Zkušební nástěnka
« Novější příspěvky- Máš mě rád?
Za odměnu ti řeknu adresu své webové stránky
: klikni pro přesměrování
tak se rychle rozhodni!!!
jak to že ne?! 







Vyhodnotit
- Já jsem
a) 
b) 
c) 
d) 
(konec testu)
jsem chyrej
já nejsem
Proč jsem
?
Jupí poznal/a jsi mojí profilovku.
Vyhodnotit
Tóčená zmrzlinááá!!! Dneska máme čokoládovou s veselýma očkama a úsměvem! 
- Poznáš čokoládovou zmrzlinu od bobku?
a) 
b) 
c) 
d) 
e) 
No fuj, ale vždyť je to bobek, ty musíš taky ochutnat každou věc, kterou vidíš
Zatím ti to moc nejde rozeznat, ale snad se ti to zlepší
No výborně, tohle je takto nazdobená čokoládová zmrzlina, hned bych si ji dal
Vyhodnotit





- twitter





- google
- microsoft?





- apple
- Mráček nějak nezobrazuje úvodní (emoji twitter) značku, ale když dám edit, tak tam je - jen se tam z nějakého důvodu přidá nový řádek.
- Microsoftí sada neobsahuje některé obrázky a vykresluje se místo nich applí - viz těch 5 zvířátek (kromě myšky).
Ty smajlíky jsou hezké, na ten
(Apple) si dá zvyknout.
Smajlíky v tajence nefungují.
| předchozí | 23456789101112 | další |
Nástěnka:
- Vznikla:
- 11. května 2017 ve 20:07
- Založil:
- Chlorid_sodný
- Obsahuje:
- ~ 6 tisíc příspěvků
- Moderátor:
- Chlorid_sodný
- (kulisák)
1. Pište jen pokusy.
Pokud nevíte, jak se některé věci vyrábí, klikněte na mráček!
Mráček bývá na většině stránek schovaný u vyhledávání, na této je skriptem přesunutý na viditelnější místo.
Související:
- Alíkův značkovací jazyk
- Nástěnka Co dalšího by měl AZJ umět?
- Dotazy na téma Alíkův značkovací jazyk














































































