Části Alíka zrušené v květnu 2017

Web Alík.cz změnil počátkem roku 2017 majitele a nový páníček musel veškeré jeho části vytvořit od základu znovu. Byla s tím strašná spousta práce a na některé okrajové části webu nezbýval čas, proto bylo rozhodnuto o jejich zrušení – úplném či dočasném – nebo o jejich nahrazení něčím lepším. Zde je výčet všeho, co zde bylo a teď není.

Pohlednice

Přes podstránku pohlednic šlo rozesílat některé z předpřipravých obrázků (již značně letitých). Chystá se univerzálnější způsob, jak posílat obrázky v rámci jakékoliv pošty.

Deníček

Deníček byla velmi složitá a propracovaná struktura stránek na organizaci času a činností, kterou ale používalo minimum lidí. Plánujeme vytvořit něco trochu jiného.

Některé hry

Struktura her byla uplácaná improvizovaně, takže bylo obtížné je správně přenést. Krom toho webové hry vytvořené v Javě, v Unity nebo ve Flashi jsou neperspektivní – nefungují na mobilech a i na čím dál větším množství počítačů.

Herna nyní vypadá poněkud pustě, ale to se brzy změní. Vývojáři Alíka totiž mají hry moc rádi a chystají do budoucna jak oddechové jednohubky, tak opravdové pecky :-)