Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Technická poradna

  Na otázky odpovídají

  Alíkův ředitel/programátor –MM–, správci Alíka a někdy i Alík.

  V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík.

  Fotogalerie

  Ahoj Aliku a Mari1!!!
  Mam takovou prosbu. Když si chci na vizitku dat obrázky ze své galerie tak mi to sice jde,ale po uložení mi to napiše:
  ,,Vyskytla se neznámá chyba''.
  P.S.:
  Prosím poraďte.. Díky Beruška253

  Beruska253, 31. května 2015

  Zkus obrázky vložit ještě jednou, zmenši je tak, aby jejich velikost nebyla větší než 2 MB. Pěkný den, Alík

  Fotogalerie

  Nejdnou mi sem dat žadné fotky...vždy tam je: vyskytla se neznáma chyba..proč?

  Ivezna007, 26. srpna 2014

  Zkus menší rozlišení fotek, ideální je vkládat fotky cca 1000 x 700 pixelů.  Alík

  Fotogalerie

  Ahoj Alíku, dala jsem si jeden nový obrázek na vizitku a na ikonku taky jinej,a ještě tam nejsou jak dlouho trvá než tam ty obrázky budou?? Předem děkuji za odpověď.

  sarinouna, 2. srpna 2013

  V posledních 14 dnech došlo z technických důvodů ke 2 zdržením, 1x na 1 den a 1x na 2 dny. Administrátorům se nedopařilo dálkové připojení ke schvalovací administraci. Nicméně momentálně jsou všechny obrázky a a ikony schválené. Haf! Alík

  Fotogalerie

  Ahoj Alíku, když kliknu na svoji vizitku, tak je tam napsáno, že si můžu vkládat i fotky z rajce.net, které nejsou moje. Ale když rozkliknu Alík, Rajče a fotky, tak je zde napsáno, že musím vkládat pouze moje fotky. Jak to tedy s tím je? Díky moc za odpověď.

  LízaDoolitlová, 10. července 2013

  Na Alíka smíš vkládat jen své fotky z Rajče.net. Haf! Alík

  Fotogalerie

  Ahoj mám takový problém v nastavení nahraju fotku ukáže se mi že tam je ale na vizitce tam není čím to může být ? Děkuji :-)

  Fotku musíme nejprve schválit. To trvá někdy pár minut, jindy i den. Haf! Alík

  Fotogalerie

  Chci si na vizitku nahrát fotografie, ale nejde mi to. Jednu tam mám a ta nedělala žádný problém. Proč tam tedy teď nejde? Je moc velká? Píše mi to, že se vyskytla neznámá chyba. Nechápu to. Předem děkuji za odpověď.

  Uprav fotografii tak, aby její maximální šířka byla 1000 pixelů a zkus ji znovu nahrát. Pokud se bude problém opakovat, napiš na alik@alik.cz. Haf! Alík

  Fotogalerie

  Ahoj Alíku, nevím kam mám svou otázku zařadit. Chtěla bych mít na alik.cz svoje fotografie, ale i podle tvého návodu se mi na rajce.net nezobrazuje *alik.cz. Nevíš prosím,'co s tým mám dělat? Díky. LízaDoolitlová

  LízaDoolitlová, 16. dubna 2013

  Prosím, pošli mi odkaz návodu o kterém píšeš na alik@alik.cz. Díky, haf! Alík

  Fotogalerie

  ahoj alíku ,jenom se chci zeptat jestli se tu bude dělat něco kde by jsme si mohli všichni dát fotky a komentovat si je prostě jedna stránka na alíku bude to tu?

  werů 11 let, 26. ledna 2011

  Fotografie si můžeš dát na rajce.net, s kterým má Alík spolupráci. Když si tam podle návodu přidáš kategorii *alik, pak bude album vidět i v přehledu na Alíkovi. Uživatelé, kteří mají registraci na rajce.net pak mohou komentovat nejen celé album, ale i jednotlivé snímky.
  Alík

  Fotogalerie

  ahoj,jak si můžu udělat fotoalbum? předem děkuji

  Jak alba zakládat a co udělat pro to, aby se objevila i v přehledu alb na Alíkovi, se dozvíte tady: fotoalba z Rajčete na Alíkovi.
  Alík

  Fotogalerie

  ahoj alíku jak si můžu udělat album

  Jak alba zakládat a co udělat pro to, aby se objevila i v přehledu alb na Alíkovi, se dozvíte tady: fotoalba z Rajčete na Alíkovi.
  Alík

  Fotogalerie

  Chtěl jsem přidat do galerie svoje fotky a videa na Alíka,kde je ta galerie a jak se do ní přidávají fotky a videa,prosím?

  Ahoj, videa se přidávat nedají, pouze fotky. Jak přidat své fotky do galerie na rajce.net tak, aby byly vidět i na Alíkovi, se dozvíš v Alíkovinách, když si klikneš na odkaz Fotogalerie. Pokud budeš mít nějaké fotogalerie na rajce.net, pak si je můžeš přidat i na svou alíkovskou vizitku.
  Alík

  Fotogalerie

  Alíku,s tím Rajčetem,já tam to "vytvořit album" nemůžu najít.

  Pokud chceš uveřejnit fotky v albu na www.rajce.net, tak je třeba si nainstalovat program. Pomocí tohoto programu se vkládají fotografie do alb na Rajčeti.
  Domluv se doma s rodiči. Program zabírá v počítači málo místa. Já osobně program nainstalovaný mám a má alba jsou na adrese http://1mari1.rajce.idnes.cz/.
  Mari1

  Fotogalerie

  Ahoj Alíku. Mohl by si dát jinou adresu na fotky než rajce.net ? třeba galerie.cz je to tam o moc lepší . Díky Martin

  Ahoj, tak nevím, co ti na tom přijde lepší. Klidně mi to napiš na alik@alik.cz. Server Alík.cz je součásti společnosti MAFRA a ta provozuje server rajce.net a také Alíka. Proto určitě nepočítám, že by se na vizitky dávaly adresy nějakých jiných alb.
  Alík

  Fotogalerie

  Můžu se zeptat Alíku dáte sem třebas ja newím novou rubriku kde budou treba fotky ktere si sem mužeme davat i mi ?jako kamaradi a tak alika dííky za opoved myslim ze hodne libi by potesila trebas sem davat fotky svych ovblibenych zpevacek hercu a tak diky za opoved!!

  ahoj, na Alíkovi je možné přidat album, které si vytvoříš na serveru www.rajce.net. Jen musíš k albu přidat speciální kategorii *alik. Návod jak postupovat najdeš v Alíkovinách v části nazvané fotogalerie. Případně si můžeš přečíst článek Alík, rajče a fotky, který také najdeš v Alíkovinách.
  Alík
  PS: Jen s těmi fotkami oblíbených zpěvaček a herců je trošku problém. Pozor na dodržování autorských práv!

  Fotogalerie

  Ahoj Alíku. Už jsem psala že mi nejdou uložit fotky z rajče.net. Zkoušela jsem to nejméně desetkrát, ale nic. Jsem z toho na větvi. Ahoj. Předem děkuji za odpověď. Tereza

  Ahoj Terko. Zkus lépe popsat svůj problém (kam ti nejdou ty fotky uložit a jak jsi to dělala) na e-mail alik@alik.cz Pokud jsi je chtěla přidat na vizitku, napiš také svou přezdívku. Věřím, že to půjde, ale abych Ti mohl poradit, potřebuji více informací.
  Alík