.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Ahoj Gigisuško
    Proti vlastnímu tvrdnutí nedělám nic. Vyhovuje mi být tvrďák. Aspoň si na mně drzý strávník zničí zuby:-$
    To mě také udržuje naživu i po 32 letech...;-)

    Příspěvek z 16. prosince 2022 v 18:23.
    Gigisuška v něm napsala:

    Ahoj chlebe, zajímalo by mě, co děláš proti tomu abys ztvrdnul, protože chleby ztvrdnou během 14 dní;-D

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 13. prosince 2022 v 10:30, upravený po 6 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Prý se teď Lívanec neúspěšně pokouší rozšířit své impérium o MOU nástěnku. Proto mi nabízí šlehačku ke chlebu a nakonec by se sem nakýbloval za tou šlehačkou:-$:-D

    Příspěvek z 12. prosince 2022 ve 23:29.
    Lívaneček v něm napsal:

    Prý je fakt dobrý chleba se šlehačkou...
    :-D;-D

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 10. prosince 2022 v 18:31.
    Špunt_3b_sýr v něm napsala:

    já nemlátím bochníka ja ho jím :D

    Prodleva 6 dní.
    Příspěvek ze 4. prosince 2022 v 9:38.
    alinka v něm napsal:

    Já chleba nemlátím, já ho mám jako večeřu!!:-o

    Příspěvek ze 4. prosince 2022 v 7:15.
    Jančulka v něm napsal:

    Ja ten chleba mlatim i na usmirenou, ehm, tedy vuuubec, eeeh...
    A ty atomovky padajici na tvuj barak si vsimat nemusis, takova pekna vanocni ozdoba O:-)

    Příspěvek z 3. prosince 2022 ve 23:09.
    MichP v něm napsal:

    Já vynaložil tolik tun munice, kovadlinek, kladiv a dalších vražděných nábojů že si o tom russkaya armáda může jen zdát 8-o

    Příspěvek z 3. prosince 2022 ve 22:40, upravený po 7 minutách.
    Martinx109 v něm napsal:

    Já chci vyhrát! Hlasujte pro mě!:-o Říkám pro mě! Ne pro mnicha!8-o

    Příspěvek z 3. prosince 2022 ve 22:39, upravený po 7 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hmm... prej už jdou ankety. Pak se zeptám, na co už dlooouho chci8-D

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    Kdo tu nejvíc mlátí a terorizuje pečivo???

    Příspěvek z 3. prosince 2022 v 15:21.
    VelkýBochník v něm napsal:

    MichP: Jaký máš vztah s viking…
    No... jak to říct... Jsme vůči sobě občas dost úseční, no...;-D

    Příspěvek z 3. prosince 2022 ve 13:14.
    MichP v něm napsal:

    Jaký máš vztah s viking- *jeden viking usekne buchtu*?

    Příspěvek z 3. prosince 2022 ve 13:04.
    VelkýBochník v něm napsal:

    YakariSioux: Já vlastně ani nevím, jak ta písnička je, najdu si;-)
    Hmm... zkusím to hodit spíše do překladače, protože tyhle slova neznám, přiznám se:
    Var är ditt bo, lilla fågel?
    Gömma och bakgrund
    Du vet fortfarande inte mycket om fällor
    Det verkar inte vara mycket för mig

    Gigisuška: Inu... ehm...O:-)

    Příspěvek z 2. prosince 2022 v 19:26.
    Gigisuška v něm napsala:

    Ahoj chlebe,
    Čekala jsem že randíš s houskou ale tohle:-o B-)

    Příspěvek z 1. prosince 2022 ve 23:24.
    YakariSioux v něm napsal:

    Ahoj chlebe, tak jsem si umanul udělat norský text písničky Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, divím se že by si to v norštině snad nikdy neměli. Tady mám začátek:

    Hvor er ditt rede, lille fugl?
    Hvor er, fortell meg?
    Det er tross alt snart Jul
    Hvor hviler du deg?

    Líbí se mi, jak se v norštině rýmuje ptáček s Vánocemi, docela se to pak skládá samo a to ani nemusím umět norsky. Nevím, jak moc se švédština od norštiny liší, ale mohli bychom to zkusit dát spolu dohromady ;-)

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 28. listopadu 2022 ve 20:01, upravený vzápětí.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Lívaneček: Jaký je tvůj nejoblíbenější chleba…
    Lívaneček: Zajímavá otázka... Když se nad tím tak zamyslím, tak se mě vlastně ptáš, jakej jsem svůj nejoblíbenější já8-o... No... Tak asi... já8-D

    Příspěvek z 28. listopadu 2022 v 19:58.
    Lívaneček v něm napsal:

    Jaký je tvůj nejoblíbenější chleba?

