Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík.

  E-mail

  Dobrý den, ráda bych v registraci změnila mailovou adresu. Prosím o radu, jak to udělat.
  Děkuji. :-)

  Ahoj,
  příště dotaz stačí vložit jednou. ;-)

  Email se dá změnit v nastavení, ale u rozdělených účtů pouze z rodičovského podúčtu. Dětský účet nemá právo měnit osobní údaje... U rodičovského podúčtu (či jednotného dospěláckého účtu) je to ihned na stránce, která se zobrazí po kliknutí na nastavení vpravo nahoře.

  Upozorňuji také, že pro změnu mejlu je nutné zadat i heslo, aby byla jistota, že změnu provádí opravdu ten, komu účet patří.

  E-mail

  ahoj Alíku či Správci, mám dotaz můžu přesměrovat svůj účet na jinej e-mail na kterým jsem dříve měl účet?
  protože mě nejdou dát obrázky a změnit pár informací ten přes který jsem se registroval byl zrušen :( poraďte prosím

  Svůj e-mail určitě v nastavení vizitky můžeš změnit. Měj však na paměti, že tvá přezdívka pak bude neaktivní do doby, dokud na svém novém e-mailu neklikneš na odkaz, který ti Alík hned po změně e-mail adresy odešle.

  E-mail

  ahoj proč se nedá tady na alíkovi změnit email?

  Andreuska, 26. dubna 2014

  E-mail si změnit můžeš a to v nastavení v části sobní údaje. Ale pozor, po změně e-mailu ti přijde od Alíka dopis s odkazem, na nějž musíš kliknout pro ověření e-mailu. Dokud to neuděláš, nebudeš se moct znovu na svou přezdívku přihlásit.

  E-mail

  jak mam informovat tvoje kamarady když se mi tam neobevil e-mile?

  V poště se podívej do spamu, zda dopis od Alíka neskončil tam. Také si ověř, zda nemáš poštu plnou, pak ti dopis přijít nemůže. Pokud ani jedno není důvod nedoručení dopisu po založení nové přezdívky na Alíkovi, pak napiš o tomto problému na e-mail alik@alik.cz, případně pošli dopis do schránky přezdívky Alík.

  E-mail

  ZEPTAM SE TE JAK SI MUZU UDELAT EMEIL

  MAREK POSPISIL, 11. října 2013

  E-mail pro registraci si můžeš založit např na stránkách KLIKNI.CZ. Postupuj podle návodu na tamních stránkách a e-mail si velice snadno a rychle zvládneš založit. Pak se již budeš moct snadno zaregistrovat na Alíkovi, kde při registraci uvedeš adresu právě založeného e-mailu.

  E-mail

  Máte mi zaslat potvrzující email. Kde je? °o°

  Pokud Ti ověřovací email nedorazil, nech si ho poslat ještě jednou: Přihlas se na Alíka přezdívkou a svým heslem. Odešli přihlášení. Zobrazí se Ti nabídka pro nedokončenou registraci. Zde si můžeš nechat znovu zaslat ověřovací email.
  Jen pro zajímavost: mnohdy se stává, že uživatel špatně zapíše mail a pak marně čeká na ověření. Pokud email nedorazí ani na druhý pokus, prosím zkus opravit emailovou adresu. Pokud nepomůže ani to, napiš na alik@alik.cz. Haf! Alík

  E-mail

  Ahoj, chci se zaregistrovat, ale zatím mi do emailu nepřišel potvrzovací email. je možné, že jsem svoji emailovou adresu špatně zadala. Co mám dělat?

