Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Maňáskové poděkování

  Chcete plyšového maňáska Alíka, ale nechcete za něj utrácet kačky z věrnostního programu? Nyní máte jinou možnost, jak jej získat – zaplatit za něj opravdovými penězi.

  2017 Kč

  Proč tato cena?

  Nákupem plyšáka přispějete na provoz webu.

  Současný provozovatel Alíka, který jej převzal v roce 2017, nedělá žádné kompromisy v otázkách ochrany soukromí a bezpečnosti, nepouští sem žádné neprověřené reklamy, čímž se při zdejší návštěvnosti připravuje o zisk převyšující milion korun ročně. Alík.cz za svůj zásadový přístup získal pozitivní ocenění v Big Brother Awards.

  Kvalitativní skok vzhůru zažila i poradna Alík radí dětem, kde nyní odpovídá širší kolektiv odborníků, který dovede vyřešit skoro každé trápení. Spousta sociálních sítí psychický vývoj dětí ohrožuje, tato síť jej chce zlepšovat.

  Občas se někdo z řad uživatelů ozve, že chce přispět na provoz, nebo obecně nějak ocenit čas a úsilí, které je dětskému webu věnováno. S darováním je však spojena spousta ošklivé byrokracie. Běžný obchod něco za něco je mnohem jednodušší.

  Abychom předešli nerozvážnému nákupu od náhodných kolemjdoucích, je tato možnost omezena na uživatele, kteří dosáhli alespoň hodnosti veterán, a tedy měli příležitost našetřit dostatek na nákup za kačky přes katalog dárků.

  Pro koho tato nabídka není?

  Nechceme vaše peníze v těchto případech:

  Pokud máte sami málo peněz nebo dluhy.
  Investice do drahého plyšáka by byla nemoudrá! Kupujte dětem raději učebnice a splácejte dluhy, to vám do budoucna zajistí mnohem víc radosti než maňásek.
  Pokud očekáváte nestandardní zacházení.
  Příspěvek na provoz neobměkčí správce při hlídání pravidel. I člověk, který zaplatil za maňáska, může skončit zablokovaný za nevhodné chování.
  Pokud Alíkovi pomáháte jiným způsobem.
  Vaše vytrvalá ochota má většinou vyšší hodnotu než zmíněná finanční částka. Pomáhejte prosím dál!
  Pokud jste nedosáhli veteránské hodnosti.
  Jste tu příliš krátce na to, abyste mohli odpovědně vyhodnotit kvality webu. Chcete-li skutečně jen plyšáka a nikoliv přispět na provoz webu, našetřete si na něj raději kačky.
  Pokud jste firma.
  Objednejte si regulérní reklamu! Třeba bannery nebo propagační článek. Maňáska vám můžeme zaslat také, to je už drobnost.

  Jak postupovat?

  Nejsi přihlášený. Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit. (Zhruba rok ale potrvá, než se staneš veteránem.)