Zpravodajství z Alíkovských srazů

Nástěnku založil dne 2. října 2008, je v sekci Srazy uživatelů Alíka a obsahuje 186 příspěvků.

Nový příspěvek:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 21. listopadu 2010 ve 20:19.
Pralinka2 v něm napsal:


Sraz Alíka v Budějovicích - muzeum i houpací most

Na sobotu 20. listopadu byl přichystán sraz Alíka do Českých Budějovic. Organizátorem srazu byl KEDAR, dále se zúčastnili ALX75, MorellTM, smejky225, Pralinka2, Bílý-Pegas s maminkou, Jonatán a MixxiM_SAMI. Jako poznávací znamení byl zvolen klíč; jak nám organizátor vysvětlil, bylo to na připomínku zvonění klíči přesně před 21 lety.
Sraz byl ohlášen na 10 hodin. Tři z účastníků se sešli již v 9, aby ještě v rychlosti prošli město a ověřili, zda je všechno v pořádku. V 10 hodin jsme se sešli na vlakovém nádraží, přišli všichni přihlášení účastníci kromě dvou, z nichž jeden se omluvil telefonicky. Poté jsme se přesunuli na náměstí, kde jsme se podívali na Černou věž, na kterou jsme se původně měli podívat, ale protože se před týdnem zjistilo, že je zavřená, byl program upraven. Dále jsme se podívali na takzvaný Bludný kámen, na který kdo šlápne, ten prý zabloudí, což se nepotvrdilo. Potom jsme šli dál až k houpacímu mostu, o kterém se říká, že se houpe, což se naopak potvrdilo. A potom jsme již šli na oběd.
Po obědě jsme jako kulturní lidé zašli do muzea, kde jsme viděli výstavu týkající se vysokohorského horolezectví, výstavu výtvorů uměleckoprůmyslové školy, výstavu nerostů a hornin a expozici o přírodě jižních Čech. V muzeu jsme viděli spoustu zajímavých věcí.
Z muzea jsme přešli do čajovny, kde jsme poseděli a popovídali si o životě a podobně. Mezitím se již  jednotliví účastníci vytráceli. Byla již tma, když se zbytek účastníků přesunul k nádraží, kde byl sraz definitivně ukončen rozchodem a rozjezdem účastníků.
Přestože ráno byla mlha, během dne se rozpustila a i svítilo sluníčko, takže sraz se celkem vydařil a kromě zavřené Černé věže nebyly žádné problémy.
Můžete se podívat i na fotky ze srazu, některé jsou i na Rajčeti

Příspěvek z 27. dubna 2010 v 19:02.
Mari1 v něm napsala:

Po stopách Karla IV., aneb jak se vydařil sraz Alíka v Karlových Varech

V sobotu 24. dubna 2010 v 11 hodin dopoledne začal další úspěšný sraz kamarádů Alíka. Místo srazu bylo stanoveno na hlavním vlakovém nádraží v Karlových Varech, které je často nazýváno jako Horní nádraží. S naší skupinou ze Sokolova (Mari1, Mojko, Sojka, RychlíkDan, Tom-Maska, lukynekl, Buba a Kubajzik) jsme se na nádraží ČD v jedenáct hodin sešli s Pralinkou2. Krátce po jedenácté hodině jsme vyrazili na autobusové nádraží Tržnice, kam přijel další účastník srazu Neville, a sešli jsme se tu i s princeznou-Vivien, -piratem- a jejich rodiči.

Byl čas akorát na něco k snědku, zašli jsme tedy do občerstvení Dobrotky, kde si každý našel něco dobrého – palačinku s čokoládou, párek v rohlíku, langoše a další mlsky. A výprava mohla začít.
Cestou téměř každý ochutnal minerální vodu léčivých pramenů, ale po pravdě prameny velice chutnaly jen Pralinkovi2.
Poněkud dobrodružná cesta skrze rozkopané cesty nás zavedla ke Vřídlu. Pramen zde skutečně tryská hodně vysoko. Ale zatím tu onen zázračný jelen nebyl. Vyrazili jsme tedy k lanovce Diana a cestou se zastavili před světoznámým hotelem PUPP.
Lanovka nás vyvezla k rozhledně Diana. Výhled z rozhledny byl překrásný, počasí nám přálo a viditelnost byla úžasná. A nastal čas podepsat pohledy, kroniku a velice důležitou prezenční listinu. Když se každý podepsal, něco málo smlsnul a pokochal se pohledem na několik zvířátek ve zvířecím koutku, tak jsme se vydali opět na lanovku a od ní na onen pověstmi opředený Jelení skok. Asi 10 minut cesty od lanovky (zastávka Jelení skok) jsme našli bronzového kamzíka. Je to sice podivné, ale skutečně je na jelením skoku kamzík.
Čas se nachýlil a my se všichni vydali na cestu domů. Autobus, vlak a osobní automobil nás pak všechny rozvezl domů.

Sraz se vydařil, všichni byli plni krásných zážitků. A že jsi právě ty nemohl přijet na sraz? Nesmutni. Brzy bude další sraz Alíka. Tentokrát se sejdeme 8. května v Plzni. Brzy v Alíkovinách vyjde pozvánka na sraz a třeba se přijedeš s rodiči do Plzně na kamarády z Alíka podívat.

Mari1


Fotky:
Pralinka2   http://pralinka.venku.cz/srazalik26.htm
Mari1   http://1mari1.rajce.idnes.cz/Sraz_Alika_24._dubna_v_Karlovych_Varech/

Příspěvek z 25. července 2009 ve 22:45.
Pralinka2 v něm napsal:

Asi až po prázdninách.

Příspěvek z 25. července 2009 ve 12:21.
Kata0011 v něm napsal:

A nebo by stačil jaký koli sraz kdy bude2 Nebo kde se to aspoň dozvím 10

Příspěvek z 20. července 2009 v 0:17.
Kata0011 v něm napsal:

Chtěla jsem se zeptat jestli někdy bude alíkovský sraz ve východních čechách? Pokud možno odepište do pošty. Mociky děkuju

Příspěvek z 19. ledna 2009 v 19:22.
Mari1 v něm napsala:

A pokud by někoho mrzelo, že od nás ze srazu nedostal pohled, tak tady je internetový pohled pro všechny. 25

Příspěvek z 18. ledna 2009 ve 23:28.
Pralinka2 v něm napsal:

V sobotu 17. 1. 2009 se konal další sraz Alíka, a to v Praze. Sraz organizovala resurrection, dále se srazu zúčastnili uživatelé pes_z_petipesKEDAR, PrincessTana, ahojky009, Mojko, Vendýsek12345, red-xiii, Tom-maska, lukynekl, Alfaromeo33, ptáček0505, Maminka_Treyky, a na dodržování pravidel Alíka tam jako další účastníci dávali pozor správci Alíka Neville, Pralinka2, miškahrabalka, Mari1 a vychovatel Petr ze školy od Mari1.