    Příspěvek z 28. listopadu 2022 v 19:25.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Inu... párkrát jsem to už vysvětloval...;-D

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 25. listopadu 2022 ve 20:30.
    Amee v něm napsala:

    Kdo přesně tě upekl a jak píšeš zprávy, když nemáš ruce? A bydlíš ve chlebníku?



    Příspěvek z 25. listopadu 2022 v 17:49, upravený po 3 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    KláraToust: Jak se chleba dostal NA Alíka??? Poměrně jednoduše: spadl jsem na něj z regálu8=
    Ale dobře... Něco jsem psal o tom tady: VelkýBochník: Jednou mě přestalo bavit hledat…

    Marmeláda_Marci: Už se ti HaflýVrrrochník vrátil…
    Marmeláda_Marci: Koukám, že jsem ba cosi neodpověděl: Ano, už se vrrrrrrátil:-D

    Příspěvek z 25. listopadu 2022 v 11:20.
    KlaraToust v něm napsala:

    Jak ses dostal na Alíka??

    Prodleva 5 dní.
    Příspěvek z 20. listopadu 2022 ve 20:22, upravený po 79 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Jo... a hudba při mlácení tím růžovým kladivem, ve kterém je hned i ordinace by bylo tohle:

    8-D kl qw

    Příspěvek z 20. listopadu 2022 ve 13:31.
    MichP v něm napsal:

    Ordinace v růžovém kladivě

    Příspěvek z 20. listopadu 2022 ve 13:15.
    lékařský v něm napsal:

    Já ti dám takovou Ordinaci v růžové zahradě! :-D

    Příspěvek z 20. listopadu 2022 ve 13:06.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    Už se ti HaflýVrrrochník vrátil? :-D

    Příspěvek z 20. listopadu 2022 ve 12:52.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Blender: Inu... U nás za domem rostou takové houbičky a vůbec to nemá nic společného s mou veselostí!!! NA CO ZASE MYSLÍŠ???!!!:-o
    Ale věřím tomu, že je to možná tímhle :-)
    Jančulka: Teda... Dojalo mě to... Musím ten příspěvek ukázat mamince:-D
    EliskaHalfarova: Inu... Filmy tolik nesleduju. Spíše seriály. Nejradši mám Ordinaci v růžové... Ehm... O:-)... Vlastně teda Případy prvního oddělení nebo Specialisty. Pak třeba francouzský akční seriál Profesionál a Waker Texas Ranger...
    Řeší se tam to, že třeba Roman už nemiluje Anežku... eh... To je asi ta Ordinace, že???;-D Tak teda prostě akční seriály

    Příspěvek z 20. listopadu 2022 ve 12:16.
    EliskaHalfarova v něm napsala:

    Máš oblíbený film?

    Příspěvek z 20. listopadu 2022 ve 12:14, upravený po 2 minutách.
    Jančulka v něm napsal:

    Dovolim si taky prispet s nazorem. VelkyBochnik je clovek, ktery mi do zivota strasne moc dal. Ktery mi vlastne nevedome ukazal, ze i spravce muze byt kamarad, ze i ja muzu mit kamarada ktery podpori a da se s nim smat a hlavne ze muzu nekomu verit. Bochnik je prvni clovek, kterymu muzu verit, ze to co rika mysli vazne a vazim si toho, ze i ja muzu byt uprimna aniz by hrozilo, ze si pujde stezovat za maminkou (:-D) nebo dostanu naloz dopisu od takovych tech osobnich kamaradskych ochranaru. A dal mi strasne skvely vzpominky. Hlavne ta reakce na plysovy chleba, vzdycky kdyz si na to vzpomenu tak se mi hrnou slzy do oci...
    A jsem strasne rada, ze si na nic nehraje. Ze klidne rekne, ze i on ma problemy a nehraje si na tvrdaka. To strasne ocenuju. Kolikrat ani nevim, jak mam vyjadrit, ze si strasne vazim toho, ze jsem mohla potkat takovyho cloveka. Ani milionem slov se to neda vyjadrit. A jsem strasne rada, ze tenhle clovek muze byt muj kamarad. >X<-

    PS: a vim, nazor uz jsem jednou psala.

    Příspěvek z 20. listopadu 2022 v 9:07.
    Blender v něm napsala:

    Jak děláš, že jsi stále tak vtipný ?

    Statistika…