Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Přihlášení/Registrace
jak se prihlasim na Alika
eva, 4. září 2008
Alík4. září 2008
Ahoj, přihlašovací okénko najdeš vpravo nahoře. Pokud již přezdívku na Alíkovi z dřívějška máš, tak vyplň do příslušných okének přezdívku a heslo. Pokud ještě přezdívku nemáš, tak klikni na nápis Chceš být můj nový kamarád?.
Při registraci je třeba uvést vlastní e-mail, který je funkční a nebyl dříve použit pro žádnou jinou přezdívku (použít můžeš i telefonní číslo mobilního telefonu, ale ani to nesmí být již použito u jiné přezdívky). Pokud jsi tedy uvedl/a e-mail, tak se na něj pro dokončení registrace přihlas a najdeš tam dopis od Alíka. Obsahem dopisu je jednak odkaz, na který je třeba kliknout, aby byla registrace dokončena a dále je v dopise číslo PUK, které slouží k opětovnému získání hesla, zapomeneš-li je.
Mari1

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Přihlášení/Registrace

Ahoj!!!
Už dvakrát se mi stalo že když jsem se přihlásila na svůj účet tak jsem měla na vizitce a v osobních udajích úplně jiné zájmy než sem tam zadávala. Bojím se aby někdo nehodil na můj účet.

kaccanovak, 20. května
–MM– 23. května

Pokud se obáváš, že někdo zná tvoje současné heslo, nastav si v nastavení nové.

Nyní máš v zájmech „cestování, historie, hudba, knihy, muzea, příroda, rodina, sport, tanec, vaření, věda a technika, vesmír, zvířata“ – to sedí? Odpovědět mi můžeš do pošty.

Přihlášení/Registrace

Dobrý den,
můj bráška se taky chtěl zaregistrovat do Vašeho "bezpečného internet. webu" a nešlo to, jak je to možné? Zkoušeli jsme i nemožné uživatelská jména a píše to stále "přezdívka není volná, je již zadaná". Jde to se právě ted zaregistrovat nové členy do Vašeho "programu", i když je web v "rekonstrukci".

Doufám, že tento dotaz již tu není zodpovězen :-).

Děkuji za vysvětlení popř. brzkou nápravu
Jára1312 alias Jaroslav P.

Jára1312, 10. května
–MM– 10. května

Pardon, kontrolu přezdívky jsem včera večer porouchal. Nyní už je to opravené, volnou přezdívku to pustí. Díky moc za upozornění.

Přihlášení/Registrace
Ahojky, v minulém dotazu ohledně toho, že mi nejde odeslat email o změně hesla, už mám nové, došlo k překlepu. Ale jak nyní smažu účet? A půjde pak vytvořit nový, na stejný email?
Předem děkuji.
ZIMA321, 11. ledna
Alík12. ledna
K založení nové registrace není možné použít email, který již byl jednou použit. Je potřeba založit si nový email a s ním spojit registraci. Případně pro registraci použít telefonní číslo.
Přihlášení/Registrace
Ahoj,
Nedávno jsem tu byla, ale zapomněla jsem heslo. Chtěla bych si založit nový účet na stejný email, jenže tento ZIMA123 nemůžu odstranit. Když jsem si chtěla poslat heslo, jen se stránka znovu načetla.

Předem děkuji.
Zima - otázka upravena poradcem

ZIMA123, 11. ledna
Alík12. ledna
Ahoj, pokud chceš vyřešit problém s heslem, pošli zprávu Alíkovi do schránky včetně své emailové adresy, abychom mohli ověřit totožnost. Pokud chceš novou registraci, je potřeba použít nový email.
Přihlášení/Registrace
Ahoj Alíku,

předd dvěma roky jsem si pro registraci vytvořila účet na internetové strance na kterou mě přesměroval váš web. Jediné co vím že začíná takto: @k*****.cz prosím o radu jestli nevíte jaký je celý tento název. Děkuji předem.

