Poradna: Dotazy k webu Alík.cz

Na otázky odpovídají

Alík, správci Alíka a vývojáři webu.

V této poradně odpovídáme jen na technické dotazy k fungování webu Alík. Osobní dotazy, které řeší poradna Alík radí dětem, v této poradně mažeme.

Heslo

Jak si mam udelat heslo.Mela jsem asi uz dve hesla ale vydycky kdyz jsem jedno y nich napsala tak mi to tam napsalo ze moje heslo neplati.

Adela Ucnova, 15. října 2010

Zadáš-li chybně své heslo, tak se ti zobrazí tato hláška: Jejky! Tohle ne! Bylo zadané nesprávné heslo pro zvolené přihlašovací jméno. Pokud jsi heslo zapomněl, můžeš ho zjistit zde.
Klikni na odkaz zde a postupuj podle návodu, který ti Alík bude dávat. První co se ti po kliknutí odkaz objeví bude Zadej svojí přezdívku na Alík.cz., takže do okénka musíš napsat svou přezdívku. A klikni na ODESLAT. Zobrazí se ti:
Zapomněl jsi heslo?
Po kliknutí na tlačítko, ti bude odesláno heslo na email adresu, kterou jsi zadal při registraci na Alík.cz.

Klikni tedy na tlačítko ODESLAT a Alík ti oznámí, že byl e-mail odeslán, pak už jen stačí si na svém e-mailu najít odkaz a kliknout na něj. Otevře se ti stránka, kde zadáš svou přezdívku a heslo si pak může znovu nastavit.
Mari1

Heslo

ahoj alíku,myslíš,že je dobrý,nebo špatný nápad psát při registraci heslo,které používám na jiných stránkách například superhry,aeria games apod.?těkuji za radu.

Myslím, že to je spíš špatný nápad. Sice Ti to zdánlivě ulehčí přístup ke stránkám, ale pokud by někdo Tvé heslo zjistil, hned bude mít přístup všude, kam chodíš. A to asi není nejlepší. Doporučuji přečíst článek, který na tohle téma máme v Alíkovinách: Bezpečné heslo.
Alík

Heslo

Ahoj Alíku, mám takový problém dlouho jsem se tady nepřihlásila a zapomněla jsem heslo ale když jsem se tady poprvé registrovala tak jsem svůj mobil ani e-mail nezadala dá se s tím něco dělat? Děkuju

Terísek, 15. října 2010

Nevím, jakou jsi přesně měla přezdívku. Pokud jsi se registrovala před červnem 2008, pak bylo možné se registrovat ještě bez ověření e-mailu či čísla mobilního telefonu. Ale od té doby už to bez uvedení těchto údajů nejde. Pokud tedy najdeš v seznamu kamarádů svou přezdívku, pak radím zkusit se přihlásit a pokud to nebude fungovat, systém Ti sám nabídne, že Ti pošle heslo na uvedený kontakt. Pokud jsi se nepřihlásila na Alíka déle než půl roku, pak Tvá přezdívka zanikla a je potřeba si v případě zájmu založit novou.
Alík

Heslo

jake je heslo

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Heslo

ahoj alíku ,jak si můžu změnit heslo? přezdívka je HUYHOANG děkuji

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Heslo

prosim vas jake je heslo.

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Heslo

ja ked dňzabudnem heslo zdy da my take tazke heslo ze si ho nezapametam poradis mi nieco?

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Heslo

prososím o pomoc nejde mi heslo a já ho píšu správně

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Heslo

Ahoj Alíku,chtěla bych se zeptat na to heslo..Může to být i jako nějaké slovo?Např. Irma^san ??Díky Mia

Pokud jsem Tvůj dotaz dobře pochopil, pak chceš vědět, jaké si zvolit nejvhodnější heslo. Zkus se podívat do článku, který na tohle téma v Alíkovinách vyšel: Bezpečné heslo.
Alík

Heslo

proc mi nejdeheslo

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Heslo

zapoměl jsem heslo co mám dělat?

