Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Odhlášení z Alíka

Dobrý den,
ráda bych zrušila svůj účet navždy, aby nikdy nebyl vidět v seznamu všech profilů.
Prosím poraďte mi jak na to.
S pozdravem, Barča12super12

Žádný seznam všech profilů tu nikde není.

Účet nikdy zcela zaniknout nemůže, protože:

  1. Je na něj navázáno více dat – třeba články v Alíkovinách, diskusní příspěvky, odeslané dopisy, dotazy v poradně...
  2. Vymazaný účet by uvolnil jméno, které by si mohl obsadit někdo jiný a pak se za smazanou osobu vydávat. To by bylo bezpečnostní riziko, srovnatelné s krádeží účtu.

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Odhlášení z Alíka

Dobrý den jak zrušit účet? Už mě to tady nebaví a pořád mě vyhazují z klubovny. Jak zrušit můj účet? Děkuji.

Ahoj,
kvůli několika nedorozuměním je zbytečné si rušit účet, nejsi tu dlouho, ale jsi fajn a zatím některé věci nevíš, ale časem to bude v pořádku.

Odhlášení z Alíka

Ahoj, vím, že teď se musí přihlásit i rodič, a proto bych chtěla účet deaktivovat.
Už mě to tu nebaví, nemám čas, zkrátka chci tu skončit. A když se účet deaktivuje, zůstane pořád na internetu vizitka a články?
Předem díky za odpověď a díky, že jsem mohla napsat poslední dotaz.

anetka10girl, 21. května 2018

Účet bude zrušen automaticky, pokud nebude mít odkliknutý souhlas se zpracováním údajů.

Články zůstanou, vizitka ne, ale přezdívka zůstane navždy obsazená. Kdybys chtěla, aby zůstala vizitka, musí zůstat i účet. Podotýkám, že v účtu nemusíš mít uložené žádné své informace, ani se nemusíš pravidelně přihlašovat, jde vypnout i poštu a kamarády. Z toho, že účet zůstane, nevznikají žádné závazky.

Odhlášení z Alíka

Jde se navždy odhlásit s Alíka děkuji.

  1. Klikni v horní tabuli na „Odhlásit mě“.
  2. Zapomeň heslo.
Odhlášení z Alíka

Ahoj,
já, tedy Parníček512, jsem tu byl už velice dávno (no, zas tak dávno ani ne), asi tak před dvěma až třemi roky jsem tu měl starý účet Parníček287, vizitka od něho pořád existuje, sebe (tedy svůj starý účet) jsem našel v seznamu kamarádů, no prostě bych chtěl vědět, jak tu vizitku a ten účet celý zrušit.Předem děkuji za odpověď.
Parníček512 (slovo parníček zůstalo, vyměnil jsem jenom číslo)

Ahoj,
v Seznamu kamarádů jde nyní najít úplně všechny přezdívky, i ty zaniklé. Zároveň je však nyní už možné se i na ty zaniklé přezdívky přihlásit.
Takže pokud ses na tu předešlou přezdívku zatím nezkoušel přihlásit, je stále zaniklá, a nemusíš dělat nic. Časem dojde zřejmě k úpravě vyhledávání v Seznamu kamarádů, kde pak nebude možné vyhledat ani ty zaniklé přezdívky.

Odhlášení z Alíka

Ahoj, chci se zeptat, jak to tady je. Já jsem našel třeba vizitku s přezdívkou -
A ta na Alíkovi byla naposledy v roce 30.8.2013. Neměla by tato přezdívka být již zrušena? Našel jsem docela dost přezdívek, které by již neměly existovat. Kdy snad přezdívka zanikne, když na alíka nepůjdeš 4-7 měsíců. Děkuji

Ahoj,
od začátku května, kdy je Alík na novém serveru, platí trochu jiná pravidla rušení přezdívek než dosud. Rušení přezdívek po šesti měsících neaktivity již nebude pravidlem. V současné době je to tak, že se zobrazují i vizitky zrušených uživatelů, ale tito uživatelé se nemohou přihlásit. Ale v dohledné době by to mělo být tak, že se uživatel bude moci znova přihlásit i v případě, že bude mít pauzu delší než 6 měsíců.

Odhlášení z Alíka

Ahoj,chtěla bych se zeptat, jak se dá zrušit můj účet tady na Alíkovi. Ne, že by se mi tahle stránka nelíbila,ale postupem času jsem zjistila, že ho už vůbec nepoužívám, tak bych si ho chtěla zrušit. Jak to mohu udělat? Předem děkuji za odpověď.

vostepa, 7. srpna 2015

Pokud se půl roku nepřihlásíš, pak tvá přezdívka zanikne automaticky. Jiná možnost není.

