Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Nástěnka
Za co jsou hvězdičky na nástěnce?????
Shaayna, 30. srpna 2008
Alík10. října 2008
Hvězdičky označují, jak hodně se na nástěnku píše. Je to jakýsi žebříček velikosti nástěnky. Pokud je na nástěnce hodně příspěvků, tak má i hodně hvězdiček.
Mari1 a Pralinka2

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Nástěnka

Ahoj,mám založenu nástěnku příběh na pokračování a vždy mi šly mazat příspěvky,které se mi do příběhu nehodily.Nyní už to nelze?Jak smazat příspěvek od jiného uživatele,který v příběhu nechci?

PTÁČEKZPĚVÁČEK, 5. května
ALX75 5. května

Ahoj,
ano, zatím uživatelé nemohou smazat příspěvky na nástěnkách, ale časem tato možnost možná bude zase doplněna. Nyní máš možnost napsat Správci Alíka, který Tvoji žádost o smazání příspěvků na nástěnce posoudí a případně daný příspěvek z nástěnky odstraní.
Zkus tedy napsat prostřednictvím alíkovské pošty dopis např. Správci Alíka Pralinka2 a požádej ho o výše uvedené. Děkujeme za trpělivost.
ALX75 - Správce Alíka

Nástěnka

Když uživatel Alíka založí stejnou nástěnku po druhé, protože první byla smazána, může tam psát stejné příspěvky, jako na tu první nebo je to porušení pravidel, děkuji

PTÁČEKZPĚVÁČEK, 13. dubna
ALX75 4. května

Ahoj,
pokud nástěnka zanikla z důvodu, že na ni už dlouho nikdo nic nenapsal (tedy z důvodu neaktivity a proto, že nebyla ve stálých nástěnkách), a následně si založíš novou nástěnku na stejné téma, tak se o porušení pravidel Alíka nejedná. Na danou nástěnku můžeš psát stejné nebo podobné příspěvky jako na tu předchozí.
Na novém Alíkovi už nástěnky pro neaktivitu zanikat nebudou, jen se posunou na další stránky.
Pokud byla však nástěnka zrušena (smazána) Správcem Alíka pro její nevhodnost na Alíka, a Ty bys založil novou nástěnku na dané téma znovu a psal do jí stejné příspěvky jako na tu předchozí, tak v tom případě bys porušil pravidla Alíka hned několikrát a v tomto případě by Ti byla nástěnka nejen zrušena znovu, ale zřejmě by následoval i nějaký další postih, například i blokace Tvé přezdívky.
O nástěnkách se také můžeš dočíst v novém článku v Alíkovinách: www.alik.cz/a/nova-podoba-alik-cz
ALX75 - Správce Alíka

