Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

E-mail
ahoj Alíku či Správci, mám dotaz můžu přesměrovat svůj účet na jinej e-mail na kterým jsem dříve měl účet?
protože mě nejdou dát obrázky a změnit pár informací ten přes který jsem se registroval byl zrušen :( poraďte prosím
DeathPower, 13. února 2015
Mari1 1. dubna 2015
Svůj e-mail určitě v nastavení vizitky můžeš změnit. Měj však na paměti, že tvá přezdívka pak bude neaktivní do doby, dokud na svém novém e-mailu neklikneš na odkaz, který ti Alík hned po změně e-mail adresy odešle.
E-mail
ahoj proč se nedá tady na alíkovi změnit email?
Andrea šedivá, 26. dubna 2014
Mari1 26. dubna 2014
E-mail si změnit můžeš a to v nastavení v části sobní údaje. Ale pozor, po změně e-mailu ti přijde od Alíka dopis s odkazem, na nějž musíš kliknout pro ověření e-mailu. Dokud to neuděláš, nebudeš se moct znovu na svou přezdívku přihlásit.
E-mail
jak mam informovat tvoje kamarady když se mi tam neobevil e-mile?
adacuraj, 15. listopadu 2013
Mari1 15. listopadu 2013
V poště se podívej do spamu, zda dopis od Alíka neskončil tam. Také si ověř, zda nemáš poštu plnou, pak ti dopis přijít nemůže. Pokud ani jedno není důvod nedoručení dopisu po založení nové přezdívky na Alíkovi, pak napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.
E-mail
ZEPTAM SE TE JAK SI MUZU UDELAT EMEIL
MAREK POSPISIL, 11. října 2013
Mari1 11. října 2013
E-mail pro registraci si můžeš založit např na stránkách KLIKNI.CZ. Postupuj podle návodu na tamních stránkách a e-mail si velice snadno a rychle zvládneš založit. Pak se již budeš moct snadno zaregistrovat na Alíkovi, kde při registraci uvedeš adresu právě založeného e-mailu.
E-mail
Máte mi zaslat potvrzující email. Kde je? °o°
Sárulina, 28. července 2013
Alík 31. července 2013
Pokud Ti ověřovací email nedorazil, nech si ho poslat ještě jednou: Přihlas se na Alíka přezdívkou a svým heslem. Odešli přihlášení. Zobrazí se Ti nabídka pro nedokončenou registraci. Zde si můžeš nechat znovu zaslat ověřovací email.
Jen pro zajímavost: mnohdy se stává, že uživatel špatně zapíše mail a pak marně čeká na ověření. Pokud email nedorazí ani na druhý pokus, prosím zkus opravit emailovou adresu. Pokud nepomůže ani to, napiš na alik@alik.cz. Haf! Alík
E-mail
Ahoj, chci se zaregistrovat, ale zatím mi do emailu nepřišel potvrzovací email. je možné, že jsem svoji emailovou adresu špatně zadala. Co mám dělat?
Alelenčička, 17. června 2013
Alík17. června 2013
Patrně jsi při registraci zadal svou e-mail adresu chybně. Ale i to se dá napravit. Zadej do přihlašovacího okénka svou přezdívku a zvolené heslo a klikni na přihlašovací tlapku. Objeví se ti oznámí "Jejky! Tohle ne!" a zároveň ti bude nabídnuto nové zaslání kontaktního e-mailu třeba i na jiný e-mail. Zadej tam svou e-mail adresu znovu a jistě ti pak již dopis přijde.
POZOR! Pokud máš svou e-mail schránku plnou, tak ti dopis od Alíka přijít nemůže! Zkontroluj si proto, zda nemáš svou e-mail schránku již přeplněnou.
Podívej se také do SPAMU, je možné, že máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty.
Nemáš-li e-mail schránku, tak si založ novou. E-mail pro registraci si můžeš založit např. na stránkách KLIKNI.CZ. Postupuj podle návodu na tamních stránkách a e-mail si velice snadno a rychle zvládneš založit.
Alík a správci
E-mail
jaky je vas e mail
alik, 5. dubna 2013
Alík 7. dubna 2013
