Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkova poradna

  Poděkování poradně

  Děkuji moc za rady ohledně mě a mojí psychiky. Díky tomu a taky díky té druhé paní učitelce už se cítím lépe. Také už nemám takovou touhu odsud odejít a říkám si že by to byla hloupost kdybych to opravdu udělala. Takže tímto děkuji za tuto poradnu, že vůbec existuje a může fungovat.

  Mája, 13 let, 29. července 2019

  Ahoj,
  jsme moc rádi, že ti naše poradna pomohla. ;-)

  Alík

  Na otázky odpovídají

  pracovníci linky důvěry Modrá linka, psycholožka BáraV, bojovníci proti kouření z projektu Nekuřátka a správci. Občas odpovídá i sám Alík.

  Dotazy mohou pokládat pouze čtenáři mladší 15 let.

  Poděkování poradně

  Poděkování

  Ahoj,
  Na tento dotaz nemusíte odpovídat. Jen bych vám moc chtěla poděkovat za tuto službu (zejména modré lince, která odpovídala na mé dotazy), ale I všem dalším. Moc si této služby vážím a ostatní jistě také. Už jsem s mámou probrala holení (opravdu s tím neměla problém) a už jsem vyřešila I ostatní trápení, o kterých jsem vám psala. Patří vám všem velké díky! Také bych v tomhle příspěvku nechtěla zapomenout na -MM-. Bez něho by tato poradna také nebyla.
  Děkuji moc!

  holka, 13 let, 21. července

  Zdravíme Tě z Modré linky,

  jsme moc rádi, že Ti Alíkovy odpovědi pomáhají a vážíme si toho, že jsi napsala. Je pro nás důležité, když vidíme, že naše práce má smysl. Určitě se můžeš i dále obracet na Alíka, pokud by ale bylo něco potřeba dříve, jsou tu i jiné organizace, které pomáhají dětem přímo (nejsou žádné podmínky pro zadání dotazu apod.). Jde jim jak psát maily, tak s nimi chatovat. Kromě Modré linky je to Linka bezpečí, Linka pro rodinu a školu, Linka dětského krizového centra (a i další linky důvěry).
  Jejich pomoc jde využít pro velké i malé těžkosti.

  Přejeme Ti, abys měla klidné a veselé léto a ještě jednou děkujeme za ocenění.

  Modrá linka (za všechny, kterým jsi poděkování poslala)

  Poděkování poradně

  Poděkování

  Ahoj. Tento dopis prosím dejte přečíst BářeV.
  Moc Vám děkuji za to, že píšete knížky pro děti a že takovýmto způsobem pomáháme dětem v nouzi. Nejraději mám od Vás knihu Vánoce Za Dveřmi (čtu pravidelně každé Vánoce) a Velký Závod.
  Děkuju za to, co děláte 😉

  kluk, 11 let, 30. června

  Ahoj,
  moc ti děkuji za krásný dopis, který mě moc potěšil. Mám velkou radost, že se ti moje knížky líbí. Když mi občas napíše některý z mých čtenářů, je to pro mě ta největší poklona a čest.
  Ještě jednou ti děkuji a přeji krásné léto!
  Bára

  Poděkování poradně

  Poděkování

  Moc bych vám chtěl poděkovat že jste mi hodně pomohli a na nějaké youtubery kašlete, alík je hodně užitečná stránka.

  kluk, 12 let, 21. června

  Ahoj,
  moc děkujeme za milou zprávu a dovolím si poděkovat i za své kolegy, kteří v poradně odpovídají. Všichni děláme maximum pro to, abychom dětem a dospívajícím, kteří mají problémy, pomohli a je moc milé, když nás někdo ocení a napíše nám, že jsme mu pomohli. To je to největší uznání, kterého se nám může dostat, takže ti za něj ještě jednou děkujeme. Vždycky se najde někdo, komu se naše práce nebude líbit, ale dokud tady budou lidé, kterým můžeme pomoct, má to pro nás smysl.
  Měj se hezky!
  Bára

  Poděkování poradně

  Ahoj všichni,
  moc vám děkuji. Už dvakrát jste mi pomohli a já jsem za to velmi vděčná. <3 Díky vám jsem mohla navštívit Modrou linku, kde mi strašně pomohli. Ať si tvrdí nějaký youtuber, že Alík je na hovno, ne, není to pravda. Nevím, kde bych byla, kdybyste mi nepomohli.

