« Novější příspěvky
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:39, upravený vzápětí.
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:34.
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:24.
Papagaja: kdyby sis přečetl předchozí příspěvky, tak by ti ani Majda radit nemusela
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:21, upravený po 5 minutách.
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:19, upravený po 3 minutách.
ddddddddddeeeeeeeekkkkkkkuuuuujjjjjuuuu
Majda je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:19, upravený vzápětí.
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:18.
Jj, je to (duhově)
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:17.
Duhový text se dělá tak, že napíšeš před text v závorce slovo duhově.
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:16, upravený vzápětí.
Hogo nesmutni to bylo ze srandy
Jo,a proč na ten kvíz všichni dávají dislike
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:15, upravený vzápětí.
ahoj, píšu duhově, JUPÍ!!!
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:14.
Chjo
0bodu
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:12, upravený po 3 minutách.
P.S jak se dělá ten duhovej text
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 21:01.
(závorka se používá jako jednorázové (prostě)
, neudělá to tam závorku, která je tam potřeba, ale zároveň udělá tzv. falešnou závorku
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 20:59, upravený vzápětí.
(
napište do závorky závorka funguje to
takhle:
( závo rka )
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 20:57.
Stephence1060: Tady si někdo hraje na HelPika
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 20:56, upravený po 2 minutách.
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 19:17, upravený po 2 minutách.
(Odpočet od 12. 12.) Jak se to dělá? Jo a Pralismajlík je tu
, stačí dát prali do kulatých závorek. (()
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 19:00.
Víte že když napíšete do závorky (závorka) tak se vám udělá závorka
(duhově) Teď to taky neeejde
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 18:29, upravený po 55 minutách.
Příliš
zeleňoučký
kůň úpěl ďábelské ódy.
Příliš
fialovoučký
kůň úpěl ďábelské ódy.
Příliš
červeňoučký
kůň úpěl ďábelské ódy.
Příliš
žluťoučký
kůň úpěl ďábelské ódy.
Příliš
modroučký
kůň úpěl ďábelské ódy.
Příliš
oranžovoučký
kůň úpěl ďábelské ódy.
Příliš
hněďoučký
kůň úpěl ďábelské ódy.
Příliš
růžovoučký poník
úpěl ďábelské ódy.
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 18:24.

Papoušek
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 18:22, upravený po 54 minutách.

Andílek ve snové bublině
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 18:16.
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 17:32.
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 17:20.
Aha
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 17:01.
Nejde to, hroší tlačítko je tadyy a pro ankety nemáš povolení (zatím)
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 16:49.
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 16:47.
Vysa318
v něm napsala:
Blébleblé
- spam je jako kdyby si psala pořád za sebou třeba ahoj ahoj....
Nebo tak nějak
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 16:27.
Pralinka2 smajlík je tady
Příspěvek z 27. prosince 2020 v 16:22.
má otázka co je to spam stále platí
hehehhhhh
Příspěvek z 27. prosince 2020 ve 14:41, upravený po 4 minutách.
něco zkusím.......
Zkuste na něj kliknout
Ale počkat....tady není Pralinka2 smajlík
A ještě něco.....co je to spam????
Statistika…