Sraz pro účastníky z Prahy a okolí byl stanoven na 10:15 na Náměstí republiky, účastníci z Karlovarského a Ústeckého kraje přijeli převážně vlakem Cheb - Ústí nad Labem - Praha, s příjezdem na nádraží Holešovice v 10:18. Před vchodem  poblíž holešovického nádraží se krátce před jedenáctou obě skupiny sešly. Pak jsme se posunuli tramvají do Národní galerie.

V Národní galerii jsme si se zájmem prohlídli část exponátů, ale z nedostatku času ne všechny. Část výpravy úplně vynechala druhé patro a tak jim zcela utekla například zajímavá expozice o socialistickém realismu.

Po prohlídce jsme šli na oběd do čínské restaurace, kde jsme bohužel dostali místo v kuřácké části, a tam někteří účastníci dostali přání k narozeninám. Z restaurace jsme šli ještě před Národní galerii na skupinovou fotku. Pak jsme se již přesunuli, s krátkou procházkou na Václavském náměstí, k žižkovské televizní věži.

Výtahem jsme se vyvezli 93 metrů do nadmořské výšky 350 metrů, a odtud jsme se rozhlíželi. Výhled nebyl extra dobrý, ale aspoň nebyla mlha jako ráno. Trochu byly vidět Hradčany, Petřín, Nuselský most, Motokov, Strojimport a podobně; o moc dál vidět nebylo. No aspoň centrální část Prahy jsme si prohlédli. Krkonoše si prohlédneme příště.

Po prohlídce jsme výtahem opět sjeli dolů. Následovala krátká kulturní vložka s KEDARovými písňovými texty a básničkami. A pak již organizátorka musela odejít  a tak sraz ukončila.

Nějaké fotky ze srazu od Pralinky2 a od Mari1.

Ahoj, .<

Příspěvek z 6. ledna 2009 ve 20:37.
Lucoušek_4 v něm napsala:

Ahoj..

Příspěvek z 10. listopadu 2008 v 19:56.
Pralinka2 v něm napsal:

Ahoj, tak to vypadá, že už se na nástěnkách dají dělat odkazy, tak uvádím úplnější verzi toho článku o srazu v Ostravě.

Příspěvek z 10. listopadu 2008 v 19:54.
Pralinka2 v něm napsal:

Sraz v Ostravě

V sobotu 27. 9. 2008 se konal další sraz Alíka, dosud téměř nejvzdálenější od Prahy, a to v moravskoslezském městě Ostrava.

Na srazu se sešlo 8 lidí, a to aksile11, aleistera, pes_z_pětipes, Neville, Pralinka2, Anežak, jsoto a Teferi, který sraz organizoval.
Mimoostravská část výpravy jela z Prahy vlakem Jan Perner. Vlak je kategorie IC, ale ani tato vyšší kategorie vlaku nezabránila tomu, aby se někde poblíž Bezpráví neporouchala lokomotiva. Asi čtvrt hodiny jsme stáli v polích a lesích (krajina je tam krásná, ale bohužel momentálně nás víc zajímalo, zda dojedeme do Ostravy), potom jsme velice pomalu dojeli do nádraží Ústí nad Orlicí a tam jsme si dalších 40 minut počkali na náhradní lokomotivu. Pak jsme již bez dalších problémů dorazili do Ostravy.

U vodotrysku před ostravským hlavním nádražím na nás již 70 minut čekali ostravští účastníci, prozatím bez organizátora Teferiho, který byl omluven ze zdravotních důvodů. Podle jeho písemných pokynů jsme doběhli na trolejbus a jeli k Nové radnici. Na radnici byl zrovna Den otevřených dveří, což mělo výhody i nevýhody. Výhodou byl vstup na věž zadarmo, nevýhodou velké fronty. Z radniční věže, vyšší než pražská Petřínská rozhledna, byl pěkný výhled na Ostravu. Byl by ještě lepší, kdyby byla lepší viditelnost; takhle jsme si Lysou horu a další vzdálenější dominanty mohli prohlížet jen na obrázcích.

Z radnice jsme se pěšky přesunuli přes řeku do Slezska na Slezskoostravský hrad. I tento hrad byl plný akcí, na nádvořích se konal Festival dřeva a uvnitř objektu se například v prostorách, kde normálně je výstava čarodějnic, se konala výstava vína, takže čarodějnice jen nesměle vykukovaly za vyrovnanými řadami lahví.
Z hradu jsme se opět přes řeku přesunuli na výstavu Muniuni. Tam jsme si se zájmem prohlédli krásně povedené zmenšené modely spousty významných staveb, například Eiffelovy věže, pražské Staroměstské radnice, londýnského Big Benu, egyptských pyramid, šikmé věže v Pise a stovek dalších památek. Po prohlédnutí výstavy jsme vyšli ven a tam nás čekalo překvapení - sám organizátor Teferi překonal svou nemoc a přišel se podívat aspoň na závěr jím organizovaného srazu. Již pod jeho vedením jsme se přesunuli do čajovny, kde jsme měli čas si v klidu popovídat a dát si nějaký čaj z jejich bohaté nabídky.

Když se blížil odjezd posledního rozumného vlaku do Prahy, odešli jsme z čajovny, rozloučili se a rozjeli se domů.

Nějaké fotky ze srazu jsou na adrese   http://pralinka.venku.cz/srazalik20.htm .

Příspěvek z 20. října 2008 ve 20:21.
lucik14 v něm napsal:

AHOJ NEVÍTE NĚKDO KDY BUDE ALÍKOVSKÝ SRAZ V TURNOVĚ?????????!!!!!!!!

Příspěvek z 5. října 2008 ve 21:30.
KEDAR v něm napsal:

To ano, ale řekl bych, ře i kdyb alík nedovolil dělat "alíkovské" srazy, my se někde stejně potkáme, kvůli němu nestratím kamarády.

Příspěvek z 5. října 2008 ve 20:27.
pes_z_pětipes v něm napsal:

V něčem máš určitě pravdu, Kedare. Nejdřív jsem o tom nechtěl psát, ale to "stanovisko" je úplně uhozené. Buď jsou alíkovské srazy alíkovské, a tudíž Alík tomu dá patřičné zázemí, i když jde jenom o dva články v Alíkovinách, a nebo je to pouhopouhá aktivita uživatelů a uživatelek Alíka a je to všechno na naše triko a Alík by tomu měl tedy nejspíšel zabránit, jelikož jde o rizikové setkávání dospělých a dětí. Ale že vydají pozvánku na sraz a report ze stejného srazu vydat odmítnou, jelikož o to "není zájem", je vážně na hlavu.

