Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Zaostřeno na... chleba

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 11. června 2022 v 17:13.
    MedvidekKiki v něm napsal:

    Bochník v 1. stádiu

    Muhahaha]:-)

    Prodleva 7 dní.
    Příspěvek ze 4. června 2022 v 16:32.
    VelkýBochník v něm napsal:

    MichP: Gratuluju. To je z toho, jak jsem tě prásknul kladivem na MichyP až se ti rozsvítilo8-D

    Příspěvek ze 4. června 2022 v 16:31.
    MichP v něm napsal:

    Už vidím 8-D

    Příspěvek ze 4. června 2022 v 16:18.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Uvidíme;-)

    Příspěvek ze 4. června 2022 v 16:15.
    Holka01 v něm napsala:

    Chápu, nemusíš pokud nechceš

    Příspěvek ze 4. června 2022 v 15:59.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Tyjo... no... blbě se mi to fotí, proto to nerad dělám. Ale budu se snažit. Pokud to půjde. Minule se mi to fotilo dost blbě:-|

    Příspěvek ze 4. června 2022 v 15:14.
    Holka01 v něm napsala:

    A pošleš fotku? Už to máš hotové?

    Příspěvek ze 4. června 2022 ve 14:41.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Holka01: Tak přes týden ne. Ale o víkendu se vracím domů a tak zas spím „pod zeměkoulí“. Tedy spíše zeměobdélníkem:-D

    Příspěvek ze 4. června 2022 ve 14:21.
    Holka01 v něm napsala:

    Jeslí že jsi se přestěhoval, tak už nemáš tu úžasnou stropní mapu?

    Prodleva 3 dny.
    Příspěvek z 1. června 2022 ve 20:04, upravený po 5 minutách.
    beruška1992 v něm napsala:

    JÁ JSEM S NÍM VELICE SPOKOJE JE TOMŮJ DOBREJ KÁMOŠ A PORADÍ MI KDYŽ MI JE ZLE ZA TO MOC DÍKY A JE DOBRÝ SPRÁVCE JE TO MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD Z CELÉHO ALÍKA

    Příspěvek z 31. května 2022 v 16:41.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Ema_P: Děkuju moc:-3

    Příspěvek z 31. května 2022 v 16:31.
    Ema_P v něm napsala:

    Můj názor na tebe?
    Jsi fakt super správce. Máš dobrý smysl pro humor, a ráda si s tebou povídám. Někdy mi i hodně pomůžeš, za což děkuji.:->@)->-

    Příspěvek z 30. května 2022 ve 23:17, upravený po 7 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Moji milí přátelé

    Teď dlouho bývaly časy, kdy jsem sem mohl téměř ve kteroukoli denní dobu. Nicméně spolu s tím bylo ale spojených hodně „mínusů“: Neměl jsem práci, byl jsem na nemocenské a nebylo co dělat ani moc jinak.
    V tomhle se ale teď některé věci změnily. Díky Bohu už mám novou práci a s tím i nové bydlení, kam se už zítra odeberu. Nicméně, myslel jsem si, že tam funguje internet a dnešní zařizování mě vyvedlo z omylu. Než to zařídím, budu nějakou dobu bez těch internetů (jak by to řekla jistá paní důchodkyně... kdekdo zná:-D). Jak dlouho to ale potrvá, nevím. Možná to bude jen v řádech dnů, možná déle. Snad bych tu mohl být o sobotách, kdy se asi budu vracet po týdnech domů. Ale nevím. Mobilní Wi-fi sice mám, ale ta mi musí sloužit taky jako nouzové řešení k jiným věcem vzhledem k omezené kapacitě.
    Nevím ani, jak to bude v budoucnu s časem. Nechci, aby to vyznělo jako nějaké loučení, ale jak to bude dál, to opravdu říct teď nedokážu. Spíše to berte jako novou kapitolu na té mé životní pouti. Fakt je ten, že mi tu hodně lidí přirostlo celkem k srdci a jakkoli jsem za tuhle novou kapitolu rád, tak to mám moc rád i tady a je pro mne z této strany celkem těžké dělat změny. Pokud se tu zanedlouho zase ukážu, budu sám rád, ale kdyby to tak být nemělo, mějte se krásně a mám vás rád$> Třeba se zas někdy objevím;-)

    Tolik od BochníkaB-)

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 21. května 2022 ve 13:48.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Ale to je furt málo:-P

    Příspěvek z 21. května 2022 ve 13:43.
    MichP v něm napsal:

    Kdo říkal že peníze??? ;-)

    Já mu dal pár tun morku z kostí, což prabuchty mají rádi, proto tebe mlátí :-D

    Příspěvek z 21. května 2022 ve 13:00.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Máš Michu špatné informace... prabuchta mě nemlátí, protože jsi jí dal málo peněz;-)

