Zaostřeno na... chleba
« Novější příspěvky*odpálí marmeládu a pálí dál*
VZDEJ SE! Nebo použijí ničivou zbraň... Kvasinkovou bombu 



Tenoious: *Posadí se na svou teleportovací…
MichP: *kladivem na buchty dá pořádnou…
Marmeláda_Marci: Pane učiteli, mě se nejde…
Hmm... je načase vyměnit ty kulisy...
*Posadí se na svou teleportovací židli, teleportuje se vedle Bochníka a dá mu zbučku koštětem*
Ema_P: Ehm... jedno svědectví o událostech v Jeruzalémě roku 33
Tenoious: JÁ MLUVIM POTICHU, JASNÝ???!!!
Martinx109: Fakt jako chleba mohl si…
Hmm... proč jsem jako první ve pštrosově příspěvku hned hledal, jestli nechybí smajlík:
???
Fakt jako chleba mohl si třeba... Půjčit tady kamarádovi pštrosovi korunku a... Udělat si menší dovolenou. Řekněme... No na dobu neurčitou!
FrantaDinosaurus:
!!! „To má být prastarý středověký svitek ty jeden... ehm...“ vlastně já mluvím s pravěkým tvorem, že??? Tak tedy: „To je nejnovější technika psaní“
MichP: Ó ano... návrat Velkého Bochníka každý oslavuje jak umí
Chníku, Chníku.. chystáš hru pro děti a spadne ti na to čokoláda, to je teda příprava, děs!
To snad není pravda!!!
Chvíli tu nejsem a už probíhá destrukce nástěnky mými odpůrci!!!
Ale... abyste taky měli něco z toho, že jsem byl na táboře, tak tohle je jedna z mých příprav. Děti měly nalézt jeden starý svitek:

Svitek na tábor
Nechce někdo založit tu nástěnku?
Aspoň si tam zatím vymyslíme ten plán, kterého si Bochník určitě nevšimne, protože to bude v jiné nástěnce.
Chleba, kam si myslíš že zdrháš?
Nepřectírej že tu nejsi!
Vím že se bojíš pštrosa ale nemusíš předstírat že tu nejsi!
Že prý „Jedu na tábor“. Pche!
Beztak se schovává!
Už zase nejsi v klubovně?
Tak se mi zdá, že nástěnka o Bochníkovi se změnila na nástěnku o hledání pokladu
Nechcete si na to, s dovolením správce, radši jen nějakou vytvořit???
A to jakkoli za to můžu já...
Úprava: No... Zas je fakt, že si za to můžu sám...
| předchozí | 7475767778798081828384 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. prosince 2020 ve 14:22
- Založil:
- VelkýBochník
- Obsahuje:
- ~ 4 tisíce příspěvků
- Moderátor:
- VelkýBochník
- (panovník)



