Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Zkušební nástěnka

    « Novější příspěvky
    Příspěvek z 9. září 2025 v 18:49.
    Jekula v něm napsal:

    Hlasování již skončilo.

    Co je nejhezčí.

    Příspěvek z 9. září 2025 v 18:42.
    Králíček_Bělinka v něm napsal:

    Hlasování již skončilo.

    Co je nejhezčí?

    Příspěvek z 9. září 2025 v 18:28.
    Starsus v něm napsal:
    1. Máš mě rád?


    Za odměnu ti řeknu adresu své webové stránky😄: klikni pro přesměrování

    tak se rychle rozhodni!!!:-E

    jak to že ne?! :-o:-o:-o:-E:-E:-E8=8=8=

    Vyhodnotit

    Příspěvek z 9. září 2025 v 17:34, upravený po 19 minutách.
    Jekula v něm napsal:

    ahoj

    Vyhodnotit

    Příspěvek z 8. září 2025 v 19:38, upravený po 5 minutách.
    Jekula v něm napsal:
    1. Já jsem



      (konec testu)

    jsem chyrej

    já nejsem 🤢

    Proč jsem 😈?

    Jupí poznal/a jsi mojí profilovku.

    Vyhodnotit

    Příspěvek z 8. září 2025 ve 14:29, upravený vzápětí.
    R2-d2 v něm napsal:

    🍦🍧🍨🍦🍧🍨🍦🍧🍨🍦🍧🍨🍦🍧🍨

    Příspěvek ze 7. září 2025 v 17:53.
    Králíček_Bělinka v něm napsal:

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    Co je nejhezčí ?

    Příspěvek ze 7. září 2025 v 16:10.
    YakariSioux v něm napsal:

    Tóčená zmrzlinááá!!! Dneska máme čokoládovou s veselýma očkama a úsměvem! :->

    1. Poznáš čokoládovou zmrzlinu od bobku?




    No fuj, ale vždyť je to bobek, ty musíš taky ochutnat každou věc, kterou vidíš :-Q

    Zatím ti to moc nejde rozeznat, ale snad se ti to zlepší ;-)

    No výborně, tohle je takto nazdobená čokoládová zmrzlina, hned bych si ji dal 8-P

    Vyhodnotit

    Příspěvek ze 7. září 2025 ve 14:59.
    krecekkulisek v něm napsala:

    🥹
    🥹
    🥹
    🥹

    Příspěvek ze 7. září 2025 ve 14:57, upravený vzápětí.
    Brita517 v něm napsala:

    🍀
    🦀
    🐶

    Příspěvek ze 7. září 2025 v 8:39, upravený po 14 minutách.
    Starsus v něm napsal:

    👹
    👺
    🧟‍♀️
    🦧
    🦍
    💩
    🤡
    🧒🏿
    🦾
    👩‍💻

    Microsoft má nejhezčí emoji!!! 😎

    Prodleva 4 dny.
    Příspěvek z 3. září 2025 v 16:22.
    Jekula v něm napsal:

    🍺👻👽🇨🇿
    pivo pije duch a mimozemštan v čr.....

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    co to je

    Příspěvek z 3. září 2025 v 10:34.
    Enola v něm napsala:

    ⛄⛱️

    Příspěvek z 2. září 2025 v 17:23.
    Emuleee v něm napsal:

    (číslovaný seznam)
    1. Blaaa
    2. Huh
    3. Aj

    Příspěvek z 2. září 2025 v 15:45, upravený po 8 minutách.
    Cirilla12 v něm napsala:

    Nemáte pocit, že je tu víc smajlíků, než textu? O:-)
    !!ヽ(゚д゚ヽ)(ノ゚д゚)ノ!!U^ェ^U

    Příspěvek z 2. září 2025 v 15:28.
    Super_Kačka v něm napsal:

    👰🏻🦡🐾😠🤐🤫👏👄👄👁️🦾🦶🦵🦿🌱🌿🌿☁️☁️🌈🌆🌍🌏🦢🦜🦅🦡🦨🧁🍭🍫🎙️🎺🪕📻🎚️🎧🧬👓🦯🥽🧰📑📉📋📈📬📰📬⛔📛♨️🅾️🆑🆑🆑🛑📛🔝🔛🈳🔣🔤🇬🇺🇬🇾🇬🇵

    Příspěvek z 2. září 2025 ve 13:23.
    YakariSioux v něm napsal:

    YOYO: Zvláštní, co? :-)

    Příspěvek z 1. září 2025 ve 23:19, upravený po 35 minutách.
    YOYO v něm napsal:

    🐀🐦‍⬛🪼🪿🫎🫏- twitter
    🐀🐦‍⬛🪼🪿🫎🫏 - google
    🐀🐦‍⬛🪼🪿🫎🫏 - microsoft?
    🐀🐦‍⬛🪼🪿🫎🫏 - apple