  Děkuji <3 <3

  holka, 12 let, 27. května

  Ahoj,
  jménem celého týmu poradců uctivě děkuji za povzbudivá slova.

  Bylo by milé, kdyby někdo někdy natočil i pozitivní video. Smát se dětem, že mají nějaké potíže a že jim někdo pomáhá, je takové… docela divné. Asi i víc divné než většina položených otázek. :-)

  Alík

  Poděkování poradně

  Ahoj Alíku,
  na tento dotaz ani nemusíš odpovídat, protože máš jistě moc práce zodpovídáním jiných, ale chtěla bych Tobě a Tvým kolegům moc poděkovat za to, že tu pro nás vždycky jste a vždy chytře poradíte. Díky Vám mám pocit, že nejsem na všechno sama. Obdivuji Vás všechny.

  holka, 14 let, 27. dubna

  Ahoj,
  děkujeme za uznání, pomáháme rádi. $>

  Stejně je to takové zvláštní, když mají lidé pocit, že jsou na všechno sami. Mívají ho občas skoro všichni. Na celé naší planetě jsou prožívané miliardy okamžiků samoty…

  Když se podíváme na mraveniště, tak nás většinou nenapadne, jestli se některý z mravenců také necítí sám. Jak by mohl být sám, když má kolem sebe tolik jiných mravenců? Možná ho ti ostatní mravenci nevnímají… nebo on sám nevnímá širší obraz, že je součástí něčeho tak velkolepě krásného a nezkrotně živého, jako je mraveniště… a nikdy není sám. :-3

  Alík

  Poděkování poradně

  Ahoj všichni,
  Nejednou jste mi pomohli, za což vám všem moc děkuji. Jsem ráda, že tato poradna existuje. Bez ohledu na to, kolikrát vám už přišel stejný dotaz, vždycky jste si našli čas na jeho přečtení a znovu jste jej trpělivě zodpověděli - úplně, jakoby přišel poprvé. Pomáháte velké spoustě dětí. A o spoustě z nich ani nevíte! Občas, když jsem měla nějaký problém a začala psát do poradny, během psaní jsem si uvědomila, že odpověď znám vlastně sama. A už jen to vědomí, že není potřeba na to být sama, mi moc pomohlo, i když jsem třeba poradnu na daný dotaz nevyužila. Jsem si jistá, že to tak má i víc lidí. Díky a hodně štěstí.

  Ahoj,
  moc děkujeme za krásnou zprávu a dovolím si odpovědět i za své kolegy, kteří v poradně odpovídají, že nás moc potěšila. Smyslem naší práce je pomoci dětem a dospívajícím, kteří to potřebují, a pokud se nám to daří, je to pro nás to největší uznání. Jsme opravdu rádi, že jsme ti mohli pomoci najít odpověď na tvé otázky a ještě jednou děkujeme za milý vzkaz.
  Měj se hezky!
  Bára

  Poděkování poradně

  Dobrý den, chtěla bych poděkovat za všechny milé rady. Velice vám děkuji, už s několika problémy jste mi pomohli ^^

  Přeji vám krásný den :)

  holka, 13 let, 5. února

  Děkujeme, rádo se stalo. :-3
  Těší nás, že naše rady pomáhají.

  Poděkování poradně

  Ahoj všem vám přeji krásné Vánoce a krásný svátky samozřejmě hodně štěstí a zdraví. Už jsem tu za pár týdnů rok a tak vám chci poděkovat a doufám že mi Alík bude pomáhat další rok. Ahoj

  holka, 13 let, 24. prosince 2019

  Ahoj,

  děkujeme za ocenění a krásné přání, takové ohlasy nás moc těší. Samozřejmě, že tu pro Tebe i další budeme i další rok, seznámit se ale můžeš i s našimi stránkami www.modralinka.cz, kde se o nás dozvíš více.

  I my Tobě přejeme pohodového Silvestra s rodiči nebo kamarády a hodně zdraví a sil do roku 2020.