    Příspěvek z 20. května 2022 v 5:56.
    MichP v něm napsal:

    *zachvilku unga bunga prabuchta začne mlátit buchtu protože dostal úplatek*

    Příspěvek z 19. května 2022 ve 22:46, upravený po 2 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    MichP: Existuje unga bunga prabuchta?
    Ovšem.
    Bydlí někde v okolí Prahy, Prachatic, nebo Pravčické brány, nevím teď přesně. Má tam svůj unga bungalow;-)
    Jo!!! A chystá se na tebe se svým prakladivem na prakachny, protože jsi mlátil kladivem na buchty Bochníka8=

    Příspěvek z 19. května 2022 ve 20:36.
    MichP v něm napsal:

    Existuje unga bunga prabuchta?

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek ze 17. května 2022 ve 21:16.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Hmm... jednak, že chleba je kvalitní, ale nejsem to já, protože nejsem balen. Nicméně mě napadá vyhodit z okna to jelito, co to udělalo. Nebo mu dát přes zadek, až tam bude mít jelita:-E
    Jinak tímto zahajuji válku proti jelitům. Rozsekáme je na jeli... eh... prejt8=

    Příspěvek ze 17. května 2022 ve 21:13.
    Marmeláda_Marci v něm napsala:

    Jaký máš názor na to, že tě nějaký Jelito hází z okna? :-$8=

    Prodleva 9 dní.
    Příspěvek z 8. května 2022 ve 23:13.
    VelkýBochník v něm napsal:
    Příspěvek z 8. května 2022 ve 12:42, upravený po 2 minutách.
    Ema_P v něm napsala:

    Chlebe, jsi Chlebo-člověk nebo Člověko-chleba?

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek ze 4. května 2022 ve 23:30, upravený po 4 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Ono je to asi trošku dané i mým dětstvím. Když jsem byl malej, tak mi mamka četla často knížku Děti z Bullerbynu, což je vlastně od Astrid Lindgrenové a to byla Švédka. Je tam popsané, jak oni žili a žijí.
    Celkově ta atmosféra té knížky (a života Švédů) je báječná. Autorka nefantazíruje, ale popisuje všední život ve Švédsku formou příběhů pro děti. Krom toho mě ale vždycky spíše přitahovaly i vikingské báje, mýty a legendy narozdíl od těch řeckých, nebo jiných.
    Pak se mi líbily hodně i ty názvy. To mi tak nějak zůstalo doteď. Když jsem pak jednou zas „jezdil prstem po mapě“ v atlase (což je má oblíbená kratochvíle;-D), tak jsem si všímal čím dál častěji těch jejich „písmenkových spojení“ jako třeba: „sj“, „sk“, „tj“, „kj“, pak se mi líbilo také písmeno „å“, nebo jejich používání ypsilonu pro nás tak nezvyklé.
    Jednou jsem si prostě řekl „Dost!“ A pořídil si tu učebnici, abych furt nemusel slintat:-D
    A zjistil jsem, že se mi švédština líbí ještě víc. Angličtina mi přijde až moc melodická, dá se říct i přemelodizovaná a hlavně se vetře dneska úplně všude (i tam, kde o ní nestojíš a slyšet jí nechceš). To mi na ní nesedí. Němčina je zase strašně tvrdá a jakoby „strojová“ řeč. A ona ta švédština je právě něco mezi tím: dovede být melodická i tvrdá a jakoby zvučná a výrazná zároveň;-)
    Asi tak;-)

    Příspěvek ze 4. května 2022 ve 13:35.
    Ema_P v něm napsala:

    Proč se učíš právě švédštinu? Líbí se ti ten jazyk?:->

    Příspěvek z 3. května 2022 ve 23:13, upravený po 5 minutách.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Jasně že ano... pokud to není má kůrka a mám kde tvrdnout tak jsem spokojen;-D kl

    Příspěvek z 3. května 2022 ve 23:11.
    Martinx109 v něm napsal:

    Hmm tedy pokud to nejsou moje pírka a mám polštář kde spát jsem spokojen. 8-o
    Tudíž... Máš rád kráječ na chleba!8-D

    Příspěvek z 3. května 2022 ve 22:31.
    VelkýBochník v něm napsal:

    Asi takový, jako ty na výrobu péřových polštářů, pštrose:-c

    Příspěvek z 3. května 2022 ve 22:27.
    Martinx109 v něm napsal:

    Jaký máš názor na kráječe na chleba?8-o

    Příspěvek z 2. května 2022 ve 21:51.
    VelkýBochník v něm napsal:

    ZlobiváKachnaP: Ne!!! A nechci!!!:-E

    Statistika…