    • Mráček nějak nezobrazuje úvodní (emoji twitter) značku, ale když dám edit, tak tam je - jen se tam z nějakého důvodu přidá nový řádek.
    • Microsoftí sada neobsahuje některé obrázky a vykresluje se místo nich applí - viz těch 5 zvířátek (kromě myšky).
    Příspěvek z 1. září 2025 v 16:05.
    Cirilla12 v něm napsala:

    (\_/)
    (`•_•)
    />(ÍÍÍ)

    Tady máš dortík O:-)

    Příspěvek z 1. září 2025 v 15:55, upravený po 16 minutách.
    YakariSioux v něm napsal:

    Je tu více smajlíků než textu

    Tak s tím něco uděláme

    ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ|\ ㅤ/|
    ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ___| \“/_/
    ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ---__/Příliš \
    ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ_žluťoučký kůň \
    ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ_ úpěl ďábelské \
    ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ/ódy! Příliš žluť \
    ㅤㅤ_-------_____--___--/oučký kůň /ㅤㅤㅤ\_úpěl )
    ㅤ/ďábelské ódy! Příliš žluťoučký k/ㅤㅤㅤㅤ\==/
    ㅤ/ůň úpěl ďábelské ódy! Příliš žl/
    ||uťoučký kůň úpěl ďábelské ódy! P\
    ||říliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské|
    | | ódy! Plíliš žluťoučký kůň úpělㅤ:
    | ďábelské ódy!ㅤㅤ------ㅤㅤ|Př|ㅤㅤ\í\
    ㅤ|liš-ㅤ-žlu/ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ|ť|ㅤㅤ\o)
    ㅤ|uč|ㅤㅤ-ký|ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ|k)ㅤㅤ|ů|
    ㅤ-|ň|ㅤㅤㅤ|ú|ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ|p|ㅤㅤ|ě|
    ㅤ-|l|ㅤㅤㅤ<ď|ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ|á|ㅤㅤ|b/
    ㅤ-<e|ㅤㅤㅤ/ls\ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ<ké\
    ㅤ-/_ó\ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ/dy!\

    Příspěvek z 1. září 2025 ve 14:55, upravený vzápětí.
    JasmineFox v něm napsala:

    🎀 🎀 🎀 🎀

    Příspěvek z 1. září 2025 ve 14:32, upravený po 70 minutách.
    YakariSioux v něm napsal:

    Pět různých orlů!

    🦅 🦅 🦅 🦅 🦅
    Je mezi nimi i Velký orel?

    Příspěvek z 1. září 2025 ve 12:44, upravený po 11 minutách.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    Je kočka živá ?

    ㅤㅤㅤneㅤㅤㅤㅤneㅤㅤㅤㅤneㅤㅤㅤnenenenene
    ㅤㅤNeㅤㅤneㅤㅤneneㅤㅤㅤneㅤㅤneㅤㅤㅤㅤㅤne
    ㅤNeneneneneㅤㅤneㅤneㅤneㅤㅤneㅤㅤㅤㅤㅤne
    ㅤNeㅤㅤㅤneㅤㅤneㅤㅤneㅤneㅤㅤneㅤㅤㅤㅤㅤne
    ㅤNeㅤㅤㅤneㅤㅤneㅤㅤㅤㅤneㅤㅤnenenenenene

    Příspěvek z 1. září 2025 ve 12:36, upravený po 7 minutách.
    JáJá1 v něm napsal:

    Ty smajlíky jsou hezké, na ten 🍅 (Apple) si dá zvyknout.:-)

    1.
    2.

    Jablko

    Smajlíky v tajence nefungují.:-D;-)

    Prodleva 2 dny.
    Příspěvek z 30. srpna 2025 ve 20:52, upravený vzápětí.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    👾 👾 👾👾 👾

    Příspěvek z 30. srpna 2025 v 18:49.
    Jekula v něm napsal:

    Hlasovat mohou pouze přihlášení.

    Co ty na to?

    Příspěvek z 29. srpna 2025 ve 22:49.
    lopi v něm napsal:

    Nevím, jak se ti „externí“ smajlíci používají.:-(

    Tato liška se diví, že při pročítání této nástěnky tady najednou vidí více smajlíků než textu..., © Sam Gaby

    Příspěvek z 29. srpna 2025 ve 20:21.
    Jekula v něm napsal:

    8=8=8=

    Příspěvek z 29. srpna 2025 ve 20:17.
    Vojtar2d2 v něm napsal:

    💣

    Příspěvek z 29. srpna 2025 v 19:21, upravený po 8 minutách.
    sparťan14 v něm napsal:

    ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ 😎ㅤㅤㅤㅤㅤ 😎ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ😎ㅤㅤ ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ😎ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ😎

    ㅤㅤ😎ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤO:-)ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

    Statistika…

    Nástěnka:

    Vznikla:
    11. května 2017 ve 20:07
    Založil:
    Chlorid_sodný
    Obsahuje:
    ~ 6 tisíc příspěvků
    Moderátor:
    Chlorid_sodný
    (kulisák)

    1. Pište jen pokusy.

    Pokud nevíte, jak se některé věci vyrábí, klikněte na mráček!

    Mráček bývá na většině stránek schovaný u vyhledávání, na této je skriptem přesunutý na viditelnější místo. ;-)