Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Zkušební nástěnka

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 27. října 2020 ve 12:42.
    vaiva v něm napsala:

    Jojo.

    Příspěvek z 27. října 2020 ve 12:41, upravený vzápětí.
    darkness v něm napsal:

    To jako takhle? Na co to je?

    Příspěvek z 27. října 2020 ve 12:26, upravený vzápětí.
    lékařský v něm napsal:

    Ups, na mobilu je ten rozvrh trochu rozbitý. :->

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:38.
    vaiva v něm napsala:

    Aha, tak to jo :-)

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:35.
    lékařský v něm napsal:

    vaiva: Já je viděl takové namodralé.

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:34.
    Tobias7 v něm napsal:

    Copak nebyly šedé vždycky? 🤔

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:33, upravený po 20 minutách.
    Hogo v něm napsal:

    Hej, to jsou mé zprávy
    Tak já své nazvu

    HogoTalk
    Jsem z budoucnosti a vidím, že je tu https://www.alik.cz/n/prispevek/84828490

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:33, upravený po 2 minutách.
    vaiva v něm napsala:

    lékařský: A jaké byly předtím? Šedivé?

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:32.
    lékařský v něm napsal:

    Hele, teď jsou všechny boxíky šedé. 8-o
    Že by se s nimi teď něco dělalo?

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:31.
    Tobias7 v něm napsal:

    Napsal jsem AlíkNews, přečtěte si je zde

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:31.
    Hogo v něm napsal:

    Bohužel ano:-|

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:30, upravený po 2 minutách.
    vaiva v něm napsala:

    Jako jo, vidíte to stejně?

    Hogo: Zprávy se mi nelíbili, ale líbily :-D. A jinak...tvá tvorba se mi líbí, až na to, že nechápu ten obrázek, který tam možná má být? ;-D

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:30, upravený vzápětí.
    lékařský v něm napsal:

    Píše se to (malý nadpis). :-)

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:29, upravený vzápětí.
    Hogo v něm napsal:

    Ten mi jde jen ne podnadpis ale malý nadpis

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:25, upravený po 7 minutách.
    Tobias7 v něm napsal:

    AlíkNews

    Obama osobně v boji proti zalgu

    Tobias7 nedopatřením rozšířil po Alíkově zkušební nástěnce zalgo. AlíkNews a samotný Tobias7 se rozhodli to napravit a sehnat co nejvíce celebrit do boje proti zalgu. Obama exkluzivně pro Alíka řekl: "Do not use special text. Start using normal text. The community doesn't like special text."

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:23, upravený vzápětí.
    Hogo v něm napsal:

    TO jsou ale odpady

    Jak se vám líbili zprávy?
    Chcete abych obětoval dalších 15 min dalšími zprávami v 18:00?

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:20.
    Tobias7 v něm napsal:

    Tady vám sám Obama říká ať přestanete používat zalgo, tak ho poslechněte :->:->

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:16.
    Hogo v něm napsal:

    no právě:-Q

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:12, upravený po 3 minutách.
    Hogo v něm napsal:

    Ahoj, vítejte u našeho Alíkovského zkušebního provozu zcela legálních novinek
    Najdete tu spoustu novinek a zpravodajství

    Zalgo se nám tu zaspamovalo

    Ve zkušební nástěnce začli lidé používat zalgo. Je to elké spamování a dít by se to nemělo.
    Více novinek najdete vpravo;-)

    Žhavé novinky:vaivě se moje tvorba nelíbí, dává jí „co to?“
    Dále tu máme další zprávy:

    V klubovně se nachází 13 lidí

    V klubovně je teď 13 lidí, to znamená, že je tam pokec a navíc se může šířit Avir20:-c

    Zkušební nástěnka se rozjíždí

    Zkušební nástěnka překonala 1 950 příspěvků
    Více informací zde.

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:11, upravený vzápětí.
    lékařský v něm napsal:

    To zalgo ničí tuhle stránku. 8-o
    Už chápete proč je zalgo na většině stránkách zakázaný? :-|


    PS.: Už je to dobrý, někdo ten příspěvek s velkým množstvím zalga smazal/upravil.

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:09.
    vaiva v něm napsala:

    Znáte ten pocit, když

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:07.
    Dotynka v něm napsala:

    funguje

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:03, upravený vzápětí.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    (obrátit) cooo? To nefunguje:-|

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 14:01, upravený vzápětí.
    KrálíčekSušenka v něm napsala:

    Ahoj

    Nazdárek

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 13:56.
    Příspěvek z 26. října 2020 ve 13:41, upravený vzápětí.
    lékařský v něm napsal:

    AZJ tak nějak učím já na Informatice, ačkoliv to v klubovně ještě není.

    Hmmmm

    :->

    Jak to bude reagovat na oddělovač?


    Tak jak jsem očekával. :-)

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 13:32.
    Tobias7 v něm napsal:

    aha

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 13:31.
    Hogo v něm napsal:

    Jak?
    Zatím v klubovně azj není

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 13:30.
    Tobias7 v něm napsal:

    já bych klidně učil azj :-D

    Příspěvek z 26. října 2020 ve 13:29, upravený vzápětí.
    Hogo v něm napsal:

    Já chci v úterý FIE8-D

    (duhově podbarveně boxík) Zpátky k testování

    Ach jo:-|
    Nějak mi to nefunguje...

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    11. května 2017 ve 20:07
    Založil:
    Chlorid_sodný
    Obsahuje:
    ~ 6 tisíc příspěvků
    Moderátor:
    Chlorid_sodný
    (kulisák)

    1. Pište jen pokusy.

    Pokud nevíte, jak se některé věci vyrábí, klikněte na mráček!

    Mráček bývá na většině stránek schovaný u vyhledávání, na této je skriptem přesunutý na viditelnější místo. ;-)