Příspěvek z 5. října 2008 ve 14:46.
Emoušek007 v něm napsal:

podívejte se pls na www.kbk.blog.cz

Příspěvek z 4. října 2008 v 11:17.
KEDAR v něm napsal:

Prali, na téhle nástěnce budu pečený vařený.Alíkovo stanovisko se mi příliš nelíbý.Jak jinak se mají ostatní dozvědět, jak to na takovém srazu vypadá?A krom toho, články o srazech, bylo to poslední, co se dalo v Alíkovinách číst, teď se to číst nedá, každý tam píše aby měl co nejvíc bodíků, nestíhám to ani přečíst a polovina jsou prkovina.Zatím jsem uznal asi 10 článků z nových alíkovin, a to jen proto, že byl jeden o té žlotence, která je teď nebezpečná.To je hrůza, alík jde do kopru, Už ood té doby co se převlekl.Správci, úžasní lidé s tím končí, jiní přestávají chodit tolik a vůbec.Nástěnky jsou snad to poslední, co na alíkovi zůstalo seriózní.Samozřejmě klubovna když se tam sejde partička normál lidí.

Příspěvek z 2. října 2008 ve 21:27.
pes_z_pětipes v něm napsal:

Děkuji za zprávu, Pralinko, povedla se jako vždy. :o)

Příspěvek z 2. října 2008 ve 12:13.
Pralinka2 v něm napsal:

Sraz v Ostravě

V sobotu 27. 9. 2008 se konal další sraz Alíka, dosud téměř nejvzdálenější od Prahy,  a to v moravskoslezském městě Ostrava.

Na srazu se sešlo 8 lidí, a to <A HREF="http://alik.idnes.cz/vizitka.asp?viza=409236">aksile11</A>, <A HREF="http://alik.idnes.cz/vizitka.asp?viza=403042">aleistera</A>, <A HREF="http://alik.idnes.cz/vizitka.asp?viza=356105">pes_z_pětipes</A>, <A HREF="http://alik.idnes.cz/vizitka.asp?viza=353172">Neville</A>, <A HREF="http://alik.idnes.cz/vizitka.asp?viza=353124">Pralinka2</A>, <A HREF="http://alik.idnes.cz/vizitka.asp?viza=364943">Anežak</A>, <A HREF="http://alik.idnes.cz/vizitka.asp?viza=527373">jsoto</A> a <A HREF="http://alik.idnes.cz/vizitka.asp?viza=367932">Teferi</A>, který sraz organizoval.

Mimoostravská část výpravy jela z Prahy vlakem Jan Perner. Vlak je kategorie IC, ale ani tato vyšší kategorie vlaku nezabránila tomu, aby se někde poblíž Bezpráví neporouchala lokomotiva. Asi čtvrt hodiny jsme stáli v polích a lesích (krajina je tam krásná, ale bohužel momentálně nás víc zajímalo, zda dojedeme do Ostravy), potom jsme velise pomalu dojeli do nádraží Ústí nad Orlicí a tam jsme si dalších 40 minut počkali na náhradní lokomotivu. Pak jsme již bez dalších problémů dorazili do Ostravy.

U vodotrysku před ostravským hlavním nádražím na nás již 70 minut čekali ostravští účastníci, prozatím bez organizátora Teferiho, který byl omluven ze zdravotních důvodů. Podle jeho písemných pokynů jsme doběhli na trolejbus a jeli k Nové radnici. Na radnici byl zrovna Den otevřených dveří, což mělo výhody i nevýhody. Výhodou bylo, že vstup na věž byl zadarmo, nevýhodou byly velké fronty. Z radniční věže, vyšší než pražská Petřínská rozhledna, byl pěkný výhled na Ostravu. Byl by ještě lepší, kdyby byla lepší viditelnost; takhle jsme si Lysou horu a další vzdálenější dominanty mohli prohlížet jen na obrázcích.

Z radnice jsme se pěšky přesunuli přes řeku do Slezska na Slezskoostravský  hrad. I tento hrad byl plný akcí, na nádvořích se konal Festival dřeva a uvnitř objektu se například v prostorách, kde normálně je výstava čarodějnic, se konala výstava vína, takže čarodějnice jen nesměle vykukovaly za vyrovnanými řadami lahví.

Z hradu jsme se opět přes řeku přesunuli na výstavu Muniuni. Tam jsme si se zájmem prohlédli krásně povedené zmenšené modely spousty významných staveb, například Eiffelovy věže, pražské Staroměstské radnice, londýnského Big Benu, egyptských pyramid, šikmé věže v Pise a stovek dalších památek. Po prohlédnutí výstavy jsme vyšli ven a tam nás čekalo překvapení - sám organizátor Teferi překonal svou nemoc a přišel se podívat aspoň na závěr jím organizovaného srazu. Již pod jeho vedením jsme se přesunuli do čajovny, kde jsme měli čas si v klidu popovídat a dát si nějaký čaj z jejich bohaté nabídky.

Když se blížil odjezd posledního rozumného vlaku do Prahy, odešli jsme z čajovny, rozloučili se a  rozjeli se domů.

Nějaké fotky ze srazu jsou na adrese http://pralinka.venku.cz/srazalik20.htm .

P

Příspěvek z 2. října 2008 ve 12:11.
Pralinka2 v něm napsal:

Jak jsem již uvedl v úvodním příspěvku, Alík se rozhodl nadále již nezveřejňovat v Alíkovinách články ze srazů. Proto jsem zřídil tuto nástěnku, abychom články ze srazů psali sem.

Aby to bylo pohromadě, tak jsem sem zkopíroval i starší články o srazech. Bohužel vzhledem k nemožnosti formátovat příspěvky je to trošičku nepřehledné, ale číst se to dám.

Další články ze srazů pište sem.

Jiné příspěvky než články ze srazů budou mazány.

Příspěvek z 2. října 2008 ve 12:07.
Pralinka2 v něm napsal:

Dokončení z předchozích příspěvků

V Chomutově jsme se šťastně sešli s pařadatelem srazu ahojkym009, který byl rovněž jediným zástupcem města Chomutov, přestože bylo přihlášeno i několik dalších obyvatel Chomutova. S ahojkym009 na nás již čekal i Pralinka2. Celá naše výprava se pak vydala do zooparku, kde jsme kromě zvířátek potkali i skvělé průlezky a zažili jsme úžasnou drncoprojížďku Safari Expresem.