alik@alik.cz Haf! Alík
E-mail
ahoj alíku chci se přihlásit ale nejde mi to. zadám tam svůj e-mail a řnapíše mi to že byl e-mail použít. jak to mám udělat. pomůžeš mi prosím. :-) :-(
kučík, 5. března 2013
Mari1 5. března 2013
Ahoj,
pro každou přezdívku je nutné mít jiný e-mail. Pro registraci nové přezdívky budeš potřebovat tedy nový. E-mail pro registraci si můžeš založit např na stránkách KLIKNI.CZ. Postupuj podle návodu na tamních stránkách a e-mail si velice snadno a rychle zvládneš založit. Pak se již budeš moct snadno zaregistrovat na Alíkovi, kde při registraci uvedeš adresu právě založeného e-mailu.
Mari1
E-mail
ahojky alíku jak se mám přihlásit nejde to na e.mail mi to nepřichází?
seximiss, 27. prosince 2012
Mari1 3. ledna 2013
Nejčastější jsou dva důvody:
1/ Máš plnou e-mail schránku a další e-mail ti nemůže být doručen. V tom případě smaž nějaké zprávy ve své e-mail schránce. Pokus se na Alíka přihlásit. Alík tě pochopitelně nepustí, ale nabídne ti dokončení registrace znovu a můžeš si pak zažádat o nové zaslání registračního e-mailu.
2/ Dopis od Alíka skončil ve SPAMU. Podívej se tam a pokud tam dopis od Alíka najdeš, tak si jej otevři a registraci dokonči.
Mari1
E-mail
Mě nedošel E-mail na zaregistrování. Alíku, pomůžeš mi?!!!
Kocicka5610, 27. srpna 2012
Alík 23. září 2012
E-mail ti dojít nemohl, neboť jsi v něm udělala chybu. Napiš na alik@alik.cz svou přezdívku i správný e-mail. Alík
E-mail
Milí Alíku,jak mám psát komentáře když jsou povoleny když se zaregistruju a mám tam zadat můj e-mail a já ho nemám protože je mi 7 let?
Adélka, 3. července 2012
Alík 23. září 2012
Nemáš-li e-mail, nemůžeš se zde zaregistrovat. Určitě ho ale mají rodiče, tak se přihlaš na jejich. Alík
E-mail
Ježtě mi nepřišel ověřovací email takže se nemohu přhlásit. Co mám dělat????
michaelasim, 27. června 2012
Mari1 18. července 2012
Podívej se do SPAMU, patrně máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty. Také si překontroluj, zda nemáš plnou schránku. Dále se podívej do sekce poradny s názvem e-mail. Několikrát jsem tam radila, jak si opětovně zažádat o zaslání nového e-mailu.
Mari1
E-mail
Milý Alíku Máš e mail?
A-z045, 28. března 2012
Alík 31. března 2012
Ano - alik@alik.cz. Alík
E-mail
Ahoj Alíčku mám problém chci si tady založit nový profil ale nejde mi to protože mi to opřád ukazuje že tenhle email při registraci použit je to tím že už ho mám na tomhle profilu.A když tam teda kliknu na to změnit emailovou adresu tak im zo napíše že se to nezdařilo a to samé s SMS tak co mám dělat mám si založit nový email a nebo si mám tady na tomhle profilu změnit email abych ho mohla použít na novém?
miley-----hannah, 24. února 2012
Alík 2. března 2012
Nejprve si změň e-mail na stávající přezdívka a pak s nějakým časovým odstupem zkus založit novou přezdívku s tím prvním e-mailem. Alík
E-mail
chci se prihlasit este jednou a nejdeto mam stejnej email jak to mam udelat???????? ps:nepudu delat jinej email!
09v-i-k-y, 14. prosince 2011
Alík 18. prosince 2011
Bez dalšího e-mailu to nejde! Alík
E-mail
Jaktože někdo má dva účty na Alíkovy, a mě to nejde kůly emailu?
anička999 zase:, 12. listopadu 2011
Alík 3. prosince 2011
Dva účty mít můžeš, ale u každého musí být zaregistrován jiný e-mail. Alík
E-mail