Nástěnka
chtela bych k vam na nastenku dat že zapůjčuji dětské kostymy bylo by to možne ?
denisa, 26. ledna
Alík27. ledna
Pokud je půjčuješ zdarma nebo pokud jsi soukromá osoba, pak ano. Pokud se jedná o placenou službu nebo reklamu na komerční aktivitu, pak ne.
Nástěnka
Ahoj Alíku. Chci se zeptat, jak si mám založit svoji vlastní nástěnku. Prosím o co nejrychlejší dpověď
Michča, 11. ledna
Alík13. ledna
Nástěnka
Ahoj vsichni, smazala se mi nastenka Klub milovniku Nickelodeonu ale stale je na me vizitce ale bez prispevku. Jak je to mozny? Dekuju za odpoved.
Lacko5, 3. ledna
Alík12. ledna
Při zakládání nástěnky sis nejspíš pořádně nepřečetla pravidla ohledně nástěnek. Dočteš se tam mimo jiné i toto: "...Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"
Pravděpodobně se ve tvé nástěnce 14 dní neobjevil nový příspěvek a nástěnka zanikla.
Nástěnka
ahoj když se mi smaže nástěnka ajá jí chci založit znovu mohu jí istejně pojmenovat nebo musím nák jinak´ a jenák omezeno kolikrát mohu stejnou nástěnku založit děkuji hezký zbytek prázdnin
PTÁČEKZPĚVÁČEK, 20. srpna 2016
Alík14. září 2016
Do nástěnky je potřeba pravidelně přispívat, jinak ji automaticky zrušíme. Přesto pak můžeš založit novou, počet není omezen.
Nástěnka
ahoj když si nikdo založí nástěnku a pro málo příspěvků mu ji alík smaže může si založit stejnou nástěnku znovu nebo je to porušení pravidel
PTÁČEKZPĚVÁČEK, 11. srpna 2016
Alík16. srpna 2016
Ahoj, není to porušení pravidel, můžeš nástěnku založit znovu.
Nástěnka
Ahoj Alíku, když založím nástěnku tak to zmizne. Jak to? Děkuji.
Josef1299, 12. listopadu 2015
správce Alíka - Mari118. listopadu 2015
Při zakládání nástěnky ses mohl dočíst mimo jiné i toto: "... Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"
Nástěnka
Nemůžu dohledat nástěnku, jmenuje se Dárek pro kluka, už je to déle co jsem ji zakládala. Jednou se mi ji tuším našla na svém profilu, ale teď ji nikde nevidím, zkoušela jsem i hledat na kamarádech, kde jsem všechny nástěnky seřadila abecedně, jak jste radili níže, a není tam :( prosím, poradťe.. děkuji J. V.
Jana Valešová 7335, 11. listopadu 2015
správce Alíka - Mari118. listopadu 2015
Při zakládání nástěnky sis nejspíš pořádně nepřečetla pravidla ohledně nástěnek. Dočteš se tam mimo jiné i toto: "...Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"
Pravděpodobně se ve tvé nástěnce 14 dní neobjevil nový příspěvek a nástěnka zanikla.
Nástěnka
Ahoj Alíku chci se zeptat jak můžu upravit nástěnku.
Potřebuji změnit nadpis, a odstranit jednu nástěnku.
klarka-11, 22. dubna 2015
správce Alíka - Mari11. května 2015
Napiš dopis některému ze správců Alíka. Zkus se obrátit třeba na Pralinku2.
Nástěnka
Ahoj Alíku a Mari1, mám malý problém ostatně jako všichni tady. Měla jsem nástěnku v oblíbených nástěnkách ale ta mi zmizela, ale já jsem ji neodstranila, ona mi z těch oblíbených zmizela sama, a nejde mi tam vrátit zpátky, klikám na na Přidat do oblíbených a nic se neděje, pořád to tam není. (nástěnka se jmenuje Jen pro NÁS vozíčkáře!)

Děkuji za vysvětlení tohoto problému.