Když už čas značně pokročil, nezbývalo, než se pomalu vydat k východu. Cestou jsme ještě viděli opičku s opičátkem. Naneštěstí tam do výběhu jedné účastnici srazu spadla jmenovka. Všichni pak měli o opičky strach, protože jmenovka je opatřena spínacím špendlíkem. Ahojky009 se pokoušel dovolat komukoliv ze zooparku, ale neúspěšně. Nakonec jsme tedy tuto malou nehodu nahlásili paní u pokladny, když jsme asi o půl hodiny později zoopark opouštěli. Hodná paní pokladní dala vědět ošetřovatelům, takže vše dobře dopadlo.

Sraz byl skvělý, pořadatel dokonce zajistil super počasí, prý si je objednal u Pralinky2. No kdo ví, jak to bylo.

Takovéto zakončení školního roku rozhodně nemělo chybu!

Věřím, že se příště kamarádi Alíka sejdou v některém dalším z krásných měst, kterých je u nás v České republice plno.

A že se právě o tebe rodiče moc bojí a nepustí tě na sraz Alíka samotného? To není vůbec žádná překážka, prostě vezmi maminku, tatínka, babičku nebo kohokoliv z dospělých členů rodiny s sebou. Jsou vřele zváni a rozhodně nebudou litovat krásně prožitého dne ve společnosti tolik skvělých lidí a dětí a hlavně ve společnosti svého syna či dcery, vnuka či vnučky…

A tady si můžete prohlédnout fotogalerie ze srazu v Chomutově: Mari1 http://1mari1.rajce.idnes.cz/Chomutov_-_Alikovsky_sraz/ , Pralinka2 http://pralinka2.rajce.idnes.cz/Sraz_Alika_Chomutov/ , http://pralinka.venku.cz/srazalik19.htm

Autoři:

   účastníci srazu

Příspěvek z 2. října 2008 ve 12:07.
Pralinka2 v něm napsal:

pokračování z předchozího příspěvku                                      Po přivítání a pořízení fotografií jsme se odebrali do Zooparku. Protože jsme byli po dlouhé cestě, napřed jsme se zastavili na občerstvení, a potom jsme se dostavili na zastávku Safari Expresu. Tam sice špatzně fungoval reproduktor, ale přesto jsme se aspoň útržkovitě dověděli, že chomutovský zoopark je zaměřen na zvířata Evropy a Asie, a proto tam nenajdeme například lvy, žirafy a další africká zvířata.

Po projížďce jsme si část zooparku prohlédli pěšky. Kromě zvířat tam byly i různé zajímavé atrakce pro děti. A pak se již čas krátil a vydali jsme se zase na nádraží, odkud jsme odjeli domů.

RychlíkDan: Líbil se mi ahojky009, jak si z nás dělal legraci, že nás někoho zavře do klece. :D Moc mi chutnaly pralinky od Pralinky, ale ta černá čokoláda byla hooodně hořká. A také se mi v těch velikých klecích líbili ti velcí ptáci.

Řádil jsem na průlezkách, to bylo super.

Sokolík2: Mně se líbilo, jak jsme krmili ty kozy a jedna měla dokonce 5 rohů, fakt! Chutnala mi čokoláda od Pralinky, ale moc čokoládu nesmím, to mě mrzelo. Moc pěkné bylo, jak za námi běžel oslík, když jsme se jeli projet Safari Expresem. Průlezky byly také super a v tom křečkovském kole to bylo skvělé!

Flétnička: Moc a moc se mi líbili koně, tedy poníci a na jednom jsem se také svezla. To byl zážitek. Safari projížďka byla také moc pěkná. Viděla jsem tam bůvola, muflony, oslíky a další zvířátka. Moc pěkné to bylo také na lanovce a dalších průlezkách.

anna-8: Na srazu bylo super, když jsme řádili na průlezkách - křečkoběh, lanovka, pavučina, kolotoče, houpačky. Ale kromě průlezek jsme viděli i hodně zvířátek a jeli jsme Safari Expresem, kde mě všichni strašili bůvolama, že prý mě jim dají. Ale nedali! Hlavně jsem si chtěla pohladit oslíka a to se mi povedlo, dokonce jsme je mohli i nakrmit.

Závěrem bych si dovolila přidat také pár slov. Takže Mari1:

Naše třináctičlenná skupinka se na sokolovském vlakovém nádraží začala pomalu scházet již ve čtvrt na devět ráno, vlak nám jel zhruba za půl hodiny. Cestou do Chomutova si především děti užily skvělý tunel, kde neopomenuli halasné tunéééél!


Dokončení v dalším příspěvku

Příspěvek z 2. října 2008 ve 12:05.
Pralinka2 v něm napsal:

Ohlédnutí za Alíkovským srazem v Chomutově.

9. srpna 2008  20:20

Občas se někdo v poradně zajímá, jak to na takovém srazu uživatelů Alíka vypadá a kdy bude další. O termínech, které jsou uvažovány k pořádání srazu se můžete dozvědět na nástěnkách, které jsou k jednotlivým srazům založeny. A jak to vypadalo na tom naposledy uskutečněném - tedy srazu v zooparku Chomutov - to si můžete přečíst v následujícím vyprávění jeho účastníků.

Letošní poslední předprázdninový sraz se konal 21. června v Podkrušnohorském zooparku Chomutov.

Na nádraží Chomutov město se nás sešlo 15. Byli to ahojky009, Pralinka2, Mari1 a s ní přijeli tanečniceJiřka, řidičJiří, Pájule, Mojko, Red-xii, Bambusinka, Sokolík2, RychlíkDan, ČervenkaAla, Flétnička, anna-8, Vendýsek12345.

Po krátkém zdržení na nádraží, kde Pralinka pořídil skupinové foto, ahojky009 rozdal jmenovky a Mari1 rozdala drobné keramické dárečky, se celá naše výprava vydala do zooparku.

Jak jsme si sraz užili?

Pralinka2: V sobotu 21. 6. 2008, v první letní den, se konečně uskutečnil dlouho plánovaný alíkovský sraz v Chomutově.

Když jsem chvíli před termínem srazu přijel na nádraží Chomutov-město, sedl jsem si do čekárny. Zanedlouho přišel organizátor srazu ahojky009, usadil se venku před čekárnou a začal mě telefonicky shánět. No a když jsme se našli, tak jsme čekali na příjezd skupiny od Sokolova, vedené Mari1.