Josefka, 11. ledna
Alík12. ledna
Ahoj, byl to server klikni.cz, ale web již nefunguje. Pokud máš účet aktivní a chceš zmenit email, napiš Alíkovi do schránky.
Přihlášení/Registrace
při registraci mi nedošla potvrzení registrace pomozte mi
proč, 30. prosince 2016
Alík3. ledna

Zkuste registraci opakovat, případně pošletesvůj  registrační email a přezdívku na alik@alik.cz.

Přihlášení/Registrace
já sem se registrovala a dala sem další a zmizelo to kromě hesla
eva, 11. listopadu 2016
Alík7. prosince 2016
Ahoj, pokud máš problémy s registrací, prosím, požádej o pomoc rodiče či staršího sourozence.
Přihlášení/Registrace
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, co mám dělat, když nevím jak heslo tak přezdívku, jak se znovu zaregistruji? Přes můj email to už bohužel nejde. - otázka upravena poradcem
Lenka, 17. listopadu 2016
Alík7. prosince 2016
Ahoj, pošli mail, na který byl účet registrován, Alíkovi do schránky. Pošleme ti přezdívku, ale heslo ti můžeme poslat bohužel jen na mail. Pokud jsi na účtu nebyla déle než 6 měsíců, nebude účet aktivní.
Přihlášení/Registrace
Dobrý den. Ráda bych svůj účet zrušila, jak na to?
TanyaShadow, 20. listopadu 2016
Alík7. prosince 2016
Ahoj, stačí nechodit na Alíka 6 měsíců a registrace se zruší automaticky. Pro to, aby účet nebyl aktivní, stačí nepřihlašovat se do něj. Alík
Přihlášení/Registrace
Ahoj Alíku. Na Alíka jsem se už dlouho nepřihlásila, ale teď jsem se k tomu konečně po dlouhé době dostala a zjišťuji, že můj účet byl zrušen. Šlo by ho nějak obnovit, nebo bych se musela zaregistrovat úplně od začátku? Mojepřezdívka na Alíkovi je mimochodem mariekom. Děkuji moc za odpověď.
mariekom, 23. listopadu 2016
Alík7. prosince 2016
Ahoj, díky, že se vracíš zpátky. Registrace byla skutečně ukončena, je to více než 14 měsíců, co jsi zde byla naposledy. Navíc ti před ukončením registrace byl odeslán email s avízem, že k ukončení registrace dojde. Doporučuji novou registraci, vítej zpět, Alík
Přihlášení/Registrace
Ahoj, aliku kdyz sem na pocitaci na aliku nejede mi to nevim proc neco to pise, a ja to mu nerozumim
Jede mi to pouze na mobilu co mam delat ahoj s pozdravem misstejulka
misstejulka, 27. září 2016
Alík9. listopadu 2016
Ahoj, zkus ověřit, zda ti na počítači funguje internet a zda jsi schopná navštívit jakýkoliv jiný web, např. www.idnes.cz. Pokud ano, pak zkus otevřít Alík.cz v jiném prohlížeči a doporučuji požádat o pomoc rodiče. Alík
Přihlášení/Registrace
Potřebovala bych obnovit můj účet. :( (Angorka) Přišel mi e-mail, ale i přes to, že jsem se přihlásila, nezapočítalo mi to a účet byl zrušen, nevím, jestli se nestala chyba v připojení k internetu, ale chtěla bych svůj účet, děkuji..
Denča, 26. září 2016
Alík29. září 2016
Ahoj, poslední aktivita tvého učtu je z roku 2015. Jsme rádi, že jsi zpátky, ale v tomto případě je potřeba založit novou registraci.
Přihlášení/Registrace
Ahoj, navštívil jsem Tě 2. 9. a měl jsem 13920 bodíků, Maximálně bych měl tedy získat 14100 bodíků, jenže když jsem Tě navštívil 7. 9., měl jsem asi 14180 bodíků. Nezaznamenali jste prosím nějakou jinou návštěvu? Panglaq
panglaq, 8. září 2016
Alík14. září 2016
Na tvém účtu není žádná mimořádná aktivita. Pokud máš pochybnosti o bezpečnosti účtu, doporučujeme změnit heslo.
Přihlášení/Registrace
Ahoj Alíku, jde obnovit starý účet, na kterém uživatel nebyl více než rok ? Díky.
To-jejedno, 18. července 2016
Alík25. července 2016
Ahoj, účty, které byly zrušeny pro jejich neaktivitu již znovu neobnovujeme. Díky za pochopení a vítej zpět.
Přihlášení/Registrace
ahoj, chtěla jsem se po dlouhé době přihlásit na alíka, ale píše mi to, že byl můj účet zrušen, proč?
Janishka777777, 12. července 2016
Alík13. července 2016
Ahoj, registrace na Alík.cz je platná 6 měsíců. Po 6 měsících, kdy Alíka nenavštívíš, účty zavíráme. Je to proto, abychom v seznamu kamarádů nevedli děti, které již Alíka dávno nenavštěvují. Před uzavřením účtu odesíláme mailem upozornění, že registrace bude brzy ukončena. Pro prodloužení registrace stačí Alíka navštívít, od tohoto data je pak registrace platná dalších 6 měsíců.
Přihlášení/Registrace
jak si můžu změnit přezdívku ? nebo si alespoň můžu udělat nový ůčet z jiným jménem ptám se protože udělat dva ůčty nejde