  Alelenčička, 17. června 2013
  Alík17. června 2013

  Patrně jsi při registraci zadal svou e-mail adresu chybně. Ale i to se dá napravit. Zadej do přihlašovacího okénka svou přezdívku a zvolené heslo a klikni na přihlašovací tlapku. Objeví se ti oznámí "Jejky! Tohle ne!" a zároveň ti bude nabídnuto nové zaslání kontaktního e-mailu třeba i na jiný e-mail. Zadej tam svou e-mail adresu znovu a jistě ti pak již dopis přijde.
  POZOR! Pokud máš svou e-mail schránku plnou, tak ti dopis od Alíka přijít nemůže! Zkontroluj si proto, zda nemáš svou e-mail schránku již přeplněnou.
  Podívej se také do SPAMU, je možné, že máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty.
  Nemáš-li e-mail schránku, tak si založ novou. E-mail pro registraci si můžeš založit např. na stránkách KLIKNI.CZ. Postupuj podle návodu na tamních stránkách a e-mail si velice snadno a rychle zvládneš založit.
  Alík a správci

  E-mail

  jaky je vas e mail

  alik@alik.cz Haf! Alík

  E-mail

  ahoj alíku chci se přihlásit ale nejde mi to. zadám tam svůj e-mail a řnapíše mi to že byl e-mail použít. jak to mám udělat. pomůžeš mi prosím. :-) :-(

  Ahoj,
  pro každou přezdívku je nutné mít jiný e-mail. Pro registraci nové přezdívky budeš potřebovat tedy nový. E-mail pro registraci si můžeš založit např na stránkách KLIKNI.CZ. Postupuj podle návodu na tamních stránkách a e-mail si velice snadno a rychle zvládneš založit. Pak se již budeš moct snadno zaregistrovat na Alíkovi, kde při registraci uvedeš adresu právě založeného e-mailu.
  Mari1

  E-mail

  ahojky alíku jak se mám přihlásit nejde to na e.mail mi to nepřichází?

  Nejčastější jsou dva důvody:
  1/ Máš plnou e-mail schránku a další e-mail ti nemůže být doručen. V tom případě smaž nějaké zprávy ve své e-mail schránce. Pokus se na Alíka přihlásit. Alík tě pochopitelně nepustí, ale nabídne ti dokončení registrace znovu a můžeš si pak zažádat o nové zaslání registračního e-mailu.
  2/ Dopis od Alíka skončil ve SPAMU. Podívej se tam a pokud tam dopis od Alíka najdeš, tak si jej otevři a registraci dokonči.
  Mari1

  E-mail

  Mě nedošel E-mail na zaregistrování. Alíku, pomůžeš mi?!!!

  Kocicka5610, 27. srpna 2012

  E-mail ti dojít nemohl, neboť jsi v něm udělala chybu. Napiš na alik@alik.cz svou přezdívku i správný e-mail. Alík

  E-mail

  Milí Alíku,jak mám psát komentáře když jsou povoleny když se zaregistruju a mám tam zadat můj e-mail a já ho nemám protože je mi 7 let?

  Nemáš-li e-mail, nemůžeš se zde zaregistrovat. Určitě ho ale mají rodiče, tak se přihlaš na jejich. Alík

  E-mail

  Ježtě mi nepřišel ověřovací email takže se nemohu přhlásit. Co mám dělat????

  michaelasim, 27. června 2012

  Podívej se do SPAMU, patrně máš nastavený ve svém e-mailu filtr, který dopis od Alíka posílá do složky SPAM, místo aby jej poslal do Doručené pošty. Také si překontroluj, zda nemáš plnou schránku. Dále se podívej do sekce poradny s názvem e-mail. Několikrát jsem tam radila, jak si opětovně zažádat o zaslání nového e-mailu.
  Mari1

  E-mail

  Milý Alíku Máš e mail?

  Ano - alik@alik.cz. Alík

  E-mail

  Ahoj Alíčku mám problém chci si tady založit nový profil ale nejde mi to protože mi to opřád ukazuje že tenhle email při registraci použit je to tím že už ho mám na tomhle profilu.A když tam teda kliknu na to změnit emailovou adresu tak im zo napíše že se to nezdařilo a to samé s SMS tak co mám dělat mám si založit nový email a nebo si mám tady na tomhle profilu změnit email abych ho mohla použít na novém?

  miley-----hannah, 24. února 2012

  Nejprve si změň e-mail na stávající přezdívka a pak s nějakým časovým odstupem zkus založit novou přezdívku s tím prvním e-mailem. Alík