Co jsou to bodíky?

Program BODÍKY je určen všem uživatelům Alík.cz (s výjimkou zaměstnanců MAFRA, a.s.). Jeho provozovatelem je Ing. Mojmír Mojzík, IČ: 05612144.

Pravidla pro sbírání BODÍKŮ platná od 2. května 2017

 1. Do programu BODÍKY se může přihlásit každý uživatel Alík.cz.
 2. Podmínkou účasti je registrace na serveru Alík.cz.
 3. Každému zaregistrovanému uživateli je přiřazen tzv. bodíkový účet, na který se mu budou připisovat získané BODÍKY.
 4. BODÍKY se připisují za každodenní navštěvování stránek Alík.cz, za článek zveřejněný v Alíkovinách či po splnění mimořádné možnosti k jejich získání (např. zaslání článku na určité téma).
 5. Za každý den, kdy uživatel navštíví portál Alík.cz, bude jeho bodíkové konto navýšeno o 10 až 100 BODÍKŮ. Tato odměna se každý navazující den bude zvyšovat o 10 BODÍKŮ (takže první den dostane 10, druhý 20, třetí 30… za desátý a každý další den dostane 100 BODÍKŮ) a za každý vynechaný den se bude snižovat o 5 BODÍKŮ.
 6. Za zaslání původního (vlastního) článku, který bude zveřejněn v Alíkovinách získá uživatel 100 - 3 000 BODÍKŮ. Články posílejte prostřednictvím formuláře Čtenáři píší Alíkoviny. O tom, zda bude článek zveřejněn, rozhoduje redakce Alík.cz na základě atraktivnosti tématu a kvality zpracování. Více o psaní článků do Alíkovin v článku Bodíky snadno a rychle? Aneb jak psát do Alíkovin. Pokud bude zaslaný cizí (tj. opsaný, zkopírovaný) článek, budou odesilateli bodíky strženy. Více v článku Trestné body za ukradený článek!
 7. Informaci o aktuálním počtu nasbíraných BODÍKŮ získá uživatel na své přezdívce na Alík.cz.
 8. Nasbírané BODÍKY je možno vyměnit za nejrůznější dárky a bonusy, jejichž nabídka bude pravidelně aktualizována v katalogu Alíkovy dárky.
 9. Vzhledem k výši poštovného do zahraničí nebudou dárky z katalogu zasílány mimo Českou republiku.
 10. Další bodíky (nad denní limit) bude možné získat prostřednictvím časově omezené hry Alíkova pátračka.
 11. Alík.cz si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tato pravidla pro sbírání BODÍKŮ. Změny budou účinné ode dne jejich zveřejnění, nebude-li výslovně stanoven termín pozdější. Dále má Alík.cz právo kdykoli program BODÍKY ukončit s účinností ke dni zveřejnění oznámení o ukončení, nebude-li v oznámení o ukončení výslovně stanoven termín pozdější.

S bodíky souvisí i Hodnosti

Sbíráním BODÍKŮ je možné získat i tak zvanou HODNOST. Výchozí hodností je Voříšek. tuto hodnost mají všichni noví uživatelé Alíka. Sbíráním BODÍKŮ mají šanci dosáhnout dalších hodností. Pro získání hodnosti je rozhodující absolutní počet nasbíraných BODÍKŮ. Je tedy možné nasbírané BODÍKY vyměnit za věrnostní dárky, aniž by to negativně ovlivnilo získání hodnosti.

Přehled uživatelů, kteří dosáhli určité hodnosti, najdeš v Seznamu kamarádů. Stačí zvolit, zda hledáš kamarády, kteří mají hodnost Junior, Šampion, Super šampion, Veterán nebo Vůdce smečky.

Voříšek ... všichni noví uživatelé
Junior 1 800 bodíků ... získáš nejdřív za 23 dní
Šampion 4 000 bodíků ... získáš nejdřív za 45 dní
Super šampion 10 000 bodíků ... získáš nejdřív za 105 dní (tři a půl měsíce)
Veterán 21 900 bodíků ... získáš nejdřív za 224 dní (sedm a půl měsíce)
Vůdce smečky 100 000 bodíků ... získáš nejdřív za 1005 dní (dva a tři čtvrtě roku)

Katalog dárků

Sbírejte BODÍKY a sledujte katalog s pravidelně připravovanou nabídkou dárků a bonusů:Katalog dárků za bodíky získané na serveru Alík.cz