Bohužel žádný z přihlášených zájemců z Chomutova a Jirkova se nedostavil, takže místní tam byl nakonec jen ahojky009.                                                                                                                                                       pokračování v dalším příspěvku

Příspěvek z 2. října 2008 ve 12:00.
Pralinka2 v něm napsal:

dokončení z předchozích příspěvků


Na náměstí jsme dorazili, byly slyšet podivné zvuky, jakoby rány ze zbraně. Zjistili jsme, že jsou to velké reklamní plakáty, se kterými si hrál vítr. Udělali jsme společné foto, a šáhli si na andělíčka. Při přesunu na nádraží jsme se podívali na Spejbla a Hurvínka. MuDrc_ nám řekl, že už jsou tam napevno, protože ti minulí byli ukradnuti. Na nádraží jsme podepsali deník, který dostal do péče Pralinka na minulém srazu od Nevilla. Ještě jsme napsali pohlednice, podepsali, a MuDrc_ je dostal na odeslání. Poté musela již Mari1 se svou výpravou běžet na vlak, ahojky s Pralim odešli chvíli po nich na své vlaky, zirafka s MuDrcem_ šli domů a pro mě přijel taťka.

Myslím, že Plzeňský sraz byl hezký i s dobrým počasím. Na pražském lilo, tady bylo vedro, a shodli jsme se s ahojkym, že do Chomutova si objedná od Praliho větrno. KEDAR

A co o srazu napsal pořadatel srazu MuDrc_?

MuDrc_:
Sraz se opravdu vyvedl. Počasí bylo přesně podle mé objednávky pro Pralinku, který ji do puntíku splnil. Chtěli jsme jet do zoo vláčkem, ale ten jsme nestihli díky zpoždění vlaku. V zoo jsme akorát stihli ukázky sokolnictví a pak se šli kouknout po zoo. Než by Alík zaštěkal, byl čas na odchod. Nasedli jsme na vláček a jeli zpět. Cestou okolo náměstí jsme se vyfotili a šáhli si na andělíčka. A pak už se šlo přes řeku na nádraží. V čekárně jsme se podepsali na pohledy a rozloučili se.

Sraz se velmi povedl až na každoplzeňský srazový máločas (jako že bylo málo času). No prostě úplná paráda. :)

Autoři:

     účastníci srazu

Příspěvek z 2. října 2008 v 11:58.
Pralinka2 v něm napsal:

pokračování z předchozích příspěvků


Flétnička: Mně se líbila zvířátka a jak jsme pak běželi za vlakem. Moc se mi líbil velbloud.

Levíček14: Mně se nejvíc líbilo představení dravců, hlavně ten velký orel. A ze všech nejvíc se mi líbilo, jak jsme běhali za vlakem a líbil se mi ahojky. A skoro ze všech nejvíc se mi líbilo, jak Pralinka2 rozdával pralinky. Pralinky mi moc chutnaly, těším se zase příště na pralinky i Pralinku2 s těmi pralinkami.

Sokolík2: Mně se líbilo, jak jsme jeli tím vláčkem. A v ZOO se mi líbil páv, teda pštros. Pěkný byl medvěd, celou dobu spal. A dravci byli moc pěkní a nejvíc se mi líbil orel, jak chytal ve vodě ty kuřata.

zirafka:
Zprvu se zdálo, že do na sraz vůbec nedorazím, ale i přes všechny překážky sem se jakýmsi zázrakem dostavila… Prošli jsme si zoologickou a já poznala 14 skvělejch človíčků. Jeden z druháčků - levíček14 - mi hrozně připomínal Koudelku z filmu Jak se krotí krokodýli.

Pak jsem se stěží nacpali do mašinky. A já jsem schytala "krásný" místo vedle takovýho uřvanýho prcka... Pak jsme si každej něco přáli u kostela u andělíčka a pak jsme přešli k nádraží, kde jsme se podepsali na dopisy a až na mě a MuDrce_ se všichni rozprchli do vlaků.

KEDAR:
Na sraz jsem, kvůli dopravě dorazil o něco později a ostatní jsem našel, jak už se dívají na sokoly. Jistě to bylo něco pro uživatele Sokolík2. Sokolové byly zábavní, ale v restauraci nuda nebyla. Pod restaurací byly dvě atrakce. Nějaká tlama a ahojky009. Pro nás byl ahojky samozřejmě lepší. Celou cestu pak dělal Pralinka -ochrankovi- naschvály. U suvenýrů se někomu povedlo se polít, a Pralinkovi překvapit -ochranku-. Vláček na třetí hodinu jsme zastihli a tak akorát se do něj nacpali.


dokončení v dalším příspěvku

Příspěvek z 2. října 2008 v 11:55.
Pralinka2 v něm napsal:

pokračování z předchozího příspěvku

Shlédli jsme předvádění dravců. Další úžasná zastávka byla v občerstvení u velkého dřevěného krokodýla. Když se děti a ahojky009 nasytili, tak se společně vydali prozkoumat hřiště s oním krokodýlem a záhadnou průlezkou, která připomínala jakési Afričany.

Po zdolání průlezek a především po té, co se všichni najedli, napili a odpočinuli si, jsme došli k medvědům a pomalu se celá naše výprava začala ubírat k východu, začal nás znatelně tlačit čas. Už bylo jasné, že ani letos se nám nepovede vylézt na vyhlídkovou věž kostela. Před odchodem ze ZOO se ještě zašlo za krásným varanem komodským, ale tato návštěva nás nakonec přinutila k poklusu na ZOOvláček. Míst na nás moc nezbylo. Povedlo se mi všech 14 členů srazu usadit, ale zbyla jsem venku a skoro to vypadalo, že budu muset dojít na nádraží pěšky, ale nakonec jsme to s Jiřkou vyřešily.

I přes tyto menší nesnáze si všichni krásnou projížďku kolem ZOO až k nádherné stavbě židovské synagogy užívali. V ZOO jsem nakoupila několik pohledů, které bylo nutné napsat a odeslat. Po krátké poradě bylo rozhodnuto, že pohledy napíšeme a podepíšeme na nádraží. Než naše výprava došla až na nádraží, tak nás ještě čekal krásný pohled na fresku s vyobrazenými osobnostmi, které se nějak pojí s Plzní (např. je tu k vidění, kterak František Křižík právě zprovozňuje obloukovou lampu).

V parku si pak někteří podali ruku s bronzovými sochami Spejbla a Hurvínka. Asi dvacet minut před odjezdem vlaků už všichni pilně podepisovali pohledy. Ještěže mám zdatné hlídače času. Pět minut před odjezdem našeho vlaku mě Jiřinka upozornila, že už bychom asi měli vyrazit, chceme-li náš spoj stihnout. Spěšně se nás deset rozloučilo (s některými jsme se halasným AHÓÓÓJ loučili pomocí mobilního telefonu až z vlaku) a chvátali jsme na vlak.

