Žirafy-velikánská zvířata
« Novější příspěvkyahoj kdo chce chodit do klubu zvirat nebo to zkusit napiste na muj
mail Tasava@seznam.cz,(nebo na muj druhy mail)
AimiaJantar@seznam.cz,(nebo na moje icq) 582584285
Díky!!!
Čučni na mou vizitku a klikni na odkaz!!
ŽIRAFY JSOU GOOD
Ahojík hlasuj pro mě prosím - jsem tam pod jménem Gippynka (pod článkem je anketa a tam klikni na Gippynka) hlasuj zde: http://konisacci.blog.cz/1001/vvs-1-hlasovani
A koukni se na můj blog o koních určitě se tam dovíš něco nového a můžeš si taky pokecat v chatíku a podívat se na spoustu videí o koních přečíst si legrační vtipy a mě tím zvýšíš navštěvnost o jednoho človíčka můj blog zde: http://gippynka.blog.cz
Žirafa je moc hezké stvoření. :o )
¨
AHOJ NZNÁTE NĚKDO
ONRDU BĚLOUŠKA
BYDLÍ V PARDUBICÍC
JESTLI JO TAK MI PPROSÍM NAPIŠTE
UŽ SEM HO NEVIDĚLA OD ROKU 2005
žirafy jsou nej zvířátka na světě
jo to teda jsou velikánská zvířátka!!jo a prosím napište něco na moje nástěnky
5 proti 5 díváte se na to?? Díváte se na zprávy ?? Jak se jmenujete???písejte!!! Jakého zpěváka nebo zpěvačku máte nejradši?? Jaký film a pohádku máte nejradši? 
děkuju!!!!!


je to me neeej zvire v pokojiku je mam i na stenach,no ploste vsudeeeeeee
moje nej. zvíře jééééééééééé žirafa a na druhym je velbloud dvouhrbý
žirafa je moje nej.zvíře a je super
ŽIRAFY jsou SuPr 
jsou
nadherne
Mám ráda žirafy! 
ŽIRAFI MAM RADA


ja miluju žirafy
Žirafy jsou moje NEJoblíbenější zvířata.Mají nádherný dlouhý krk.



jsou dobrý
KONĚ SOU LEPŠÍ!! ale mám je ráda :_♥♥♥♥♥♥♥
Zirafky se my liby
ale take se my liby psi



sssssssslllllllllllllllloooooooonnnnnn aaaaaaa žžžžžžiiiiiirrrrrrrrraaaaaafffffffaaaaaa
žirafky jsou krasný
jsou dobrý
Ahojik, plz jukněte na www.staj-dream.estranky.cz !! Díky, PAPÍK!!
Jsou nádherné.....

Kdybych ji měla, jezdila bych na ní do školy.
mame sme rikali ze by sme mohly mit zirafu a krmit ji oknem ale ona nebyla moc nadsena

Žirafy jsou sice velký zvířata, ale mají 7 obratlů
stejně jako člověk.

chtely by ste vyhrát i pod notebook televizy a asi 50 her zbiranim bodu? tak mi napiste na mail adam.kypry@seznam.cz
jo žirafi jsou cuul
| předchozí | 678910111213141516 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 10. ledna 2007 v 0:00
- Založil:
- Supermánek
- Obsahuje:
- ~ 800 příspěvků
- Neaktivní moderátor:
- Supermánek
- (zatoulaný kulisák)