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Heslo

ahoj ja se jmenuju Láďa azapomnelsem svoje heslo a jmeno

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík

Heslo

ahoj alíku už po druhé mi přišel tento e-mail : Tve heslo se uchovava v zakodovanem tvaru a jiz nelze zjistit. Na strance http://alik.idnes.cz/heslo.asp?k=07e391e932f7c5b si muzeš heslo zmenit. Platnost teto stranky je ukoncena pulnoci dne 6.5.2010 nebo novou zadosti o zmenu hesla. Tento email jsi obdrzel jako automatickou odpoved na zadost o zaslani zapomenuteho hesla. Tvuj kamarad Alik.cz co to znamená????? já sem si heslo měnit nechtěla ani ho nikdo nezná ale stejně sem si ho už 2krát změnila ale stejně co s tím???????? děkuji

Lucík99, 5. května 2010

Nevšímej si toho, prosím. Někteří kamarádi až tací kamarádi nejsou a někdo se snaží získat tvé heslo tím, že zadá tvou přezdívku a zadá chybné heslo. Objeví se mu tato hláška: Jejky! Tohle ne! Bylo zadané nesprávné heslo pro zvolené přihlašovací jméno. Pokud jsi heslo zapomněl, můžeš ho zjistit zde. Pak už jen stačí kliknout na ono ZDE a odešle se automaticky e-mail na tvou e-mail adresu, protože se Alík domnívá, že si o nové heslo žádáš ty. Prostě ten e-mail přehlížej a nereaguj na něj. Onen podvodník, který se takto chtěl pokusit získat tvé heslo již zjistil, že toto možné není.
Mari1

Heslo

Ahoj zapoměla jsem jsem synovo heslo,nezadala jsem mu tam asi tel.číslo ani meil,mohli byste mi ho poslat na tento meilPeslovaiveta@seznam.cz děkuji

Toto správci nemohou. Zkuste se obrátit na e-mail alik@alik.cz.
Mari1

Heslo

jak bich se mohla přihlásit mám problém s heslem

Ahoj. Radu najdeš ZDE.
Alík

Heslo

proč mi nefunguje heslo nemůžu se jsem přihlásit alíku.

míša zámejda, 2. dubna 2010

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE http://alik.idnes.cz/poradna.asp?p=spravci&t=480&o=66541 .
Alík

Heslo

ahoj, mam mensi problem.nemuzu se prihlasit, co mam delat kdyz pri registraci jsem zadala jen tel. cislo , a kdyz poslu SMS tak mi nic na zpatek neprijde, a kdyz dam u nekterech dotazu na podobné otazky ZDE tak nevím jake tema mam vybrat podívala jsem se do vsech ale odpoved jsem nikde nenasla!!! díky za odpoved ZUZíK (mimochodem prezdívku mam :ZUZÍK001)

ZUZÍK001, 22. března 2010

Ahoj. Při podobném problému je nejvhodnější, abys napsal na alik@alik.cz. Uveď svou přezdívku a my se pokusíme vše prověřit a podle svých možností Ti pomoci. Alík

Heslo

Ahoj Alíku, prosím poraď mi co mám dělat, když jsem zapomněla svoje heslo a při mém prvním zaregistrování jsem neuvedla svůj email ani telefoní číslo a tak se mi to heslo nemůže poslat. To mám asi už smůlu, co?

Zkus napsat přímo Alíkovi na alik@alik.cz. Vysvětli mu svůj problém. Jistě se ti pokusí pomoct.
Mari1

Heslo

aliku jakto že se nemůžu přihlásit když sem to zadala správně ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

No pokud neuvedeš svou přezdívku, tak nemohu prověřit, proč se ti nedaří přihlášení. Každopádně se podívej do odpovědí na často kladené dotazy a tam je návod, jak získat nové heslo.
Mari1

Heslo

zapomel sem heslo na moji bejvalou přezdívku mortin

Ahoj. Odpověď najdeš ZDE.
Alík