Dobrý den, prosím o zprovoznění mého účtu mandloň. Dne 14. 7. 2011 jsem si měnila e-mailovou adresu a už se nemohu přihlásit. Na novou e-mailovou adresu mandlon@volny.cz žádné potrvzení nepřišlo a Alik,cz tvrdí, že neexistuji. Ale u kamarádu se mi moje vizitka zobrazuje. Už jsem byla superšampion s 13tis bodíky. Prosím o pomoc!!! děkuji
mandloň, 26. července 2011
Mari1 4. září 2011
Pokud sis nastavila nový e-mail, pak ti přišel od Alíka nový dopis s odkazem, kam musíš kliknout a tím si zprovozníš svou přezdívku.
Mari1
E-mail
Ahoj Alíku, udělala jsem všechno abych se mohla přihlásit a zatím mi nepřišel e-mail . Co mám dělat ? předem moc děkuji za odpověd. M
Mišux, 3. července 2011
Mari1 4. září 2011
Zkus si přečíst rady v sekci poradny s názvem E-mail.
Mari1
E-mail
Mam prozbu na Alíka.Alíku jakto že my nepřišel M-ail? Děkuji ti za odpověd Míša
michaela, 6. dubna 2011
Alík 27. dubna 2011
V otázce jsi bohužel nenapsala, jaký e-mail Ti měl přijít. Jestli při registraci nebo při žádosti o nové heslo. Zkus to znovu, nějakou drobnost jsme upravili a vše by mělo fungovat správně.
Alík
E-mail
ja jsem se prihlasila imail jsem nekolikrat zaslala a neni tam tak jsi mi radil at jdu na SPRAVCE A KDYZ jsimi rekl jejky ZE JIM NEMUZU NAPSAT TAK CO MAM DELAT .
opice0079, 13. března 2011
Mari1 13. března 2011
Patrně jsi při registraci zadala svou e-mail adresu chybně. Ale i to se dá napravit. Zadej do přihlašovacího okénka svou přezdívku a zvolené heslo a klikni na přihlašovací tlapku. Alík ti oznámí "Jejky! Tohle ne!" a zároveň ti nabídne nové zaslání kontaktního e-mailu třeba i na jiný e-mail. Zadej tam svou e-mail adresu znovu a jistě ti pak již dopis přijde.
POZOR! Pokud máš svou e-mail schránku plnou, tak ti dopis od Alíka přijít nemůže! Zkontroluj si proto, zda nemáš svou e-mail schránku již přeplněnou.
Podívej se také do SPAMU, je možné, že máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty. Dále se podívej do sekce poradny s názvem e-mail. Několikrát jsem tam radila, jak si opětovně zažádat o zaslání nového e-mailu.
Nemáš-li e-mail schránku, tak si založ novou. E-mail pro registraci si můžeš založit např. na stránkách KLIKNI.CZ. Postupuj podle návodu na tamních stránkách a e-mail si velice snadno a rychle zvládneš založit. Pak se již budeš moct snadno zaregistrovat na Alíkovi, kde při registraci uvedeš adresu právě založeného e-mailu.
Mari1
E-mail
Včera jsem se přihlásila na Alíka ale dposud je mi přístup odmítán aneobdržela jsem aktivační E mail Prosím pomozte mi abych semohlastát Alíkovou kamarádkou.Anežka Šerá E mail Certice10@centrum.cz
Anežka Šerá, 25. února 2011
Mari1 27. února 2011
Podívej se do SPAMU, patrně máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty. Také si překontroluj, zda nemáš plnou schránku. Dále se podívej do sekce poradny s názvem e-mail. Několikrát jsem tam radila, jak si opětovně zažádat o zaslání nového e-mailu.
Mari1
E-mail
Proč mě nejde zadat e-mail
Tereza, 11. února 2011
Mari1 12. února 2011
E-mail pro registraci si můžeš založit např na stránkách KLIKNI.CZ. Postupuj podle návodu na tamních stránkách a e-mail si velice snadno a rychle zvládneš založit. Pak se již budeš moct snadno zaregistrovat na Alíkovi, kde při registraci uvedeš adresu právě založeného e-mailu.
KAŽDÝ E-MAIL JE MOŽNÉ POUŽÍT JEN JEDNOU - K REGISTRACI JEDNÉ PŘEZDÍVKY.
Mari1
E-mail
Prosím jak se mám zaregistrovat ja jsem už vyplnila okénka k registraci ale na imail mi nic nepřišlo ,a když jsem to zkoušela 2 a po 3 pořad nic.Předem děkuji za odpověd.