Martina Dostálová, 11. dubna 2015
správce Alíka - Mari11. května 2015
Zkus použít jiný prohlížeč - MozillaFirefox, GoogleChrome či jiný. Pokud se ti objeví problém i v jiných prohlížečích, pak napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
Nástěnka
Ahoj. Bude vadit, když si ve alíkovině nebo v nástěnce (v souvislosti) zmíním svůj blog?
Bloger, 16. ledna 2015
správce Alíka - Mari118. ledna 2015
Pokud to nebude vyložene reklama, ale budeš psát třeba o svých zálibách a zmíníš i svůj blog. Tak by to asi vadit nemělo. Zkus vložit svůj příspěvek na nástěnku a pak napiš např. správci Alíka Pralinka2. Požádej ho, ať se na příspěvek podívá, zda ho tak může mít napsaný, zda neporušuje pravidla.
Nástěnka
Ahoj Alíku,
na svou nástěnku jsem dala dva příspěvky, ale teď tam není ani jeden. Jak je to možné - otázka upravena poradcem
květinka737, 21. července 2014
správce Alíka - Mari122. července 2014
Pomohl by název nástěnky, ale hádám, že máš nástěnku uloženou v záložkách, proto ji jakoby můžeš zobrazit, přestože byla zrušena. Vidíš jen název nástěnky, ale nic v nástěnce není napsané. Pokusíš se napsat příspěvek, ale on se nezobrazí, protože stránka s tvou nástěnkou již není.
A důvod zrušení nástěnky? Ten najdeš v textu, když si nástěnku zakládáš. Je tam mj. psáno: "...Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"
Nástěnka
AHOJ ALÍKU,
CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT JAK SE MAŽE NÁSTĚNKA? PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚD. - otázka upravena poradcem
fryzkat, 15. června 2014
správce Alíka - Mari123. června 2014
Napiš požadavek o smazání své nástěnky některému ze správců Alíka.
Nástěnka
Zdravím, mám technický dotaz. Mám svoji nástěnku a stalo se, že jsem se uklikl a jeden příspěvek se mi tam zobrazil dvakrát. Tak jsem chtěl ten jeden svůj smazat, aby mi tam nedělal zbytečný binec. :) Ale zjistil jsem, že minimálně své příspěvky ve své nástěnce nemůžu smazat. Nevím, jak u příspěvků ostatních, zatím nebyl důvod něčí mazat, tak jsem to ani nezkoušel.
Můj dotaz zní: Je to nějaká chyba, že mi to nejde nebo vlastní příspěvky nemůžu ze své nástěnky vymazat? :) Děkuji za odpověď.
Tomáš - otázka upravena poradcem
Neživý, 2. června 2014
správce Alíka - Mari122. června 2014
Napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
Alík a správci
Nástěnka
Dobrý den,
potřebovala bych poradit zkoušela jsem už dvakrát založit stůl s názvem ŠKOLNÍ OLYMPIÁDY A JINÉ PROBLÉMY DOBRÉ ŽAČKY vždy mi vydržel jeden den, zkoušela jsem to podruhé a zase to stejné je to chyba v mém počítači? nebo ty stoli vydrží jen jeden den? děkuji Lenka
- otázka upravena poradcem
Lenka, 16. února 2014
správce Alíka - Mari116. února 2014
Ahoj Lenko,zkus si pořádně přečíst text, který je pod okénkem, kam píšeš název nástěnky, kterou se právě chystáš založit.

Dočteš se tem mj. toto: "Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!"

Nástěnka
Ahoj Alíku, chtěla bych se zeptat, jestli můžu smazat svojí nástěnku, když mi najednou přijde nesmyslná?
Dík za radu :) - otázka upravena poradcem
Maruška :) :) :) :), 4. února 2014
správce Alíka - Mari17. února 2014
Pokud už svou nástěnku nechce, tak napiš některému ze správců Alíka. Jistě ti pomůže se smazáním nástěnky.
Nástěnka
milý Alíku,udělala jsem si násťenku.Ale kdy jsem zní vijela a pak jsem se na ní chtěla za pár minut nebyla jak je to možné?
messous, 7. prosince 2013
Alík16. prosince 2013

Pokud si zakládáš novou nástěnku, tak úplně dole pod zadáním názvu nové nástěnky je tento text: Můžeš přidat nástěnku na libovolné téma. Tvá nástěnka bude zařazena mezi NOVÉ. Ty na ní budeš "moderátorem", takže budeš moci vymazat kterýkoliv příspěvek! Pokud se v ní bude čile a smysluplně debatovat, časem ji zařadím do některé ze stálých kategorií. Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!