Druháčkům výlet líbil, toto k němu napsali:

Anna-8: Líbil se mi ahojky, jak se mnou dělal letadlo. A ve vláčku byla legrace.

RychlíkDan: Mně se nejvíc líbilo, jak jsem běželi na vlak a ještě mi v ZOO chutnaly hranolky a dostal jsem k nim dáreček. V ZOO byl skvělý tamten dřevěný krokodýl.

ČervenkaAla: Mně se líbilo v ZOO, tak ty opice měly dlouhou srst a také se mi líbilo, jak jsme jeli tramvají a pak ze ZOO, jak jsme jeli tím vláčkem. A jak jsme ve vlaku dělali srandu.


pokračování v dalších příspěvcích

Příspěvek z 2. října 2008 v 11:54.
Pralinka2 v něm napsal:

Alíkovský sraz u plzeňských dravců

24. května 2008  7:18

Co všechno se stalo než by Alík zaštěkal se dozvíte od těch, kteří se v květnu vypravili na Alíkovský sraz do Plzně. Možná budete překvapeni, co všechno za jediné odpoledne jeho účastníci stihli zažít...

V sobotu 10. 5. 2008 byl sraz Alíka v Plzni. Pořadatelem srazu byl MuDrc_. Dále přijeli: KEDAR, ahojky009, zirafka, správci Pralinka2 a Mari1. S Mari1 dorazila výprava ze Sokolovska ve složení tanečniceJiřka, řidičJiří, -ochranka-, nyní přejmenovaný na DifirBlack_s, dále pak 6 druháčků Flétnička, anna-8, RychlíkDan, levíček14, Sokolík2, ČervenkaAla

Pralinka2: Protože už to vypadalo, že nestihneme ZOOvláček, který jednou za hodinu jede přímo k ZOO, vyrazili jsme na tramvaj, od které je to k ZOO ještě kus cesty. Stihli jsme to, přišli jsme právě na začátek výcviku dravců.

Pak se k nám ještě připojila zirafka a vydali jsme se na krátké občerstvení. Následovala prohlídka zvířátek. Odpoledne uběhlo tak rychle, že jsme už nestihli návštěvu slibované vyhlídky na věži. Cestou zpátky se nám podařilo stihnout ZOOvláček, kterým jsme se svezli do města. Prohlédli jsme si náměstí, zastavili se u pomníku Spejbla a Hurvínka a odešli na nádraží, kde již byly pro meziměstské účastníky přistaveny vlaky.

Nějaké fotky ze srazu jsou na stránce http://pralinka.venku.cz/srazalik18.htm .

Mari1: V určenou sobotu jsem se sešli v Sokolově na nádraží ČD již v 6:30 hodin. Všichni přišli včas a plni očekávání, co je v Plzni čeká. Naše skupinka čítala deset kamarádů z Alíka. Z dospělých to byli tanečniceJiřka, řidičJiří a Mari1. Mladší účastníci školou povinní (moji druháčci) ČervenkaAla, Flétnička, anna-8, RychlíkDan, Sokolík2, levíček14 (herypotr) a o něco starší DifirBlack_s (-ochranka-).

Cesta do ZOO nezačala úplně podle představ pořadatele, který chtěl ZOOvláčkam jet již cestou tam, ale druháčci (po delší době sezení ve vlaku) museli navštívit toalety. Pokud jsme nechtěli jít napříč Plzní pěšky, tak jsme museli vyrazit na tramvaj. Cesta netrvala dlouho a od tramvajové zastávky se pospíchalo k ZOO.

Pokračování v dalších příspěvcích

Příspěvek z 2. října 2008 v 11:45.
Pralinka2 v něm napsal:

dokončení z předchozích příspěvků

Čekali jsme na jednu dívku, která měla také přijít. Když jsem jí pak volal, zvedla to její maminka a oznámila mi, že si to dotyčná dívka rozmyslela. Je v pořádku, že se rozhodla nepřijít. Možná byla unavená, možná jí to zakázala maminka, možná se jí jen nechtělo. Ale, když už si něco takového rozmyslím, mám se omluvit. Jen kvůli tomu, že nenapsala (třebas jen do pošty, nebo na nástěnku), jsme skorem dvacet minut stáli v zimě jen tak. Není to sice žádná tragédie, ale člověka zamrzí zabitý čas.

Z věcích potěšujících bych napsal třeba to, že jsem po dlouhé době viděl lidi, které mám (více méně) rád, že jsem dostal banán od zirafky (Díky moc!), že jsme se dostali do Fatamorgany, kde většina z nás (včetně mě) byla poprvé, že jsme navzdory dešti dokázali dojít z Výstaviště až k Botanické zahradě - tady si asi největší potlesk zaslouží Kubískula s rodiči (nebo rodiče s Kubískulou?).

Tak, to je ode mě asi vše. Mám-li to shrnout, sraz byl, přes nepřízeň počasí, docela prima.

A poslední věc, určená především rodičům:

Pokud se bojíte, že srazy Alíka dělají pedofilové, že na ně chodí jen podivná individua, že to všechno děláme jen proto, abychom unesli vaše děti do zahraničí, že jsme kanibalové apod., udělejte si někdy čas a jděe na ten sraz se svou ratolestí!

   1. Zjistíte, kdo jsou ti lidé, se kterými se baví.
   2. Poznáte, jak jste se krutě mýlili (doufám)
   3. Budete celý den se svou ratolestí venku. Kdy se Vám to poštěstí?

To je ode mě asi vše. Není to klasický komenář srazu, ale s trochou štěstí v tom textu nějakou myšlenku najdete.

Příspěvek z 2. října 2008 v 11:45.
Pralinka2 v něm napsal:

pokračování z předchozího příspěvku


K postřehům žáčků, bych si dovolila také přidat pár slov, takže Mari1: Z Karlových Varů naše výprava ze Sokolovska sestávající z devíti školáků a čtyř dospělých vyrazila pohodlným autobusem do Prahy v sedm hodin ráno. Když si všichni dostatečně užili sluchátek a toalety, tak jsme již pomalu vjížděli na autobusové nádraží Florenc, kde nás očekával Pralinka2. Byla jsem s ním domluvena na doprovodu, abychom cestou na Výstaviště nezabloudili. S Pralinkou v čela jsme vyrazili na vlakové nádraží odkud jsme jednu stanici vlakem dojeli téměř k místu srazu. Kousek jsme k Výstavišti ještě museli jít pěšky.