prosí o rychlou odpověď

krutolep, 30. března 2016
správce Alíka - Pralinka230. března 2016
Ahoj,
změnit si přezdívku nejde, kdysi to šlo a byly z toho problémy.
Nová přezdívka se založit dá, ale musí se k tomu použít jiná e-mailová adresa.
Přihlášení/Registrace
Mužů se zeptat proč jste mi zrušili účet ? :(
Luisa-Maemi, 15. února 2016
správce Alíka - Mari116. února 2016
Pokud se půl roku nepřihlásíš, tak tvá přezdívka automaticky zanikne. Tvé poslední přihlášení k přezdívce Luisa-Maemi bylo 29.7.2015. Tvá přezdívka tedy zanikla z důvodu nepřihlášení se v době delší než půl roku.
Přihlášení/Registrace
Ahoj Alíku a týme.
Chci se zeptat.
Jak mám zaregistrovat školu? Musím se snad poradit se ředitelem? Napsat tobě? Napsat si na profil ,,Chodím do školy ZŠ Oskol Mánesova K***ěří*" ?
Jde mi jen o to aby lidi věděli kam chodím jestli nechodí také. Prosím odpověz. Děkuji Magický Dortík. - otázka upravena poradcem
Magický Dort c:, 3. února 2016
Alík9. února 2016