Odhlášení z Alíka

Ahoj Alíku,
chtěla bych co nejrychleji zrušit účet a 6 měsíců to nevydržím- snažím se to ovládnout ale prostě sem někdy vejdu a úsilí zrušit účet je ztraceno. Nedokázal by jsi mi prosím účet blokovat?
Děkuji za odpověď a přeji pěkný den

Ne, na požádání přezdívky nerušíme.

Odhlášení z Alíka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat: jde zrušit si účet tady na Alíkovi??? Jestli ano jak?? Děkuji

Odhlášení z Alíka

Ahoj chci se zeptat jak se ruší vizitka na Alíkovi

terinka876, 24. června 2014
Odhlášení z Alíka

Ahoj alíku...Na mém počítači jsem omylem napsala místo Buldoček12 -Buldoček21 a mé heslo otevřelo se to a byl tam můj popis?vymažeš prosím ten"čet Buldoček 21?

Buldoček12, 16. února 2014

Přezdívky na požádání nerušíme, pokud se 3 měsíce nepřihlásíš, tak přezdívka automaticky zanikne sama. Pokud sis ale přezdívku založila omylem, tak právě z té nechtěné přezdívky zkus napsat dopis do schránky přezdívky Alík. Třeba ti vyhoví.

Odhlášení z Alíka

jak se mám odhlásit na vždy?

Ahoj,
Stačí trochu hledat v Poradně - když se půl roku nepřihlásíš, tvůj účet zanikne sám.
Měj se hezky,
Crusher

Odhlášení z Alíka

Jak zruším účet na alíkovi???

macarát, 19. června 2013

Ahoj,
na tuto otázku se už několikrát odpovídalo, například tady nebo tady.
Pralinka2

Odhlášení z Alíka

jak de si zrusit alika

Půl roku se nepřihlašuj a přezdívka zanikne automaticky.
Mari1

Odhlášení z Alíka

za jak dlouho se mi zruší přihlašovací iniciály, když se nebudu přihlašovat na alik.cz (dlouho jsem tu nebyla a aktivace hesla se nepodařila - po odeslat přezdívku se nic nedělo podle instrukcí na nejčastěji pokládaných otázkách) lukspe@seznam.cz nick by měl být Lukspe nebo lukspe díky, pěkný den

Ahoj,
ke smazání uživatele dochází po půl roce od posledního přihlášení. Přezdívka Lukspe byla naposledy přihlášena 8.11.2010, přezdívka Electra byla naposledy přihlášena 28.7.2008. Obě tyto přezdívky byly tedy již smazány pro neaktivitu.
Pralinka2

Odhlášení z Alíka

Ahoj Alíku, chci se zeptat jestli jde nějak zrušit účet na Alíkovi. Kamarádka to pořebuje vědět, ale stydí se zeptat.

Ahoj,
možnost okamžitého zrušení účtu Alík nenabízí. Když se uživatel 6 měsíců nepřihlásí, je po 6 měsících smazán automaticky.
Pralinka2

Odhlášení z Alíka

ahoj můžu se zeptat jak se dá odstranit profil?

Ahoj,
profil na Alíku se smaže, když se uživatel víc než 6 měsíců nepřihlásí. Okamžité odstranění profilu v normálním případě není možné.
Pralinka2

Odhlášení z Alíka

Jak smažu svůj učet

Ahoj,
když se na svůj účet 6 měsíců nepřihlásíš, tak bude za 6 měsíců od posledního přihlášení automaticky smazán pro neaktivitu. Přímo a hned smazat nejde.
Pralinka2

Odhlášení z Alíka

ahoj ja bych se chtel zeptat pojak dlouhe dobe nepritomosti se ucet odstrani

Ahoj,
účet na Alíku se automaticky odstraní, když se na něj uživatel nepřihlásí po dobu 6 měsíců.
Pralinka2

Odhlášení z Alíka

Ahoj Aliíku, moje kamarádka, která tu byla jako Angelica, tu dlouho nebyla, protože byla pryč. pak, když se sem chtěla přihlásit, vyskočilo jí, že byl účet zrušen. Má to něco společného s tím, že účet nenavštěvovala nebo je v tom něco jiného? Píšu zatím za ní, protože si ještě nezaložila nový účet. Děkuji, Katka (Zázrak333).

Ahoj,
uživatelka s touto přezdívkou byla na Alíku naposled 21.3.2012, od té doby ne, což znamená, že po půl roce, tedy koncem září, byla smazána pro neaktivitu.
Nic jiného v tom pravděpodobně není, nemá tam žádnou poznámku o blokaci nebo porušení pravidel.
Pralinka2