V jednom momentě jsem naši výpravu pobavila, když jsem skočila s terčíkem na přechod, aby ostatní pohodlně přešli. Nechápavě mě sledovali nejen řidiči. Ten přechod byl osvětlený semaforem a právě svítila chodcům červená... Chvíli na to, co se všichni pobavili, naskočila zelená a vyrazili jsme k Výstavišti, kde již čekala miškahrabalka a opodál stála i Cat_Lady. Zanedlouho dorazil i zbytek účastníků srazu. A co se dělo dále již bylo napsáno.

Sraz se nám pokusilo narušit deštivé počasí, ale my jsme se nedali a společnost milých kamarádů z Alíka jsme si užívali, jak to jen šlo. Však se každý může přesvědčit jak při sledování fotografií, které pořídil Pralinka2 http://pralinka.venku.cz/srazalik17.htm , nebo se jukněte na snímky pořízené mnou a tanečnicíJiřkou http://1mari1.rajce.idnes.cz/Sraz_Alika_19.4.2008_v_Praze/ . Takže příště se snad někteří z nás sejdou třeba v tom tvém městě, pokud tam sraz uspořádáš.

Cat_Lady: Sraz byl skutečně skvělý a to i přes nepřízeň počasí. Ještě když jsme se sešli kolem desáté na Výstavišti, tak to bylo "pouze" větrno. Než jsem dozpívala, tak byl ještě větší vítr a mezitím, co jsme byli v Planetáriu, se dalo i do drobounkého deště, který se změnil v pěkně ošklivý a přetrvával až do konce srazu - skoro. V Botanické zahradě to bylo zajímavé ale nejlepší byla Fata morgana, kde nepršelo, ovšem já si sedla na parapet do vody, takže jsem se sušila na topení :)

A ještě to mělo pokračování - ve venkovní čajovně jsme pojedli a mě na odchodu -ochranka- koupil párek v rohlíku s kečupem, a tím jsem se celá pofrkala, takže byla docela sranda, jak jsem se maskovala .. =o) Kdo byl na srazu, ví :)

V čajovně na Strossmayerově náměstí to bylo také fajn, až na to, že nás většina uživatelů-kamarádů musela po 30 minutách opustit. Nakonec zůstala jen sestava - já (Cat_Lady), Pralinka2, Neville, miškahrabalka a KEDAR, po sléze nás opustil i KEDAR, a asi 30 minut po KEDARovi jsem odešla i já :) Sraz byl fajn a těším se na další v Praze, který budu pravděpodobně organizovat já ;)

Neville: Chci poděkovat všem, kteří přišli. Jste odvážní! A ještě větší dík posílám těm, kteří vydrželi až do konce, ačkoli jim byla zima a pršelo na ně.

Mohu říci, že věcí, které mě zamrzely, bylo nespočetně méně, než těch, které potěšily. Zmíním se tu jen o jedné.


dokončení v dalším příspěvku

Příspěvek z 2. října 2008 v 11:43.
Pralinka2 v něm napsal:

pokračování z předchozího příspěvku         -       U zoologické zahrady jsme zjistili, že o sobotách a nedělích jezdí na Nádraží Holešovice bezplatný ZOObus, určený pro návštěvníky ZOO, botanické zahrady i zámečku. Od holešovického nádraží jsme se již plně placenou tramvají pokračovali na Strossmayerovo náměstí, kde jsme se usadili v čajovně. Tam sraz v podstatě končil, účastníci se postupně vytráceli, až se vytratili.

DifirBlack_s (alias –ochranka-): No...jeli jsme asi v sedm hodin ráno autobusem StudentAgency a po dlouhé cestě se mi začalo dělat špatně. Nejsem jeden z těch co zvrací, když jedou busem, ale asi mi bylo blbě z toho, že jsem nepil. Když jsme dorazili, tak nás tam očekával Pralinka2 (furt si ze mně dělal legraci!). No pak jsme jeli vlakem asi jednu zastávku. Přišel tam organizátor Neville, Tyfiris, Pralinka2, Mari1, miškahrabalka, Cat-Lady já a další.

Byli jsme v planetáriu pak někde na nějaký zahradě. Bylo to fajn, jo a abych ještě nezapomněl. Cat-Lady si zapomněla peněženku s penězma, a tak jsem jí koupil ze svých párek v rohlíku. Už mi bylo jasné, že za několik minut se tím ušpiní :-D. Jinak to bylo fajn.

Druháčci z výpravy ze Sokolovska
RychlíkDan: Na srazu bylo moc pěkně a líbili se mi moc motýlci a Neville se mi také líbil, jak byl srandovní. A ještě se mi v autobuse líbila sluchátka!

levíček14: Mně bylo v autobuse špatně, jak jsem musel jít na záchod. Tam jsem se i trošku bál. Zapomněl jsem si batůžek ve vlaku, ale paní učitelka mi ho naštěstí přinesla. Vlakem jsme jeli jenom kousíček. A líbili se mi koně, které jsem cestou v autobuse viděl a viděl jsem je i v Praze, jeli na nich dva policisté. V tom vlaku to bylo nějaké pomalé. Neville mi dal moc dobrý koláč a byl fakt dobroučký – ňami, ňami.

Sokolík2: Nejvíce se mi líbilo, jak jsme se sešli a Neville nás každého vítal, jen paní učitelce musel zamávat, protože měla v ruce kameru a natáčela. A ještě se mi v planetáriu líbilo kino, jak tam byly ty hvězdy a točilo se to tam s námi. A cestou jsme viděli takový ozdobený vůz tažený koňmi, ten se mi také moc líbil.

Bambusinka: A v planetáriu se mi líbily hvězdičky. A líbil se mi i vlak a tramvaj a metro. Mně se tam strašně líbilo, jak tam lítali motýlci a kytičky v botanické zahradě. Líbilo se mi i v čajovně.

Vendýsek12345: Mně se líbila Cat_Lady, jak nám zpívala, byla srandovní. A líbily se mi moc jezdící schody a ještě se mi líbilo, jak jsem jeli s tím rychlým metrem, nebo co to bylo. Když jsme šli kolem kolotočů, tak mě mrzelo, že jsme se nemohli svézt. A ještě se mi líbil Neville, jak nás tam všechny četl, tak se mi na něm líbilo jak vždycky mluvil něco srandovního.


pokračování v dalších příspěvcích

Příspěvek z 2. října 2008 v 11:41.
Pralinka2 v něm napsal:

Dubnový sraz v Praze - podzimní déšť i tropy

29. dubna 2008  13:35

Zhruba před měsícem se začalo s plánování srazů Alíka. První jarní sraz v tomto roce byl 19. dubna v Praze. Organizátory srazu byli Neville a pes_z_pětipes.