Ahoj,

školu si bude možné zaregistrovat až při spuštění nové školní hry. Alík

Přihlášení/Registrace
Ahoj Alíku,
Když se kouknu na nastavení:MOJE ŠKOLA,a mě tam nejde no nejde založit,kraj,ulice,atd. jen se mi uložuje třída.
Prosím pomoc
Ahoj smajlik159
smajlik159, 23. ledna 2016
Alík25. ledna 2016
Ahoj, záložka Moje škola bude opět aktivní až spustíme novou školní hru. Pěkný den, Alík
Přihlášení/Registrace
Ahoj Alíku, možná to zní divně, ale já bych byl rád, kdyby mi spam chodil. Co mám teda dělat proto, aby mi chodil?
zeus2003, 17. ledna 2016
Alík20. ledna 2016
Emaily posíláme velmi zřídka. Pokud se chceš k emailu přihlásit, zúčastni se některé z Alíkovských soutěží. Přihlášení k odběru mailu je i součástí registrace na Alík.cz. Dodatečně se přihlásit zatím bohužel možné není, Alík
Přihlášení/Registrace
Ahoj já bych chtěl zrušit svůj učet.Děkuji.
Bratislav, 20. ledna 2016
Alík20. ledna 2016
Pro zrušení registrace stačí přestat Alíka navštěvovat. 6 měsíců od poslední návštěvy se účet zablokuje automaticky. Zároveň přijdeš o všechny své bodíky. Alík
Přihlášení/Registrace
Ahojky Alíčku jste mooooooc hodní,že radíte dětem ale mě se nejde přihlásit děkuji moc všem!!?? - otázka upravena poradcem
mimoň, 14. října 2015
Alík21. října 2015
Ahoj, díky za milá slova. Pokud nejde přihlášení v prohlížeči, který používáš, zkus jiný. Doporučuji Mozilla Firefox, tam by vše mělo fungovat bez problémů. Alík
Přihlášení/Registrace
AHOJ
MAM PROBLEM S PRIHLASENIM DO ALIKA-JE TO UZ DOST DAVNO, CO BYLY ZADAVANY NA TETO ADRESE MOJE UDAJE A JA SI TO UZ NEPAMATAJU
CHCI POPROSIT O ZASLANI MEHO PRIHLASOVACIHO JMENA A HESLA NA MOJI EMAILOVU ADRESU
Dag*******@seznam.cz
DEKUJI
ANEBO MUZU SE ZNOVU ZAREGISTROVAT NA STEJNE EMAILOVE ADRESE NOVYM JMENEM A HESLEM?
JDE TO?
MOC DEKUJI
DAG. - otázka upravena poradcem
Dag., 2. října 2015
správce Alíka - Mari13. října 2015
Ahoj Dag,
tvá přezdívka skutečně zanikla, protože jsi byla naposledy přihlášená 27.11.2010. Přezdívku není možné obnovit, založ si novou. Je tu ovšem jeden problém. Alík neumožňuje založit přezdívku, které je/byla na Alíkovi zaregistrovaná. Stejné je to s e-mailem. Ten je možné při registraci použít jen jednou, proto bude třeba, abys použila jiný e-mail při registraci své nové přezdívky.

A požádám tě... nevkládej sem do poradny stejný dotaz víckrát a ještě k tomu hned za sebou. Zeptej se příště jednou a vyčkej na odpověď. Děkuji.

Přihlášení/Registrace
Ahoj, jak se můžu odinstalovat tak abych už na Alíkovy nebyla?????
Důvod

Už mě to tady nebaví!
Děkuji

Verye, 19. září 2015
Alík23. září 2015
Ahoj, registrace pozbyde platnosti po 6 měsících nepřítomnosti. Proto úplně stačí přestat Alíka navštěvovat. Díky za dosavadní přízeň. Alík
Přihlášení/Registrace
Zdravím, na tomhle webu bych uvítal checkbox (česky zatržítko) "neodhlasovat". Sice mám v browseru zapamatovány přihlašovací údaje, (a ano, je to bezpečnostní riziko), ale myslím, že by to tak bylo pohodlnejsi. Pro adminy je to jeden řádek ve zdrojovém kódu. Mějte se. - otázka upravena poradcem
pepik-p, 10. září 2015
Alík14. září 2015
Díky za dobrý nápad. Alík

Položit nový dotaz

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Než se zeptáš, prohlédni si nejčastěji pokládané otázky.

Alíkovi kamarádi neodpovídají ihned, na odpověď si budeš muset počkat.

Pokud položíš otázku, která již byla v Poradně řešena, otázka nebude zodpovězena. Nejprve se raději podívej, zda už na podobný dotaz není odpověď.

Tvůj dotaz:

Pokládat dotazy mohou jen přihlášení uživatelé, kteří mají alespoň sto kaček (bodíků).

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat (pár dní ale potrvá, než si kačky naspoříš).