  Modrá linka

  Poděkování poradně

  Alíku a všichni, co pomáháte, jsem rád že tady jste a opravdu Vám chci poděkovat.
  Pomohli jste mi s výběrem školy a jsem Vám vděčný, opravdu děkuji, svou práci děláte výborně. Mimochodem, měli by Vám zvýšit plat.

  kluk, 14 let, 20. listopadu 2019

  Ahoj,
  děkujeme za pochvalu! :-3
  Snad tě bude učivo dotyčné školy bavit. ;-)

  Provoz poradny financují v tuto chvíli moji zvěrolékaři ze své kapsy, to nejspíš není úplně bezedný zdroj, takže je zvyšování platu složitá otázka. Ale souhlasím, že by dobrá práce měla být odměněna. Kdyby se našel nějaký hodný sponzor, nebo inzerent, bylo by na světě lépe. O:-):-D

  Alík

  Poděkování poradně

  Ahoj poradno moc vás obdivuji a moc děkuji že mi radíte jste nejlepší??

  Martinka 10 let, 18. srpna 2019

  Ahoj,
  moc děkujeme za tvou zprávu a dovolím si poděkovat i za své kolegy z poradny. Jsme moc rádi, že můžeme uživatelům Alíka pomoci vyřešit některé z jejich problémů a tvá zpráva je pro nás důkazem, že naše práce má smysl. A to je moc krásný pocit!
  Ještě jednou ti děkujeme!
  Bára

  Poděkování poradně

  Ahoj všichni.
  Moc jste mi pomohli a nasměrovali jste mě k mému cílu. A za to jsem vám všem moc vděčná! Ráda bych, aby jste věděli, jak moc jste mi pomohli. A proto vám ještě jednou moc a moc děkuji! Mám vás všechny ráda a nejen za to, že jste pomohli mě, ale tisícům dalším. Vím, že moc času asi nemáte, ale jsem ráda, že jste si ho udělali. ❤️

  Petra, 12 let, 8. července 2019

  Ahoj,
  dovolím si odpovědět i za své kolegy a rádi bychom ti všichni poděkovali za milý dopis. Snažíme se odpovídat nejlépe, jak umíme, a takové poděkování je pro nás důkazem, že naše práce má smysl. Proto ti ještě jednou děkujeme a přejeme ti hodně úspěchů do budoucna.
  Měj se hezky!
  Bára

  Poděkování poradně

  Ahoj Alíku, Modrá linko atd.
  Chtěla bych vám moc poděkovat za rady ohledně kluka, kterého považuji za svou životní lásku.
  Popřemýšlela jsem o tom, co jste mi napsali, a omluvila jsem se mu s tím, že chápu, když se mnou nebude znova chtít být, taky jsem mu řekla, že mi chybí a že ho mám ráda.
  Překvapivě tu omluvu přijal a jsme zase spolu :D
  Dokonce se zdá, že jsme si ještě bližší, než před tím a dneska po vydávání vysvědčení jsme se objímali před školou :3
  Vážně děkuju, ani nevíte jak moc jsem ráda, že ho zase mám ❤️

  holka, 14 let skoro 15, 28. června 2019

  Ahoj,
  jsme moc rádi, že rada od Modré linky pomohla. Ať vám to klape! ;-)

  Alík

  Poděkování poradně

  Ahoj, chci vám opět poděkovat za Vaši aktivitu, nemohu si stěžovat, vše je tak, jak má být.
  Moc děkuji, mohu se na vás kdykoliv obrátit, ahoj.

  holka, 12 let, 21. dubna 2019

  Ahoj,
  děkujeme za milou zprávu a jsme moc rádi, že můžeme uživatelům poradny pomoci. Dovoluji si poděkovat i za své kolegy.
  Měj se hezky!
  Bára

  Poděkování poradně

  Ahojky!
  Chtěla bych popřát k MDŽ slečnám, které mi zde moc pomohly. Jedno velké díky: Modrá Linka, Mari1 a BaraV! Díky za pomoc! Vaše pomoc mě posunula dál... :-)

  Ahoj,
  dovolím si poděkovat i za své kolegyně. Moc si vážíme tvé zprávy a těší nás, že jsem ti pomohly. Je to pro nás potvrzením toho, že má naše práce smysl.
  Ještě jednou ti děkujeme!
  Bára