Ahoj, Alík

Nástěnka
Ahoj, potřebovala bych poradit, jak můžu zařídit, aby se nějaká z mých nástěnek zařadila do nějakého témata. (Myslím, aby nebyla mezi nezařazenýma.) Předem děkuji za odpověď :).
SVERYAS, 19. srpna 2013
Alík20. srpna 2013
Ahoj,
odpověď najdeš v článku v Alíkovinách.
Pralinka2
Nástěnka
Ale ta nástěnka existuje!Jenom v ní už nejsou žádné komentáře!?
Limetka, 18. srpna 2013
Alík18. srpna 2013
Ahoj,
pokud nástěnka zanikne, jsou z ní veškeré příspěvky smazány. Máš-li tuto nástěnku ve svém prohlížeči uloženou v záložkách, tak se ti zobrazí přesně tak, jak uvádíš. Nejsou na ní žádné příspěvky. Do zrušené nástěnky není možné psát, přestože ji tvůj prohlížeč díky záložce jakoby najde. Je to stejné, jako by ses snažil psát na fotografii své nástěnky.
Mari1
Nástěnka
Ahoj Alíku Mám nástěnku TOMÁŠ KLUS,bylo tam několik komentářů a já nic nesmazala.Proč najednou z té nástěnky zmizely?!A proč se mi taky smazala 1 úplně celá nástěnka? Děkuji za radu tvá Limetka
Limetka, 15. srpna 2013
Alík15. srpna 2013
Zřejmě v ní nebyl žádný nový příspěvek po dobu 3 týdnů, pak se nástěnka maže automaticky. Haf! Alík
Nástěnka
Za jak dlouho se smažou nástěnky? Přede děkuji.
SVERYAS, 11. srpna 2013
Alík11. srpna 2013
Koukám, že nečteš informace, když je máš před sebou. Při zakládání nástěnky máš před očima tento text:

Můžeš přidat nástěnku na libovolné téma. Tvá nástěnka bude zařazena mezi NOVÉ. Ty na ní budeš "moderátorem", takže budeš moci vymazat kterýkoliv příspěvek! Pokud se v ní bude čile a smysluplně debatovat, časem ji zařadím do některé ze stálých kategorií. Pokud do ní ale při založení nenapíšeš první příspěvek, déle než 14 dní se v ní neobjeví příspěvek nový nebo její název bude obsahovat nadbytek nesmyslných znaků (. # % @ apod.), uvolní místo jiným a bude smazána!

Mari1
Nástěnka
Ahoj Alíku :( Moc mě to trápí.....Mám moc nástěnek,a chci je dát prič všechny jak to mám udělat ani jedna se mi nezrušila :( Odpověz mi :33* Děkuju Elis2005
Elis2005(pravá přezdívka na Alíkovi), 11. srpna 2013
Alík11. srpna 2013
Nástěnky bez nových příspěvků se zruší automaticky nejpozději do 3 týdnů. Haf! Alík
Nástěnka
Když chci napsat do nástěnky, tak se mi to někdy nechce odeslat. Zkouším to pořád, ale nejde to. Čím to je? Předem dík za odpověď. :)
SVERYAS, 19. července 2013
Alík21. července 2013
Prosím, napiš na alik@alik.cz, dej vědět o kterou nástěnku se jedná, ke které přezdívce. Díky. Alík
Nástěnka
Ahoj Alíku! Můj dotaz je ohledně nástěnek.Založila jsem si nástěnku,měla jsem tam asi nějak 2.příspěvky,ale nástěnka se mi smazala.Může to být například tím,že jsem na nástěnku dlouho nic nepřidávala? Předem Ti děkuji za odpověď.
Niki58, 18. července 2013
Alík20. července 2013
Pokud na nástěnku nepřibude žádný příspěvek po dobu 3 týdnů, nástěnka se automaticky maže. Haf! Alík

Položit nový dotaz

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Než se zeptáš, prohlédni si nejčastěji pokládané otázky.

Alíkovi kamarádi neodpovídají ihned, na odpověď si budeš muset počkat.

Pokud položíš otázku, která již byla v Poradně řešena, otázka nebude zodpovězena. Nejprve se raději podívej, zda už na podobný dotaz není odpověď.

Tvůj dotaz:

Pokládat dotazy mohou jen přihlášení uživatelé, kteří mají alespoň sto kaček (bodíků).

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat (pár dní ale potrvá, než si kačky naspoříš).