Zaostřeno na... chleba
« Novější příspěvky
Alinka_ a Tobias7: Tady se to dezinformacemi jen hemží
Takže já jsem prej přestal existovat jo??? No... Tob mě viděl, takže tu asi budu. Ale je fakt, že po té Zoo jsem se skvěle prošel, takže jsem možná spíše prošlej. Ty zelené maskáče tomu nasvědčovaly...
Špunt_3b_sýr: Jak to říká tolikrát za sebou, tak není moc přesvědčivej... naštěstí pro mě
Divné, včera jsem ho viděl a moc opečeně nevypadal... neopekla jsi nějaký náhodný chleba z Albertu?
Dej si dvě pralinky na dobrou noc. Vlastně radši ne, protože pak bys přestal existovat
Pralinka2: Ahojky, odfajfkoval jsem ti, že máš tento cíl splněn. Jak je???
Tolik Em_P???
Myslím, že máš teď nejspíše tou pánvičkouP rozflákané zrcadloP
(spolierP)klP
Martin*škyt*xstoněco... NO PROSTĚ TEN PŠTROS!!!: Nikoho... *škyt*... nikoho už *škyt* nevopiješ... Ukradl jsem ti *škyt* všechen alko...hol abys to *škyt* abys to nemoh udělat
VelkýBochník: tedy myslím že bych šel s farmářem do servrovny Alíka a našel bych ten server co má uloženou v sobě tu moji nástěnku a farmář by ten server opil... Dal by mu trochu rumu nebo něco takového myslím že by rychle šel spát!
Počkat... on to byl server ktery má v sobě celího Alíka?! Ajaj
lékařský: tedy myslím že udělamé šmejděníčko smějdění!
A potom... hlavní chod!!
Martinx109: Nikdy jsem si toho před tím nevšiml, ale díky tobě v tom názvu něco vidím. Víte jak asi na Primě nebo na Nově furt běží Prostřeno? Tak tu máme Prostřeno u chleba.
Nebo Prostřeno na chleba, stačí si vybrat.
Tobias7: Jakej je rozdíl mezi chlebem z Chebu a chebem z Chlebu???
Martinx109: Tak přemýšlím, že asi založím nástěnku jménem Pštrosí gulášek za tyhle úvahy
A pak na tebe nechám přehodit moderátorování... a lékovi řeknu, aby to nezamykal a nedal ti práva na zamčení
Danielenl: Až tak jo??? To bych rád věděl, co z toho (teda kromě vnitřku chleba) budeš mít
Morell: Pokud mě tak vidíš, pak si toho moc vážím a děkuji. Ale jsem si jistej, že někdy to možná není ani tolik moje chytrost jako moudrost, za kterou vděčím Bohu, pokud na něco třeba odpovídám dobře a tak... Učení jako takové mi dalo celkem dost práce kdysi (ostatně každá schopnost je, věřím, dar „shůry“). Nicméně pokud se ptáš na to, jak se inteligentní člověk dívá na víru, tak si vem třeba Newtona a Edisona. O těch by si nikdo nemyslel, že jsou hloupí. A byli to křesťané. Ostatně ve středověku právě tam, kde působila církev, tak byla mnohem větší civilizovanost, jak je známo. Ještě přiložím něco, co mi pomáhá věřit. V Bibli jsou některé věci, nad nimiž později lidé znovu bádali zapsané (koukni i na ty články ze dnů předtím a potom... snažím se tak nějak „třídit“, čemu z toho uvěřím, ale tomuhle zrovna ano). Asi tak
Ema_P: Jako... zpívá celkem dobře, ale radši mám asi ten pouliční řev tamtoho týpka. Nicméně vždycky jsem byl ulítlej na bubny a ten bubeník to teda dává
Už ti někdo někdy položil tuhle otázku? A jak na ní odpovídáš?:
Jak může někdo tak chytrý jako ty věřit v Boha?
Líbí se mi ten název Zaostřeno na chleba... Protože si zaostřím kráječ na chlebajse
lékařský: Šlo by to opravit, pokud…
Myslím, že ano... Ale co??? To ví jen on a *dramatická hudba*
| předchozí | 8182838485868788899091 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 28. prosince 2020 ve 14:22
- Založil:
- VelkýBochník
- Obsahuje:
- ~ 4 tisíce příspěvků
- Moderátor:
- VelkýBochník
- (panovník)


už jsi to viděl celé?



