Zkušební nástěnka
« Novější příspěvkyvaiva: Já je viděl takové namodralé.
Hej, to jsou mé zprávy
Tak já své nazvu
HogoTalk
Jsem z budoucnosti a vidím, že je tu https://www.alik.cz/n/prispevek/84828490
Hele, teď jsou všechny boxíky šedé.
Že by se s nimi teď něco dělalo?
Píše se to (malý nadpis).
AlíkNews
Obama osobně v boji proti zalgu
Tobias7 nedopatřením rozšířil po Alíkově zkušební nástěnce zalgo. AlíkNews a samotný Tobias7 se rozhodli to napravit a sehnat co nejvíce celebrit do boje proti zalgu. Obama exkluzivně pro Alíka řekl: "Do not use special text. Start using normal text. The community doesn't like special text."
Ahoj, vítejte u našeho Alíkovského zkušebního provozu zcela legálních novinek
Najdete tu spoustu novinek a zpravodajství
Zalgo se nám tu zaspamovalo
Ve zkušební nástěnce začli lidé používat zalgo. Je to elké spamování a dít by se to nemělo.
Více novinek najdete vpravo
Žhavé novinky:vaivě se moje tvorba nelíbí, dává jí „co to?“
Dále tu máme další zprávy:
V klubovně se nachází 13 lidí
V klubovně je teď 13 lidí, to znamená, že je tam pokec a navíc se může šířit Avir20
Zkušební nástěnka se rozjíždí
Zkušební nástěnka překonala 1 950 příspěvků
Více informací zde.
To zalgo ničí tuhle stránku.
Už chápete proč je zalgo na většině stránkách zakázaný?
PS.: Už je to dobrý, někdo ten příspěvek s velkým množstvím zalga smazal/upravil.
AZJ tak nějak učím já na Informatice, ačkoliv to v klubovně ještě není.
Hmmmm
Jak to bude reagovat na oddělovač?
Tak jak jsem očekával.
Já chci v úterý FIE
(duhově podbarveně boxík) Zpátky k testování
Ach jo
Nějak mi to nefunguje...
| předchozí | 147148149150151152153154155156157 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 11. května 2017 ve 20:07
- Založil:
- Chlorid_sodný
- Obsahuje:
- ~ 6 tisíc příspěvků
- Moderátor:
- Chlorid_sodný
- (kulisák)
1. Pište jen pokusy.
Pokud nevíte, jak se některé věci vyrábí, klikněte na mráček!
Mráček bývá na většině stránek schovaný u vyhledávání, na této je skriptem přesunutý na viditelnější místo.
Související:
- Alíkův značkovací jazyk
- Nástěnka Co dalšího by měl AZJ umět?
- Dotazy na téma Alíkův značkovací jazyk

. A jinak...tvá tvorba se mi líbí, až na to, že nechápu ten obrázek, který tam možná má být?