Pralinka2: Na místě srazu na Výstavišti se sešli uživatelé Bílý-pegas, KEDAR, Cat_Lady, Teferi, _spisovatelka_ a její maminka, ahojky009, správci pes_z_pětipes, Pralinka2, Mari1 a miškahrabalka, bývalá správkyně žirafa a hlavní organizátor srazu Neville. S Mari1 dorazila výprava ze Sokolovska ve složení tanečniceJiřka, Pájule a Véna, který není na Alíku, Bambusinka, Vendýsek12345, RychlíkDan, levíček14, Sokolík2, vikinkaa, -ochranka-, nyní přejmenovaný jako DifirBlack_s, a ..... . O něco později nás dostihl i Kubískula, nejmladší účastník srazu.

Po Nevillově úvodním projevu jsme se přesunuli na začátek Stromovky před Planetárium, kde nám Cat_Lady zazpívala. Pak jsme zašli do Planetária, kde jsme se seznámili s výzkumem kosmu, s planetami a hvězdami, a vyslechli jsme zajímavou přednášku o souhvězdích. Po skončení přednášky jsme měli možnost zakoupit upomínky a pak jsme šli ven. Právě začínalo pršet, a tak Neville vyhlásil svačinu. Než jsme dosvačili, tak už docela pršelo.

V houstnoucím dešti jsme procházeli Stromovkou a chtěli jsme se na chvíli schovat pod mostem, ale tam už byla schovaná nějaká jiná skupina, tak jsme po krátké zastávce pokračovali dál. Prošli jsme kolem Trojského zámečku a kolem vchodu do ZOO a pokračovali k Botanické zahradě.

Tam jsme si prohlédli reklamu na Alíka hned u pokladny, zaplatili jsme vstupné a prohlédli si napřed venkovní expozici. Tam ale pršelo pořád víc, tak jsme se po krátkém občerstvení konečně dostali do tropického pavilonu Fata Morgana, kde jsme se konečně ohřáli.

Podle údaje u vchodu tam byla teplota 27°C a vlhkost 85%. Asi to byla pravda, protože po vstupu se nám tak orosily objektivy fotoaparátů, že se dalo fotit jen s obtížemi. Ale krásně jsme se tam ohřáli. Byly tam různé zajímavé rostliny a přímo mezi návštěvníky tam poletovali krásní motýli. Jeden usedl na hlavu jedné účastnice srazu a vydržel tam snad čtvrt hodiny. Součástí expozice byl i krásný vodopád.

Po ukončení prohlídky jsme se zastavili v takové čajovně, která byla pod takovým stanovým přístřeškem, takže tam sice nepršelo, ale horko tam nebylo. Tak jsme se trochu občerstvili, podepsali se, a pokračovali jsme v cestě. Cestou jsme procházeli kolem zajímavé Bota - Nické zahrádky u jednoho domku.

Pokračování v dalších příspěvcích

Příspěvek z 2. října 2008 v 11:37.
Pralinka2 v něm napsal:

dokončení z předchozích příspěvků


Takže kdo se vlastně srazu zúčastnil: Cat_Lady – pořadatelka srazu se svou pomocnicí, která má přezdívku Sysie. Správci Alíka: Pralinka2, Neville, Alethea, miškahrabalka, Mari1, pes_z_pětipes a žirafa. Dále to byli: Terybelka, SHAKIRA007, Moništa a Mišell se svým tatínkem, Zelgadis (alias Treyka), Maminka_Treyky, tanečnice_Jiřka, řidič_Jiří, Pájule, red-xii, ahojky009, scania4, Miky23, Petruninkaa, Danulínka, vikinkaa a čičinka55. Dále to byla Radkaa, Hanička68 se svými dvojčaty a mužem.

V zasedací místnosti nejprve Cat_Lady předala dáreček k narozeninám vikince, scania4 dostal přáníčko k svátku, protože je Martin, dále dostal přáníčko k narozeninám pes_z_pětipes a opožděně ke kulatým patnáctým narozeninám dostala přáníčko i miškahrabalka. Doufám, že jsme na ničí narozeniny nezapomněli. Pak jsme se všichni pěkně představili, popovídali jsme si a Radkaa nám rozdala dárečky. Největší úspěch měl bublifuk od Alíka. O poslední se strhl boj u prohazovadla Alík. Házelo se do síťky o 106.

Dokonce jsme viděli návrhy, jak by mohl vypadat upravený Alík, který bude stále Alíkem, ale bude … no … zkrátka krásný. Rozhodně budou všichni, kdo návrhy neviděli, velice mile překvapeni, stejně, jako jsme byli i my. :)

Ráda bych velice moc poděkovala pořadatelce srazu Cat_Lady, za perfektně zorganizovaný sraz. Radce děkuji za milé a vlídné přijetí u Alíka doma. Velké díky patří také Haničce68, že ač má zdravotní problémy, tak za námi na sraz přišla. Velké díky dále patří mišcehrabalce, Pralinkovi2 a ahojkymu009, kteří se postarali o naše vyzvednutí na Florenci a v podvečer o náš doprovod zpět na Florec. Díky pochopitelně patří i Nevillovi, který byl také ochoten pro nás na Florenc přijít. A v neposlední řadě patří díky vám všem, kteří jste na sraz přišli a utvořili tam nezapomenutelnou atmosféru a vydrželi s námi mimopražskými až do samého konce. Doufám a věřím, že se sejdeme na některém z příštích srazů a pokud možno v alespoň podobném počtu, jako byl na tomto srazu.

Pralinka2: Sraz byl ze strany organizátorky perfektně připravený, ale taky byl několika účastníky kvalitně zdokumentovaný. Fotografie od různých autorů jsou například tady http://1mari1.rajce.idnes.cz/Sraz_Praha/ , tady http://radkaa.rajce.net/Alik-Praha-10-11-07_ , tady http://pralinka.venku.cz/srazalik16.htm a tady http://srazy-alik.petan.cz/pr07/thumb.html . Ale k dispozici je i videozáznam, který je dostupný zde http://www.pete.cz/alik.htm nebo zde http://sedr-tv.cz/play_praha.php?player=2 , přičemž tam nejde o nějaké nahodilé útržky, ale o ucelenou a docela profesionálně zpracovanou videoreportáž z celého průběhu srazu.

Autoři:

 účastníci srazu

Kdo si nástěnku oblíbil?