Nala, 2. února 2011
Mari1 7. února 2011
Patrně jsi při registraci zadal svou e-mail adresu chybně. Ale i to se dá napravit. Zadej do přihlašovacího okénka svou přezdívku a zvolené heslo a klikni na přihlašovací tlapku. Alík ti oznámí "Jejky! Tohle ne!" a zároveň ti nabídne nové zaslání kontaktního e-mailu třeba i na jiný e-mail. Zadej tam svou e-mail adresu znovu a jistě ti pak již dopis přijde.
POZOR! Pokud máš svou e-mail schránku plnou, tak ti dopis od Alíka přijít nemůže! Zkontroluj si proto, zda nemáš svou e-mail schránku již přeplněnou.
Podívej se také do SPAMU. Je možné, že máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty. Dále se podívej do sekce poradny s názvem e-mail. Několikrát jsem tam radila, jak si opětovně zažádat o zaslání nového e-mailu.
Mari1
E-mail
Dobrý den, prosím, o pomoc. Před časem jsem se přihlásil na Vaše stranky, nějaký čas jsem tady nebyl a teď se nedaří přihlášení ani podle Vaší nápovědy .... nebylo zasláno heslo na můj e-mail. Děkuji za pomoc Jirka Beneš přezdívka adjb e-mail georgbenes@seznam.cz
adjb Jirka, 8. září 2010
Mari1 2. ledna 2011
Patrně jsi při registraci zadal svou e-mail adresu chybně. Ale i to se dá napravit. Zadej do přihlašovacího okénka svou přezdívku a zvolené heslo a klikni na přihlašovací tlapku. Alík ti oznámí "Jejky! Tohle ne!" a zároveň ti nabídne nové zaslání kontaktního e-mailu třeba i na jiný e-mail. Zadej tam svou e-mail adresu znovu a jistě ti pak již dopis přijde.
POZOR! Pokud máš svou e-mail schránku plnou, tak ti dopis od Alíka přijít nemůže! Zkontroluj si proto, zda nemáš svou e-mail schránku již přeplněnou.
Také se podívej do SPAMU, je možné, že máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty. Dále se podívej do sekce poradny s názvem e-mail. Několikrát jsem tam radila, jak si opětovně zažádat o zaslání nového e-mailu.
Mari1
E-mail
Ahojkyy potrebuju se zeptat zalozila jsem si Alik porad mi pise ze mi normalne poslal email na email a nic zkousela jsem to jeste jednou a taky nic
Lucka, 7. prosince 2010
Mari1 13. prosince 2010
Patrně jsi při registraci zadal svou e-mail adresu chybně. Ale i to se dá napravit. Zadej do přihlašovacího okénka svou přezdívku a zvolené heslo a klikni na přihlašovací tlapku. Alík ti oznámí "Jejky! Tohle ne!" a zároveň ti nabídne nové zaslání kontaktního e-mailu třeba i na jiný e-mail. Zadej tam svou e-mail adresu znovu a jistě ti pak již dopis přijde.
POZOR! Pokud máš svou e-mail schránku plnou, tak ti dopis od Alíka přijít nemůže! Zkontroluj si proto, zda nemáš svou e-mail schránku již přeplněnou.
Také se podívej se do SPAMU, je možné, že máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty. Dále se podívej do sekce poradny s názvem e-mail. Několikrát jsem tam radila, jak si opětovně zažádat o zaslání nového e-mailu.
Mari1

Položit nový dotaz

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Než se zeptáš, prohlédni si nejčastěji pokládané otázky.

Alíkovi kamarádi neodpovídají ihned, na odpověď si budeš muset počkat.

Pokud položíš otázku, která již byla v Poradně řešena, otázka nebude zodpovězena. Nejprve se raději podívej, zda už na podobný dotaz není odpověď.

Tvůj dotaz:

Pokládat dotazy mohou jen přihlášení uživatelé, kteří mají alespoň sto kaček (bodíků).

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat (pár dní ale potrvá, než si kačky naspoříš).